z

Bydgoszcz

Zimowa aura przyciąga Bydgoszczan

12.01.2013

Zimowa aura przyciąga Bydgoszczan

Z biegu na bieg frekwencja w zawodach Grand Prix Bydgoszcz zBiegiemNatury wzrasta! Czyżby śnieg i mróz były tym, co Bydgoszczanie lubią najbardziej? ;)

- Uwielbiam takie warunki. Im trudniej tym lepiej – mówiła tuż po przebiegnięciu mety Emilia Urbańska. - Zaczęłam biegać w czerwcu razem z mężem, który chciał schudnąć. Udało mu się, ale zyskaliśmy dużo więcej – radość ze wspólnego uprawiania sportu. Biegamy trzy razy w tygodniu. Nasz siedmioletni syn też biega z nami, ostatnio na zajęciach zBiegiemNatury przebiegł 5 km, co nas zaskoczyło – opowiadała.

Zwycięzcą biegu został po raz trzeci Kamil Sieracki. Tym razem uzyskał wynik 16:13. Najszybsza z pań – Oliwia Popławska pokonała 5-kilometrową trasę w Myślęcinku w 21:45. To właśnie Oliwia jest liderką klasyfikacji generalnej Grand Prix Bydgoszcz zBiegiemNatury.

Zapraszamy na kolejne zawody – 23 lutego. Zapisy trwają! Zachęcamy także do odwiedzenia strony Mistrzostw Świata w Biegach Przełajowych, które odbędą się w Myślęcinku 24 marca. W imprezie będzie mógł wziąć udział każdy. Jak to możliwe? Sprawdź tutaj.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni