z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5 - Gdańsk

01.03.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 19 BARCZAK MICHAŁ Przedszkole 39 Gdańsk 2014 M 00:01:03
2 24 RASZPUNDA ADA Przedszkole nr 52 w Gdańsku 2014 K 00:01:06
3 20 LIP TOMASZ Parówy hmm hmm hmm 2014 M 00:01:14
4 18 BARCZAK ADAM Przedszkole 39 Gdańsk 2016 M 00:01:16
5 335 RYBARCZYK GRZEGORZ Gdańsk 2014 M 00:01:17
6 7 SIEROCIN NELA Leśna Baza Wilczek 2014 K 00:01:18
7 334 GAŁUSZYŃSKA MAJA Przedszkole 36 Gdynia / Active Flow 2015 K 00:01:21
8 336 TOCZYSKI JULIAN 2016 M 00:01:21
9 339 GUMIELA WIKTORIA Przedszkole nr 74 2014 K 00:01:23
10 28 SZWEDEK KAROL Drużyna Kostki 2016 M 00:01:33
11 17 PIECHOCIŃSKI GNIEWKO Kontener Formy 2015 M 00:01:38
12 27 KOS TERESA Przedszkole 23 Gdynia 2014 K 00:01:40
13 340 SZYNKOWSKI MIKOŁAJ Rybki 2016 M 00:01:44
14 342 WYSŁOUCH MARIA 2015 K 00:01:53
15 1 KLUCZNIK ANIA 2016 K 00:01:54
16 26 KLEKOTKO FRANCISZEK Przedszkole Rośnij Radośnie 2016 M 00:01:55
17 8 GRZESIK LENA 2015 K 00:01:58
18 2 ROGOWSKI JAN Przedszkole 73 Gdańsk 2016 M 00:02:08
19 31 DAWIDOWICZ JAKUB Przedszkole Leonardo 2016 M 00:02:14
20 337 GUMIELA MIA Przedszkole nr 75 2016 K 00:02:22
21 13 ANONIM ANONIMOWY 2017 K 00:02:25
22 12 PASCHKE LEOŚ Przedszkole Nr 42 Pod Modrzewiem w Gdyni 2016 M 00:02:33
23 343 BIAŁAS KARNELIA 2017 K 00:02:40
24 22 CZARNOWSKA MICHALINA 2017 K 00:03:00
25 341 WYSŁOUCH TOMASZ 2017 M 00:03:40

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 20 WOLAŃSKA LENA 2013 K 00:00:50
2 13 TESKA MARTYNA 2013 K 00:00:51
3 1 PIOTROWSKI TOMASZ SP nr 80 w Gdańsku 2012 M 00:00:51
4 16 GAŁUSZYŃSKA NINA SP17 Gdynia/Active Flow 2012 K 00:00:52
5 26 SKOTNIEWSKA KAROLINA Active Flow/SP 17 2012 K 00:00:54
6 276 TOCZYSKI STANISŁAW 2012 M 00:00:55
7 14 LACHOWICZ SZYMON SP20 Gdynia 2012 M 00:00:56
8 17 MAJEWSKA KONSTANCJA Active Flow 2013 K 00:00:56
9 275 WIT FILIP LKS Zorza 2012 M 00:00:56
10 274 BETNEROWICZ OLIVIER Gdańsk 2013 M 00:00:58
11 6 JELNICKI JAN SP 89 2012 M 00:00:59
12 27 SKOTNIEWSKA OLA Active Flow 2013 K 00:01:00
13 3 JURCZAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:01
14 21 LENDZION JAKUB SP 33 Gdańsk 2012 M 00:01:02
15 15 PIKUL ANIELA SP 81, Gdańsk 2012 K 00:01:02
16 19 JANUSZKIEWICZ TYMON Sp 27 gdańsk 2012 M 00:01:02
17 2 KLUCZNIK JOASIA 2013 K 00:01:03
18 7 WIŚNIEWSKA ZUZANNA Skrawek Nieba - zerówka 2013 K 00:01:04
19 278 LEIK MAŁGORZATA 2013 K 00:01:05
20 9 PASCHKE MARYSIA Szkoła Podstawowa Nr 44 im. Obrońców Wybrzeża w Gdyni 2012 K 00:01:05
21 24 LEWANDOWSKA ALICJA SP 29 Leonardo 2012 K 00:01:06
22 277 GÓRECKI DAWID 2012 M 00:01:08
23 25 BOCIAN NIKODEM Przedszkole nr 31 w Gdyni 2013 M 00:01:09
24 18 KRYGER JAN CRITERS TEAM 2013 M 00:01:09
25 23 SZOSTAK MIKOŁAJ SP80 2012 M 00:01:11
26 22 KLEKOTKO JAN Przedszkole Rośnij Radośnie 2013 M 00:01:11
27 8 ZAJĄC ANTONI Gdański Klub Żeglarski 2012 M 00:01:13
28 5 SEDLACZEK EWELINA Przedszkole Nr 11 2013 K 00:01:21

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 OSTROWSKI KONRAD SP w Lubichowie 2010 M 00:02:04
2 13 KRYGER PAWEŁ CRITERS TEAM 2010 M 00:02:06
3 11 DUDA JASIEK 2011 M 00:02:08
4 1 DZIK KSAWERY Mks truso 2010 M 00:02:09
5 2 TOKARCZYK PIOTR Sp44Gdynia/UKS LA Banino 2010 M 00:02:12
6 19 JANUSZKIEWICZ KINGA SP 27 2010 K 00:02:15
7 178 LEIK MARTA 2011 K 00:02:19
8 3 KOZŁOWSKI FILIP OSM Gdańsk 2011 M 00:02:28
9 170 TOCZYSKA MARIA 2010 K 00:02:30
10 17 RASZPUNDA IGA SP 2 Gdańsk 2011 K 00:02:34
11 177 WIŚNIEWSKA KAROLINA Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku 2010 K 00:02:35
12 171 RYBARCZYK PIOTR SP72 2011 M 00:02:37
13 14 WITOSŁAWSKA WERONIKA Zssio Mks gdansk 2011 K 00:02:38
14 7 GOTARTOWSKA PAULINA Gdansk 2011 K 00:02:46
15 179 CICHY BARTOSZ SP 47 2011 M 00:02:46
16 185 BIAŁAS JAGODA 2010 K 00:02:52
17 12 PAWLAK WERONIKA Katolicka Szkoła Podstawowa im.św. Rodziny 2010 K 00:02:54
18 180 BRYŁKA ADRIANNA SP 23 Gdańsk 2011 K 00:02:57
19 8 GADOMSKA JULIA Gdańsk 2010 K 00:03:01
20 174 SZYMBOR GRACJAN KS Barrakuda Gdańsk 2011 M 00:03:01
21 15 MARCINKOWSKA IGA Sp27 Gdańsk 2011 K 00:03:02
22 176 BIAŁOBRZEWSKA HANNA Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa Nr 1 2010 K 00:03:03
23 20 WOLAŃSKA JULIA 2011 K 00:03:08
24 181 PAWLAK NINA 2011 K 00:03:11
25 182 SOKOŁOWSKA-BOLT KAROLINA 2010 K 00:03:12
26 26 WOŁK-ŁANIEWSKA OLIWKA Klub Kids Victorii 2011 K 00:03:18
27 30 DAWIDOWICZ KAMIL Podstawowa 29 Leonardo 2011 M 00:03:21
28 24 IEFYMENKO OLGA 7 2011 K 00:03:44

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 19 KULIK KAJA SKLA SOPOT 2007 K 00:03:46
2 510 JAŃCZAK MICHAŁ 2008 M 00:03:56
3 513 ICKOWSKA AGATA LKS Zorza Gdynia 2007 K 00:04:01
4 5 PEŁSZYŃSKI TOMEK Gdańsk 2007 M 00:04:03
5 18 TESKA PATRYCJA 2008 K 00:04:03
6 25 KRYGER PATRYK SP 11 TCZEW 2009 M 00:04:11
7 516 LISZEWSKI SZYMON LKS ZORZA GDYNIA 2007 M 00:04:19
8 514 ŁAGUNA ANNA 2009 K 00:04:21
9 512 DANCEWICZ MILENA sp 8 2009 K 00:04:27
10 509 UKLEJA KRZYSZTOF 2008 M 00:04:28
11 8 KOLIŃSKA ALEKSANDRA LKS Zorza Gdynia 2008 K 00:04:28
12 506 KOS ROMAN Lokomotywa 2008 M 00:04:44
13 1 ROGOWSKI WIKTOR SP42 - Gedania Gdańsk 1922 2008 M 00:04:44
14 38 ZWARA JULIA Tri Talent Team 2008 K 00:04:57
15 28 WIŚNIEWSKI KUBA Tri Talent Team 2009 M 00:05:04
16 12 JASIONOWSKA PAULINA SP 16 GDYNIA 2008 K 00:05:20
17 34 LEWANDOWSKI CEZARY SP 29 Leonardo 2008 M 00:05:22
18 508 CICHY MAJA SP 47 2009 K 00:05:23
19 9 ZAJĄC FRANCISZEK Gdański Klub Żeglarski 2008 M 00:05:24
20 35 IEFYMENKO ANNA 7 2009 K 00:05:33
21 511 DANIELEWICZ ADAM SP 33 2009 M 00:05:46
22 21 LIP BARTOSZ Parówy hmm hmm hmm 2008 M 00:05:49
23 32 ROGOCZ ANTONINA Rogasie z Doliny Roztoki 2007 K 00:05:52
24 24 POBŁOCKI TYMOTEUSZ S.P. Bojano 2007 M 00:05:56
25 14 GADOMSKA LENA Gdańsk 2009 K 00:06:00
26 505 ŻMUDZIŃSKA MILENA KS Barrakuda Gdańsk 2009 K 00:06:00
27 6 KOZŁOWSKA MAJA OSM Gdańsk 2009 K 00:06:03
28 37 KOWALIK OLIWIA Pruszcz Gdański 2009 K 00:06:12

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF LKS Zorza Gdynia 2005 M 00:06:31
2 215 HORSTEN TYMON Tri Talent Team Gdańsk 2005 M 00:06:40
3 212 RADOMSKI MAKSYMILIAN SKLA Sopot / Tri Talent Team 2006 M 00:07:05
4 201 SKOPCZYŃSKI JANEK VLO Gdańsk/biegowyswiat.pl 2004 M 00:07:36
5 357 NOWAK ANNA Azymut 45 Gdynia 2006 K 00:08:07
6 358 WIŚNIEWSKI JAKUB Belta Team Gdańsk 2005 M 00:08:17
7 208 GRUCHAŁA ALEKSANDRA SKLA Sopot 2004 K 00:08:20
8 204 GUMKOWSKA ALICJA LKS Zorza Gdynia 2004 K 00:08:44
9 211 SUWAŁA WIKTOR LKS ZORZA 2005 M 00:08:45
10 356 UKLEJA PATRYCJA 2006 K 00:08:55
11 214 NARUCKA NINA SP 81 2006 K 00:08:58

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni