Warszawa i Bydgoszcz na start!

07.02.2024

Warszawa i Bydgoszcz na start!

Czwarte rozdanie w Warszawie i Bydgoszczy przed nami! W sobotę (10 lutego) widzimy się w warszawskim Lesie Młociny, a w niedzielę (11 lutego) - w bydgoskim Myślęcinku. W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych dotyczących naszego cyklu. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Stałe elementy

CITY TRAIL charakteryzuje się cyklicznością i stałością wielu elementów. Stałe są trasy, harmonogram, lokalizacja biura zawodów. 

Trasa - Warszawa (w tym info o parkingach)
Biuro zawodów - Warszawa
Trasa - Bydgoszcz (w tym info o parkingach)
Biuro zawodów - Bydgoszcz
Harmonogram

Dodatkowym elementem naszego programu minutowego w Warszawie będzie kilkunastominutowe spotkanie z Ekipą Fundacji Las Na Zawsze, która zaprasza (zarówno dorosłych, jak i naszych najmłodszych Uczestników) do wysłuchania leśnych ciekawostek. Spotkanie odbędzie się w naszym biegowym miasteczku, w okolicy biura zawodów, o godz. 9:00.

Rejestracja w dniu zawodów

W naszym cyklu nie ma limitów miejsc, zatem zawsze można zapisać się w dniu biegu. Opłata startowa to w biurze zawodów 45 zł w biegu głównym i 25 zł w biegach junior. Nie ma opcji wykupienia karnetów w dniu biegu. 

Akcja "Przyprowadź znajomego, pobiegnie za darmo!"

Każda osoba, która ma karnet na nasze biegi, może skorzystać z promocji i jeden raz w edycji zaprosić kogoś bliskiego na bieg - bez opłaty startowej. Wystarczy zgłosić się do biura zawodów ze swoim zawodnikiem bądź zawodniczką. Uwaga - ta osoba nie może mieć nadanego numeru startowego w danym mieście w edycji 2023/2024 - a to oznacza, że z zaproszenia można skorzystać tylko raz. 

Zapoznaj się z regulaminami

Zanim staniesz na linii startu, zapoznaj się z regulaminem. Unikniemy w ten sposób nieporozumień, a biorąc pod uwagę fakt, że CITY TRAIL nie jest klasycznym biegiem, a cyklem Grand Prix - naprawdę warto zerknąć na zasady, jakie ustaliliśmy.

Regulamin biegu głównego
Regulamin CITY TRAIL Junior
FAQ

fot. Karolina Krawczyk