Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2 - Gdynia

14.11.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 BARCZAK ADAM Przedszkole 39 Gdańsk 2016 M 00:01:27
2 22 CHOJNACKI MIKOŁAJ GorillasOCR 2016 M 00:01:34
3 130 SZYNKOWSKI MIKOŁAJ SI Arka 2016 M 00:01:37
4 114 JASINSKI MARCEL 2016 M 00:01:49
5 16 SZYCA BARBARA Przedszkole nr.73 2016 K 00:01:50
6 3 DOBRZENIECKI LEON Słoneczna kraina 2016 M 00:01:51
7 116 HORBACZEWSKI TOMASZ 2016 M 00:01:54
8 21 PTACH MATEUSZ Przdszkole Promyczek 2016 M 00:01:55
9 24 ROKSZ HENRYK AMS Wejherowo 2016 M 00:01:55
10 1 KLUCZNIK ANNA 2016 K 00:02:02
11 121 BOGUCKA AMBER Bocianowo 2017 K 00:02:07
12 128 PRASEK TYTUS Przedszkole nr.54 Gdynia 2017 M 00:02:08
13 23 ROGOWSKI JAN Gedania 1922 Gdańsk 2016 M 00:02:09
14 134 SAMSONOVA DOMINIKA 2018 K 00:02:10
15 13 PĘDZISZEWSKI MARCEL Vai Alto 2016 M 00:02:16
16 2 DOBRZENIECKA MAJA Słoneczna Kraina 2017 K 00:02:18
17 124 OSTROWSKI MARCIN 2017 M 00:02:18
18 10 PEŁSZYŃSKA ZOSIA 2016 K 00:02:22
19 118 GORCZYCA WANDA RYSIE 2016 K 00:02:26
20 9 PASCHKE LEONARD Przedszkole Nr 42 w Gdyni 2016 M 00:02:35
21 119 BICZKOWSKA HANNA 2018 K 00:02:48
22 4 CZARNOWSKA MICHALINA 2017 K 00:03:04
23 18 WYSŁOUCH TOMASZ 2017 M 00:03:36
24 5 CZARNOWSKA RÓŻA 2019 K 00:03:51
25 11 PEŁSZYŃSKI MIKOŁAJ 2019 M 00:04:28
26 12 PĘDZISZEWSKA NADIA Vai Alto 2019 K 00:04:45
27 133 BĘTKOWSKA MATYLDA CITY TRAIL Team 2020 K 00:05:04

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 BARCZAK MICHAŁ SP 35 Gdańsk 2014 M 00:01:16
2 4 RASZPUNDA ADA SP 2 w Gdańsku 2014 K 00:01:21
3 116 HERING NINA Pogoń Tczew 2015 K 00:01:24
4 15 TRZASKO OLEG Harpagan/SP81 Gdańsk 2014 M 00:01:28
5 9 BRZESKI TYMON 2014 M 00:01:28
6 106 MACULEWICZ LAURA UKS 7 SOPOT 2014 K 00:01:34
7 121 BONDARENKO JOANNA SP 85 Gdańsk 2014 K 00:01:35
8 126 BICZKOWSKI JAN Straszyn Biega 2014 M 00:01:36
9 125 MOCARSKA MARTA Przedszkole nr 25 2015 K 00:01:39
10 131 OSTROWSKI JACEK SP Lubichowo 2014 M 00:01:40
11 124 RYBARCZYK GRZEGORZ KS Barrakuda Gdańsk 2014 M 00:01:41
12 128 SZCZEPANIAK MILAN 2014 M 00:01:43
13 127 BICZKOWSKI ANTONI Straszyn Biega 2015 M 00:01:48
14 8 ŁUKWIŃSKA LIDIA Ninja kids 2015 K 00:01:51
15 157 00:01:52
16 130 PRASEK LEA Szkoła Podstawowa nr.20 Gdynia 2014 K 00:01:59
17 1 PIECHOCIŃSKI GNIEWKO 2015 M 00:02:07
18 11 WYSŁOUCH MARIA 2015 K 00:02:08
19 6 GRZESIK LENA SP Banino 2015 K 00:02:11

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 GAŁUSZYŃSKA NINA Active Flow /Sp17 Gdynia 2012 K 00:02:15
2 9 TESKA MARTYNA Active Flow 2013 K 00:02:16
3 8 LACHOWICZ SZYMON SP20 Gdynia 2012 M 00:02:16
4 125 PAWLAK LEON 2012 M 00:02:18
5 7 MAJEWSKA KONSTANCJA Active Flow / SP 17 2013 K 00:02:20
6 1 PIOTROWSKI TOMASZ UKS Neptun Gdańsk 2012 M 00:02:21
7 6 WOLAŃSKA LENA Active Flow 2013 K 00:02:25
8 121 PÓŁROLA LEON 2012 M 00:02:27
9 114 HERING LENA Pogoń Tczew 2013 K 00:02:28
10 118 ŁASKOWSKA ALICJA 2012 K 00:02:30
11 19 MIŁOŚ KAROL Los Milos 2012 M 00:02:32
12 2 KLUCZNIK JOANNA GSS 2013 K 00:02:34
13 23 ROKSZ SZYMON AMS Wejherowo 2012 M 00:02:35
14 15 MINKIEWICZ BORYS Żyrafia Osada 2013 M 00:02:36
15 14 JELNICKI JAN SP 89 2012 M 00:02:36
16 117 WYSIECKA JULIA 2012 K 00:02:37
17 16 KRYGER JAN CRITERS TEAM 2013 M 00:02:38
18 120 MĄKA NINA SP20 2012 K 00:02:39
19 10 JANUSZKIEWICZ TYMON SP 27 Gdańsk 2012 M 00:02:39
20 13 WIECZOREK ANTONI 2012 M 00:02:41
21 24 WIŚNIEWSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa Montessori Kowale 2013 K 00:02:43
22 5 JABŁOŃSKI DOMINIK Active Flow 2013 M 00:02:44
23 25 BRYLSKI JAN Activ Flow 2012 M 00:02:46
24 108 MUZA KORNELIA Sp33 2013 K 00:02:52
25 11 PASCHKE MARIA Szkoła Podstawowa Nr 44 w Gdyni 2012 K 00:02:53
26 21 MYSZKE MILENA Sp. nr 6 Gdynia 2012 K 00:02:56
27 18 SEDLACZEK EWELINA 2013 K 00:03:18

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 20 WALAS DANIEL Sp 75 2009 M 00:03:47
2 130 KUCHTA ANTONI Sp 75 Gdańsk 2009 M 00:03:52
3 15 KRYGER PATRYK CRITERS TEAM 2009 M 00:03:55
4 19 PTACH WERONIKA SKLA SOPOT 2009 K 00:04:00
5 1 DANCEWICZ MILENA SP 8 2009 K 00:04:04
6 127 OSTROWSKI KONRAD SP Lubichowo 2010 M 00:04:05
7 23 DAWIDOWSKA ZOFIA Akademia Młodego Sportowca 2009 K 00:04:06
8 113 CICHY MAJA AMS 2009 K 00:04:12
9 3 TOKARCZYK PIOTR SP 44 Gdynia 2010 M 00:04:24
10 16 KRYGER PAWEŁ CRITERS TEAM 2010 M 00:04:28
11 10 PRĄTNICKI MIŁOSZ KKS Sfora 2011 M 00:04:29
12 8 JANUSZKIEWICZ KINGA SP 27 Gdańsk 2010 K 00:04:34
13 13 BRZESKI MARCEL 2011 M 00:04:37
14 110 CICHY BARTOSZ AMS 2011 M 00:04:37
15 14 MLECZEK MARTYNA SP75 2010 K 00:04:38
16 18 MIŁOŚ IZA Los Milos 2010 K 00:04:39
17 24 TRZASKO MARTYNA Harpagan/SP81 Gdańsk 2011 K 00:04:47
18 139 TRUSKOLAWSKI WIKTOR Szkoła Podstawowa nr 37 2011 M 00:04:57
19 17 DRAGAN BLANKA 2010 K 00:04:59
20 5 RASZPUNDA IGA SP 6 w Gdańsku 2011 K 00:05:00
21 107 HORBACZEWSKI PIOTR 2011 M 00:05:05
22 25 BRYLSKA NINA Activ Flow 2011 K 00:05:31
23 4 GOTARTOWSKA PAULINA 2011 K 00:05:34
24 2 WOLAŃSKA JULIA 2011 K 00:05:39
25 12 MASZOTA DAWID SOSW PUCK 2011 M 00:05:45
26 7 MARCINKOWSKA IGA Gdańsk SP 27 2011 K 00:06:00

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 212 LISZEWSKI SZYMON Chwaszczyno 2007 M 00:09:23
2 201 TESKA PATRYCJA Biegun OCR Team 2008 K 00:09:48
3 206 PEŁSZYŃSKI TOMASZ Gedanensis 2007 M 00:09:55
4 207 ROGOWSKI WIKTOR Gedania 1922 Gdańsk 2008 M 00:10:08
5 326 OSTROWSKI ADAM SP Lubichowo 2008 M 00:10:10
6 213 TRZASKO ALICJA Harpagan/SP81 Gdańsk 2008 K 00:11:09
7 210 BROWARCZYK TELIMENA Samochodówka 2006 K 00:11:30
8 203 ZWARA JULIA Tri Talent Team Gdańsk 2008 K 00:11:48
9 315 KUBIACZYK IGA 2006 K 00:13:06
10 214 SIKORA JULIA Samochodowka 2006 K 00:13:31
11 329 MLECZEK ANTONINA 2008 K 00:14:45
12 328 VRUBEL MYKHAILO 2008 M 00:16:46
13 205 TORŁOP WOJTEK Szkoła podstawowa 26 2006 M 00:19:18

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni