z

Bydgoszcz

Zaoczne ukończenie cyklu

12.03.2018

Zaoczne ukończenie cyklu

W naszych biegach możliwe jest ZAOCZNE UKOŃCZENIE CYKLU. Oznacza ono, że można "zaliczyć" cykl startując w różnych lokalizacjach. Oczywiście mówimy o wywalczeniu pamiątkowego medalu, a nie uczestnictwie w rywalizacji i walce o nagrody w klasyfikacji OPEN, czy kategoriach wiekowych.

Jak to wygląda w praktyce? Na przykład: masz ukończone trzy biegi w Lublinie, na czwarty - brakujący do sklasyfikowania - jedziesz do Warszawy. Na ten dodatkowy bieg musisz się oddzielnie zapisać (bez różnicy czy przez www, czy w biurze zawodów), otrzymasz nowy numer startowy i chipa. Po ukończeniu biegu piszesz do nas maila (kontakt@citytrail.pl) z informacją, że pobiegłeś/pobiegłaś trzy razy w Lublinie, a raz w Warszawie i medal odbierzesz w Lublinie.

UWAGA - identycznie wygląda sprawa w przypadku biegów dziecięco-młodzieżowych CITY TRAIL Junior - Rodzice, których pociechy "zaliczą" cykl startując w różnych lokalizach również prosimy o kontakt mailowy.

Jeszcze jedna kwestia - osoby posiadające karnet PREMIUM nie muszą płacić za jeden start w mieście innym niż to, w którym mają wykupiony karnet, ale muszą się do nas zgłosić (również mailowo), bo musimy nadać numer startowy przypadający dla danego miasta.


Sponsor tytularny

Partnerzy generalni