z

Bydgoszcz

Zgłoszenia drużyn tylko do drugiego biegu

07.11.2018

Zgłoszenia drużyn tylko do drugiego biegu

Bieganie to sport indywidualny, ale w naszym cyklu macie także okazję biegać w zespole. Zapisy drużyn trwają! Zbierzcie co najmniej 4-osoby team i wspólnie walczcie, o jak najwyższe miejsce! Warto nie tylko dla nagród, ale także (a może przede wszystkim) dla dodatkowych emocji i motywacji!

Jak zgłosić drużynę?

Rejestracji drużyny dokonuje kapitan, który najpierw tworzy drużynę w panelu uczestnika na swoim koncie. Następnie kapitan rozsyła zaproszenia do drużyny do poszczególnych zawodników (w najwygodniejszy dla siebie sposób: e-mailem, udostępniając na forum, udostępniając w grupie na Facebook'u itp.). Zawodnik zostanie dodany do drużyny po zaakceptowaniu zaproszenia.

Każdy z zawodników zgłoszonych do drużyny ma obowiązek wpisania jej nazwy w rubryce "klub" w panelu użytkownika (jako jedynej lub jednej z kilku, np.: "CITY TRAIL Team / AZS AWF Warszawa"). Brak klubu może skutkować nawet dyskwalifikacją drużyny. Pamiętajcie, że można być członkiem tylko jednej drużyny w danym mieście.

Rejestracja drużyn trwa od 15 września do dnia drugiego biegu w mieście, w którym startować będzie dana drużyna (np. jeśli drugi bieg w Lublinie jest zaplanowany na 11.11, zapisy do klasyfikacji drużynowej zostaną zamknięte 11.11 o godz. 23:59).

Zasady punktacji drużynowej znajdziecie w pkt. 11 Regulaminu.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni