Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4 - Gdynia

13.02.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 165 SZYNKOWSKI MIKOŁAJ SI Arka 2016 M 00:01:30
2 20 SZWEDEK KAROL SP NR 26 W GDYNI 2016 M 00:01:37
3 22 CHOJNACKI MIKOŁAJ Active Flow 2016 M 00:01:38
4 1 KLUCZNIK ANNA 2016 K 00:01:48
5 17 GAŁKA ALEKSANDER Przedszkole nr 13 w Gdańsku 2016 M 00:01:53
6 3 DOBRZENIECKI LEON Słoneczna kraina 2016 M 00:01:54
7 167 LEWANDOWSKI TYMOTEUSZ Przedszkole nr39 2016 M 00:01:54
8 176 PRASEK TYTUS Przedszkole nr.54 Gdynia 2017 M 00:01:56
9 174 GUMIELA MIA przedszkole nr 75 2016 K 00:02:00
10 23 ROGOWSKI JAN Gedania 1922 Gdańsk 2016 M 00:02:03
11 163 ZWIERZYŃSKA NINA 2016 K 00:02:06
12 172 OSTROWSKI MARCIN Publiczne Przedszkole w Lubichowie 2017 M 00:02:09
13 2 DOBRZENIECKA MAJA Słoneczna Kraina 2017 K 00:02:25
14 168 ORŁOWSKI FRANCISZEK 2018 M 00:02:27
15 170 BICZKOWSKA HANNA Straszyn Biega 2018 K 00:02:41
16 166 TRUSEWICZ-ŻYDOK LEONARD Lamusy 2017 M 00:02:49
17 4 CZARNOWSKA MICHALINA 2017 K 00:03:12
18 164 ZWIERZYŃSKI TYMON 2018 M 00:03:15
19 5 CZARNOWSKA RÓŻA 2019 K 00:03:43
20 15 ŁUKWIŃSKI KRZYSZTOF Przedszkole 75 2017 M 00:04:23
21 14 ŁUKWIŃSKI GRZEGORZ 2021 M 00:04:53
22 177 BORYCZKO LEON 2018 M 00:05:15
23 175 TORBICZ ANIELA 2019 K 00:05:59
24 19 BĘTKOWSKA MATYLDA CITY TRAIL Team 2020 K 00:06:09

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 142 KAMIŃSKA WIKTORIA Active Flow 2015 K 00:01:17
2 2 GAŁUSZYŃSKA MAJA Active Flow /Sp17 Gdynia 2015 K 00:01:19
3 173 TOMA TYMOTEUSZ 2014 M 00:01:20
4 145 BICZKOWSKI JAN Straszyn Biega 2014 M 00:01:28
5 15 TRZASKO OLEG Harpagan/SP81 Gdańsk 2014 M 00:01:31
6 146 BICZKOWSKI ANTONI Straszyn Biega 2015 M 00:01:39
7 148 OSTROWSKI JACEK SP Lubichowo 2014 M 00:01:41
8 149 GUMIELA WIKTORIA sp27 2014 K 00:01:42
9 8 ŁUKWIŃSKA LIDIA Ninja kids 2015 K 00:01:46
10 139 TRUSEWICZ -ŻYDOK SABINA Lamusy 2015 K 00:01:49
11 151 RYBARCZYK GRZEGORZ KS Barrakuda Gdańsk 2014 M 00:01:49
12 150 PRASEK LEA Szkoła Podstawowa nr.20 Gdynia 2014 K 00:01:52
13 141 ROSENBERG TYMON Przedszkole nr 18 2015 M 00:02:03
14 1 PIECHOCIŃSKI GNIEWKO 2015 M 00:02:07

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 140 CHRZANOWSKI MIKOŁAJ 2012 M 00:02:13
2 8 LACHOWICZ SZYMON SP20 Gdynia 2012 M 00:02:15
3 3 GAŁUSZYŃSKA NINA Active Flow /Sp17 Gdynia 2012 K 00:02:16
4 142 PAWLAK LEON 2012 M 00:02:16
5 9 TESKA MARTYNA Active Flow 2013 K 00:02:20
6 12 JURCZAK FRANCISZEK 2013 M 00:02:23
7 1 PIOTROWSKI TOMASZ UKS Neptun Gdańsk 2012 M 00:02:24
8 6 WOLAŃSKA LENA Active Flow 2013 K 00:02:31
9 15 MINKIEWICZ BORYS Żyrafia Osada 2013 M 00:02:31
10 16 KRYGER JAN CRITERS TEAM 2013 M 00:02:34
11 2 KLUCZNIK JOANNA GSS 2013 K 00:02:40
12 5 JABŁOŃSKI DOMINIK Active Flow 2013 M 00:02:45
13 139 KACZYŃSKA ZOFIA PKO Harpagan Gdańsk 2013 K 00:02:48
14 10 JANUSZKIEWICZ TYMON SP 27 Gdańsk 2012 M 00:02:50
15 24 WIŚNIEWSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa Montessori Kowale 2013 K 00:02:50
16 114 WYSIECKA JULIA 2012 K 00:02:51
17 141 MUZA KORNELIA Sp33 2013 K 00:02:57
18 18 SEDLACZEK EWELINA 2013 K 00:03:26

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 15 KRYGER PATRYK CRITERS TEAM 2009 M 00:03:47
2 20 WALAS DANIEL Sp 75 2009 M 00:03:51
3 156 OSTROWSKI KONRAD SP Lubichowo 2010 M 00:03:57
4 130 KUCHTA ANTONI Sp 75 Gdańsk 2009 M 00:04:03
5 1 DANCEWICZ MILENA SP 8 2009 K 00:04:17
6 3 TOKARCZYK PIOTR SP 44 Gdynia 2010 M 00:04:22
7 16 KRYGER PAWEŁ CRITERS TEAM 2010 M 00:04:27
8 8 JANUSZKIEWICZ KINGA SP 27 Gdańsk 2010 K 00:04:45
9 162 KACZYŃSKA AMELIA PKO Harpagan Gdańsk 2011 K 00:05:00
10 166 TRUSKOLAWSKI WIKTOR Szkoła Podstawowa nr 37 2011 M 00:05:05
11 164 KRUK MAJA SKL 2011 K 00:05:09
12 9 LEPEK WERONIKA SP 27 2010 K 00:05:10
13 163 RYBARCZYK PIOTR KS Barrakuda Gdańsk 2011 M 00:05:18
14 6 WITOSŁAWSKA WERONIKA 2011 K 00:05:20
15 24 TRZASKO MARTYNA Harpagan/SP81 Gdańsk 2011 K 00:05:27
16 165 GADOMSKA JULIA 2010 K 00:05:36
17 4 GOTARTOWSKA PAULINA 2011 K 00:05:56
18 2 WOLAŃSKA JULIA 2011 K 00:06:08
19 7 MARCINKOWSKA IGA Gdańsk SP 27 2011 K 00:06:16

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 340 BUKOWSKA OLGA 2006 K 00:09:20
2 336 LEMAŃCZYK WITOLD PKO Harpagan Gdańsk 2008 M 00:09:31
3 206 PEŁSZYŃSKI TOMASZ Gedanensis 2007 M 00:09:34
4 334 OSTROWSKI ADAM SP Lubichowo 2008 M 00:09:36
5 212 LISZEWSKI SZYMON Chwaszczyno 2007 M 00:09:43
6 201 TESKA PATRYCJA Biegun OCR Team 2008 K 00:10:04
7 213 TRZASKO ALICJA Harpagan/SP81 Gdańsk 2008 K 00:11:10
8 203 ZWARA JULIA Tri Talent Team Gdańsk 2008 K 00:12:01
9 331 BROWARCZYK TELIMENA Samochodówka 2006 K 00:12:08
10 339 FRONC TYMON 2007 M 00:12:14
11 341 POUCH MARTYNA ASPW/ Sp3 Reda 2008 K 00:14:32
12 211 GRODZICKA MAJA Samochodowka 2006 K 00:14:34
13 338 TORŁOP WOJTEK Szkoła podstawowa 26 2006 M 00:18:55

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni