Lista startowa

Bieg 3

  • 11.12.2016|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Olejarz Artur 1988 M20 City Trail Team
2 Sawicki Krzysztof 1989 M20 CALYPSO SZCZECIN
3 Żołnowski Maciej 1997 M16 CITY TRAIL TEAM
5 Myślak Piotr 1990 M20 TRIATHLONISTA.com #OwocBiega
7 Sobecki Bartłomiej 1980 M30 inessport.pl
8 Wołowicz Wojtek 1987 M20 Puszczyk Bukowy
10 Suplicki Grzesiek 1982 M30 Puszczyk Bukowy
11 Jackiewicz Monika 1992 K20 City Trail Team
13 Szurgocińska Nikolina 1993 K20 KB Hermes Gryfino
16 Dymowski Paweł 1984 M30 Szczecin Biega
17 Opaska Marcin 1980 M30 Przebiegłe Jenoty
18 Lipińska Sylwia 1990 K20
19 Żuk Krzysztof 1986 M30
20 Kwiatkowska Emilia 1980 K30 Puszczyk Bukowy
21 Kukiełka Maciej 1977 M30
22 Derleta Ryszard 1962 M50
23 Zerzut Jarosław 1968 M40 Puszczyk Bukowy
24 Derleta Mateusz 1992 M20 derMMed
25 Derleta Iwona 1964 K50
26 Glebkowicz Agnieszka 1979 K30 Przebiegłe Jenoty
27 Lewandowski Grzegorz 1975 M40
28 Szpotańska Joanna 1985 K30
29 Pokrzywiński Zbigniew 1987 M20 BBL POLICE
30 Miller Agnieszka 1991 K20 BBL Police
31 Pokrzywiński Krzysztof 1962 M50 BBL POLICE
32 Kłyszejko Paweł 1976 M40 Puszczyk Bukowy
33 Płytnik Anna 1977 K30 KOS BnO Szczecin
34 Płytnik Stanisław 1966 M50 KOS BnO Szczecin
35 Wiklak Natalia 1992 K20
36 Chawziuk Magdalena 1969 K40 Puszczyk Bukowy
37 Chawziuk Robert 1962 M50 Puszczyk Bukowy
38 Kłyszejko Magdalena 1979 K30 Puszczyk Bukowy
39 Maciaszczyk Zbigniew 1950 M60 Szybciej nie mogę
40 Rosik Joanna 1956 K60 Szybciej nie mogę
41 Grzegorczyk Jarosław 1978 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
42 Wolański Robert 1965 M50
43 Grzegorczyk Maja 1978 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
44 Gonciarz Radosław 1977 M30 Interdom24.pl
45 Tokarczyk Katarzyna 1983 K30
46 Szalewicz Małgorzata 1966 K50 SZYBCIEJ NIE MOGĘ
47 Judek Krzysztof 1953 M60
48 Zimny Tomasz 1956 M60 Puszczyk Bukowy
49 Wolska Agnieszka 1983 K30
50 Duś Katarzyna 1984 K30
51 Zembik Grzegorz 1967 M40 KB HERMES GRYFINO
52 Wypych Kasia 1980 K30 Przebiegłe jenoty
53 Wrona Joanna 1981 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
54 Rutkowski Tomasz 1985 M30 Puszczyk Bukowy
55 Cichocki Jakub 1978 M30 HKS Skaut Szczecin
56 Charlej Ireneusz 1972 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
57 Dzietczyk Kamil 1983 M30 AKTYWNE CHOSZCZNO
58 Telatyńska Sylwia 1977 K30 AKTYWNE CHOSZCZNO
59 Mackiewicz Magdalena 1979 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
60 Mackiewicz Artur 1975 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
61 Głazek Julia 1998 K16 Wieczorne bieganie w Szczecinie
62 Głazek Seweryn 1977 M30 wieczorne bieganie w szczecinie
63 Loryś Wojciech 1981 M30 DBK SZCZECIN TEAM
64 Szewczyk Magdalena 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
65 Lasek Anna 1975 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
66 Paradowska Ewelina 1984 K30 Za - Biegane Babeczki. Nowogard
67 Skwarzyński Jacenty 1953 M60 KB HERMES Gryfino
68 Kubicka Karolina 1987 K20 Drużyna Szpiku
69 Poźniak Aleksandra 1984 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
70 Szyszka Konrad 1980 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
71 Bomba Przemyslaw 1979 M30 FIZJOBIEGACZE SZCZECIN
72 Gralczyk Magdalena 1990 K20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
73 Otoka Kasia 1977 K30 MONIA TEAM
74 Maciaszczyk Magda 1975 K40 UKL "Ósemka" Police
75 Kieliszek Anna 1982 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
76 Gendek Marek 1975 M40
77 Milczarska Agnieszka 1993 K20 PUSZCZYK BUKOWY
78 Kotynia Katarzyna 1981 K30 Puszczyk Bukowy
79 Łużyński Tomasz 1976 M40 TT Szczecin
80 Łużyńska Katarzyna 1979 K30 BBL POLICE
81 Słota Aneta 1968 K40
82 Wilklisz Wojciech 1970 M40 Animex Team
83 Rostrygin Katarzyna 1981 K30 OSOm RUNNERS
84 Szczygielski Paweł 1984 M30 DBK SZCZECIN TEAM
85 Grajek Piotr 1963 M50
86 Horwat Krystian 1986 M30 Parkrun Szczecin
87 Rudziński Jacek 1969 M40 KB HERMES GRYFINO
88 Radziszewska Bogna 1979 K30 Przebiegłe Jenoty
89 Stachowski Andrzej 1968 M40
90 Jarzyna Ryszard 1973 M40 SZWLA STARGARD
91 Rynkowska Anna 1980 K30
92 Jurkiewicz Wioletta 1973 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
93 Maślanka Klaudia 1992 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
94 Rybicki Janusz 1950 M60 Police
95 Witek Eryk 1979 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
96 Sadowski Daniel 1975 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
97 Maryniak Agata 1979 K30 GRYFUS I KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM
98 Mosiński Michał 1985 M30
99 Czosnowski Krzysztof 1978 M30 KB HERMES GRYFINO
100 Pruszanow Marcin 1976 M40 KB HERMES GRYFINO
101 Przeworski Marcin 1979 M30 best-coach.pl
102 Kramer Krzysztof 1985 M30 SKB Dzik
103 Stefaniak Łukasz 1978 M30
104 Kwit Jan 1960 M50 Animex Team
105 Stępnik Robert 1985 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
106 Zarobiak Katarzyna 1978 K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
107 Adamczuk Feliks 1971 M40 Ergo Hestia 91 463 28 30 Plater 7c Szczecin
108 Zarobiak Piotr 1979 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
109 Możdżyński Tomasz 1979 M30 AKTYWNE CHOSZCZNO
110 Żurek Krzysztof 1984 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
111 Romański Wojciech 1977 M30
112 Pec Wiola 1984 K30 lifeontherun.pl blog
113 Łabędzki Mariusz 1979 M30 Stargard Ja Się Nie Ścigam
114 Jaroszewicz Grzegorz 1973 M40 PARKRUN SZCZECIN
115 Lączak Justyna 1979 K30
116 Zaleska Beata 1967 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
117 Litwic Maciej 1985 M30
118 Lipski Łukasz 1985 M30
119 Juszczyk Krzysztof 1975 M40 Puszczyk Bukowy
120 Juszczyk Edyta 1979 K30
121 Markow Witold 1979 M30 www.nadmorze.pl
122 Gorszka Damian 1997 M16 SZCZECIN BIEGA
123 Sierocki Piotr 1974 M40 KBA "Ja Się Nie Ścigam"
124 Stronikowski Kamil 1979 M30
125 Morawiak Krzysztof 1981 M30
126 Milejski Jerzy 1979 M30 Bushikan Warriors
127 Ziarkiewicz Aneta 1990 K20
128 Piechocki Jacek 1984 M30 RAZ Szczecin
129 Zygadlik Paulina 1992 K20
130 Janas Kacper 1987 M20 Dzanas Team
131 Jabłoński Tomasz 1963 M50 WASZCZUK TEAM
132 Wiktorski Sebastian 1981 M30
133 Żygieło Monika 1976 K40 choszczno biega
134 Dobaczewska Ewa 1973 K40 Mango Gatki Team
135 Rawa Donata 1974 K40 Mango Gatki Team
136 Przybylak Małgorzata 1977 K30 STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM
137 Kosiński Mateusz 1990 M20 Drużyna Szpiku
138 Dub Piotr 1965 M50
139 Wiaderek Beata 1970 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
140 Wiaderek Krzysztof 1969 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
141 Matuszak Anita 1975 K40 Mango Gatki Team
142 Kujawska Magdalena 1976 K40
143 Guzikiewicz Mirosław 1972 M40 Rozbiegany Goleniów
144 Matyjaszczyk Małgorzata 1962 K50 Rozbiegany Goleniów
145 Kwintal Janek 1973 M40
146 Kuć Maciej 1993 M20
147 Kubicka Małgorzata 1966 K50 Drużyna Szpiku
148 Wójcik Mariusz 1975 M40 Co???
149 Skrzypczak Marta 1977 K30 RunExpert Lejdis
150 Skóra Agnieszka 1993 K20 SPONTAN SZCZECIN TEAM
151 Mikołajczyk-Błoniarz Anna 1975 K40 Puszczyk Bukowy
152 Kraus Anna 1975 K40
153 Bakalarska Agata 1989 K20 Drużyna Szpiku
154 Peda Leszek 1952 M60
155 Żyluk Bozena 1971 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
156 Bartnicka Marta 1991 K20 BBL Team Police
157 Kępka Wojciech 1981 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
158 Herczyński Roman 1965 M50 Wielgowo Rowerowo
159 Iwaszkiewicz Magdalena 1987 K20 PUSZCZYK BUKOWY
160 Sakowska-Carło Magda 1982 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
161 Kaczor Piotr 1977 M30 Gwiezdna Flota Maszewo
162 Kamińska Daria 1994 K20
163 Kozak Mirosław 1981 M30
164 Jarząb Gosia Go 1975 K40 Hoża Team
165 Bielański Mirek 1960 M50 Stargard ja sie nie scigam
166 Pietkiewicz Anita 1992 K20
167 Pietkiewicz Paweł 1983 M30
168 Dzioba Michał 1980 M30 HOŻA TEAM
169 Radożycki Radosław 1975 M40 Brak
170 Tymul Anna 1976 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
171 Tymul Jakub 1978 M30 Mick o 'Amelika Huipu Triathlon Team
172 Sowa Agnieszka 1989 K20 Drużyna Szpiku
173 Podporska Izabela 1970 K40 WIECZORNE BIEGANIE w Szczecinie
174 Adrian-Czaboryk Monika 1973 K40 Mango Gatki Team
175 Sądel Krzysztof 1970 M40
176 Mucha Piotr 1979 M30 Fizjobiegacze Szczecin
177 Wieloch Katarzyna 1980 K30
178 Gałamaga Radosław 1978 M30 LoveLasy
179 Gałamaga Sylwia 1981 K30 LoveLasy
180 Ludniewska Patrycja 1989 K20
181 Zduńska Katarzyna 1980 K30
182 Sworobowicz Paweł 1985 M30 Fizjobiegacze Szczecin
183 Mądrawski Tomasz 1974 M40
184 Pawlisiak Paweł 1987 M20 BBL TEAM POLICE
185 Sobolewska-Szwed Ewelina 1976 K40 Mango Gatki Team
186 Zemankiewicz Łukasz 1981 M30 Kanał 6am
187 Wrzeszcz Piotr 1976 M40 Animex Team
188 Jaszczyk Łukasz 1988 M20
189 Bogdańska Katarzyna 1991 K20
190 Urban Joanna 1976 K40 Puszczyk Bukowy
191 Michałowski Marcin 1980 M30 Gryfus i Kolarze z Gòrki Ciśnij Team
192 Szatanek Ewa 1976 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
193 Plesner Krzysztof 1979 M30 CITY TRAIL TEAM
194 Zawadzka Marta 1982 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
195 Fritsch Sebastian 1975 M40
196 Fritsch Iwona 1975 K40
197 Peda Kamila 1980 K30
198 Orlewicz-Łaźniowski Karol 1989 M20
199 Jastrząb Maciej 1975 M40 Dulny Foto
200 Kęska-Pląsek Małgorzata 1976 K40 LoveLasy
201 Pląsek Sylwester 1971 M40 LoveLasy
202 Żywicka Barbara 1972 K40
203 Kwaśniewski Marcin 1979 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
204 Posiakow Marcin 1980 M30
205 Drumińska Izabela 1988 K20
206 Drobczyński Bartosz 1982 M30 Puszczyk Bukowy
207 Kaciupa Agnieszka 1976 K40 Puszczyk Bukowy
208 Gibas-Jastrzębska Iwona 1970 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
209 Woźniak Barbara 1980 K30
210 Pluskota Przemysław 1973 M40 FSD RUN
211 Ceniuch Sylwester 1969 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
212 Szymański Tomasz 1979 M30 Warta
213 Suchorska Sławomira 1970 K40 Puszczyk Bukowy
214 Chytra Daniel 1991 M20 Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Dobrej
215 Apostoluk Tomasz 1976 M40
216 Arcisz Przemysław 1989 M20
217 Błoniarz Mirosław 1975 M40 Puszczyk Bukowy
218 Duda-Religa Ewelina 1976 K40 OZKB
219 Zając Daria 1979 K30 Run Expert Lejdis
220 Warchałowski Arkadiusz 1976 M40
221 Malec Mariusz 1973 M40 Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE
222 Rzepkowski Adam 1978 M30
223 Jarno Wojciech 1993 M20
224 Chrzan Piotr 1973 M40 GRYFUS I KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM
225 Parusińska- Ulewicz Bernadetta 1983 K30
227 Kolendowicz Robert 1980 M30
228 Dutko Paweł 1991 M20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
229 Hetmański Arkadiusz 1982 M30 LoveLasy
230 Pilecka Teresa 1981 K30 Animex Team
231 Zieliński Maciej 1977 M30
232 Hetmańska Diana 1983 K30 LoveLasy
233 Zielińska Agata 1983 K30
234 Bućko Mirela 1978 K30
235 Kwiatkowska Aleksandra 1991 K20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
236 Okorska Marta 1980 K30
238 Droździel Magdalena 1986 K30 KB HERMES GRYFINO
239 Filipowski Dariusz 1972 M40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
240 Piwowarski Dariusz 1975 M40
241 Linke Rafał 1982 M30
242 Rudziński Jakub 1999 M16 KB HERMES GRYFINO
243 Jasinski Arkadiusz 1977 M30
244 Szybalski Tomasz 1983 M30
245 Boruczyński Dariusz 1971 M40
246 Walent Marta 1989 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
247 Przybysz Katarzyna 1983 K30 ALIEN TEAM
248 Herczynska Agnieszka 1970 K40 Wielgowo Rowerowo
249 Waszczuk Tomasz 1980 M30 WASZCZUK TEAM
250 Gierlik Grzegorz 1976 M40
251 Świątek Jakub 1977 M30 SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
252 Trojanowski Karol 1990 M20 Nie Bądź Jak Twój Stary!
253 Krukowska-Świątek Joanna 1980 K30 SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
254 Grzelak Ryszard 1977 M30
255 Siekawa Paulina 1984 K30
256 Murawska Wioletta 1969 K40 PARKRUN Szczecin
257 Murawski Kuba 1999 M16 PARKRUN Szczecin
258 Murawska Nikola 2000 K16 PARKRUN Szczecin
259 Wróblewski Jarosław 1973 M40 RAZ Szczecin
260 Wiśniewicz Paweł 1990 M20 12 Brygada Zmechanizowana
261 Walkiewicz-Zdulska Sylwia 1980 K30
262 Kuźmicz Tomasz 1979 M30 Gryfus i Kolarze z Górki Ciśnij Team
263 Rozwałka-Paizert Renata 1973 K40 Iron Insane
264 Orszulak Patrycja 1986 K30 Klub Przewlekle Biegających
265 Bańkowska Ewa 1984 K30 Ja się nie ścigam - Stargard
266 Żurawska Wioletta 1976 K40 GRYFUS I KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM
267 Błoch Agnieszka 1986 K30
268 Walencik-Lewandowska Joanna 1982 K30
269 Sowała Anna 1982 K30
270 Kuźmicz Katarzyna 1979 K30 Gryfus i Kolarze z Górki Ciśnij Team
271 Ślubowski Dariusz 1976 M40
272 Figołuszka Katarzyna 1990 K20 Aktywne Choszczno
273 Chrobociński Jan 1991 M20
274 Głuszyk Joanna 1976 K40 Fizjobiegacze Szczecin
275 Strojny Wojciech 1967 M40 RAZ Szczecin
276 Stanasiuk Edyta 1986 K30 Fizjobiegacze Szczecin
277 Wypych Maciej 1981 M30 Przebiegłe Jenoty
280 Bułatowicz Bartek 1991 M20 UKL Ósemka Police
281 Madrak Anna 1976 K40
282 Wójcik Julian 1954 M60 SZWLA Stargard
283 Kmiecik Ryszard 1962 M50 www.spizarniawedlin.pl
284 Apiecionek Mateusz 1991 M20 UKL Ósemka Police
285 Dulny Jarosław 1974 M40 dulny foto
286 Knapczyk Marek 1966 M50
287 Woliński Dariusz 1984 M30
288 Szczepański Konrad 1991 M20
289 Kędzielewski Łukasz 1981 M30 Zawadzkiego Szczecin
290 Mokanek Agata 1992 K20 szczecin
291 Gozdyra Darek 1978 M30
292 Kielbratowska Kalina 1982 K30
293 Synak Ewa 1977 K30 EM Team
295 Pilecki Robert 1980 M30 Animex Team
296 Lewandowska Joanna 1978 K30 :)
297 Tomiak Piotr 1962 M50 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
298 Dziedzic Paweł 1992 M20 BUSHIKAN SZCZECIN
299 Pokorniecki Mirosław 1981 M30 Aktywne Choszczno
300 Pruss Katarzyna 1977 K30 Wieczorne Bieganie
301 Gajda Sebastian 1979 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
302 Hałas Renata 1969 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
303 Kowalczyk Łukasz 1998 M16 KS Ironman C/S Polska
304 Piątkowska Izabela 1984 K30 Puszczyk Bukowy
305 Adamowicz Daniel 1984 M30 Niebuszewo
306 Mańke Karolina 1987 K20 Fizjo-Express
307 Wojtysiak Małgorzata 1987 K20
308 Nowak Dorota 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
309 Jaruzel Ewa 1976 K40
310 Jaruzel Robert 1976 M40
311 Łapa-Suska Kamila 1984 K30
312 Strojna Dorota 1973 K40 Puszczyk Bukowy
313 Lenarcik Małgorzata 1973 K40 Animex Team
314 Sztandera Małgorzata 1988 K20 Stargard. Ja się NIE ścigam
315 Buca Jakub 1967 M40
316 Jankowski Lech 1955 M60 Maratończyk Team Szczecin
317 Jóźwiak Maciej 1971 M40 Orlęta AK
318 Kubiaczyk Ireneusz 1977 M30
319 Wirtek Robert 1971 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
320 Purkiewicz Anna 1984 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
321 Szymański Sławomir 1981 M30 raz
322 Drobisz-Wels Beata 1981 K30
323 Czachowski Jarosław 1975 M40
324 Andrzejczak Monika 1985 K30
325 Kurzymski Piotr 1970 M40 BIZON TEAM
326 Poniatowska-Tarkowska Edyta 1979 K30 Puszczyk Bukowy
330 Bejster Przemysław 1958 M50 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
331 Potrzebowska Iwona 1969 K40
332 Milczarek Artur 1976 M40 Asseco Active Team
333 Milczarek Małgorzata 1979 K30 Asseco Active Team
334 Wołoszyn Konrad 1976 M40 Puszczyk Bukowy
335 Szostak Marcin 1988 M20 OSOm! Runners
336 Szymańska Anna 1958 K50 Hanza Goleniów
337 Szawaryńska Anna 1981 K30
338 Jaśkiewicz Katarzyna Aleksandra 1976 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
339 Kłodawski Tomasz 1981 M30
340 Pawłowicz Kamila 1972 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
341 Biernat Agnieszka 1980 K30 Brak
342 Ciepiela Dariusz 1986 M30
343 Kołban Michał 1992 M20
344 Adamowicz Adam 1971 M40 HornetSzczecin.pl
345 Paizert Krzysztof 1976 M40 IRON INSANE
346 Młynarczyk Krzysztof 1973 M40 RAZ Szczecin
347 Żak Dominika 1985 K30
348 Magierska Honorata 1984 K30 Drużyna Szpiku
349 Wichucka Małgorzata 1979 K30 KB HERMES GRYFINO
350 Marciniak Mirosław 1984 M30 Puszczyk Bukowy
351 Kozłowski Krzysztof 1973 M40 Animex Team
352 Najkowska Katarzyna 1985 K30 Mamy-Biegamy
353 Najkowska Grażyna 1957 K50 Mamy-Biegamy
354 Kolenda Krzysztof 1977 M30
355 Pluta Grzegorz 1963 M50 KB HERMES GRYFINO
356 Staniszczak Łukasz 1993 M20 WASZCZUK TEAM
357 Staniszczak Paweł 1989 M20
358 Staniszczak Zenon 1963 M50
359 Grędziński Artur 1978 M30 Gryfus i Kolarze z Górki Ciśnij Team
360 Rodak Małgorzata 1972 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
361 Zawistowska Agnieszka 1983 K30
363 Bielan Artur 1980 M30
364 Bochenko Monika 1978 K30
365 Ochota Jerzy 1952 M60 MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN
366 Szymański Dariusz 1987 M20 DBK SZCZECIN TEAM
367 Zdziarski Wiesław 1965 M50 Biegam bo lubię
368 Chabros Jacek 1967 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
369 Kusiowski Sławomir 1971 M40
370 Wygoda Aleksandra 1986 K30 DBK SZCZECIN TEAM
371 Ikonomu Grigoris 1970 M40
372 Carło Marcin 1977 M30
373 Synak Lubomir 1976 M40 EM Team
374 Gozdziewski Hubert 1975 M40
375 Romański Krzysiek 1967 M40 BeneSport Szczecin
376 Kempisty Alicja 1976 K40 BIZON TEAM
377 Gierczak Klaudia 1982 K30 Bizon Team
378 Przewodowski Tomasz 1979 M30 HQMNCNE
379 Śliżewski Marcin 1969 M40 OSOM! Runners
380 Rojewski Mateusz 1987 M20
381 Grudziecki Piotr 1977 M30 Fizjobiegacze Szczecin
382 Reinert Magdalena 1983 K30 4x4 Szczecin
383 Kaczorowski Mieczysław 1970 M40 109 Szpital Wojskowy
384 Nalewaj Robert 1984 M30 KLUB PRZEWLEKLE BIEGAJĄCYCH
385 Czyżewska Irena 1961 K50
386 Sebastian Osetek 1987 M20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
387 Kowalczyk Marcin 1976 M40
389 Strąk Izabela 1975 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
390 Adamski Janusz 1969 M40 UTMB 2013
391 Kozieja Kwiatkowska Agata 1969 K40
392 Masłowski Marcin 1976 M40
393 Ludwiniak Aleksander 1987 M20
394 Kosmowska Alicja 1989 K20 Szczecin Biega
395 Sierpiński Piotr 1968 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
396 Taterka Malgorzata 1982 K30
397 Bazan Anna 1988 K20
398 Kowalczyk Jarosław 1972 M40
399 Adamkiewicz-Kowalczyk Agnieszka 1972 K40
400 Lewikowska Patrycja 1978 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
401 Rachowski Michał 1982 M30 Informatycy Na Rowery
402 Żołnowska Aleksandra 1984 K30 Fizjobiegacze Szczecin
403 Bogacka Małgorzata 1981 K30
404 Sip Tomasz 1979 M30
405 Wyglądacz Alicja 1975 K40 Hafele Bieg Pomoc
407 Sobolewska Agata 1988 K20
408 Nowak Mariusz 1983 M30 Fizjobiegacze Szczecin
409 Adamski Mariusz 1967 M40
410 Pilipq Dominik 1974 M40
413 Kośmider Bartosz 1976 M40 DBK SZCZECIN TEAM
414 Białkowska Katarzyna 1977 K30
416 Kozyra Małgorzata 1973 K40
417 Zawarski Piotr 1998 M16 Ironman C/S Polska Szczecin
418 Podolak Izabela 1975 K40
419 Podolak Mirosław 1974 M40
420 Bajek Adam 1987 M20 Fizjobiegacze Szczecin
421 Kapral Rafał 1969 M40 PUSZCZYK BUKOWY
422 Narkun Maria 1988 K20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
423 Prusek Mateusz 1989 M20 Aktywne Choszczno
424 Rybaczek Kamila 1984 K30
425 Ruta Przemysław 1981 M30 1bpzmot/12BZ
426 Czapla Tomasz 1981 M30
427 Surdacki Piotr 1976 M40 MONIA TEAM
428 Zabdyr Marta 1974 K40 Mango Gatki Team
429 Fajks Marcin 1982 M30
430 Suleja Joanna 1960 K50 szwla
431 Jachnik Sabina 1972 K40
432 Nowicka Wioleta 1980 K30 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
433 Gąciarski Krystian 1990 M20 Fizjobiegacze Szczecin
434 Piłat Agnieszka 1975 K40 Inter Sytem
435 Soroka Kinga 1976 K40 Inter System
436 Dudaronek Paulina 1996 K20
437 Dziuba Andżelika 1996 K20
438 Misikonis Kamil 1985 M30 ZGY Bike Team
439 Czerkawski Paweł 1989 M20
441 Woropaj Beniamin 1986 M30
442 Skóra Robert 1966 M50
443 Nowakowski Mariusz 1973 M40 ANIMEX TEAM
444 Wójciak Marcin 1998 M16 Vege Runners
445 Krawczyk Rafał 1991 M20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
446 Smoter Przemysław 1982 M30
447 Dominiak Marek 1986 M30 Spontan Szczecin team
448 Kogut Karol 1989 M20
449 Hanczarek Dariusz 1976 M40 Gorzów Wlkp.
450 Janiak Zofia 1953 K60 Calbud Presto Szczecin
452 Gonerko Joanna 1979 K30
454 Klimek Paweł 1989 M20 Planeko
455 Warych Edyta 1984 K30
456 Kopacz Łukasz 1989 M20
457 Kmiecik Tomasz 1975 M40
458 Dzięgelewska Wioleta 1986 K30 Gabinet Podologiczny
459 Surdacki Jerzy 1972 M40 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
460 Kosmalska Magdalena 1978 K30 Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA
461 Wachowicz Tomasz 1991 M20 Bushikan Szczecin
462 Rejer Robert 1975 M40
463 Wieclaw Mateusz 1982 M30
464 Kielbratowska Joanna 1984 K30
465 Kosmalski Jarosław 1979 M30 SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
466 Matuszak Krzysztof 1974 M40 MANGO GATKI TEAM
468 Zbroja Dawid 1980 M30 Klub Sportowy DOBRA MARINA
469 Tokarz Joanna 1978 K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
471 Dusza Anna 1969 K40
472 Markiewicz Agnieszka 1978 K30
473 Szarawaga Jacek 1992 M20
474 Gackowski Marcin 1984 M30 BRACIAKTRANS
475 Denkiewicz Tomasz 1978 M30 SKB Dzik
476 Duchowski Robert 1973 M40 100%EKIPA GRYFINO
477 Łangowski Mateusz 1976 M40 Lecim na Szczecin
478 Wypych Rafał 1975 M40 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
480 Kulińska Emilia 1990 K20
481 Karpienia Ewa 1969 K40
482 Szymańska Emilia 1984 K30 Fizjobiegacze Szczecin
483 Wawruch -Rusielik Irena 1964 K50 Amicus AR
484 Gabryel Krzysztof 1975 M40 Fizjobiegacze Szczecin
486 Kłys Adrian 1976 M40
487 Rusielik Robert 1963 M50 AMICUS AR
488 Wróblewski Grzegorz 1971 M40
489 Guz Karolina 1980 K30 Iron Insane
490 Weglinski Radosław 1984 M30
491 Łowkiewicz Malwina 1988 K20
492 Ruśkiewicz Wojciech 1988 M20 Trzebiatów
493 Downar Andżelika 1975 K40
494 Bednarek Jacek 1978 M30
495 Kasprzak Magdalena 1974 K40 Run Expert Lejdis
496 Poźniak Katarzyna 1984 K30 WIECZORNE BIEGANIE W GRYFINIE
497 Wieczorkiewicz Ryszard 1946 M60 SZWLA Stargard
498 Zalewski Marek 1970 M40
499 Pawelec Artur 1972 M40 Rozbiegany Goleniów
500 Bizunowicz Krystian 1978 M30 Rozbiegany Goleniów
502 Jurczak Daniel 1984 M30 KS HANZA GOLENIÓW
503 Szczygielski Radosław 1985 M30
504 Policzkiewicz Maciej 1983 M30
505 Sulecki Marcin 1974 M40
506 Rożko Sebastian 1983 M30 OSiR Gryfino
507 Orzechowski Jakub 1989 M20 Puszczyk Bukowy
508 Garbacz Krzysztof 1970 M40 ROZBIEGANY GOLENIOW
509 Charęza Marcin 1980 M30 Zawadzkiego Szczecin
510 Sadowska Paula 1988 K20
511 Bohuń Daniel 1968 M40 Puszczyk Bukowy
512 Szufranowicz Mirosław 1978 M30 "Wieczorne bieganie w Szczecinie"
513 Masłowski Daniel 1979 M30 "Wieczorne bieganie w Szczecinie"
514 Kolodziejska Anita 1986 K30
515 Siadak Justyna 1977 K30
516 Maruszczak Andrzej 1971 M40
517 Rozmus Tomasz 1986 M30
518 Saniewski Dariusz 1981 M30 UKL "Ósemka" Police
520 Szyszkowska Krystyna 1969 K40 KB HERMES Gryfino
521 Lisiecka Bożena 1980 K30 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
522 Milczanowska Magdalena 1980 K30
523 Pryk Rafał 1975 M40 Rozbiegany Goleniów
524 Janka Joanna 1974 K40
525 Kopcewicz Robert 1966 M50 Rozbiegany Goleniów
526 Tomiak Paweł 1987 M20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
527 Janas Marlena 1992 K20
528 Orszulak Łukasz 1984 M30 Klub Przewlekle Biegających
529 Janas Ilona 1990 K20
530 Chomont Robert 1978 M30 Rozbiegany Goleniów
531 Mazurek Rafał 1978 M30 KS C/S IRONMAN POLSKA
532 Szymanowski Karol 1982 M30
534 Walczak Szymon 1981 M30
535 Jońca Marcin 1982 M30 DBK SZCZECIN TEAM
536 Zając Justyna 1981 K30 Puszczyk Bukowy
537 Szymczyk Paulina Qq 1985 K30 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
538 Ogrodowicz Jacek 1964 M50 ale ... o co biega ?
539 Cieciorowski Robert 1977 M30
540 Osojca Małgorzata 1990 K20 Puszczyk Bukowy
541 Rycak Bartosz 1993 M20 UKL "Ósemka" Police
542 Rusek Kamil 1983 M30 Waszczuk Team
544 Wodoracki Dariusz 1961 M50
545 Grzeszczyk Sebastian 1975 M40
546 Kroehnke Artur 1975 M40 Gryfus i Kolarze z górki ciśnij Team
547 Semenik Daria 1991 K20 Bizon team
548 Kowalik Michał 1986 M30 GRA Runners
549 Grabowska Paulina 1988 K20
550 Neubauer Muntowska Monika 1983 K30 Wieczorne bieganie
551 Lewandowski Hubert 1987 M20
552 Woszczyk Renata 1978 K30
553 Jóźwicka Aneta 1973 K40
554 Pilarski Pawel 1978 M30 DBK SZCZECIN TEAM
555 Jakubowski Lesław 1959 M50 DBK SZCZECIN TEAM
556 Żywicki Marcin 1995 M20
557 Kuciński Tomasz 1972 M40 3:33 Team
558 Łętowski Mariusz 1974 M40 KM TEAM
559 Parol Grzegorz 1977 M30
560 Sidorowicz Anna 1990 K20
561 Wichrowski Grzegorz 1981 M30
562 Łuczyńska Katarzyna 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
563 Lechowicz Aga 1981 K30
564 Nowakiewicz Marta 1990 K20
565 Komisarczyk Ania 1987 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
566 Bzdak Mariusz 1984 M30 -
567 Masztaler Tomasz 1988 M20 DECATHLONS
568 Kozłowski Grzegorz 1984 M30 RAZ Szczecin
569 Jurewicz Krzysztof 1978 M30 Fizjobiegacze Szczecin
570 Pająk Malgosia 1983 K30
571 Czylkowski Patryk 1985 M30
572 Kwieciński Norbert 1976 M40
575 Żarkowska Dominika 1976 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
576 Zając Tomasz 1993 M20
577 Rymer Wojciech 1972 M40 własny jednoosobowy
578 Guzikowski Tomasz 1979 M30 GUZIK Team
579 Gołębiewski Tomasz 1982 M30 JRG3 Szczecin/ paRUNmedik
580 Matusiak Sławomir 1991 M20
581 Czajkowski Tomasz 1987 M20 Wieczorne bieganie w szczecinie
582 Przedpełski Remigiusz 1979 M30 Puszczyk Bukowy
585 Petersburski Robert 1974 M40 UKL "ÓSEMKA" POLICE
586 Wenz Maciej 1990 M20
587 Sacewicz Marek 1974 M40 TT Szczecin
589 Nowak Małgorzata 1980 K30
590 Popek Agnieszka 1990 K20
591 Osojca Mateusz 1988 M20 Puszczyk Bukowy
592 Bednarczyk Sylwia 1977 K30 PUSZCZYK BUKOWY
593 Prusinowski Adam 1980 M30 DBK Szczecin Team
594 Przedpełska Sylwia 1978 K30 Puszczyk Bukowy
595 Kuchta Piotr 1988 M20 KB Pionier Szczecin
596 Kwiecień Marian 1980 M30 Irone Insane
598 Ościak Andrzej 1980 M30 Stargard. Ja się nie ścigam
599 Łyczek Agata 1976 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
600 Kornel Maja 1980 K30
601 Borowska Karolina 1986 K30 UNITY LINE RUNNERS TEAM
602 Sowisz Cezary 1967 M40
603 Sowisz Danuta 1971 K40 SOWISZ TEAM/ZAWADZKIEGO SZCZECIN
604 Piechowiak Jarosław 1990 M20
605 Wójtowicz Edyta 1972 K40 LoveLasy
606 Pietkiewicz Maksymilian 1990 M20
607 Palusińska Agnieszka 1976 K40 LoveLasy
608 Lasota Jakub 1986 M30 Włókniarz Okonek
610 Manik Przemek 1976 M40 LoveLasy
611 Merdało Aleksandra 1988 K20 LoveLasy
613 Wardyn Jarek 1976 M40 JRG3 SZCZECIN/PARUNMEDIK
614 Chrostek Adam 1977 M30
615 Marmura Małgorzata 1987 K20
616 Marmura Tomasz 1985 M30 Stargard.Ja się na ścigam
617 Paprocki Marcin 1976 M40 Run Expert Team
618 Podwyszyński Sylwester 1973 M40 KW PSP Szczecin
619 Roszak Krystyna 1964 K50 Gryfus i Kolarze z Górki Ciśnij Team
620 Szefler Joanna 1977 K30 Mick o'Amelika Huipû-Triathlon Team
622 Mazurek Robert 1977 M30
623 Woźnicka Marta 1981 K30 Stargard. ja się nie ścigam
625 Cichocka Marta 1988 K20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
626 Michalski Łukasz 1985 M30 Progrez Team Szczecin
627 Rachwalski Piotr 1983 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
628 Zielińska Karolina 1983 K30 KK Wind Solutions Polska
629 Pielechowski Piotr 1992 M20 Decathlon Ustowo
630 Dul Magdalena 1977 K30 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
631 Soroka Ewa 1949 K60 Iron Insane
632 Pawełczak Damian 1990 M20
633 Soroka Jarek 1980 M30 Iron Insane
634 Moczulska Urszula 1985 K30
636 Doleżek Agnieszka 1982 K30
637 Pasikowski Andrzej 1981 M30 Bushikan Warriors
639 Duraj Maria 1981 K30 Banie
640 Majzel Michal 1985 M30
641 Fiuk Aleksander 1996 M20
642 Osak Adam 1990 M20
643 Kmieciak Adrian 1990 M20
644 Latuszek Sebastian 1988 M20
645 Brzezińska Anna 1979 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
646 Kusińska Alicja 1975 K40 EM Team
647 Kielbratowski Michał 1995 M20
649 Rajchowiak Jakub 1981 M30
650 Sawińska Anna 1980 K30 NORDICANIA TEAM
652 Pawłaszek Lech 1981 M30
653 Hrynkiewicz-Pawłaszek Anna 1981 K30
654 Duraj Bartosz 1980 M30 Banie
655 Skokowski Jacek 1964 M50 besk Szczecin
656 Siwek Piotr 1980 M30
657 Glaza Aleksandra 1982 K30 interdom24.pl
658 Malinowski Rafał 1984 M30
659 Pasławska Magda 1983 K30
660 Biełowiec Adrianna 1982 K30 Puszczyk Bukowy
661 Marcinkowska Eliza 1978 K30 SZWLA/OsadkowskiRunTeam
662 Nawrot Jan 1953 M60
663 Kołodziej Łukasz 1972 M40
665 Kryszczyńska Monika 1976 K40
666 Raciborski Marek 1971 M40 Drużyna Szpiku
667 Pełka-Sawenko Agnieszka 1983 K30
668 Pajda Anna 1986 K30
669 Sawenko Władysław 1980 M30
670 Sapikowski Mariusz 1975 M40 Rozbiegany Goleniów
671 Wierzchowska Małgorzata 1986 K30 Gryfus i Kolarze z Górki Ciśnij Team
672 Szeląg Tomasz 1975 M40 KB LIPIANY
673 Kałużny Ryszard 1955 M60 Mostkowo - KB Lipiany
675 Wowk Robert 1974 M40 SZWLA
676 Kornacki Paweł 1971 M40 JKS Sekcja Biegowa
677 Łabul Dawid 1983 M30 JRG3 Szczecin/ paRUNmedik
678 Wojdałowicz Ewa 1981 K30
679 Zedelski Michał 1976 M40 SZWLA Stargard
680 Sowa Krzysztof 1984 M30
682 Ekiert Martyna 1996 K20
683 Jamro Lucyna 1985 K30
684 Szczypek Ola 1985 K30 SMT
686 Piechota Krzysztof 1975 M40 SZWLA Stargard
687 Przystupa Edyta 1980 K30 One team Castorama
688 Szotowicz Sebastian 1980 M30 SZWLA Stargard
689 Florczak Sebastian 1980 M30 SZWLA Stargard
690 Winkel Arek 1972 M40 100% ekipa Gryfino
691 Rutkiewicz Marek 1966 M50 Morsy Miedwianie
692 Matuszak Lidia 1975 K40 One Team cASTORAMA
693 Chrobocińska Elżbieta 1966 K50
694 Chrobociński Daniel 1993 M20
695 Grudowski Konrad 1985 M30 One Team CASTORAMA
696 Szymańska Jolanta 1982 K30
698 Wierzchowski Arkadiusz 1976 M40 Stargard. Ja się nie ścigam
699 Bartnicka Beata 1986 K30 Stargard Ja się nie ścigam
700 Frycz Damian 1975 M40
702 Bejm Łukasz 1981 M30
703 Konikowski Daniel 1980 M30
704 Zając Roman 1975 M40 Puszczyk Bukowy
705 Stwora Marcin 1984 M30
706 Posacka Karolina 1980 K30 Endorfina Nowogard
707 Żywicki Janusz 1968 M40 Waszczuk Team
708 Szymański Radosław 1972 M40
709 Lichaczewski Konrad 1972 M40 OZKB
710 Kosy Łukasz 1976 M40
712 Kozak Magdalena 1977 K30
713 Gorzkiewicz Tomasz 1992 M20
714 Figiel Rafał 1983 M30
715 Zmaczynski Marcin 1978 M30
716 Sokołowska Magdalena 1985 K30
717 Orzechowski Łukasz 1981 M30
720 Kusiewicz Agnieszka 1978 K30
723 Barszczewska Marlena 1979 K30 DBK SZCZECIN TEAM
724 Barszczewski Jacek 1979 M30 DBK SZCZECIN TEAM
725 Tujaka Grzegorz 1971 M40
727 Nidzgorski Marek 1982 M30 DBK SZCZECIN TEAM
728 Pekról Adriana 1976 K40 " One Team CASTORAMA "
730 Puchniarska Janna 1980 K30 12 BZ
731 Bieniek Sławomir 1959 M50 BRAK
732 Maciejewski Jacek 1970 M40 Team Cukiernia Nova
733 Rejman Katarzyna 1998 K16
734 Szymanowicz Marcin 1983 M30 DBK Koszalin
736 Gałaszewska Jolanta 1984 K30 One Team CASTORAMA
737 Gałaszewski Kamil 1987 M20 One Team CASTORAMA
738 Rudziewicz Urszula 1983 K30 Fizjobiegacze Szczecin
740 Sokólski Mateusz 1990 M20
741 Kaczorowski Michał 1976 M40 UV
742 Sawulak Wiktor 1985 M30
743 Wawrzyniak Agnieszka 1982 K30
745 Tolkacz Amelia 1973 K40
746 Baranowska Agata 1984 K30
748 Szeszko Dawid 1981 M30
749 Wąsowska Katarzyna 1982 K30 "One Team CASTORAMA"
750 Barańska Wioletta 1974 K40 One team Castorama
751 Szadokierska Anna 1983 K30
752 Szadokierski Michał 1980 M30
754 Piotrowski Konrad 1987 M20 ONE TEAM CASTORAMA
755 Gocłowski Miłosz 1985 M30
756 Okorska Aleksandra 1984 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
758 Kwiecień Anna 1976 K40 -
759 Erkiert Radosław 1985 M30 PUSZCZYK BUKOWY
760 Pluciński Marcin 1974 M40 -----------
761 Korczak Robert 1963 M50 AMICUS AR
762 Cegielska Joanna 1972 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
763 Gałuszka Daniel 2000 M16 Puszczyk Bukowy
764 Jabłońska Edyta 1991 K20 Fizjobiegacze Szczecin
765 Jemielity Iwona 1981 K30
766 Borodyn Andrzej 1976 M40 Grupa Dochodzeniowa Save The Beat
767 Pogoda-Błaziak Katarzyna 1980 K30
769 Dyczyński Leszek 1981 M30 MTR Team Szczecin
770 Nesterowicz Joanna 1985 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
772 Brykczyński Błażej 1977 M30 Fizjobiegacze Szczecin
773 Słota Artur 1965 M50
774 Morozik Łukasz 1987 M20 Tri Toffik
776 Słota Karol 1998 M16
777 Pawliński Piotr 1985 M30 UKL ÓSEMKA Police
778 Żołądek Grzegorz 1985 M30 Puszczyk Bukowy
779 Bachta Marcin 1977 M30
780 Stanger Bartłomiej 1977 M30 DBK Koszalin
781 Szeszko Magdalena 1981 K30
782 Rudnicka-Milewicz Karina 1980 K30
783 Zawadka Andrzej 1965 M50 Szczeciński Klub Wysokogórski
784 Górska Karolina 1987 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
785 Rydzyńska Sandra 1997 K16 IRON INSANE
786 Giermakowski Maciej 1979 M30
788 Kostrzewska Konstancja 1992 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
789 Tatoń Kamila 1989 K20
790 Strzelec Tomasz 1975 M40 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
791 Łaskowska Magdalena 1979 K30 Wieczorne bieganie Gryfino
792 Rutkowski Stanisław 1984 M30 TT Szczecin
794 Wiśniewska-Drabarz Ismena 1982 K30
795 Gulczyński Bartosz 1995 M20 Fizjobiegacze Szczecin
796 Bogdanowicz Adam 1981 M30 GRYFUS I KOLARZE Z GÒRKI CIŚNIJ TEAM
798 Drabarz Radosław 1982 M30
799 Rostrygin Maciej 1983 M30
800 Kiłoczko Tomasz 1990 M20
801 Borowski Piotr 1976 M40
802 Bartłomiejski Robert 1984 M30
803 Mizielinska Daria 1984 K30 BRAK
804 Wiśniewski Bartłomiej 1986 M30 biegam dla Poli
805 Bzdręga Piotr 1995 M20 Python
807 Łagodzińska Agata 1981 K30
810 Jarosz Artur 1982 M30
812 Stańczyk Sławomir 1988 M20
816 Kuć Dariusz 1963 M50
817 Szwed Aleksander 1975 M40
818 Rydzewski Michał 1982 M30
819 Jakubczyk Paulina 1987 K20
820 Niedziałek Daria 1989 K20
822 Gusar Bożena 1975 K40
823 Ława Bartosz 1979 M30
824 Kijana Karolina 1982 K30 UKS Volley 71
825 Przepióra Bartosz 1990 M20
826 Rutkowski Krzysztof 1985 M30 Fizjobiegacze Szczecin
829 Lekszycki Michal 1963 M50 SKW Szczecin
830 Dobosz Jerzy 1972 M40 LIMEO
835 Sikorska-Furman Agnieszka 1977 K30
836 Jarosławska Sandra 1990 K20 Rozbiegany Goleniów
839 Mazur Radosław 1977 M30
840 Makowska Joanna 1976 K40
841 Janukowicz Tomasz 1987 M20 Runners Bierzwnik
849 Zajda Tomasz 1984 M30
850 Lewandowski Sebastian 1988 M20 amator
853 Jurgowiak Mateusz 1986 M30
854 Pietrowicz Dariusz 1987 M20 -
857 Kocoń Paweł 1980 M30 JRG3 Szczecin/paRUNmedik
858 Olejnik Małgorzata 1982 K30
865 Pilarczyk Filip 1989 M20
867 Kacprzak Beata 1990 K20
868 Maślanik Piotr 1972 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
869 Bochenek Paweł 1987 M20
870 Jarecki Ryszard 1966 M50 Nowogard
871 Bączyk Monika 1978 K30 Monia Team
873 Bączyk Adam 1977 M30 Monia Team
874 Ryński Dariusz 1983 M30 Klub Przewlekle BIEGAJACYCH
876 Wojcieszonek Damian 1997 M16 Ironman C/S Polska
877 Otworowska Gosia 1990 K20 KS Ironman C/S Polska
879 Szotowicz Paweł 1983 M30 SZWLA Stargard
881 Elerowski Krzysztof 1961 M50 Fizjobiegacze Szczecin
882 Studniarek Sylwia 1985 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
883 Jakubowski Jan 1955 M60 Grupa Szczecin - Bukowo
885 Zięcik Ewa 1985 K30
887 Eljasz Karol 1985 M30
889 Czerniachowska Ewelina 1979 K30
890 Szudera Kamila 1984 K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
891 Patrak Anna 1979 K30 Zachodniopomorski Klub Oyama
892 Czerniakiewicz Aleksandra 1982 K30 HQ MNC NE
893 Lasota Jacek 1967 M40 animex team
894 Osińska Małgorzata 1963 K50 AMICUS AR
896 Bulikowski Tomasz 1979 M30
897 Buczek Krzysztof 1979 M30 HQ MNC NE
901 Błażewicz Karolina 1985 K30
902 Świtalski Tomasz 1985 M30
903 Balcerak Katarzyna 1966 K50
904 Andryszczyk Anita 1990 K20
906 Hołyński Leszek 1987 M20
907 Wojnach Andrzej 1970 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZCINIE
909 Kaźmierski Marcin 1979 M30 MTR SZCZECIN TEAM
910 Sójka Krzysztof 1984 M30
912 Ochota Rafał 1976 M40 Stargard. Ja się nie ścigam.
914 Kędzierski Krzysztof 1965 M50
915 Wojciechowski Krzysztof 1973 M40 Mango Gatki Team
918 Minko Arkadiusz 1988 M20
920 Wesołowski Ryszard 1964 M50 mtr szczecin team
921 Przybysz Michał 1984 M30 Gwiezdna Flota
923 Malec Artur 1992 M20 2x3 RACING TEAM
924 Kaczmarek Piotr 1981 M30 SZWLA STARGARD
926 Bielańska Paulina 1994 K20 STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM
927 Nowak Wiesław 1949 M60 Rowery Turowski
928 Tylmanowska Karolina 1986 K30 Endorfina Nowogard
929 Stawińska Tamara 1987 K20
930 Rura Karolina 1984 K30 1984
934 Ufniarz Katarzyna 1982 K30 POLICE
935 Wojszczyk Michał 1984 M30 Bridgestone Runners
937 Wdowiak Michał 1984 M30
938 Dąbrowski Jarosław 1969 M40
939 Karasiewicz Szymon 1998 M16 Lubusz Słubice
940 Herba Zbyszek 1953 M60 holstar Pezino
941 Krygier Monika 1986 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
944 Będkowski Piotr 1990 M20
945 Twardowski Maciej 1984 M30
946 Kijo Patryk 1981 M30
949 Stawicka Małgorzata 1976 K40 DBK SZCZECIN TEAM
950 Nanu Justyna 1985 K30 GRYFUS I KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM
951 Patrak Tadeusz 1978 M30 ZACHODNIOPOMORSKI KLUB OYAMA
952 Kupczyński Marek 1969 M40 BARTEK TEAM
953 Ksiądz Paweł 1979 M30 Stargard. Ja się nie ścigam
954 Kozanecka Iwona 1959 K50
956 Jarmoliński Piotr 1976 M40
958 Bicz Jakub 1991 M20 DBK Koszalin
959 Dobrek Wojciech 1966 M50 Niezrzeszony
960 Kondratowicz Agnieszka 1982 K30
961 Wołczak Iwona 1984 K30
963 Knieć Piotr 1980 M30 220V
965 Gajewski Sebastian 1983 M30 Stargard ja się nie ścigam
966 Wojciechowski Marcin 1978 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
967 Czekurłan Agnieszka 1977 K30
971 Marciniak Wojciech 1975 M40
976 Piotrowicz Piotr 1978 M30
977 Rotter Daniel 1978 M30 SZWLA STARGARD
978 Warkoczyński Marcin 1975 M40 DlaEluni
979 Klimek Krzysztof 1979 M30
980 Majdan Helena 1952 K60 niezrzeszony
981 Babiński Sławek 1974 M40 HANMON
982 Droździel Janusz 1958 M50 KB Hermes Gryfino
986 Cybulski Michał 1986 M30
987 Harner Jacek 1986 M30
989 Zielinski Marcin 1979 M30 Fabryka Triathlonu
991 Korsak Krzysztof 1967 M40
993 Dąbrowski Jarosław 1976 M40
996 Bonter Kruszka Monika 1979 K30 GRYFUS I KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM
997 Kruszka Mariusz Marcin 1977 M30 GRYFUS I KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM
998 Gotowczyc Michał 1998 M16
999 Wolski Tomasz 1972 M40
1003 Lipertowicz Sebastian 1983 M30
1006 Sierpień Anna 1988 K20
1008 Beker Jan 1970 M40 Szczecinski klub rowerowy Gryfus
1010 Burewicz Tadeusz 1962 M50 LKK Nowogard
1011 Szatanek Julia 1999 K16 Wieczorne Bieganie w Szczecin
1012 Konior Artur 1974 M40 endorfina nowogard
1013 Ptaszkiewicz Grzegorz 1983 M30 JRG Szczecin/paRUNmedik
1014 Kasprzak Michalina 1991 K20 -
1015 Gorlach Dawid 1985 M30
1016 Misiura Michał 1987 M20
1017 Saja Przemysław 1984 M30
1018 Kownacka Aleksandra 1983 K30 Grupa DBK Szczecin
1019 Kownacki Bartosz 1981 M30 DBK Szczecin Team
1020 Janowicz Agnieszka 1982 K30
1021 Brzeziński Piotr 1993 M20
1022 Daniluk Marek 1965 M50
1023 Kołomański Hubert 1985 M30
1024 Barszczewski Adam 1976 M40 DBK Team Szczecin
1025 Suchocki Daniel 1979 M30
1026 Misiewicz Wojtek 1994 M20
1028 Majewski Jakub 1980 M30
1029 Sułek Grzegorz 1973 M40 Grupa DBK
1030 Świst Joanna 1985 K30 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
1031 Pilch Mirek 1979 M30
1032 Gładkiewicz Karolina 1982 K30
1033 Masłowiec Konrad 1985 M30
1034 Kubisztal Wojciech 1983 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1035 Szymańska Katarzyna 1982 K30
1036 Cybulski Tomasz 1986 M30
1037 Lizura Sławomir 1983 M30 Mick o 'Amelika Huipû - Triathlon Team
1038 Rejek Daria 1990 K20
1039 Piątkowski Mariusz 1979 M30 Moryń
1040 Banasiewicz Zbyszek 1983 M30
1041 Kacprzak Mariusz 1989 M20 M4
1042 Tyszczuk Maciej 1991 M20 44
1043 Kowalik Ewelina 1991 K20 Fizjobiegacze Szczecin
1044 Związek Paweł 1986 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1045 Wyroślak Agata 1992 K20
1046 Szkop Klaudia 1992 K20
1047 Malinowski Łukasz 1984 M30
1048 Hendzel Miłosz 1983 M30 Puszczyk Bukowy
1049 Sikorski Marcin 1977 M30 TT Szczecin
1052 Rogaczewski Piotr 1987 M20
1053 Gaj Milena 1988 K20
1054 Król Beata 1976 K40
1055 Król Gerard 1972 M40
1056 Wełna Rafał 1991 M20 SRTG Szczecin
1057 Nowak Marta 1990 K20
1058 Nyzio Monika 1987 K20 Fizjobiegacze Szczecin
1060 Adamczyk Adam 1955 M60 A.D.S. SZCZECIN
1061 Michalik Andrzej 1970 M40 bez klubu
1062 Diachenko Denys 1992 M20
1064 Lipiński Krzysztof 1959 M50
1065 Jesswein Magdalena 1989 K20
1067 Zygoń Artur 1987 M20 Iron Insane
1068 Królikowski Robert 1972 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1069 Soroka Michał 1976 M40 INTER SYSTEM TEAM
1070 Kmieciak Slawomir 1973 M40 lubie to biegam
1071 Kaczor Justyna 1980 K30 Gwiezdna Flota Maszewo
1074 Trytek Maciej 1989 M20 sklepkolekcjoner.pl
1075 Nałęcz Janusz 1971 M40
1076 Szuniewicz Darek 1987 M20
1077 Zalatukhin Pavel 1987 M20 FIZJOBIEGACZE
1078 Lewandowski Mateusz 1991 M20
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
406 Rydel Małgorzata 1981 K30
415 Krawczyk Mateusz 1991 M20 Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy Zdrój
711 Pruffer Elżbieta 1981 K30
813 Kowalewska Ewa 1974 K40 1974
895 Gębicka Agata 1989 K20
957 Witfer Jacek 1977 M30 BigYellowFoot Adventure Team
964 Wojszczyk Marlena 1983 K30 RIDERSCLUB KIJEWO
970 Tarnowska Joanna 1985 K30 GRYFUS I KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM
988 Mikulska Agnieszka 1983 K30 UKL "Ósemka" Police
994 Werduch Ewa 1983 K30 RAZ Szczecin
995 Janke Łukasz 1984 M30 RAZ Szczecin
1184 Królikowski Robert 1977 M30 EM Team
1194 Kiełbasiewicz Dawid 1994 M20
Banaszczyk Adrian 1985 M30
Bartkiewicz Malgorzata 1987 K20
Brusiłowicz Dagmara 1974 K40
Czarnecka Barbara 1984 K30 SZCZECIN
Glocko Wojciech 1974 M40
Gnat Jakub 1977 M30
Gregorczyk Marcin 1980 M30
Gulbinowicz Paweł 1979 M30 1979
Howil Waldemar 1976 M40 Kaizen
Janczyszyn Małgorzata 1984 K30 brak
Klęczar Igor 1991 M20 Moryń
Kluza-Howil Lila 1976 K40 Kaizen
Korczak Mirosłwa 1963 K50 AMICUS AR
Kordas Antoni 1971 M40
Kroehnke Monika 1976 K40
Królikowska Marta 1977 K30 EM Team
Kwaśniewska Agnieszka 1991 K20 EPCAT
Lewczuk Cezary 1992 M20
Loba Monika 1979 K30
Marciniak Natalia 1991 K20
Maszczykowska Agata 1988 K20 HKS Skaut
Michnowicz Jolanta 1973 K40
Pasternak Rafał 1982 M30 Team Odra Gryfino
Pelc Marek 1983 M30
Rynkiewicz Dariusz 1968 M40
Sobolewski Robert 1973 M40 Robsonboxing
Soroka-Ładziak Danuta 1983 K30 Iron Insane
Starosta Justyna 1984 K30
Stępniak Kamil 1979 M30
Szurmiej Piotr 1987 M20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
Śmietana-Bogacz Agnieszka 1978 K30
Waszczuk Magdalena 1991 K20 Szczecin
Wiszniewska Amelia 1982 K30
Wojda Celina 1992 K20
Woźniak Małgorzata 1971 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Zalewski Olgierd 1989 M20 HKS Skaut Szczecin
Zieliński Artur 1972 M40 Amberdog