z

Bydgoszcz

Z nami wytrwasz w noworocznym postanowieniu!

18.12.2018

Z nami wytrwasz w noworocznym postanowieniu!

Ile razy zdarzyło Ci robić noworoczne postanowienia? A ile z nich zrealizowałeś? No właśnie… Tym razem musi się udać! I my Cię do tego zmotywujemy! Weź udział w naszym specjalnym konkursie i wygraj zegarek Suunto 9!

Nasz specjalny konkurs trwa od 18 do 30 grudnia. W tym czasie czekamy na Twoje postanowienie na 2019 rok. Przekonaj nas, że to Ty zasługujesz, żeby Ci zaufać i pomóc w wytrwaniu w swoim założeniu – napisz, dlaczego warto przekazać zegarek Suunto 9 właśnie Tobie! Opisz także swoje poprzednie udane i nieudane postanowienia noworoczne, nie pomijaj informacji o tym, dlaczego nie zrealizowałeś danego postanowienia. Nie bój się pisać o swoich słabościach – wypowiedziane głośno będą łatwiejsze do przezwyciężenia! Swoją odpowiedź konkursową zawierającą powyższe elementy wstaw w komentarzu pod POSTEM w facebookowej grupie Biegacze CITY TRAIL (kliknij TUTAJ, żeby zobaczyć post) lub na swoim profilu na Instagramie (w okresie 18-30 grudnia). Koniecznie dodaj hasztagi #citytrail #suunto #postanowienienoworoczne. 

Uwaga - mamy dwa zegarki do rozdania – jeden damski i jeden męski, więc nagrodzimy dwie osoby! Rozwiązanie konkursu 31 stycznia w grupie Biegacze CITY TRAIL.

To jeszcze nie wszystko! Aby zwycięzcom było łatwiej wytrwać w noworocznym postanowieniu, w styczniu i lutym będziemy czekać na „raporty” pokazujące, jak wygląda realizacja założeń na 2019 rok.

Do dzieła!

REGULAMIN KONKURSU

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni