Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1 - Gdańsk

17.10.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 BARCZAK ADAM Przedszkole 39 Gdańsk 2016 M 00:01:10
2 22 CHOJNACKI MIKOŁAJ GorillasOCR 2016 M 00:01:16
3 21 PTACH MATEUSZ Przdszkole Promyczek 2016 M 00:01:24
4 16 SZYCA BARBARA Przedszkole nr.73 2016 K 00:01:28
5 20 SZWEDEK KAROL SP NR 26 W GDYNI 2016 M 00:01:30
6 1 KLUCZNIK ANNA 2016 K 00:01:33
7 3 DOBRZENIECKI LEON Słoneczna kraina 2016 M 00:01:35
8 105 MODZELEWSKI JERZY 2016 M 00:01:43
9 2 DOBRZENIECKA MAJA Słoneczna Kraina 2017 K 00:01:44
10 4 CZARNOWSKA MICHALINA 2017 K 00:01:51
11 15 ŁUKWIŃSKI KRZYSZTOF Przedszkole 75 2017 M 00:01:53
12 10 PEŁSZYŃSKA ZOSIA 2016 K 00:02:05
13 110 MALINOWSKA IDA Przedszkole Pod Kasztanami 2017 K 00:02:18
14 9 PASCHKE LEONARD Przedszkole Nr 42 w Gdyni 2016 M 00:02:21
15 109 ROCZYŃSKA POLA 2018 K 00:02:27
16 111 MALINOWSKA NINA Przedszkole Pod Kasztanami 2019 K 00:02:33
17 5 CZARNOWSKA RÓŻA 2019 K 00:02:44
18 112 ŁAPUĆ FRYDERYK 2019 M 00:02:57
19 11 PEŁSZYŃSKI MIKOŁAJ 2019 M 00:03:23
20 14 ŁUKWIŃSKI GRZEGORZ 2021 M 00:03:32
21 19 BĘTKOWSKA MATYLDA CITY TRAIL Team 2020 K 00:05:03

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 RASZPUNDA ADA SP 2 w Gdańsku 2014 K 00:01:00
2 5 BARCZAK MICHAŁ SP 35 Gdańsk 2014 M 00:01:04
3 2 GAŁUSZYŃSKA MAJA Active Flow /Sp17 Gdynia 2015 K 00:01:06
4 12 KALISZ ZOSIA Szkoła Podstawowa nr 76 2014 K 00:01:10
5 101 RYBARCZYK GRZEGORZ KS Barrakuda Gdańsk 2014 M 00:01:10
6 8 ŁUKWIŃSKA LIDIA Ninja kids 2015 K 00:01:14
7 102 ŁAPUĆ ALEKSANDER Chrześcijańska Szkoła i Przedszkole Montessori nr 2 2015 M 00:01:17
8 10 MLECZEK TOBIASZ Przedszkole72 2015 M 00:01:29
9 1 PIECHOCIŃSKI GNIEWKO 2015 M 00:01:41

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 GAŁUSZYŃSKA NINA Active Flow /Sp17 Gdynia 2012 K 00:02:22
2 9 TESKA MARTYNA Active Flow 2013 K 00:02:26
3 8 LACHOWICZ SZYMON SP20 Gdynia 2012 M 00:02:31
4 7 MAJEWSKA KONSTANCJA Active Flow / SP 17 2013 K 00:02:31
5 108 PAWLAK LEON 2012 M 00:02:33
6 104 ŁASKOWSKA ALICJA 2012 K 00:02:33
7 12 JURCZAK FRANCISZEK 2013 M 00:02:35
8 15 MINKIEWICZ BORYS Żyrafia Osada 2013 M 00:02:36
9 6 WOLAŃSKA LENA Active Flow 2013 K 00:02:39
10 19 MIŁOŚ KAROL Los Milos 2012 M 00:02:42
11 14 JELNICKI JAN SP 89 2012 M 00:02:46
12 16 KRYGER JAN CRITERS TEAM 2013 M 00:02:47
13 2 KLUCZNIK JOANNA GSS 2013 K 00:02:48
14 105 WIŚNIEWSKA ZUZANNA 2013 K 00:02:52
15 13 WIECZOREK ANTONI 2012 M 00:02:52
16 109 JARMULOWICZ POLA SP 92 2013 K 00:02:56
17 20 SZOSTAK MIKOŁAJ 2012 M 00:03:09
18 11 PASCHKE MARIA Szkoła Podstawowa Nr 44 w Gdyni 2012 K 00:03:10
19 17 KALISZ MIKOŁAJ Tri Talent Team 2012 M 00:03:12
20 107 MUZA KORNELIA 2013 K 00:03:15
21 18 SEDLACZEK EWELINA 2013 K 00:03:22
22 106 ŁAPUĆ HELENA Chrześcijańska Szkoła i Przedszkole Montessori nr 2 2013 K 00:03:27

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 108 WALAS DANIEL Sp 75 2009 M 00:04:01
2 15 KRYGER PATRYK CRITERS TEAM 2009 M 00:04:07
3 19 PTACH WERONIKA SKLA SOPOT 2009 K 00:04:17
4 1 DANCEWICZ MILENA SP 8 2009 K 00:04:21
5 16 KRYGER PAWEŁ CRITERS TEAM 2010 M 00:04:34
6 106 ŁAGUNA ANNA 2009 K 00:04:35
7 109 JARMULOWICZ TYMON TriTalent 2010 M 00:04:37
8 13 BRZESKI MARCEL 2011 M 00:04:50
9 104 ŁASKOWSKI MACIEJ 2009 M 00:04:51
10 6 WITOSŁAWSKA WERONIKA 2011 K 00:04:52
11 18 MIŁOŚ IZA Los Milos 2010 K 00:04:53
12 14 MLECZEK MARTYNA SP75 2010 K 00:05:01
13 10 PRĄTNICKI MIŁOSZ KKS Sfora 2011 M 00:05:11
14 103 RYBARCZYK PIOTR KS Barrakuda Gdańsk 2011 M 00:05:15
15 9 LEPEK WERONIKA SP 27 2010 K 00:05:18
16 5 RASZPUNDA IGA SP 6 w Gdańsku 2011 K 00:05:21
17 17 DRAGAN BLANKA 2010 K 00:05:22
18 2 WOLAŃSKA JULIA 2011 K 00:05:50
19 105 GADOMSKA JULIA 2010 K 00:05:54
20 4 GOTARTOWSKA PAULINA 2011 K 00:06:01
21 7 MARCINKOWSKA IGA Gdańsk SP 27 2011 K 00:06:04
22 101 GAŁĘZIOWSKI PRZEMYSŁAW 2010 M 00:06:13
23 111 ROZMUS HANIA 2011 K 00:06:17
24 12 MASZOTA DAWID SOSW PUCK 2011 M 00:06:27

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 306 LISZEWSKI SZYMON Chwaszczyno 2007 M 00:07:40
2 201 TESKA PATRYCJA Biegun OCR Team 2008 K 00:07:59
3 304 PEŁSZYŃSKI TOMASZ 2007 M 00:08:08
4 305 BUKOWSKA OLGA 2006 K 00:08:32
5 307 ROGOWSKI WIKTOR Gedania 1922 Gdańsk 2008 M 00:09:05
6 203 ZWARA JULIA Tri Talent Team Gdańsk 2008 K 00:09:39
7 202 MLECZEK ANTONINA 2008 K 00:11:53
8 303 VRUBEL MYKHAILO 2008 M 00:13:12

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni