z

Bydgoszcz

Bydgoszcz liderem cyklu onTour!

03.08.2015

Bydgoszcz liderem cyklu onTour!

Drugi tydzień wakacyjnej odsłony zawodów CITY TRAIL rozpoczęliśmy w Bydgoszczy, która... po raz pierwszy w historii znalazła się na fotelu lidera frekwencji naszych biegów!

W poniedziałek, w Myślęcinku wystartowało 405 osób – o 24 więcej niż w biegu CITY TRAIL onTour w Poznaniu, który odbył się 30 lipca. Na nowej trasie najlepszym okazało się małżeństwo – Michał i Paulina Kulpa. Michał uzyskał wynik 15:55. Paulina – 17:59. –  Dzisiejszy wynik jest jednym z lepszych, jakie uzyskałam na zawodach CITY TRAIL. I to mimo, że trasa wcale nie była lekka, bo momentami był piach – mówiła po biegu zwyciężczyni.  

Najlepsi zawodnicy wrócili do domów z nagrodami od marek Salomon i Etixx, a każdy zawodnik, który dotarł do mety otrzymał pamiątkowy medal. Biegacze mogli również posilić się w strefie regeneracyjnej, gdzie czekały na nich woda, izotonik, owoce i ciastka.

Bieg w Bydgoszczy był szóstym w ramach CITY TRAIL onTour. Pierwsze zawody obyły się w poniedziałek, 27 lipca w Łodzi. W kolejnych dniach byliśmy w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie. Do piątku odbędą się jeszcze 4 imprezy: w Gdańsku, Olsztynie, Warszawie i Lublinie. W ramach zawodów organizowane są także biegi dla dzieci i młodzieży, na dystansach od 300 metrów do 2 km. 

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni