Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3 - Gdańsk

12.12.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 BARCZAK ADAM Przedszkole 39 Gdańsk 2016 M 00:01:14
2 133 CHOJNACKI MIKOŁAJ GorillasOCR 2016 M 00:01:19
3 116 SZCZEPANIAK KOSMA 2016 M 00:01:21
4 137 SZYNKOWSKI MIKOŁAJ SI Arka 2016 M 00:01:23
5 20 SZWEDEK KAROL SP NR 26 W GDYNI 2016 M 00:01:26
6 17 GAŁKA ALEKSANDER Przedszkole nr 13 w Gdańsku 2016 M 00:01:30
7 21 PTACH MATEUSZ Przdszkole Promyczek 2016 M 00:01:31
8 3 DOBRZENIECKI LEON Słoneczna kraina 2016 M 00:01:38
9 1 KLUCZNIK ANNA 2016 K 00:01:45
10 128 HORBACZEWSKI TOMASZ 2016 M 00:01:49
11 23 ROGOWSKI JAN Gedania 1922 Gdańsk 2016 M 00:01:50
12 2 DOBRZENIECKA MAJA Słoneczna Kraina 2017 K 00:01:50
13 139 OSTROWSKI MARCIN 2017 M 00:01:53
14 13 PĘDZISZEWSKI MARCEL Vai Alto 2016 M 00:01:57
15 135 TRUSEWICZ-ŻYDOK LEONARD Lamusy 2017 M 00:02:05
16 15 ŁUKWIŃSKI KRZYSZTOF Przedszkole 75 2017 M 00:02:05
17 131 BICZKOWSKA HANNA Straszyn Biega 2018 K 00:02:08
18 4 CZARNOWSKA MICHALINA 2017 K 00:02:12
19 12 PĘDZISZEWSKA NADIA Vai Alto 2019 K 00:02:40
20 138 TORBICZ ANIELA 2019 K 00:02:54
21 5 CZARNOWSKA RÓŻA 2019 K 00:02:56
22 18 WYSŁOUCH TOMASZ 2017 M 00:03:05
23 14 ŁUKWIŃSKI GRZEGORZ 2021 M 00:03:11

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 BARCZAK MICHAŁ SP 35 Gdańsk 2014 M 00:01:04
2 4 RASZPUNDA ADA SP 2 w Gdańsku 2014 K 00:01:06
3 13 NIEDŻWIECKA MARCELINA Pogoń Tczew 2014 K 00:01:10
4 2 GAŁUSZYŃSKA MAJA Active Flow /Sp17 Gdynia 2015 K 00:01:14
5 107 SZCZEPANIAK MILAN 2014 M 00:01:16
6 115 BICZKOWSKI JAN Straszyn Biega 2014 M 00:01:18
7 121 BONDARENKO JOANNA SP 85 Gdańsk 2014 K 00:01:19
8 118 KAMIŃSKA WIKTORIA Active Flow 2015 K 00:01:21
9 123 RYBARCZYK GRZEGORZ KS Barrakuda Gdańsk 2014 M 00:01:22
10 8 ŁUKWIŃSKA LIDIA Ninja kids 2015 K 00:01:24
11 116 BICZKOWSKI ANTONI Straszyn Biega 2015 M 00:01:25
12 119 TRUSEWICZ -ŻYDOK SABINA Lamusy 2015 K 00:01:29
13 124 OSTROWSKI JACEK SP Lubichowo 2014 M 00:01:43
14 11 WYSŁOUCH MARIA 2015 K 00:02:02
15 125 KUCZYŃSKI ALEKSANDER 2015 M 00:02:40

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 108 PAWLAK LEON 2012 M 00:02:27
2 3 GAŁUSZYŃSKA NINA Active Flow /Sp17 Gdynia 2012 K 00:02:29
3 9 TESKA MARTYNA Active Flow 2013 K 00:02:34
4 22 SMOŁOŃSKI MARCEL NIECKO 2012 M 00:02:38
5 7 MAJEWSKA KONSTANCJA Active Flow / SP 17 2013 K 00:02:38
6 12 JURCZAK FRANCISZEK 2013 M 00:02:42
7 6 WOLAŃSKA LENA Active Flow 2013 K 00:02:44
8 1 PIOTROWSKI TOMASZ UKS Neptun Gdańsk 2012 M 00:02:51
9 24 WIŚNIEWSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa Montessori Kowale 2013 K 00:02:53
10 15 MINKIEWICZ BORYS Żyrafia Osada 2013 M 00:02:55
11 5 JABŁOŃSKI DOMINIK Active Flow 2013 M 00:02:57
12 2 KLUCZNIK JOANNA GSS 2013 K 00:03:00
13 14 JELNICKI JAN SP 89 2012 M 00:03:01
14 117 MUZA KORNELIA Sp33 2013 K 00:03:07
15 17 KALISZ MIKOŁAJ Tri Talent Team 2012 M 00:03:09
16 20 SZOSTAK MIKOŁAJ 2012 M 00:03:16

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 20 WALAS DANIEL Sp 75 2009 M 00:04:16
2 130 KUCHTA ANTONI Sp 75 Gdańsk 2009 M 00:04:20
3 15 KRYGER PATRYK CRITERS TEAM 2009 M 00:04:23
4 1 DANCEWICZ MILENA SP 8 2009 K 00:04:29
5 125 ŁAGUNA ANNA 2009 K 00:04:31
6 109 OSTROWSKI KONRAD SP Lubichowo 2010 M 00:04:57
7 23 DAWIDOWSKA ZOFIA Akademia Młodego Sportowca 2009 K 00:04:57
8 115 CICHY MAJA AMS 2009 K 00:04:58
9 16 KRYGER PAWEŁ CRITERS TEAM 2010 M 00:05:01
10 19 PTACH WERONIKA SKLA SOPOT 2009 K 00:05:06
11 13 BRZESKI MARCEL 2011 M 00:05:17
12 110 CICHY BARTOSZ AMS 2011 M 00:05:18
13 22 SMOŁOŃSKI IGNACY NIECKO 2010 M 00:05:20
14 17 DRAGAN BLANKA 2010 K 00:05:40
15 6 WITOSŁAWSKA WERONIKA 2011 K 00:05:49
16 5 RASZPUNDA IGA SP 6 w Gdańsku 2011 K 00:05:53
17 104 RYBARCZYK PIOTR KS Barrakuda Gdańsk 2011 M 00:06:07
18 24 TRZASKO MARTYNA Harpagan/SP81 Gdańsk 2011 K 00:06:18
19 108 GADOMSKA JULIA 2010 K 00:06:20
20 127 PAWLAK NINA 2011 K 00:07:05
21 7 MARCINKOWSKA IGA Gdańsk SP 27 2011 K 00:07:12
22 12 MASZOTA DAWID SOSW PUCK 2011 M 00:07:13

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 201 TESKA PATRYCJA Biegun OCR Team 2008 K 00:07:59
2 212 LISZEWSKI SZYMON Chwaszczyno 2007 M 00:08:00
3 207 ROGOWSKI WIKTOR Gedania 1922 Gdańsk 2008 M 00:09:07
4 313 OSTROWSKI ADAM SP Lubichowo 2008 M 00:09:28
5 213 TRZASKO ALICJA Harpagan/SP81 Gdańsk 2008 K 00:09:37
6 310 FRONC TYMON 2007 M 00:10:16
7 203 ZWARA JULIA Tri Talent Team Gdańsk 2008 K 00:10:54
8 311 ELWART KSAWERY 2008 M 00:13:43

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni