Warszawa i Bydgoszcz - widzimy się w weekend!

17.02.2022

Warszawa i Bydgoszcz - widzimy się w weekend!

To już ten czas! Czas na czwarte zawody edycji w Warszawie i Bydgoszczy! W sobotę, 19 lutego zapraszamy do Lasu Młociny, a w niedzielę, 20 lutego do bydgoskiego Myślęcinka. Pamiętajcie, że zapisy do obu biegów będą możliwe w dniu imprezy - w biurze zawodów. Przygotowaliśmy krótką zapowiedź naszych weekendowych spotkań.

Harmonogram naszych imprez jest identyczny dla każdego biegu, bez względu na lokalizację:

  • godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów
  • godz. 9:20 - zbiórka najmłodszych Uczestników biegów Junior - kategorie D0 i D1 (ok. 300 m)
  • godz. 9:50 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D2 (ok. 600 m)
  • godz. 10:10 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D3 (ok. 1 km) i D4 (ok. 2 km)
  • godz. 10:30 - zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 km

Podrzucamy także newsa z najważniejszymi informacjami dotyczącymi edycji 2021/2022: kliknij TUTAJ. Zachęcamy również do zapoznania się z minimami kwalifikacyjnymi do pierwszego, ogólnopolskiego finału - biegu CITY TRAIL Gold, który od będzie się 9 kwietnia w Bydgoszczy.  Szczegóły znajdziecie w TYM newsie.

A jeśli jeszcze nie dołączyliście - koniecznie zerknijcie na nasze facebookowe wydarzenia.

PROMOCYJNA OPŁATA STARTOWA DLA NOWYCH, CZY RACZEJ POWRACAJĄCYCH NA NASZE TRASY ZAWODNIKÓW

Mamy niespodziankę dla osób, które jeszcze z nami nie biegały w trwającej edycji. W czwartej i piątej serii można skorzystać z promocyjnej opłaty startowej, która wynosi 14,90 zł w przypadku rejestracji elektronicznej oraz 20 zł w dniu zawodów. Zapraszamy! A jeśli już biegasz z nami – podaj info dalej!

WARSZAWA

Nasze biegi w Warszawie odbywają się w Lesie Młociny. Zapraszamy do zakładki TRASA, by zapoznać się z jej szczegółami. Biuro zawodów będzie znajdować się na polanie przy ulicy Papirusów – tuż przy mecie. Natomiast start jest oddalony od mety o ok. 1,5 km. Lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Parking leśny nie jest zbyt duży, więc część z Was zapewne będzie musiała zaparkować po drugiej stronie ulicy Pułkowej – np. wzdłuż ulic Trylogii, Arrasowej, Balaton (dlatego warto przyjechać na zawody nieco wcześniej, by spokojnie zaparkować samochód – zgodnie z przepisami ruchu drogowego i dotrzeć do biura zawodów, a potem na start).

BYDGOSZCZ

W Bydgoszczy biegamy na terenie Myślęcinka - w zakładce TRASA znajdziecie przebieg naszej trasy. Biuro zawodów, start i meta są zlokalizowane na Polanie Różopole - sprawdź lokalizację. Warto przyjechać nieco wcześniej, by spokojnie zostawić auto na parkingu znajdujących się w odległości około kilometra od naszego biegowego miasteczka (ul. Gdańska 173) lub przy pętli tramwajowej (ul. Rekreacyjna) znajdującej się ok. 1,5 km od startu naszego biegu. Uwaga - nie ma możliwości parkowania przy Polanie Różopole.

Nasze bydgoskie biegi wspiera Miasto Bydgoszcz.

Do zobaczenia!

fot. Karolina Krawczyk

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni