Lista startowa

Bieg 1

  • 22.10.2016|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Fehlau Marcin 1978 M30 Świat Biegacza Fehlau Run Team
4 Walczak Robert 1980 M30 Naramowice Biegają
5 Kotkowski Piotr 1975 M40 Drużyna Szpiku
6 Gacki Robert 1984 M30 STR Poznań / CITY TRAIL Team
7 Naskręt Sławomir 1974 M40 sklepbiegacza.pl Poznań
8 Mejer Jacek 1982 M30 Drużyna Szpiku
9 Leśniak Kamil 1993 M20 Inov-8
10 Kotkowska Karolina 1975 K40 Drużyna Szpiku
11 Stefańska Angelika 1993 K20 SWARZĘDZ
12 Olejniczak Justyna 1992 K20 AZS UAM Poznań/ City Trail Team
13 Nowak Małgorzata 1990 K20
14 Książkiewicz Piotr 1987 M20 CITY TRAIL Team
15 Kotkowski Michał 1998 M16 SKLEPBIEGACZA.PL POZNAŃ
16 Przymusiński Filip 1983 M30 UAM TRIATHLON POZNAŃ
17 Grabski Rafał 1992 M20 Danflor Team
22 Budnik Eryk 1987 M20
33 Modzelewska Karolina 1977 K30 BIEG LWA
35 Nowak Mariusz 1989 M20 Piątkowo na biegowo
44 Modzelewski Piotr 1969 M40 BIEG LWA
51 Sekrecki Michał 1990 M20 UAM Triathlon Poznań
52 Rutkowski Dawid 1983 M30 Drużyna Szpiku
53 Sekrecki Marek 1991 M20 Siła Masa Moc Kiełbasa
54 Noculak Michał 1979 M30 angloprojekt.pl
55 Walczak Alina 1981 K30
56 Sobiech Karol 1982 M30 NIGHT RUNNERS
57 Staszak-Jakuszewska Justyna 1986 K30 kobietybiegaja.pl
58 Rutkowska Hanna 1985 K30
59 Michalska Agata 1987 K20 UAM Triathlon Poznań
60 Harkiewicz Piotr 1981 M30 Naramowice Biegają
61 Słaby Tomasz 1969 M40 Goggle PAE Team
62 Mąderek Barbara 1979 K30 Pakieciarze Team
63 Pigłowski Tomasz 1984 M30 CZOPY
64 Filut Tomasz 1978 M30
65 Wyrembek Katarzyna 1979 K30 Szybcy i (nie)Wściekli
66 Kaczmarek Tomasz 1982 M30
67 Weinstok Robert 1972 M40
68 Przybysz Piotr 1982 M30 CZOPY
69 Stachowiak Łukasz 1986 M30 STR Poznań
70 Najderek Maciej 1982 M30 Piękna Helena
71 Szałek Karina 1994 K20 Wolsztyńska Akademia Biegowa
72 Antczak Arkadiusz 1980 M30
73 Sobiech Natalia 1987 K20 Night Runners
74 Baron Przemysław 1982 M30 Constravia
75 Mroz Izabela 1982 K30 Wolne Ślimaki
76 Sobocińska-Filut Agnieszka 1978 K30
77 Stachowiak Maciej 1977 M30 Pakieciarze Team
78 Kaczmarek Sylwia 1986 K30 BIEGowo
79 Relewicz Maciej 1979 M30 Wolne Ślimaki
80 Golczak Sebastian 1976 M40 KGB Grzmot Komorniki
81 Chołdrych-Strabel Olga 1983 K30 Night Runners
82 Kaźmierczak Marcin 1984 M30 BBL Poznań
83 Karwatka Tomasz 1973 M40 TKKF MPK Poznań
84 Stachowiak Marek 1978 M30 TRIATHLONISTA.com Rokietnica Biega
85 Lewicki Włodzimierz 1959 M50 Dzika Drużyna
86 Bednarski Józef 1946 M60 Night Runners
87 Nitschke Karol 1973 M40 TKKF MPK Poznań
88 Czarnecka Anna 1984 K30 MeluszkaTeam
89 Brok Małgorzata 1974 K40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
90 Gratkowska Joanna 1977 K30
91 Klauza Magdalena 1972 K40 Wolne Ślimaki
92 Kempczyński Arkadiusz 1985 M30 KP Klub Biegacza
93 Łącka Beata 1976 K40
94 Wiśniewski Marek 1972 M40 GOLDEN RETRIVER WOŚP W POZNANIU-WWW.GOLDENWOSP.PL
95 Łykowski Piotr 1985 M30 Świat Biegacza Fehlau Run Team
96 Banaszkiewicz Grzegorz 1973 M40 BOLT TRZEMESZNO
97 Trzeciak Marek 1985 M30
98 Gawarecki Tomasz 1977 M30
99 Frąckowiak Adam 1978 M30 Jeżyce Biegają
100 Strzelewicz Marlena 1983 K30
101 Kędziora Tomasz 1978 M30 Pobiedziska Running Team
102 Hernik Krzysztof 1966 M50 HERNIK TEAM
103 Wikierska Patrycja 1979 K30 UKS CITYZEN_/BE3 / NO WOMEN NO TRI
104 Korbik Marcin 1987 M20
105 Stryczyński Tomasz 1978 M30 eFitness Racing Team
106 Muszyński Paweł 1978 M30 Zalasewo Zaiwania
107 Karpowicz Wojciech 1974 M40
108 Kaftański Michał 1982 M30
109 Stryczyński Kuba 2000 M16 eFitness Racing Team
110 Karpowicz Joanna 1976 K40
111 Rataj Krzysztof 1985 M30 Polonia Bydgoszcz SLA
112 Gruchot Łukasz 1984 M30 Jeżyce Biegają
113 Olszewski Kajetan M. 1979 M30 Szybcy i (nie)Wściekli
114 Dondajewski Adam 1980 M30
115 Stachowiak Danuta 1974 K40 TRIATHLONISTA.com Rokietnica Biega
116 Berłowska Karolina 1981 K30
117 Więckowska Dagmara 1988 K20 Szybcy i (nie)Wściekli
118 Czaplicki Marek 1982 M30 -
119 Zubowicz Maria Anna 1981 K30 UAM Triathlon Poznań
120 Olejniczak Paweł 1969 M40
121 Klauza Patryk 1999 M16 Wolne Ślimaki
122 Kolibabka Sebastian 1977 M30
123 Zabiszak Michał 1988 M20 Miłosław Biega
124 Grzegorzek Marcin 1978 M30
125 Kutyba Mariusz 1980 M30 Wolne Ślimaki
126 Kien Anna 1977 K30
127 Plosajkiewicz Jakub 1977 M30 pokonacsiebie.pl
128 Dębczyńska Sylwia 1979 K30 Enduhub.com
129 Sznajder Maciej 1972 M40 KGB GRZMOT Komorniki
130 Gracz Natalia 1993 K20 Hernik Team
131 Strugała Maciej 1996 M20 Pracownia Protetyczna Łukasz Strugała
132 Napierała Katarzyna 1976 K40
133 Dębczyński Sławomir 1974 M40 Enduhub.com
134 Błaszak Artur 1970 M40 HERNIK TEAM
135 Paczkowski Witold 1975 M40
136 Krenz Sławka 1977 K30 parkrun Poznań
137 Strabel Dariusz 1979 M30 DuoLife
138 Buczkowska Sandra 1986 K30
139 Gesiorek Jolanta 1958 K50
140 Trawińska Edyta 1982 K30 BUKOWSKI BLUB BIEGACZA
141 Matuszek Tomasz 1979 M30 PKS - Pawłowicki Klub Sportowy
142 Wojciechowska Svetlana 1990 K20 Runguru
143 Olszanowski Andrzej 1979 M30
144 Jóźwiak Dariusz 1964 M50 biegologia.pl
145 Waligórska Sylwia 1974 K40
146 Lewandowska Magdalena 1994 K20 sklepbiegacza.pl Poznań
147 Wojciechowski Wacław 1989 M20
148 Siciarz Natalia 1984 K30 Night Runners / Wójtowicz TRI Team
149 Szumska Anna 1983 K30 Mamy-Biegamy
150 Marciniak Janusz 1975 M40 Night Runners
151 Fluks Szymon 1983 M30
152 Berłowski Grzegorz 1980 M30
153 Różański Eryk 1987 M20
154 Fryske Bartosz 1990 M20 Wągrowiec
155 Kluza Tomasz 1982 M30 Night Runners
156 Schmidtke Katarzyna 1982 K30
157 Ludek Tomasz 1984 M30 ludex
158 Lemański Grzegorz 1967 M40 Hernik Team
159 Witkowska Marita 1989 K20
160 Michalska Renata 1976 K40
161 Czernicki Jakub 1983 M30
162 Zięba Maciej 1982 M30 BBL POZNAŃ
163 Jaśkowiak Ewelina 1978 K30 Hernik Team
164 Lisiewicz Piotr 1983 M30 CZOPY
165 Kaczmarek Piotr 1984 M30 Jeżyce Biegają
166 Leniec Michał 1979 M30 Herbafloris Poznań
167 Korbik Mikołaj 1992 M20 Drużyna Szpiku
168 Skoczylas Anita 1973 K40 Drużyna Szpiku
169 Dembiński Marek 1974 M40 W TRI Team
170 Woźniak Rafał 1977 M30
171 Judek Krzysztof 1953 M60
172 Nadolińska Monika 1982 K30
173 Marcinkowska Anna 1980 K30 KGB Grzmot Komorniki
174 Woźniak Łukasz 1981 M30 Night Runners
175 Nowaczyk Michał 1979 M30 GB Wielkopolscy Biegacze
176 Swornowski Krzysztof 1975 M40 NARAMOWICE BIEGAJĄ
177 Węgłowski Maciej 1971 M40
178 Czajka Michał 1981 M30 3-M Triathlon Team
179 Wolna Monika 1976 K40 Night Runners
180 Pawlak Katarzyna 1980 K30 Mamy-Biegamy
181 Pielatowska Jadwiga Maria 1989 K20 Dirty Sparrows
182 Oppeln-Bronikowski Mateusz 1988 M20 By Być w Formie
183 Baszkiewicz Michał 1987 M20 Spartan Race Training Group Poznań
184 Jurga Sebastian 1981 M30 Night Runners
185 Hoffmann Joanna 1986 K30 Mamy-Biegamy
186 Kosno Weronika 1989 K20 Night Runners
187 Dembińska Daria 1974 K40 W TRI Team
188 Przyborski Piotr 1976 M40 gRUNwald team Poznań
189 Żółtkiewicz Natalia 1993 K20 KB Maniac Poznań
190 Udałowski Radosław 1984 M30 eFitness Racing Team
191 Szydłowski Zbigniew 1958 M50 park run
192 Kończak Jonasz 1979 M30 Naramowice Biegają
193 Serek Grzegorz 1975 M40 Barcelona Casual Runners
194 Plewa Adam 1988 M20 Bukowski Klub Biegacza
195 Wiśniewska Marta 1984 K30
196 Węgłowski Karol 1996 M20
197 Szydłowski Marek 1981 M30 parkrun Poznań
198 Szymczak Roksana 1989 K20
199 Pluciński Radosław 1989 M20 KB Maniac Poznań
200 Oleszczak Agnieszka 1979 K30 Night Runners
201 Jackowski Michał 1979 M30
202 Osmański Damian 1978 M30 Jeżyce Biegają
203 Lisowicz Natalia 1993 K20
204 Nyga Ewa 1983 K30 Makotechnika Bike Team
205 Gruszka Anna 1974 K40
206 Kozłowski Dariusz 1968 M40
207 Iwiński Marcin 1984 M30 Wolne Ślimaki
208 Skorniak Katarzyna 1988 K20
209 Przybylski Piotr 1982 M30 DRUŻYNA SZPIKU
210 Daniuk Katarzyna 1973 K40 CITYZEN
211 Hanuszczak Mariusz 1975 M40 Piątkowo na Biegowo
212 Martyła Piotr 1982 M30 ORŁY FUNDACJA RAK-OFF
213 Jazikowski Paweł 1972 M40 -
214 Adamska Ewa 1984 K30 Hernik Team
215 Ciećwierz Magdalena 1990 K20 HERNIK TEAM
216 Dobicka Katarzyna 1987 K20
217 Klaja Aleksander 1986 M30 www.inka-olo.pl
218 Klaja Katarzyna 1958 K50 SCIM
219 Filipowski Zenon 1973 M40 SCIM
220 Waldmann Marta 1985 K30
221 Dzija Mariusz 1982 M30 Naramowice Biegają
222 Dziurla Agnieszka 1983 K30 CITY ZEN_
223 Markowski Michał 1978 M30
224 Kotecka Ania 1982 K30 gRUNwald team Poznań
225 Borowski Przemysław 1988 M20 #JanuszeBiegania Team
226 Glinkowska Elżbieta 1970 K40
227 Bereszyński Sebastian 1987 M20 DanflorTeam
228 Kopania Kamil 1990 M20 Fabryka Triathlonu
229 Adamczyk Weronika 1986 K30
230 Winter Piotr 1987 M20 Night Runners
231 Gołaska Marta 1983 K30
232 Rybakowska Julia 1986 K30 Teatr Nowy w Poznaniu
233 Kruszczyński Piotr 1967 M40 Teatr Nowy w Poznaniu
234 Balicka Asia 1982 K30 eFitness Racing Team
235 Kaczmarek Mariusz 1963 M50 Fabryka Triathlonu
236 Górska Anna 1989 K20 Smashing Pąpkins
237 Mamys Robert 1975 M40
238 Oldenburg Tim 1980 M30 Night Runners
239 Antczak Marlena 1989 K20
240 Bartochowski Łukasz 1981 M30 Kolarze i żeglarze
241 Jachimowska Anna 1979 K30 NIGHT RUNNERS
242 Koroński Tadeusz 1970 M40 parkrun
243 Skowrońska Małgorzata 1989 K20
244 Skowrońska Katarzyna 1961 K50
245 Kapcińska Małgorzata 1973 K40
246 Łożyński Witold 1984 M30 TKD SZAKAL JEŻYCE RUNNERS
247 Karasiewicz Przemysław 1970 M40 NIGHT RUNNERS
248 Włodarczyk Anna 1987 K20 Hernik Team
249 Brudło Krzysztof 1987 M20 w klubach to dziewczyny tańczą
250 Bajer Michał 1979 M30 Night Runners
251 Rybak Kamila 1983 K30
252 Rybak Rafał 1982 M30
253 Nowakowski Robert 1973 M40 Grupa Krotoski-Cichy
254 Roszyk Przemek 1974 M40
255 Andrzejewska Paula 1988 K20 Mud Goats/MaluTriLady
256 Królak Dorota 1990 K20
257 Berdowski Łukasz 1986 M30
258 Kaczmarek Magdalena 1978 K30 TKD Szakal Jeżyce Runners
259 Walerowicz Durska Marta 1989 K20
260 Gniazdowski Jerzy 1996 M20 KU AZS UAM Poznań
261 Pakulska Dorota 1963 K50
262 Mackiewicz Anna 1982 K30 Rokietnica Biega/Morsy Poznań
263 Gniazdowski Maciej 1967 M40
264 Furmaniuk Jaromir 1972 M40
265 Jasak-Juskowiak Edyta 1970 K40 Amano Interactive
266 Juskowiak Amadeusz 1992 M20 Amano Interactive
267 Juskowiak Michał 1950 M60 Amano Interactive
268 Sikorski Wiktor 1981 M30
269 Krzywosz Filip 1980 M30 Piątkowo na Biegowo
270 Matyjasik-Lewandowska Ewelina 1987 K20 KOCHAM BO BIEGAM + HERNIK TEAM
271 Romanowski Jakub 1979 M30 Night Runners
272 Staszak Ziemowit 1988 M20 gRUNwald Team Poznań
273 Wiatr Tomasz 1974 M40 BZ WBK Runners Team
274 Matusiak Jarek 1975 M40 SOBIE BIEGAM
275 Otto Artur 1976 M40
276 Bednarkiewicz Bartosz 1976 M40
277 Lewandowski Tomasz 1991 M20 HERNIK TEAM
278 Chudzicki Adam 1987 M20 Ronin Running
279 Marciniak - Henc Aneta 1974 K40 Night Runners
280 Ciesielczyk Izabela 1984 K30
281 Wachowiak Magdalena 1985 K30 Ronin Running
282 Mnich Marcin 1984 M30
283 Rajmund Julia 2000 K16
284 Dubas Grażyna 1957 K50
285 Jasiukiewicz Marek 1976 M40 Snowdog Runners
286 Chudzicka Kasia 1987 K20 Ronin Running
287 Pilch-Mikoda Anna 1982 K30 Bukabu
288 Szymczak Jacek 1973 M40
289 Kaftańska Katarzyna 1983 K30
290 Adamcewicz Mirka 1976 K40
291 Napierała Marcin 1980 M30 Dzika Drużyna/Virtual Runner Club
292 Kolski Jacek 1978 M30 Night Runners
293 Przybylska Natalia 1989 K20
294 Nowak Łukasz 1983 M30 Virtual Runner Club
295 Kremkowska Ewa 1971 K40 Hernik Team
296 Wichtowski Dariusz 1978 M30
297 Mensfeld Anna 1985 K30 Concordia Runners Team
298 Bartkowiak Mateusz 1982 M30
299 Surmacz Rafał 1976 M40 Cardio Runners
300 Król-Krajewska Agnieszka 1974 K40 Night Runners
301 Jaśkowiak Katarzyna 1982 K30
302 Michalak Aleksandra 1981 K30 Night Runners
303 Ogrodnik Tomasz 1988 M20 Night Runners Poznań
304 Pilak Jacek 1963 M50 Wielkopolscy Biegacze
305 Pilak Bożena 1968 K40
306 Pilak Magdalena 1997 K16
307 Klak Joanna 1983 K30 Słodziaki
308 Szarlik Przemysław 1970 M40
309 Sienkowska Marzena 1981 K30
310 Petza Maciej 1966 M50 Night Runners
311 Waga Agata 1980 K30 TRI for FUN
312 Bekier Maciej 1979 M30 SCIM
313 Krysiak Łukasz 1977 M30 Piątkowo na Biegowo
314 Bednarek Arkadiusz 1977 M30 KB Katorżnik Murowana Goślina
315 Odważny Magdalena 1979 K30
316 Owczarzak Katarzyna 1991 K20
317 Kostecka Małgorzata 1984 K30 Night Runners
318 Dżugaj Krystyna 1989 K20 PKO Bank Polski
319 Szygenda Sebastian 1976 M40 Tiger Team
320 Janiszewski Karol 1981 M30 Jeżyce Biegają
321 Żółtek Karolina 1991 K20
322 Skrudlik Wojciech 1976 M40 Night Runners
323 Buchholz Daniel 1981 M30
324 Zaradzka Natalia 1988 K20
325 Nowak Piotr 1971 M40 Maż TRI for FUN
326 Dereziński Tomasz 1984 M30
327 Tacij Piotr 1977 M30 SCIM
328 .kukla Dagmara 1990 K20 Świat Biegacza Fehlau Run Team
329 Czarnecka Ewa 1980 K30
330 Mostowska Joanna 1984 K30
331 Olszewski Jacek 1981 M30 Chemadex
332 Olszewski Tomasz 1979 M30 Chemadex
333 Wiatrowski Łukasz 1980 M30
334 Sobczak Jacek 1990 M20
335 Kolibabka Karina 1998 K16
336 Sobańska Paulina 1982 K30 Mamy-Biegamy
337 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 K20 SMASHING PĄPKINS
338 Janowski Marcin 1983 M30 YANOSKI DREAM TEAM
339 Patelka Sławomir 1975 M40
340 Wlaź Dariusz 1963 M50 ParkRun Poznań
341 Michalczyk Mariola 1974 K40
342 Filipiak Marek 1973 M40
343 Filipiak Agnieszka 1975 K40
344 Magdziarek Artur 1985 M30
345 Michalczyk Przemysław 1972 M40
346 Pokotycki Denis 1990 M20 Otomo STP
347 Grybionko Maria 1986 K30 #nowemiastobiega
348 Wiśniewski Jakub 1993 M20
349 Szostak Jakub 1978 M30 PnB
350 Medycki Andrzej 1957 M50 Medyccy
351 Mielcarek Michał 1989 M20 Luboński Klub Biegacza
352 Lubczyńska Jolanta 1969 K40 KGB GRZMOT KOMORNIKI
353 Cichewicz Beata 1969 K40 kobietybiegaja.pl
354 Gorzelany Adam 1976 M40 Gorzelany Team
355 Gorzelana Alicja 1977 K30 Gorzelany Team
356 Milkamanowicz Marek 1976 M40
357 Kuźniarek Michał 1973 M40
358 Lewandowski Grzegorz 1962 M50
359 Orlicki Michał 1981 M30
360 Strykowska Anna 1979 K30 Speed Szuracz
361 Majewski Radosław 1979 M30 Night Runners
362 Strykowski Michał 1976 M40 Speed Szuracz
363 Matuszewski Marek 1972 M40 Runner's Power
364 Ruskowiak Aleksander 1985 M30 Night Runners
365 Kołaciński Mariusz 1983 M30 VEGI TEAM
366 Lenkowska Adrianna 1994 K20 Biegam bo nie lubie
367 Witkowski Sławomir 1975 M40 Biegacze YouFit
368 Rychłowski Michał 1973 M40 Biegacze YouFit
369 Krause Kuba 1982 M30 bieganie.pl
370 Olichwer Rafał 1991 M20 UKL "Ósemka" Police
371 Siedliński Kamil 1989 M20 gRUNwald Team Poznań
372 Kałek Piotr 1989 M20
373 Bujalski Szymon 1975 M40
374 Barałkiewicz - Sokal Karolina 1975 K40
375 Truś Marta 1987 K20 NBR
376 Ladek Marcin 1989 M20 GRUNWALD TEAM POZNAŃ
377 Jaśkowiak Oliwia 1989 K20
378 Żaczek Jan 1958 M50
379 Kukieła Dominika 1989 K20 Brak
380 Bigus Piotr 1989 M20 KS Koziołek Poznań
381 Jankowiak Agata 1987 K20
382 Burzyński Klaudiusz 1983 M30
383 Cieślak Sebastian 1988 M20 NIGHT RUNNERS
384 Widuch Małgorzata 1986 K30 Pko Bank Polski
385 Szulc Robert 1987 M20 Biegający Wągrowiec
386 Zabel Przemysław 1983 M30 sklepbiegacza.pl
387 Żaczek Anna 1962 K50
388 Tabaczka Piotr 1975 M40 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM
389 Skąpska Renata 1976 K40 Mamy-Biegamy
390 Wilczewska Anna 1976 K40 Night Runners
391 Fornalik Łukasz 1978 M30 Los Lobos Blancos
392 Minkisiewicz Agnieszka 1988 K20 Night Runners
393 Blaszak Zuzanna 1992 K20
394 Moellenbrock Zofia 2000 K16 KGB Grzmot Komorniki
395 Moellenbrock Anna 1992 K20 KGB Grzmot Komorniki
396 Polewski Rashid Marek 1978 M30 Naramowice Biegają
397 Moellenbrock Krzysztof 1967 M40 KGB Grzmot Komorniki
398 Szulc-Mikołajczak Lidia 1970 K40
399 Mikołajczak Mieczysław 1967 M40 KB Kosynier Września
400 Krajewski Tomasz 1981 M30
401 Przybyszewska Dominika 1989 K20 Kobiety biegają
402 Kościelniak Dagmara 1977 K30 Parkrun
403 Piesik Mariusz 1959 M50 Maniek Biegalski Individuell
404 Krukar Dorota 1987 K20
405 Wieczorek Filip 1987 M20 #TriBrothers
406 Zięba Marek 1982 M30 BBL Poznań
407 Korytowski Andrzej 1972 M40 KGB Grzmot Komorniki
408 Wieczorek Paweł 1987 M20 #TriBrothers
409 Wiśniewski Szymon 1969 M40 Dzika Drużyna
411 Stachowski Łukasz 1981 M30 Rokietnica Biega
412 Kiwertz Anna 1979 K30 Mamy Biegamy
413 Olechowska Monika 1982 K30 Mamy-Biegamy
414 Sobczak Natalia 1991 K20 Constravia
415 Ciesielski Marcin 1990 M20 Constravia
416 Nowak Marcin 1976 M40 Night Runners
417 Komorniczak Paula 1993 K20 By Być w Formie
418 Laskowski Przemysław 1983 M30 Naramowice Biegają
419 Walenczak Magda 1984 K30 Maratończyk Poznań
420 Cielecki Mariusz 1972 M40 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU
421 Ciechorski Andrzej 1985 M30 ZP Szpiki Drużyna Szpiku
422 Kochan Patrycja 1977 K30 Speed Szuracz
423 Szafer Andrzej 1977 M30
424 Kalinowski Tomasz 1971 M40
425 Wróblewski Paweł 1976 M40
426 Trzeciak Marianna 1993 K20 Piątkowo na Biegowo
427 Błajet Marek 1957 M50 amator
428 Trzeciak Maria 1955 K60
429 Sztor Marek 1987 M20
430 Pajak Krzysztof 1981 M30 Mamy-Biegamy
431 Jankowiak Krzysztof 1986 M30 Constravia
432 Grześ Piotr 1988 M20 goggle
433 Żbik Bartosz 1988 M20 Smart Therapy
434 Wujek Tomasz 1980 M30
435 Goleniewski Mateusz 1992 M20 Kamil Leśniak Fanpage Team
436 Moździoch Monika 1987 K20 Night Runners
437 Maciukiewicz Izabela 1990 K20 Mamy BIEGAMY
438 Piechowiak Marek 1982 M30
439 Jankowiak Adam 1983 M30 SPP Team
440 Jankowska Agnieszka 1983 K30
441 Lewandowska Katarzyna 1981 K30 BIEGowo
442 Mańczak Mateusz 1982 M30
443 Żbik Natalia 1991 K20 SmartTherapy
444 Wawrzyniak Zofia 1986 K30 kobietybiegaja.pl
445 Waleriańczyk Krystian 1978 M30 Stowarzyszenie Morsy Swarzędz
446 Koszal Jarek 1966 M50
447 Bałaban Artur 1987 M20 Ludex
448 Bałaban Anna 1989 K20 Ludex
449 Gumny Grzegorz 1978 M30
450 Przygoda Maciej 1978 M30
451 Barycza Krzysztof 1991 M20 NIGHT RUNNERS
452 Hojak Ewelina 1990 K20
453 Minczykowski Paweł 1976 M40
454 Siwek Paweł 1976 M40 Biegacze YouFit
455 Gałka Oskar 1984 M30 Sii
456 Gizelski Piotr 1969 M40 Piątkowo na Biegowo
457 Domańska Anna 1984 K30 Mamy-Biegamy
458 Jankowiak Natalia 1981 K30 SPORTOWY TEAM ŻABKA
459 Skrzypczak Agnieszka 1970 K40
460 Książkiewicz Jacek 1979 M30 CITY TRAIL Team
461 Fliegner Julia 1985 K30 Jeżyce biegają
462 Lebuda Hanna 1989 K20
463 Wódkiewicz Maciej 1971 M40 Night Runners
464 Popłonyk Natalia 1997 K16 KOBIETYBIEGAJA.PL
465 Fabrowski Michał 1975 M40
466 Kostrzewska Dominika 1980 K30 dp
467 Krugiołka Piotr 1982 M30 dp
468 Waśniowski Paweł 1975 M40 TrenerTriathlonu.pl
469 Bączyk Joanna 1992 K20 BIEGowo
470 Fitt Mateusz 1999 M16 Danflor Team
471 Konikowski Paweł 1948 M60
472 Bartkowiak Ireneusz 1973 M40
473 Kozłowski Radosław 1975 M40
474 Krause Ania 1983 K30
475 Wojtowicz Blażej 1984 M30
476 Perła Adam 1977 M30 Naramowice Biegają
477 Furmańczyk Marek 1986 M30
478 Bartkowiak Klaudia 1985 K30 Kobiety Biegają
479 Trzaskowska Magda 1975 K40 monsterowo
480 Lissewska Konstancja 1986 K30 rewor.wordpress.com
481 Woźny Paweł 1982 M30
482 Pawlak Piotr 1975 M40 PKO Bank Polski
483 Poppe Arkadiusz 1974 M40 Pędzący Jeleń
484 Świerzowska Magdalena 1978 K30 JEŻYCE BIEGAJĄ
485 Jarecka Barbara 1983 K30 w pogoni za Jeleniem
486 Przybylski Artur 1979 K30 VISUAL HEADS RUN TEAM
487 Huczek Sebastian 1979 M30
488 Januć Wojciech 1990 M20 Arka Leśna
489 Frankiewicz Katarzyna 1992 K20 Stajnia Kotowo
490 Strzelecka Paulina 1988 K20
491 Ostrowski Radek 1980 M30 OSTROWSCY DESIGN
492 Nowak Andrzej 1974 M40 Night Runners
493 Piotr Marek 1980 M30
494 Kocik Przemysław 1988 M20 Bukowski Klub Biegacza
495 Nowacki Dariusz 1987 M20
496 Sobieraj Beata 1980 K30
497 Peczyński Dariusz 1986 M30 Drużyna Zbója
498 Argasiński Mateusz 1983 M30 Drużyna Zbója
499 Marciniak Michał 1990 M20
500 Stelmach Aleksandra 1984 K30 Night Runners
501 Kośmider Piotr 1982 M30 pulsstory
502 Kryger Maciej 1979 M30 Night Runners
503 Ihma Artur 1978 M30 Speed Szuracz
504 Dembski Paweł 1982 M30 SKLEPBIEGACZA.PL
505 Gumienny Grzegorz 1978 M30 I'm a Runner
506 Radzięda Joanna 1992 K20 Fundacja Nowoczesna Gmina
507 Sygulski Jacek 1981 M30 Jeżyce Biegają
508 Tecław Katarzyna 1963 K50
509 Topolska Monika 1977 K30 Mamy Biegamy
510 Rosiak Anna 1979 K30
511 Gizelska Agnieszka 1971 K40 Piątkowo na Biegowo
512 Krygier Mikołaj 1988 M20 Czerniejewo Biega
513 Sówka Alicja 1994 K20
514 Skubiszak Andrzej 1966 M50 BRODEX TEAM SWARZĘDZ
515 Rusinek Ewa 1984 K30 Drużyna Szpiku
516 Leporowska Anetta 1978 K30
517 Nowicka Ewa 1970 K40 TrenerTriathlonu TEAM
518 Gałecka Malwina 1987 K20
519 Konstańczak Joanna 1983 K30
520 Mrugała Krzysztof 1989 M20 Fresh Pizza Team
521 Gorac Maciej 1978 M30 Ninja
522 Olczyk Anna 1990 K20 CFRESPECT / KOBIETYBIEGAJA.PL
523 Wietecki Łukasz 1984 M30 CITY_ZEN
524 Szczeszek Michał 1982 M30
525 Samsel Dorota 1974 K40
526 Bajerlein Joanna 1988 K20
527 Melcer Katarzyna 1988 K20
528 Makowski Tomasz 1985 M30 Night Runners
529 Ochal Pawel 1981 M30 TEAMOCHAL
530 Kowalczyk Andrzej 1987 M20 CITY TRAIL Team
531 Nowak Maciej 1983 M30 CFRESPECT
532 Musiał Magdalena 1975 K40
533 Szyc Zuza 1990 K20
534 Brukwicki Michał 1989 M20
535 Szałkowski Łukasz 1981 M30 Night Runners
536 Kwacz Chris 1976 M40 On The Move
537 Janicka Aneta 1971 K40
538 Janicki Maciej 1970 M40
539 Młotkowski Waldemar 1960 M50
540 Jasiński Marek 1966 M50 Lux Taxi
541 Jose Rodriguez 1982 M30
542 Pilch Patrycja 1992 K20
543 Najewski Marcin 1982 M30 ORŁY FUNDACJA RAK-OFF
544 Talar Patrycja 1986 K30 Danflor Team
545 Zmaczyńska Natalia 1984 K30 Mamy-Biegamy
546 Szpurek Anna 1981 K30 Bukowski Klub Biegacza
547 Lapinska Paulina 1985 K30
548 Witkowiak Maciej 1978 M30
549 Sowała Anna 1982 K30
550 Pawlak Natalia 1995 K20 Czerniejewo Biega
551 Meller Łukasz 1978 M30 dwuosobowy klub sportowy
552 Stępień Agata 1985 K30 Drużyna Szpiku
553 Piechocki Kamil 1996 M20
554 Konstanty Ewelina 1981 K30
555 Zborała-Orlińska Madzia 1977 K30 Speed Szuracz
556 Zborała Bartas 1978 M30 Speed Szuracz
557 Kaczkowska Ewelina 1987 K20
558 Wojtkowiak Renata 1974 K40 Piątkowo na Biegowo
559 Felkel Ewa 1973 K40 PIĄTKOWO NA BIEGOWO
560 Dutkowiak Aleksandra 1981 K30 Piątkowo Na Biegowo
561 Kolecki Jakub 1982 M30 Kibole w Biegu
562 Szemiel-Afek Mariola 1974 K40 SASIADKI BIEGAJĄ
563 Spychała Sławomir 1966 M50 AMATOR
564 Kiraga Justyna 1989 K20
565 Jankowski Tomasz 1980 M30
566 Kubiak Michał 1981 M30 NIGHT RUNNERS
567 Giezek Marcin 1983 M30 Night Runners
568 Nowak Agnieszka 1979 K30
569 Wojciechowska Weronika 1985 K30
570 Indraszek Agnieszka 1972 K40 gRUNwald team Poznań
571 Bednarczyk Zbigniew 1958 M50 STR Poznań
572 Lisiecki Bartosz 1984 M30
573 Pereira Celso 1988 M20
574 Wojtkowiak Stefan 1974 M40 PIĄTKOWO NA BIEGOWO
575 Toboła Marta 1982 K30 M&M Team
576 Mularczyk Marta 1990 K20 Kobiety Biegają/wkurw_team
577 Grzegorska Ania 1985 K30
578 Bednarczyk Aleksandra 1960 K50 STR Polska
579 Rojewski Michał 1983 M30 Naramowice Biegają
580 Tritt Marta 1979 K30
581 Iwanowska Magdalena 1970 K40
582 Matuszak Małgorzata 1983 K30
583 Kwakszyc Joanna 1974 K40
584 Zdanowska Joanna 1975 K40 enduhub.com
585 Zdanowski Tomasz 1972 M40 enduhub.com
586 Pszonka Piotr 1982 M30
587 Giżejewski Tomek 1979 M30
588 Bernaciak Damian 1976 M40
589 Wolna Elżbieta 1973 K40 PKO Bank Polski
590 Łagodzińska Izabela 1989 K20 Night Runners
591 Hauda Bartosz 1986 M30
592 Thomas Anna 1989 K20
593 Bartkowiak Michał 1987 M20 CityTrail
594 Szałkowski Tomasz 1982 M30 Night Runners
595 Ossowska Alicja 1987 K20
596 Łazarczyk Wacław Bogdan 1953 M60 ROUTE 11
597 Łazarczyk Grażyna 1956 K60 ROUTE 11
598 Stanisławska Agnieszka 1985 K30 DookołaŚwiata.org
599 Stencel Dawid 1985 M30 Verocel-Polska
600 Mielnik Katarzyna 1986 K30 Night Runners
601 Cholewicki Łukasz 1978 M30 bez klubu
602 Jodko Piotr 1979 M30 Jodko Brothers Running Team
603 Paszkowska-Jodko Karolina 1978 K30 Jodko Brothers Running Team
604 Podlecki Wojciech 1983 M30 TRIATHLONISTA.com Rokietnica Biega
605 Hedzielski Rafał 1974 M40 By Być w Formie
606 Zakrzewicz-Podlecka Agnieszka 1986 K30 TRIATHLONISTA.com Rokietnica Biega
607 Hedzielska Weronika 1998 K16 By Być w Formie
608 Glapiak Maja 1984 K30
609 Koralewski Paweł 1983 M30 gRUNwald team Poznań
610 Śliwińska Weronika 1992 K20 Bukowski Klub Biegacza
611 Limanowski Łukasz 1978 M30 Roche Runners
612 Danielak Dorota 1984 K30
613 Czajka Mateusz 1992 M20 runguru
614 Berczyński Andrzej 1976 M40 GB Wielkopolscy Biegacze/Smashing Pąpkins
615 Sąsiadek Sławomir 1965 M50 Świat Biegacza Fehlau Run Team
616 Rozmiarek Marcin 1978 M30 ROZMIARY
617 Bogucki Andrzej 1993 M20
618 Otto Marcin 1975 M40
619 Melnyk Dominik 1984 M30
620 Wesołowski Jakub 1984 M30 Yanosik Team
621 Mądrawska Róża 1991 K20 Kobiety Biegają
622 Bajaczyk Filip 1984 M30 skarpeteria.pl
623 Matysiak Sebastian 1982 M30 Byle doczłapać do mety
624 Barszcz Marta 1985 K30 Red Fitness Team
625 Walczak Maciej 1978 M30 QUAY POZNAŃ
626 Głębowski Tomasz 1971 M40
627 Głębowska Daria 1999 K16
628 Sobera Marta 1982 K30
629 Juniczak Bartosz 1985 M30
630 Maculewicz Katarzyna 1974 K40 Maculewicze biegają.
631 Maculewicz Piotr 1972 M40 Maculewicze biegają.
632 Edelman Izabela 1980 K30 edelmanki
633 Ratajczak-Kałas Małgorzata 1979 K30 BIEGowo
634 Konik Agnieszka 1993 K20 Vege Runners
635 Grześkowiak Wojciech 1985 M30
636 Wesołek Daniel 1988 M20
637 Michalak Jakub 1993 M20 Night Runners
638 Kumor Janusz 1971 M40 Pekabex
639 Kuraszyńska Alicja 1981 K30
640 Kuraszyński Piotr 1960 M50 niezrzeszony
641 Kujawa Sebastian 1979 M30
642 Grodzicka Elżbieta 1971 K40
643 Lemańska Edyta 1970 K40 Hernik Team
644 Przybyło Dawid 1984 M30
645 Peczyńska Barbara 1988 K20
646 Skąpski Marek 1974 M40 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM
647 Kurowska Dajana 1993 K20
648 Dejer Piotr 1982 M30 Kościół Latającego Potwora Spaghetti
649 Zielińska Izabela 1977 K30 Mamy-Biegamy
650 Kornat Aleksandra 1990 K20
651 Niemyt Adam 1989 M20
652 Oszmałek Agata 1986 K30 snufkinbiega.wordpress.com
653 Paluszkiewicz Rafał 1976 M40 SPP Team
654 Ogókiewicz Sylwia 1975 K40
655 Odważny Dariusz 1963 M50
656 Pawlak Radek 1971 M40
657 Kowalski Krzysztof 1978 M30 trenertriathlonu.pl
658 Goliński Adrian 1992 M20 Piątkowo na Biegowo
659 Stanisławski Jacek 1985 M30 DookolaSwiata.org
660 Rau Justyna 1977 K30
661 Meller Marcin 1980 M30 MelFactoRunner
662 Schultek Arkadiusz 1974 M40 Kuźnia Triathlonu
663 Skwaryło Dariusz 1982 M30 Stoczniowiec Poznań
664 Jankowski Piotr 1980 M30
665 Budzyński Marek 1981 M30
666 Mytnik Marcin 1977 M30 Stoczniowiec Poznań
667 Wąsowski Maciej 1982 M30 KB Szamotuły
668 Samolik Marcin 1972 M40
669 Gawłowski Piotr 1988 M20
670 Jabłoński Tomasz 1973 M40 Good Project
671 Bocian Magdalena 1975 K40
672 Przybył Adam 1984 M30 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
673 Jursza-Szymańska Agnieszka 1976 K40
674 Dylewski Andrzej 1961 M50
675 Dylewska Alicja 1965 K50
676 Grobelny Michał 1978 M30
677 Tecław Magdalena 1978 K30
678 Ogórkiewicz Michał 1974 M40
679 Frąrtczak Michał 1988 M20
680 Kwiatkowska Zuzanna 1993 K20 Jeżyce Biegają
681 Strażyński Maciej 1965 M50 M auto Serwis
682 Wieczorek Krzysztof 1962 M50 SCIM
683 Korbanek Emilia 1975 K40 gRUNwald Team Poznań
684 Kielan Paweł 1979 M30 Kibole w biegu! / Pakieciarze Team
685 Krych Jakub 1976 M40 Dirty Sparrows
686 Fedryna Edyta 1974 K40
687 Zembrzuska Natalia 1993 K20 Fiteverywhere
688 Sadowska Justyna 1992 K20 1992
689 Szubarga Tomasz 1987 M20 ROKIETNICA BIEGA
690 Rybszleger Paweł 1975 M40 Dirty Sparrows
691 Szymczak Arkadiusz 1990 M20 System 11 Wałcz
692 Zmuda Rafał 1977 M30 NN Leszno
693 Kozar Anna 1966 K50 NN LESZNO
694 Włodarczyk Łukasz 1980 M30 Night Runners
695 Paczkowska Anna 1978 K30 BY BYĆ w FORMIE
696 Ostrowska Agnieszka 1980 K30 Przedszkole Nr 110
697 Lange Marek 1980 M30 BBL
698 Kiwerska Kasia 1976 K40
699 Wieczorkowski Władysław 1956 M60
700 Jakubowski Patryk 1980 M30 Opalenica
701 Wieczorkowska Ewa 1957 K50
702 Jasińska Lidia 1970 K40
703 Malinowski Kamil 1993 M20
704 Piechnik Stanisław 1989 M20 Copymaster.pl
705 Książek Marcin 1984 M30
706 Zielińska-Kaczmarek Edyta 1970 K40
707 Banasiak Emil 1992 M20
708 Zając Krzysztof 1977 M30 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU / WKURW TEAM
709 Nojszewska - Zając Justyna 1980 K30 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU
710 Rogoziński Henryk 1976 M40 Bukowski Klub Biegacza
711 Rucki Marcin 1978 M30 Deska Design ADVENTURE TEAM
712 Antkowiak Joanna 1981 K30 Kobiety Biegają
713 Nowak Przemek 1973 M40 Sportan.net
714 Palmowska Magdalena 1989 K20
715 Aksiutin Artur 1986 M30
716 Trojanek Adam 1975 M40
717 Sieradzka Joanna 1985 K30 Hicron Runners
718 Bakalarski Wiktor 1986 M30 Piątkowo na biegowo
719 Jankowiak Łukasz 1975 M40 Pretorium Poznań
720 Kaczmarek Agata 1973 K40 TKD Szakal Jeżyce Runners
721 Kuka Michał 1986 M30 Q Property
722 Świtalski Michał 1983 M30 Groobas Team Poznań
723 Czerwiński Maciej 1983 M30 Kibole w biegu
724 Bestrzyńska Joanna 1971 K40
725 Sobczak Mikołaj 1977 M30
726 Hellwing Anna 1986 K30
727 Plewiński Przemysław 1985 M30 Night Runners
728 Górniak Mateusz 1991 M20 runguru
729 Misiuna-Rębisz Natalia 1987 K20
730 Lesiak Kinga 1987 K20
731 Hoffmann Przemysław 1976 M40
732 Aleksandrowicz Marek 1974 M40
733 Jaszczak Szymon 1987 M20
734 Kokociński Łukasz 1978 M30
735 Kaźmierczak Mariusz 1979 M30 WUEF Tri Team
736 Pikutowska Magda 1987 K20
737 Okoń Janusz 1979 M30 1979
738 Kennedy Andrea 1971 K40 www.fiteverywhere.pl
739 Sobczak Magdalena 1974 K40
740 Prył Michał 1979 M30 BBL
741 Nadolska Barbara 1985 K30 Fti Tri racing team Oborniki
742 Walkiewicz Katarzyna 1970 K40
743 Radomski Wojciech 1987 M20 Programa.pl
744 Ławniczak Rafał 1978 M30
745 Roszak Daniel 1978 M30
746 Thomas Jakub 1988 M20
747 Krysiak Anna 1977 K30 Piątkowo na Biegowo
748 Piechowiak Błażej 1980 M30 AGARUN.PL/NIGHT RUNNERS
749 Kołodziejczak Radosław 1972 M40
750 Rygusiak Patrycja 1992 K20 Programa.pl
751 Brzezińska Anna 1983 K30
752 Skrocki Dariusz 1967 M40 Velocity
753 Sosnowski Hubert 1980 M30 Przyspieszaczusy Niemozliwusy
754 Walczak Dariusz 1986 M30 Night Runners
755 Umyszkiewicz Łukasz 1984 M30 1 RWT SP
756 Błaszyk Agnieszka 1986 K30
757 Lecyk Damian 1978 M30
758 Lisicka Karolina 1985 K30 Lisek
759 Gawęcka Anna 1985 K30 Bukowski Klub Biegacza
760 Cwojdziński Piotr 1978 M30 Night Runners
761 Struzik Piotr 1989 M20 Bevo Team
762 Kubiś Karol 1975 M40
763 Olejnik Daniel 1974 M40 OLZAMEX
764 Dąbrowska Iza 1977 K30 MUD GOATS
765 Ordziniak Iza 1977 K30 SPECGROUP
766 Ordziniak Maciej 1974 M40 SPECGROUP
767 Dudek Adrian 1984 M30 dudek
768 Jamroszczyk Gracjan 1991 M20
769 Łagowska Dorota 1977 K30 Night Runners
770 Jackowiak Monika 1983 K30
771 Bielawny Piotr 1989 M20 Grodziski Klub Biegacza
772 Hantz Dariusz 1978 M30 Hantz team
773 Lis Agnieszka 1994 K20
774 Nakoneczny Dominika 1976 K40 NN Leszno
775 Bauza Maciej 1983 M30
776 Bibak Artur 1974 M40
777 Patej Dawid 1983 M30 SE7EN
778 Tomaszyk Anna 1983 K30
779 Bibak Dorota 1977 K30 Grupa Krotoski-Cichy Przeźmierowo
780 Rura Marcin 1990 M20 Hernik Team
781 Danek Łukasz 1988 M20 MM
782 Sobczak Leszek 1988 M20
783 Gubańska Sonia 1980 K30 StudioSynchroTeam
784 Wojtysiak Marcin 1980 M30
785 Przybylski Adam 1985 M30
786 Cichowlas Radosław 1985 M30 NN Leszno
787 Gwóźdź Jacek 1989 M20 City Trail
788 Kaczmarek Katarzyna 1988 K20
789 Macinkiewicz Roma 1987 K20 gRUNwald team Poznań
790 Steinbock Wojciech 1975 M40
791 Wojsz Monika 1973 K40
792 Sosiński Bartek 1972 M40
793 Gaca Tadeusz 1963 M50
794 Ciesielski Sebastian 1979 M30 Kibole w biegu / Pakieciarze Team
795 Wierzbicki Michał 1991 M20 Zgrupka Team
796 Spychała Danuta 1953 K60 KB UE POZNAŃ
797 Flejszman Marek 1972 M40
798 Jajeśnica Jacek 1975 M40
799 Jajeśnica Karolina 1976 K40
801 Jajeśnica Krzysztof 2000 M16
802 Nowak Karolina 1982 K30
803 Przybylska Agata 1984 K30
804 Borowiecka Agnieszka 1979 K30 Night Runners
805 Jasiński Piotr 1971 M40 FORMATIQ
806 Chrostowski Paweł 1990 M20
807 Duduś Marek 1971 M40 KB Maniac Poznań
808 Gidaszewski Wojtek 1981 M30 VELO7.PL
809 Michalski Łukasz 1983 M30
810 Gidaszewska Agata 1985 K30 VELO7.PL
811 Strzelczyk Marlena 1989 K20
812 Gołębiewski Łukasz 1992 M20 Kamil Leśniak Fanpage Team
813 Liskowiak Michał 1979 M30 design-pro.com.pl
814 Ignaszak Agnieszka 1986 K30 wkurw_team
815 Rybacki Grześ 1979 M30 Bukowski Klub Biegacza
816 Wojciechowski Przemysław 1984 M30
817 Nowak Łukasz 1988 M20
818 Żmuda-Trzebiatowska Iwona 1973 K40
819 Żmuda-Trzebiatowski Paweł 1973 M40
820 Janoś Sylwia 1974 K40
821 Jachowska Agnieszka 1976 K40 Night Runners
822 Najtkowski Marcin 1987 M20
823 Misiorny Radosław 1973 M40
824 Walczak Anna 1967 K40 osoba indywidualna
825 Waszak Daria 1990 K20 Kamil Leśniak Fanpage Team
826 Sobucki Dariusz 1981 M30
827 Lewandowski Bartosz 1973 M40
828 Cichewicz Hubert 1998 M16
829 Spychalski Krzysztof 1973 M40 PCH_RUN CHODZIEŻ
830 Sółkowska Hannelore 1958 K50 SAMA BIEGAM
831 Szydłowski Jakub 1987 M20 Nationale Nederlanden
832 Grabowski Krzysztof 1989 M20
833 Wdzięczny Mariusz 1979 M30 CONSTRAVIA
834 Bielski Jerzy 1957 M50
835 Kołecka Patrycja 1977 K30 Piątkowo na Biegowo
836 Szukała Mateusz 1983 M30 KB Maniac Poznań
837 Nowak Wiktor 1986 M30 gRUNwald Team Poznań
839 Graczyk Adrian 1988 M20 biegi.wlkp
840 Żołdak Przemysław 1977 M30 2Fast2Sexi
841 Hantz Joanna 1980 K30 Hantz team
842 Wiercioch Bartosz 1978 M30
843 Nowak Sławomir 1971 M40
844 Mikołajczak Bartłomiej 1979 M30 TomTomTeam / KB Aktywni Środa Wlkp.
845 Czerwiński Roman 1982 M30
846 Zwolińska Anna 1987 K20 2Fast2Sexi
847 Kowalski Tomasz 1988 M20 KGB Grzmot Komorniki
848 Chojnacki Arkadiusz 1991 M20
849 Miklas Aga 1989 K20
850 Semeniuk Jacek 1979 M30
851 Kaczmarek Robert 1984 M30 Night Runners
852 Szuliński Dawid 1986 M30
853 Walachowska Anna 1986 K30 NIGHT RUNNERS
854 Miałkas Szymon 1986 M30 Night Runners
855 Piechocki Marcin 1973 M40 Dietomat
856 Rutkowski Jakub 1977 M30
857 Rutkowska Kasia 1978 K30
858 Wesołek Przemek 1977 M30
859 Chłopowiec-Porowska Agnieszka 1986 K30
860 Fręśko Mirosław 1976 M40
861 Bandosz Hanna 1977 K30 Red Fitness Team
862 Majchrzycki Wojciech 1985 M30 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
863 Piętka Daniel 1977 M30 ZGRUPKA TEAM / SCIM
864 Wawrzyniak Małgorzata 1979 K30 Parkrun Poznań
865 Nowosielska Marta 1984 K30
866 Jęchorek Darek 1964 M50 CITY_ZEN
867 Babst Mikolaj 1973 M40 Luboński Klub Biegacza
868 Szymandera Sandra 1987 K20 Morsy Poznań
869 Nadobnik Beata 1973 K40 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM
870 Mikołajczak Szymon 2000 M16
871 Kmieciak Agnieszka 1977 K30
872 Skiba Włodzimierz 1964 M50 Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań
873 Fręśko Karina 1974 K40
874 Wieczorek Piotr 1986 M30 Twiningsovo na biegowo
875 Stróżak Dawid 1990 M20
876 Fleiszar Tymoteusz 1974 M40 Wójtowicz TRI Team
877 Kolańczyk Krystyna 1946 K60
878 Kolańczyk Maciej 1948 M60
879 Fleiszar Edyta 1975 K40 WÓJTOWICZ TRI TEAM
880 Wietrzny Mikołaj 1983 M30
882 Matuszek Maria 1956 K60 KTR "KIEKRZ"
883 Bukowski Arkadiusz 1976 M40 Fti tri racing team Oborniki
884 Antkowiak Edyta 1982 K30
885 Larek Anna 1981 K30
886 Adamczyk Magdalena 1986 K30
888 Jarmuda Marcin 1979 M30 Jarmudka ;)
889 Kuczyńska Hanna 1979 K30 Maratończyk Poznań
890 Zieliński Krzysztof 1980 M30 Night Runners
891 Berwid Jakub 1980 M30
892 Wolbach Tomasz 1982 M30 Wolne Ślimaki
893 Balcer Piotr 1979 M30
894 Ciszewski Tomasz 1972 M40
895 Majchrzycki Sławomir 1983 M30 TKKF MPK POZNAŃ / K.B. AKTYWNI ŚRODA WLKP.
896 Noga Marcin 1978 M30 G'ANG Team
897 Waliszewski Jakub 1987 M20 Rowery Małgośka
898 Zaniewski Mariusz 1977 M30 Teatr Nowy w Poznaniu
899 Stefaniak Mateusz 1991 M20 Wroniecki Klub Biegacza
900 Golczak Gosia 1972 K40 WHISKY DRINKERS
901 Stojek Piotr 1980 M30 KGB GRZMOT KOMORNIKI
902 Topolewski Maciej 1988 M20 Biegacze YouFit
903 Socha Aleksandra 1986 K30 Zgrupka Team
904 Leszczyńska Beata 1985 K30 kuźnia triathlonu
905 Dzieciątkowski Piotr 1967 M40 MERITUMOBUWIE.PL
906 Dzieciątkowska Olga 1995 K20
907 Błońska Grazyna 1983 K30 Yuppi Squad
908 Kurczyński Rafał 1977 M30 Rufa
909 Błajet Elżbieta 1983 K30
910 Szczęsny Wojciech 1976 M40
911 Ignatowicz Hubert 1987 M20
912 Adamczyk Maciej 1981 M30 Just A Fit
913 Śmigielska Małgorzata 1979 K30
914 Piotrowska Karolina 1975 K40 FITspotpoznan
915 Narłowski Tomasz 1970 M40
916 Narłowska Wiola 1973 K40
917 Geisler Marek 1959 M50 POZNAŃ AIRPORT TEAM
918 Kopras Marek 1958 M50 Wroniecki Lkub Biegacza
919 Paterski Marcin 1975 M40
920 Rąbczewska-Maze Małgorzata 1985 K30
921 Panienski Pawel 1967 M40
922 Galiński Michał 1993 M20 Piątkowo na Biegowo
923 Janulewicz Marcin 1994 M20
924 Kozak Krzysztof 1973 M40
925 Pańczak Grzegorz 1977 M30 KP PSP Środa Wlkp.
926 Gurdziołek Monika 1978 K30 www.podrozekunaturze.pl
927 Mytych-Bem Adelina 1973 K40 NIGHT RUNNERS
928 Ślebioda Agnieszka 1985 K30
929 Gurdziołek Tomasz 1977 M30 www.podrozekunaturze.pl
930 Ara Ola 1985 K30 Lamia Reno
931 Gotowski Mariusz 1978 M30 Świat Biegacza Fehlau Run Team
932 Markowicz Ewa 1978 K30
933 Mańczak Filip 1979 M30 Czerwonak Biega
935 Michalik Joanna 1982 K30
936 Winiarski Ryszard 1981 M30
937 Komorowski Bartosz 1990 M20
938 Moskalenko Dima 1990 M20 Fitess Polonez
939 Białczyk Marlena 1987 K20 Bukowski Klub Biegacza
940 Cierniak Jarosław 1978 M30 Drużyna Szpiku
941 Bąk Katarzyna 1972 K40
942 Borowski Marcin 1983 M30 KB Katorżnik Murowana Goślina
943 Miller Michał 1978 M30
944 Roszczenko Krzysztof 1976 M40
945 Brylewski Mateusz 1986 M30 Świat Biegacza Fehlau Run Team
946 Grzegorczyk Monika 1979 K30
947 Przybysz Joanna 1982 K30
948 Tomczak Przemek 1987 M20 Night Runners
949 Perońska Alicja 1991 K20 Night Runners
950 Wysmoliński Rafał 1977 M30
951 Stachurski Maurycy 1999 M16
952 Szałkowski Piotr 1989 M20 Szałki Team
953 Plewa Damian 1978 M30
954 Janiec Agnieszka 1976 K40 SzczepTeam
955 Sadło Rafał 1974 M40
956 Siwczyńska-Sadło Agata 1977 K30
957 Wejner Adam 1997 M16
958 Kledzik Marcin 1976 M40
959 Wegner Oliwier 1986 M30
961 Mazurek Joanna 1988 K20 Kobiety Biegają
962 Meller Błażej 1984 M30 KS Hades Tech-Race
963 Matuszewska Małgorzata 1975 K40 Runner's Power
964 Ochocki Bartosz 1981 M30
965 Śramkowski Michał 1977 M30 Constravia
966 Hojan Jarosław 1962 M50 WZDW Poznań
967 Kozińska Sonia 1994 K20
968 Stawiarski Jakub 1987 M20
969 Dratwa Sławomir 1972 M40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
970 Skąpska Joanna 1977 K30 M i H - BI
971 Dąbrowicz Jakub 1983 M30
972 Maćkowiak Michał 1989 M20 Night Runners
973 Likowska Barbara 1984 K30
974 Likowski Paweł 1983 M30
975 Jakubowicz Wigosław 1954 M60 Drużyna Szpiku
976 Skrzypczak Hanna 1967 K40 Miłosław Fortuna Team
977 Andrzejczak Witold 1978 M30
978 Pidek Marcin 1978 M30 FTI TRI RACING TEAM OBORNIKI
979 Pieprzyk Wiesław 1954 M60
980 Burzyński Patryk 1975 M40
981 Kasperczak Łukasz 1990 M20 QUAY POZNAŃ
982 Zimniak Krystyna 1957 K50
983 Komorowski Jarosław 1963 M50 FALUBAZforthewin
984 Komorowska Ewa 1964 K50 FALUBAZforthewin
985 Stachowiak Piotr 1971 M40
986 Nowak Agnieszka 1989 K20 enterair Runners Club
987 Skibniewski Krzysztof 1981 M30 Biegacze Youfit
988 Kuczma Stanisław 2000 M16 AZS AWF POZNAŃ
989 Domański Łukasz 1981 M30 Fitatu Runners
990 Byczkowski Adam 1989 M20 Constravia
991 Kopaczewska Irena 1985 K30
992 Piasta Bartosz 1986 M30
993 Waligóra Kinga 1987 K20
994 Ryba Tomek 1975 M40
995 Kozanecka Renata 1975 K40
996 Diago Alicia 1981 K30
997 Blajet Michal 1980 M30 KIBOLE W BIEGU
998 Ruszczak Anna 1974 K40
999 Rataj Zuzanna 1986 K30 KOBIETYBIEGAJA.PL / Polonia Bydgoszcz SLA
1000 Zgoła Przemysław 1971 M40 Wuef Club Decathlon Swadzim
1001 Jakubowski Jakub 1978 M30 Poznań
1002 Kulesza Agata 1991 K20
1003 Maruszewski Adam 1991 M20
1004 Walczak Kasia 1985 K30
1005 Banasiak Magda 1991 K20
1006 Tomaszkiewicz Michał 1991 M20
1007 Bożkiewicz Patrycja 1980 K30 Hernik Team
1008 Pietrowska Hallik 1965 K50 KTOSTAKI biegają
1009 Pietrowski Mariusz 1962 M50 FB serwis
1010 Piosik Marta 1989 K20
1011 Rzyha Hubert 1984 M30 Runner's Power
1012 Grzywacz Agnieszka 1988 K20
1013 Nowicki Michał 1977 M30 run-log.com
1014 Przybylski Szymon 1986 M30
1015 Kędziora Anita 1976 K40
1016 Stępień Sławomir 1972 M40 brak
1017 Dziemianowicz Wojciech 1984 M30
1018 Galant Marcin 1984 M30
1019 Kamińska Marta 1974 K40
1020 Kubaś Justyna 1990 K20 DRUŻYNA SZPIKU
1021 Kubaś Patryk 1989 M20 Drużyna Szpiku
1022 Kałek Marcin 1986 M30
1023 Markiewicz Marcel 2000 M16 TRIATHLONISTA.com
1024 Binkowska Magdalena 1984 K30 Mamy-Biegamy
1025 Dzięcielska Agnieszka 1976 K40 Night Runners
1026 Pazowska Marta 1985 K30
1027 Wyrwińska Jadwiga 2000 K16 AZS AWF Poznań
1028 Zborowski Paweł 1969 M40
1029 Nowak Michał 1989 M20 Night Runners/Dirty Sparrows/BZWBK Runners Team
1030 Nekanda-Trepka Elżbieta 1973 K40 RED FITNESS
1031 Drozdowski Piotr 1973 M40 BZ WBK Runners Team / Dirty Sparrows
1032 Oźminkowska Aleksandra 1990 K20 Dirty Sparrows
1033 Stachowiak Zbigniew 1975 M40
1034 Wróbel Tomasz 1985 M30
1035 Lis Piotr 1982 M30 NN LESZNO
1036 Dehmel Roman 1951 M60 Goggle Pro Active Eyewear
1037 Walczak Dariusz 1972 M40 AD NIERUCHOMOŚCI
1038 Paczkowski Gerard 1976 M40 Drużyna Szpiku
1039 Mańkowski Andrzej 1965 M50
1040 Derda Anita 1983 K30
1041 Wiśniewska Katarzyna 1985 K30
1042 Jaraszkiewicz Hania 1986 K30
1043 Juszczak Damian 1990 M20 West Sports Team
1044 Matuszak Joanna 1988 K20
1045 Jankowiak Marcin 1978 M30 Świat Biegacza Fehlau RUN Team
1046 Filipiak Karolina 1972 K40
1047 Czajkowska-Świętek Agnieszka 1979 K30
1048 Kozłowska Karina 1980 K30
1049 Burchardt Sławomir 1966 M50 CSWLąd POZNAŃ
1050 Klamerek Dorota 1984 K30
1051 Sałanowska Monika 1985 K30 RKS Leonin
1052 Paprzycki Rafał 1976 M40 MARATOŃCZYK POZNAŃ
1053 Kujawa Jarosław 1988 M20 BZ WBK Runners Team
1054 Chrostek Dorota 1974 K40
1055 Niewiadomski Mateusz 1986 M30
1056 Effenberg Karin 1958 K50
1057 Malecki Daniel 1988 M20 Night Runners
1058 Błaszczyk Agnieszka 1991 K20
1059 Topolewski Grzegorz 1982 M30 BIEGACZE YOUFIT
1060 Świętek Wojciech 1963 M50 gRUNwald team Poznań
1061 Szóstak Anna 1990 K20 Night Runners Krotoszyn
1062 Liera Pawel 1984 M30
1063 Kubiak Kinga 1993 K20 Mamy-Biegamy
1064 Przysiek Rafał 1981 M30 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
1065 Silski Krzysztof 1981 M30 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
1066 Roth Łukasz 1979 M30 night runners
1067 Zawisza Monika 1990 K20 Night Runners
1068 Bejma Michał 1982 M30 Catering BEMI
1069 Soska Jacek 1979 M30
1070 Zygart Katarzyna 1980 K30
1071 Hulewicz Wioleta 1975 K40 Stowarzyszenie Pomagam Aktywnie www.pomagamaktywnie.pl
1072 Szczepanska Agnieszka 1983 K30
1073 Dublaga Michał 1989 M20
1074 Bejma Joanna 1986 K30 Catering BEMI
1075 Brambor Małgorzata 1967 K40 I z Poznania i z Torunia
1076 Wujek Grażyna 1984 K30 MAMAKARMI I BIEGA:)
1077 Jabłońska Anna 1981 K30 MY TRI TEAM
1078 Kłosiński Szymon 1975 M40
1079 Brambor Sławomir 1964 M50 I z Poznania i z Torunia
1080 Wrzecian Adam 1986 M30 Night Runners
1081 Jaśkiewicz Tomasz 1988 M20 Night Runners
1083 Manoch Artur 1974 M40
1084 Kubiński Rafał 1973 M40 SERE TEAM
1085 Kubińska Sylwia 1977 K30 CSWLąd Poznań
1086 Marciniak Maciej 1973 M40 Jeżyce Biegają
1087 Biczkowski Kajetan 1991 M20 Night Runners / Żabka Team
1088 Pawlak Magdalena 1956 K60
1089 Rosińska Agnieszka 1982 K30 Świerczewo Run
1090 Żabierek Monika 1994 K20 Żabka Team
1091 Szczęsna Ewa 1987 K20
1092 Meller Krzysztof 1985 M30
1093 Neumann Jedrzej 1984 M30 Cybina Team
1094 Owczarzak Dariusz 1967 M40 KB MANIAC POZNAŃ
1095 Owczarzak Małgorzata 1969 K40 NIGHT RUNNERS
1096 Baier Jerzy 1981 M30
1097 Jasiak Leszek 1969 M40
1098 Licznierski Marek 1984 M30 gRUNwald Team Poznań
1099 Licznierska Alina 1982 K30
1100 Skórnicki Leszek 1971 M40 Night Runners
1101 Konieczny Patryk 1992 M20
1102 Walaszczyk Kacper 1990 M20
1103 Chrostek Adam 1974 M40
1104 Dondajewski Marcin 1987 M20 UltraTrail
1105 Świderska Joanna 1989 K20 KB UE Poznań
1106 Bytniewski Szymon 1991 M20 Unia Swarzędz/Uniwersytet Ekonomiczny Poznań
1107 Szczepaniak Michał 1984 M30
1108 Marcinkowska Martyna 1986 K30 Funrunners
1109 Konieczna Joanna 1982 K30 Świerczewo Run
1110 Łaznowski Marek 1979 M30
1111 Szpakowska Dominika 1983 K30 Kobietybiegaja.pl /Brooks
1112 Bednarska Monika 1982 K30 Vege Runners/Night Runners
1113 Jarząb Krzysztof 1994 M20
1114 Mydlarz Sławomir 1972 M40
1115 Szymandera Dariusz 1983 M30 Morsy Poznań
1116 Kosicka Beata 1968 K40
1117 Kosicki Dariusz 1966 M50
1118 Fabisz Rafał 1974 M40
1119 Sobczak Marcin 1974 M40
1120 Augustyniak Piotr 1974 M40
1121 Matusewicz Aleksandra 1982 K30
1122 Pawlak Olga 1985 K30 Funrunners
1123 Kraska Anita 1976 K40 Wymiatacze
1124 Szafran Magdalena 1990 K20 DRUŻYNA SZPIKU
1125 Ogrodowska-Ławniczak Inga 1986 K30
1126 Trzeciak Sebastian 1983 M30 Rokietnica Biega
1127 Duda Paweł 1983 M30 Rokietnica Biega
1128 Woźniak Adam 1983 M30 Kibole w biegu
1129 Mańk Michał 1990 M20
1130 Stefańska Agnieszka 1971 K40 kobietybiegaja.pl
1131 Gałczyński Tomasz 1983 M30
1132 Jastrzebska Anna 1983 K30
1133 Majchrzak Beata 1975 K40 Mamy-Biegamy
1134 Kukla-Kowalska Alicja 1978 K30 BIEGAM BO NIE LUBIĘ/ KOBIETYBIEGAJA.PL
1135 Dobber Anna 1994 K20 Intersport
1136 Nowicki Daniel 1990 M20 Press Service Monitoring Mediów
1137 Wasiak Sławomir 1990 M20
1138 Czub Łukasz 1978 M30
1139 Buczkowska Justyna 1978 K30
1140 Wawrzyniak Jakub 1985 M30 Wybiegać Marzenia Team
1141 Foksowicz Wojciech 1979 M30
1142 Grześnik Grzegorz 1981 M30
1143 Waszkiewicz Joanna 1982 K30 Night Runners
1144 Kwaśniewski Mariusz 1987 M20
1145 Cwojdzińska Dagmara 1988 K20 Biegi.wlkp
1146 Kaczmarek Agnieszka 1985 K30
1147 Kasztelan Anna 1984 K30
1148 Piętka Julia 2000 K16 ZGRUPKA LUBOŃ / SCIM
1149 Kapela Szymon 1976 M40 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu - www.GoldenWOSP.pl
1150 Hadryś-Nowak Alicja 1982 K30 IQdent
1151 Gajewski Przemysław 1982 M30 bk
1152 Chodkiewicz Urszula 1983 K30 brak
1153 Lawińska Małgorzata 1966 K50 NIGHT RUNNERS
1154 Jankowski Waldemar 1989 M20 Bliźniacy
1155 Banaszkiewicz Dominik 1988 M20 Kleszczewo
1156 Kafarski Paweł 1960 M50 KAFAR TEAM
1157 Wiśniewska Zofia 1989 K20
1158 Sobota Krzysztof 2000 M16 Extreme Team Oborniki
1159 Jelonek Anna 1989 K20 Kobiety Biegają
1160 Sobieniak Przemysław 1977 M30
1161 Jerzak Agata 1985 K30 Upnap
1162 Kaczmarek Anna 1962 K50
1163 Graczyk Dariusz 1978 M30 ZKP Suchy Las
1164 Styza Anita 1975 K40
1165 Tadrowski Tomasz 1973 M40
1166 Weychan Lidia 1986 K30 BiegamBoMoge
1167 Talbierz Paweł 1986 M30
1168 Poć Magdalena 1986 K30
1169 Hernes Maciej 1981 M30
1170 Czysz Robert 1994 M20 UKS Cityzen_ /BE3
1171 Wesołek Aleksandra 1966 K50 Night runners
1172 Szrama Dariusz 1979 M30 Sklep Biegacza Poznań
1173 Hernes Łukasz 1983 M30
1174 Hernes Agnieszka 1986 K30
1175 Lukaszyk Maciej 1983 M30
1176 Żygulska Katarzyna 1982 K30 IŁAWA
1177 Macioszek Natalia 1984 K30
1178 Płatek Joanna 1969 K40
1180 Jankowski Dariusz 1992 M20 Biegi Wlkp.
1181 Śmierzchalski Paweł 1983 M30 Nationale Nederlanden
1182 Zawisza Artur 1986 M30 Zgrupka Team
1184 Szenk Marta 1980 K30 Lekko spoceni
1185 Brodnicki Damian 1983 M30 BIEGACZE YOUFIT
1186 Stachowiak Marcin 1991 M20 BIEGI.WLKP
1187 Matysiak Anita 1992 K20
1188 Merklinghaus-Kober Monika 1975 K40 Speed Feet'16
1189 Schwarz Marek 1985 M30
1190 Włodarczyk Maciek 1981 M30 ENDUHUB.COM
1191 Trocki Patryk 1988 M20
1192 Gromadziński Maciej 1990 M20
1193 Wargoś Anna 1994 K20
1194 Sowa Marcin 1986 M30 PKO Bank Polski
1195 Szagżdowicz Mateusz 1982 M30 Drużyna Szpiku
1196 Kasprzak Wojciech 1992 M20
1197 Arabska Agnieszka 1977 K30 BIEGowo
1198 Paluszkiewicz Agnieszka 1978 K30
1199 Bednarska Anna 1986 K30
1200 Kasznia Radosław 1986 M30 Altom Gniezno
1201 Diering Tomasz 1987 M20 Rowery Małgośka
1202 Antczak Marcin 1978 M30 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1203 Marcinek Tomasz 1984 M30 Drużyna Zbója
1204 Cichocka Marianna 1969 K40
1205 Włodarczyk Maciej 1980 M30
1206 Przybylska Dorota 1987 K20
1207 Łabenda Lonia 1969 K40 DZIKA DRUŻYNA
1208 Zamorski Łukasz 1985 M30
1209 Sawicz Bruno 1983 M30
1210 Serafiński Mirosław 1976 M40 Verocel-Polska
1211 Stawska Emilia 1987 K20 gRUNwald team Poznań
1212 Krzyżaniak Ilona 1977 K30 PIĄTKOWO NA BIEGOWO
1213 Panek Magda 1978 K30 Maratończyk Poznań
1214 Janiak Jolanta 1959 K50
1215 Szmańda Barbara 1955 K60
1216 Sokołowski Mariusz 1976 M40
1217 Sokołowska Katarzyna 1974 K40
1218 Kaźmierczak Łukasz 1973 M40 kAŹMIERSKI KLUB MORSUJĄCEGO BIEGACZA
1219 Królok Violetta 1982 K30
1220 Thiede-Szeles Małgorzata 1992 K20 Polska
1221 Kaźmierczak Agnieszka 1983 K30
1222 Miszta Sławomir 1960 M50 Niezrzeszony
1223 Stróżyńska Monika 1976 K40
1224 Dańczuk Miłosz 1988 M20 Verocel-Polska
1225 Barylski Tomasz 1990 M20 Night Runners
1226 Wiśniewski Rafał 1971 M40
1227 Wójcik Anna 1986 K30
1228 Ziółkowska-Suchanek Iwona 1981 K30 -
1229 Wypychowski Piotr 1955 M60 Drużyna Zenka
1230 Lihs Kinga 1983 K30
1231 Baziór Mateusz 1992 M20 Runner's Power
1232 Kaczmarek Katarzyna 1985 K30
1233 Białkowski Bartosz 1986 M30 KB Aktywni Środa Wielkopolska
1234 Pająk Monika 1982 K30 Mamy-Biegamy
1235 Zbąszyniak Jadwiga 1987 K20
1236 Buczkowski Paweł 1979 M30
1237 Bardzik Marzena 1977 K30 Hernik Team
1238 Klaja Urszula 1982 K30 Night Runners
1239 Kasperczak Emilia 1979 K30 Hernik team
1240 Witkowiak Mateusz 1982 M30
1241 Edyta Brzezińska - Kapłon Edyta 1968 K40
1242 Łożykowska Agata 1986 K30
1243 Łożykowski Jacek 1986 M30
1244 Błoch Paweł 1983 M30 Runners"Power
1245 Pauszek-Substyk Lucyna 1977 K30 Biegający Wągrowiec
1246 Przybylska Joanna 1987 K20
1247 Bojakowska Olga 1983 K30
1248 Domański Patryk 1991 M20 biegi.wlkp
1249 Cichoracki Patryk 1984 M30 Night Runners
1250 Klessa Anna 1989 K20
1251 Klessa Paweł 1989 M20
1252 Łącki Tomasz 1976 M40
1253 Kasowska Joanna 1978 K30
1254 Marcinkowska Katarzyna 1973 K40
1255 Piechór Małgorzata 1990 K20
1256 Zielińska Agnieszka 1984 K30
1257 Malęgowski Mirosław 1984 M30 Jeżyce biegają
1258 Jasiński Marcin 1982 M30
1260 Walczak Krzysztof 1977 M30 Night Runners
1261 Kompf Magdalena 1980 K30
1262 Hojka Piotr 1978 M30
1263 Hojan Łukasz 1985 M30 Night Runners
1264 Winter Agnieszka 1988 K20
1265 Gzella Monika 1992 K20
1266 Borucki Jakub 1987 M20 Night Runners
1267 Bukowska-Matz Magdalena 1971 K40 Drużyna Szpiku
1268 Szewczyk Marek 1955 M60
1269 Nowicki Piotr 1983 M30
1270 Aniołek Marcin 1982 M30
1271 Toman Mateusz 1993 M20
1272 Staniewski Adam 1975 M40 bambooco
1273 Malęgowska Sylwia 1983 K30 Jeżyce Biegają
1274 Soska Joanna 1979 K30
1275 Dachtera - Janiuk Dobrawa 1983 K30 -
1276 Sobkowski Przemysław 1960 M50 MUKS Jedynka Międzychód
1277 Aniołek Józef 1952 K60
1278 Dominiak Marcin 1991 M20 Constravia
1279 Czerbniak Norbert 1971 M40
1280 Czarnecki Artur 1982 M30
1281 Nawrocka Iwona 1973 K40 Drużyna Szpiku
1283 Kołacka Małgorzata 1993 K20 Butterfly Team
1284 Owczarczak Monika 1984 K30 wilda biega
1285 Bawer Małgorzata 1980 K30 Sportowy Team Żabka
1286 Waliszewska-Widera Marta 1984 K30 ROWERY MAŁGOŚKA
1287 Antkowiak Klaudia 1992 K20
1288 Jankowiak Szymon 1978 M30 Sportowy team Żabka
1289 Kasowska Joanna 1978 K30 Sportowy Team ŻABKA
1290 Widera Michał 1980 M30 ROWERY MAŁGOŚKA
1291 Dutkiewicz Maciej 1974 M40 Sportowy Team ŻABKA
1292 Bartnik Jarosław 1975 M40 NORDICANIA TEAM
1293 Teodorczyk Przemek 1967 M40
1294 Wencel Joanna 1986 K30 www.runyourstory.com
1295 Golak Paweł 1960 M50 KGB Grzmot Komorniki
1296 Błaszak Przemysław 1961 M50
1298 Pietrzak Sebastian 1979 M30
1299 Rei2 Jaroslaw 1978 M30
1300 Cholewińska Longina 1966 K50 Hernik Team
1301 Stypczynska Zuzanna 1992 K20
1302 Cholewiński Wojciech 1966 M50 Hernik Team
1303 Tomczak Tomasz 1976 M40 Naramowice Biegają
1304 Szturemska Dorota 1987 K20
1305 Gołębiowski Marcin 1988 M20
1306 Dróżdż Dariusz 1970 M40 Whisky drinkers
1307 Zybura Michał 1977 M30 Whisky Drinkers
1308 Rogoziński Adrian 1991 M20
1309 Kucharzewski Krzysztof 1977 M30
1310 Zamelczyk Grzegorz 1951 M60 Wierzonka
1311 Bajer Anna 1982 K30 Biegacze YouFit
1312 Janik Justyna 1990 K20
1313 Nędzarek Paulina 1987 K20
1314 Maliński Artur 1992 M20 RED FITNESS
1315 Furmanek Marcin 1990 M20 Sportowy Team ŻABKA
1316 Michalak Robert 1972 M40 MORSY POZNAŃ
1317 Michalak Anita 1974 K40
1318 Chmiel Ewa 1963 K50
1319 Targoszyńska Patrycja 1977 K30 Byle do przodu
1320 Chmiel Edward 1953 M60
1321 Dobkiewicz Krystian 1984 M30
1322 Napierała Alina 1983 K30 Biegam bo chcę:)
1323 Kubiak Wojciech 1985 M30 Goggle Pro Active Eyewear
1324 Michalak Dariusz 1988 M20 Fresh Pizza Team
1325 Patalas Norbert 1985 M30
1326 Staturski Tomasz 1984 M30 gRUNwald Team Poznań
1327 Gładysiak Przemysław 1977 M30 niezrzeszony
1328 Luber Marcin 1975 M40
1329 Janiec Michał 1976 M40 SzczepTeam
1330 Jóźwiak Daniel 1980 M30 BMS MASKOTA
1331 Niemier Zuzanna 1980 K30
1332 Kubis Greta 1975 K40 Mama i Tata
1333 Gadomska Agnieszka 1996 K20
1334 Bugajny Pawel 1963 M50 Trust
1335 Słoma Karol 1988 M20 Bevo Team
1336 Celejewski Krzysztof 1967 M40
1337 Piątkowski Tomasz 1974 M40
1338 Kassner Rafał 1988 M20 RED FITNESS
1339 Kunowski Krzysztof 1972 M40 Naramowice Biegają
1340 Gorczyca Maria 1997 K16 WKS Grunwald
1341 Tomczak Karol 1983 M30 Naramowice Biegają
1342 Szalewicz Małgorzata 1966 K50 SZYBCIEJ NIE MOGĘ
1343 Szczodrzyński Jerzy 1943 M60 AchTeDzieciaki.pl
1344 Szczodrzyński Piotr 1974 M40 AchTeDzieciaki.pl
1345 Żyto Marcin 1974 M40
1346 Spoz Magdalena 1976 K40 TKD Szakal Jeżyce Runners
1347 Pawlus Piotr 1984 M30 gRUNwald team Poznan
1348 Urbaniak Marta 1982 K30 Sportowy Team ŻABKA
1349 Wojcieszak Dawid 1987 M20
1350 Burchardt Patryk 1991 M20
1351 Mańkowska Agnieszka 1974 K40 niezszerzona
1352 Mańkowski Jacek 1968 M40 Kyokushin Karate
1353 Zagórski Radosław 1986 M30
1354 Olejnicki Mikołaj 1989 M20
1355 Ochocki Krzysztof 1975 M40
1356 Łukasik Alicja 1993 K20
1357 Pastuszak Jurek 1977 M30 trenertriathlonu
1358 Kaczmarek Krzysztof 1970 M40 Beagle Triathlon Team
1359 Różowicz Konrad 1988 M20 blog-zamowienia-publiczne.blogspot.com
1360 Wajda-Ludwiczak Magdalena 1976 K40
1361 Kołodziejczyk Roman 1967 M40 PCH_RUN Chodzież
1362 Madoń Rafał 1989 M20
1363 Rogowski Krzysztof 1987 M20 Hernik Team
1364 Pogorzelska Anna 1981 K30 CSWL Poznań
1365 Skalska Maja 1993 K20
1366 Paczkowski Rafał 1982 M30 Kuźnia Triathlonu..Czerwonak biega
1367 Lipiński Michał 1980 M30
1368 Śmigielska Małgorzata 1979 K30
1369 Radomski Maciej 1978 M30 Kopara Service 4x4
1370 Majda Małgorzata 1976 K40
1371 Iwaszczuk Krystyna 1986 K30 Success in English Krystyna Iwaszczuk
1372 Szczepański Przemysław 1959 M50
1373 Lewandowski Kamil 1988 M20 One Man Army
1374 Majewska Malwina 1974 K40 Kuźnia triathlonu
1375 Majewski Wiesław Stefan 1973 M40 Kuźnia triathlonu
1376 Wurst Przemysław 1993 M20 Nowosolska Grupa Biegowa
1377 Blachowicz Alex 1995 M20
1378 Kolańczyk Filip 1977 M30
1379 Piwecki Maciej 1976 M40
1380 Serwa Mariusz 1973 M40 Jeżyce Biegają/Ecolibre
1381 Skiba Stachu 1987 M20 Strzelecka
1382 Spoz Andrzej 1977 M30
1383 Kubiak Hubert 1992 M20 Ikea Team Poznań
1384 Hofman Tomasz 1976 M40 Zgrupka Team
1385 Henschel Klaudiusz 1975 M40 FTI TRI Racing Team Oborniki
1386 Olzacka Agata 1982 K30 Endoholics
1387 Sawicka Marta 1979 K30
1388 Nowak Krzysztof 1997 M16 Stomil
1389 Fornalczyk Justyna 1980 K30
1390 Fiega Aneta 1982 K30
1391 Ptak Krzysztof 1971 M40 PGB Sportowa Paczka
1392 Frackowiak Bartek 1974 M40
1393 Frackowiak Monika 1974 K40
1394 Kocjan Paweł 1979 M30 Night Runners
1395 Ptak Andżelika 1989 K20
1396 Brust Anna 1976 K40 Sportowy Team Żabki
1397 Kubiak Marcin 1977 M30
1398 Kowalczyk Izabela 1967 K40
1399 Gadomski Piotr 1970 M40
1400 Graczyk Anna 1986 K30
1401 Olejniczak Damian 1981 M30 SPP Team
1402 Jędraszczak Marek 1960 M50
1403 Brodowicz Jarosław 1977 M30 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1404 Łopka Monika 1973 K40
1405 Sarbinowski Łukasz 1978 M30
1406 Petroczko Patrycja 1980 K30
1407 Łukowicz Łukasz 1982 M30
1408 Gumienny Kamil 1987 M20 Night Runners
1409 Faltyńska Edyta 1972 K40 Daleko jeszcze?
1410 Krzyżaniak Agnieszka 1984 K30 Night Runners Poznań
1411 Goździewski Michał 1981 M30 STR Projekt Racing Team
1412 Laszczkowska Dagmara 1988 K20
1413 Rudziński Krzysztof 1988 M20 dwujezyczni.pl
1414 Szymański Marek 1988 M20 iCOzTEGOżeOSTATNI
1415 Bardzik Agata 2000 K16 HERNIK TEAM
1416 Szymański Łukasz 1983 M30 iCOzTEGOżeOSTATNI
1417 Binkowski Michał 1989 M20
1418 Musiał Anna 1990 K20 Biegacze YouFit
1419 Węgrzynowski Mikołaj 1983 M30
1420 Kuś Adam 1997 M16
1421 Targosz Wojciech 1976 M40
1422 Zhou Zuzanna 1985 K30 Xiao Xing XIng
1423 Olczyk Anna 1981 K30
1424 Urbański Grzegorz 1983 M30
1425 Kuś Elżbieta 1969 K40
1426 Majewski Daniel 1982 M30 HD CLASSIC CAR DESIGN
1427 Olczyk Wojciech 1977 M30
1428 Nowak Grzegorz Paweł 1989 M20 PARKRUN POZNAŃ
1429 Majewska Hanna 1975 K40
1430 Kamycka Dominika 1981 K30 Yuppi Squad
1431 Monczyński Bartłomiej 1979 M30 Smashing Pąpkins
1432 Szwej Anna 1982 K30 Night Runners
1433 Mikołajczak Piotr 1996 M20 SZYMANOWSKI TEAM
1434 Janowska Ewa 1986 K30 Yanoski Dream Team
1435 Saturniewicz Sandra 1988 K20
1436 Oya Pedro 1982 M30 Yanoski Dream Team
1437 Dachtera Piotr 1978 M30
1438 Kalbarczyk Agata 1997 K16
1439 Guzik Przemysław 1969 M40
1440 Baron Monika 1982 K30
1441 Surzyn Emilia 1995 K20
1442 Szymków Natalia 1981 K30 Bukowski Klub Biegacza
1443 Janasik Karolina 1984 K30
1444 Kubis Adrian 1976 M40 Mama i Tata
1445 Janiszewski Szymon 1971 M40
1446 Kowalska Beata 1981 K30
1447 Kalbarczyk Jacek 1981 M30
1448 Binek Katarzyna 1989 K20
1449 Michalowski Dominik 1988 M20
1450 Janicka Dobrochna 1984 K30 KOBIETY BIEGAJĄ
1451 Bręk Anna 1980 K30 NARAMOWICE BIEGAJĄ
1452 Krupa Ewa 1993 K20
1453 Zator Piotr 1983 M30 KB Maniac Poznań
1454 Zaród Monika 1983 K30
1455 Stochaj Przemysław 1973 M40 Sportowy Team ŻABKA
1456 Stypczyńska Maria 1993 K20
1457 Rzeznik Tomasz 1976 M40 POSNANIA INVESTMENT S.A.
1458 Rzeznik Marlena 1978 K30 eposnania.pl
1459 Grzeszczak Marcin 1983 M30
1460 Taisner Michał 1974 M40 TOROSPORT
1461 Nyckowski Bartosz 1976 M40
1462 Starkowski Piotr 1989 M20
1463 Marciniak Marta 1980 K30 Mamy-Biegamy
1464 Wójcik Krzysztof 1981 M30
1465 Korzeniewski Dariusz 1973 M40
1466 Chłodnicki Maciej 1977 M30
1467 Malicki Mateusz 1981 M30 Night Runners
1468 Dybowska Joanna 1981 K30 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM
1469 Ptak Adam 1972 M40 Piątkowo na Biegowo
1470 Matysiak Joanna 1982 K30
1471 Jarząb Ewa 1976 K40 Miłosław Biega
1472 Pawlik Piotr 1987 M20 ENEA Serwis
1473 Meller Aleksandra 1983 K30 Tech-Race
1474 Kęsy Dariusz 1983 M30 RED FITNESS
1475 Krystkowiak Tomasz 1970 M40 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
1476 Jarząb Sławomir 1978 M30 Miłosław Biega
1477 Szkudlarski Wojciech 1972 M40
1478 Przybył Kasia 1970 K40
1479 Meller Agnieszka 1975 K40
1480 Kijak Agnieszka 1987 K20 Parkrun Poznań
1481 Tomczak Krystian 1992 M20
1482 Sikora Przemysław 1981 M30 Night Runners
1483 Dehmel Aleksander 1948 M60 Goggle
1484 Zagórski Tomasz 1980 M30 autozagorski.pl
1485 Dolata Wojciech 1993 M20
1486 Woźniak Oktawiusz 1985 M30 OK Team
1487 Bieniek Patryk 1980 M30 Posnania Triathlon
1488 Makuch Magdalena 1980 K30
1489 Strojny Łukasz 1975 M40
1490 Falińska Katarzyna 1981 K30
1491 Bosacka Beata 1979 K30
1492 Juśkiewicz Tomasz 1982 M30
1493 Staromłyński Rafał 1988 M20 SETAPP Sp. z o. o.
1494 Paszkiewicz Paweł 1987 M20 SETAPP Sp. z o. o.
1495 Mencfeld Jakub 1991 M20
1496 Jasińska Natalia 1971 K40 FORMATQ
1497 Dzierwa Pamela 1989 K20 Setapp
1498 Pachowicz Grzegorz 1985 M30 Art of Nosie
1499 Żurkowska Marta 1990 K20
1500 Drgas Krzysztof 1990 M20 Venti Models Running Team
1501 Abramowska-Guzik Alina 1967 K40
1502 Marciniak Dominika 1986 K30
1503 Sobkowski Krzysztof 1985 M30 Międzychód
1504 Wojtysiak Michał 1989 M20 LingoLabo.pl
1505 Preiss Robert 1983 M30
1506 Koc Krzysztof 1976 M40 BIEGACZE YOUFIT
1507 Reiniger Paulina 1977 K30 Teatr Nowy w Poznaniu
1508 Reiniger Roksana 2000 K16 Teatr Nowy w Poznaniu
1509 Kwaśniewski Rafał 1986 M30
1510 Osowiecki Michał 1978 M30
1511 Rybak Małgorzata 1983 K30
1512 Łopka Franek 2000 M16
1513 Piasecki Bogumił 1973 M40 Jeżyce biegają
1514 Urbański Bartosz 1994 M20 GTT Diament Gniezno
1515 Tomaszewska Joanna 1994 K20
1516 Dziubałka Agata 1979 K30 Spring Hunting
1517 Putowski Maciej 1988 M20 Night Runners
1518 Słomczyński Michał 1959 M50
1519 Gubański Adam 1980 M30 StudioSynchro.pl
1520 Kretkowski Wojtek 1986 M30
1521 Pawlak Marta 1988 K20 DEMIURG
1522 Szczepaniak Michał 1988 M20 Night Runners
1523 Najder Krzysztof 1980 M30
1524 Szybowska Iga 1991 K20
1525 Siebert Natalia 1989 K20
1526 Śniegocki Paweł 1978 M30 Stado Pędzących Slimaków
1527 Śniegocka Magdalena 1979 K30 Stado Pędzących Slimaków
1528 Szygenda Jarosław 1972 M40 Maratończyk Poznań
1529 Smorawska Lidia 1986 K30
1530 Falbogowski Maciej 1999 M16 UAM TRIATHLON POZNAŃ
1531 Kuchta Jan 2000 M16 UAM TRIATHLON POZNAŃ
1532 Kudłaszyk Marianna 2000 K16 UAM TRIATHLON POZNAŃ
1533 Manicka Martyna 1999 K16 UAM Triathlon Poznań
1534 Turowiec Adam 1975 M40 UAM Triathlon Poznań
1535 Gaweł Michał 1994 M20 UAM TRIATHLON POZNAŃ
1536 Mastalerz Paweł 1981 M30 UAM TRIATHLON POZNAŃ
1537 Ryczak Maja 1996 K20 UAM Triathlon Poznań
1538 Potocki Miłosz 1999 M16 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU
1539 Magdziak Katarzyna 1986 K30 UAM Triathlon Poznan
1540 Osowiecka Kinga 1981 K30
1541 Kusznierewicz Maciej 1985 M30 www.kusznierewicz.eu
1542 Dworczak Małgorzata 1976 K40 Kryształowy Szybcior
1543 Szwargot Marta 1988 K20 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM
1544 Murowicki Krzysztof 1984 M30
1545 Grobelny Adam 2000 M16 AZS Poznań
1546 Osses Adam 1977 M30
1547 Sarbak Grzegorz 1999 M16 MUKS JEDYNKA MIĘDZYCHÓD
1548 Wood Ben 1983 M30
1549 Wojciechowski Mateusz 1986 M30 Off-Trail
1550 Janasiak Magdalena 1975 K40
1551 Szal Aleksandra 1985 K30
1552 Krot Izabela 1997 K16 AZS Poznań
1553 Goszczyński Roch 1999 M16 sklepbiegacza.pl Poznań
1554 Olejnik Wiktoria 1994 K20
1555 Golisz Filip 1980 M30
1556 Bednarek Elżbieta 1969 K40
1557 Smarzy Natalia 1986 K30 Red Fitness Team
1558 Goszczyk Adam 1976 M40 GO Michalinka
1559 Klapczyński Krzysztof 1980 M30
1560 Kędziorski Krzysztof 1987 M20 QSG S.A.
1561 Leśniowski Andrzej 1981 M30 Blue Mustang
1562 Woźny Jarosław 1976 M40 VEROCEL-POLSKA
1563 Szcześniak Robert 1965 M50
1564 Paluszkiewicz Maria 1991 K20
1565 Wołocznik - Klein Martyna 1986 K30
1566 Woźny-Doroziński Mateusz 2000 M16 VEROCEL-POLSKA
1567 Klein Przemek 1987 M20 CSWLĄD POZNAŃ
1568 Grzymkowski Kamil 1992 M20
1569 Kołaczkowska-Szcześniak Katarzyna 1975 K40 sklepbiegacza.pl Poznań
1570 Ratajczak Rajmund 1962 M50
1571 Chabros Karolina 1982 K30 SKLEPBIEGACZA.PL POZNAŃ
1572 Golczak Maciej 1969 M40 Whisky Drinkers
1573 Hinz Leszek 1980 M30
1574 Meissner Ada 1988 K20 HKT "Azymut" Swarzędz
1575 Harmatowski Mateusz 1985 M30 Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
1576 Owczarzak Tomasz 1989 M20
1577 Leśna Natalia 1986 K30
1578 Jurdziński Maciej 1987 M20
1579 Krasnodębski Arkadiusz 1997 M16 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU
1580 Orpik Kamil 1998 M16 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU
1581 Pakuła Damian 1996 M20 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU
1582 Rębisz Grzegorz 1999 M16 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU
1583 Smoliński Mateusz 1997 M16 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU
1584 Garasz Magdalena 2000 K16 sklepbiegacza.pl Poznań
1585 Lisiak Marysia 2000 K16 sklepbiegacza.pl
1586 Borwiński Hubert 1997 M16 sklepbiegacza.pl Poznań
1587 Antoniuk Marcelina 1998 K16 sklepbiegacza.pl Poznań
1588 Maćkowiak Wiktor 1999 M16 SKLEPBIEGACZA.PL POZNAŃ
1589 Kęsy Kamil 1990 M20
1590 Klimek Zuzanna 1984 K30
1591 Troszczyński Jarosław 1976 M40 Bracia Troszczyńscy
1592 Framska Justyna 1976 K40
1593 Mazana Justyna 1978 K30
1594 Machura Hanna 1980 K30
1595 Piotrowska Ewa 1987 K20
1596 Rupieta Maksym 1978 M30 WUEF Tri Team
1597 Maruszewska Ewa 1976 K40 Drużyna Szpiku
1598 Wolff Maciej 1966 M50
1599 Ostrowski Rafał 1981 M30 SGS Poland Team
1600 Lewandowska Martyna 1996 K20
1601 Woźniak Wojciech 1968 M40 BETTER THAN A THOUSAND
1602 Kowalik Sebastian 1981 M30
1603 Nowak Małgorzata 1967 K40
1604 Rudzki Łukasz 1975 M40
1605 Nowak Monika 1990 K20
1606 Danek Maciej 1973 M40
1607 Makles Hanna 1973 K40
1608 Ratajczak Maria 1992 K20
1609 Wierski Artur 1976 M40
1612 Pawłowski Marek 1964 M50 -
1613 Jałkiewicz Grzegorz 1968 M40
1615 Sobański Marcin 1978 M30 FTI RACING TEAM OBORNIKI
1616 Szmidt Jędrzej 1999 M16 AZS POZNAŃ
1617 Brodowski Jakub 1988 M20
1618 Błaszczyk Roma 1988 K20
1619 Słaby Waldemar 1972 M40 Morsy Poznań
1621 Pawela Przemysław 1987 M20
1622 Konieczek Aneta 1997 K16 WMLKS Nadodrze Powodowo
1623 Stasikowski Bartosz 1983 M30 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM
1624 Altmann Zbyszek 1964 M50 PYRCYK PRO
1625 Pieter Doedel Anna 1969 K40
1626 Majchrowicz Katarzyna 1984 K30 Funteam
1627 Mendel Ewa 1970 K40 Fogtbikes
1628 Staszak Mariusz 1964 M50
1629 Perz Kamil 1992 M20 Drużyna Szpiku / AZS AWF Poznań
1630 Antokolski Maciej 1996 M20 BTKI OBOROWO
1631 Widerak Rafał 1975 M40 Świat Biegacza Fehlau RUN Team
1632 Rabiega Marcin 1975 M40 Triathlonista.com Rokietnica Biega
1633 Stasiak Aleksander 1983 M30
1634 Korzonek Marek 1976 M40
1635 Machura Robert 1979 M30 RED FITNESS
1636 Staniewska Agnieszka 1972 K40
1637 Wołocznik Iwona 1966 K50
1638 Cerańska Anna 1967 K40 Night Runners
1639 Jakubowski Tomasz 1976 M40
1640 Bauza Aleksandra 1983 K30
1641 Głowacki Jerzy 1951 M60
1642 Ponicka Marta 1991 K20
1643 Biedlak Krzysztof 1984 M30
1644 Kościński Tomasz 1952 M60
1645 Jurga Celina 1981 K30
1646 Kozłowski Sławomir 1990 M20
1647 Mielniczak Artur 1976 M40 strefamaratonu
1648 Durzyński Michał 1983 M30 Night Runners
1649 Jurgielewicz Piotr 1983 M30
1650 Pakulska-Tomza Dorota 1976 K40 Volkswagen Group Polska
1651 Snuszka Piotr 1988 M20
1652 Stachowska Alicja 1987 K20 SKRZYNKA SMAKU
1653 Miękwicz Anna 1979 K30
1654 Król Hubert 1986 M30 www.trenertriathlonu.pl
1655 Maciaszczyk Bartosz 1999 M16 SKLEPBIEGACZA.PL POZNAŃ
1663 Czajka Michał 1981 M30
1784 Małek Piotr 1990 M20
1786 Gajewski Mateusz 1999 M16 United Athletics / BBL Poznań
1789 Potrawiak Michał 1989 M20
1922 Adamski Tomasz 1986 M30 Kibole w biegu
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Kęsy Marcin 1985 M30 sklepbiegacza.pl
3 Tomczyk Piotr 1987 M20 Piotrek - za linia mety
1282 Bednarczyk Daria 1976 K40
1297 Cybulski Marcin 1990 M20
1664 Pawłowski Dariusz 1974 M40 Speed Szuracz
1670 Morawski Filip 1974 M40 EXPARUN
1674 Biernacki Sebastian 1994 M20
1710 Świątkowska Beata 1983 K30 Night Runners
1748 Romanowski Jacek 1963 M50
1816 Mocek Marek 1998 M16 Danflor Team
1884 Komorniczak Monika 1990 K20 KobietyBiegają
1973 Ohly Jakub 1996 M20 DANFLOR TEAM
2001 Biskupski Piotr 1976 M40 2Fast2Sexi
Apolinarski Dominik 1985 M30
Augustyniak Dariusz 1991 M20
Bartkowiak Anna 1987 K20
Bieniek Rafał 1974 M40 move on extreme
Biniaś Adam 1986 M30
Brudnicka Kinga 1994 K20
Chelińska Daria 1995 K20 Piątkowo na Biegowo
Cypel Remigiusz 1983 M30
Czaplicka Magdalena 1991 K20 Piątkowo na Biegowo
Czyściecki Adrian 1989 M20 EduTeam
Dąbrowski Sebastian 1977 M30
Drymel Agata 1977 K30
Drzewiecki Damian 1988 M20 UAM Drużyna Orzełka
Faltyński Władysław 1949 M60 wks grunwald
Fornalik Eliza 1980 K30 4nalik Team
Głuszak Bartosz 1999 M16 UKS Szybki Lopes Nekla
Goryczka Agnieszka 1980 K30 Team Herbalife
Grońska Michalina 1993 K20
Grzeszczyk Patrycja 1988 K20 Świat Biegacza Fehlau Run Team
Grzywaczewska Justyna 1988 K20 CITY TRAIL Team
Harasimowicz Hanna 1980 K30
Horowska Marta 1992 K20 kobietybiegaja.pl
Janiak Aleksandra 1983 K30
Jańczyk Marek 1994 M20 Ikea Run Poznań
Jaskuła Karolina 1976 K40
Jaźwiecki Marcin 1978 M30
Jeremicz Kamil 1998 M16 Polonia Środa
Jokajty Joanna 1994 K20
Kaczmarek Olga 1977 K30
Kaus Sławomir 1962 M50 AKINARI TEAM
Kaźmierczak Agnieszka 1980 K30
Kaźmierczak-Kamiennik Izabela 1990 K20
Konarczak Jan 1997 M16
Kowalewska Alicja 1992 K20
Kowalik Arkadiusz 1980 M30 Klub Biegacza KP
Kowalska Joanna 1987 K20
Król Małgorzata 1993 K20 Cityzen Poznań
Kruger Aneta 1977 K30
Letkiewicz Daria 1996 K20
Ludwiczak Krzysztof 1980 M30 1980
Maciejewska Marta 1992 K20
Mańkowski Kacper 2000 M16
Marek Magdalena 1976 K40
Michalik Joanna 1982 K30
Miszczuk Rafał 1981 M30 Krew z nosa
Mściwujewska Adrianna 1996 K20 sklep biegacza
Padrak Łucja 1986 K30
Pelczarski Michal 1983 M30 Nighst Runners Poznan
Protasiewicz Angelika 1989 K20
Przybysz Adrian 1997 M16 SKB Dzik Police
Ratajczyk Joanna 1985 K30
Rozczyński Beniamin 1993 M20 Zgrupka Team
Rurko Dawid 1991 M20
Sieczkarek Iwona 1974 K40 bieg z uśmiechem
Siejak Piotr 1979 M30 GŁUSZYNA TEAM never give up
Sierszulska Ewa 1982 K30
Sip Beata 1980 K30
Skorupka Agata 1984 K30
Sobocinski Michał 1979 M30
Sowińska Ida 1982 K30
Stański Marcin 1992 M20
Stefański Dawid 1987 M20 Piątkowo na Biegowo
Swierkowska Joanna 1973 K40
Szczepański Maciej 1999 M16
Tanas Anna 1979 K30
Tanaś Marek 1970 M40
Targoński Sławomir 1980 M30
Tomasz Tomasz 1977 M30 Lobo Solitario
Urbaniak Asia 1998 K16
Urbaniak Natalia 1988 K20
Waloszczyk Izabela 1980 K30
Waszkowski Jacek 1985 M30
Werner Kamila 1984 K30 WERNER and WERNER SZCZECINEK
Wierzbicka Anna 1987 K20
Włodarczyk Kasia 1984 K30 Budopol Poznań / Smashing Pąpkins
Wnuk Anna 1985 K30
Wojtaszak Paweł 1996 M20 EMITT Nieruchomości
Woźniak Aleksandra 1991 K20
Zajączkowski Marek 1972 M40
Ziatyk Bartek 1985 M30 Rankor Atletics
Ziemkowska Paulina 1988 K20 Naramowice Biegają