z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4 - Gdynia

09.02.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 19 BARCZAK MICHAŁ Przedszkole 39 Gdańsk 2014 M 00:01:24
2 16 OSTROWSKI JACEK Publiczne Przedszkole w Lubichowie 2014 M 00:01:53
3 24 RASZPUNDA ADA Przedszkole nr 52 w Gdańsku 2014 K 00:01:55
4 319 CYPRYCH OSKAR 2014 M 00:01:56
5 18 BARCZAK ADAM Przedszkole 39 Gdańsk 2016 M 00:01:58
6 320 TOCZYSKI JULIAN 2016 M 00:02:03
7 20 LIP TOMASZ Parówy hmm hmm hmm 2014 M 00:02:04
8 321 GAŁUSZYŃSKA MAJA Przedszkole 36 Gdynia / Active Flow 2015 K 00:02:25
9 9 TARKOWSKI TADEUSZ Przedszkole nr 9/ klub AMT Gdańsk 2014 M 00:02:37
10 27 KOS TERESA Przedszkole 23 Gdynia 2014 K 00:02:38
11 317 KORPALSKA IDA 2015 K 00:02:41
12 28 SZWEDEK KAROL Drużyna Kostki 2016 M 00:02:50
13 17 PIECHOCIŃSKI GNIEWKO Kontener Formy 2015 M 00:02:56
14 1 KLUCZNIK ANIA 2016 K 00:03:00
15 26 KLEKOTKO FRANCISZEK Przedszkole Rośnij Radośnie 2016 M 00:03:06
16 2 ROGOWSKI JAN Przedszkole 73 Gdańsk 2016 M 00:03:09
17 6 PRASEK TYTUS 2017 M 00:03:23
18 10 PEŁSZYŃSKA ZOSIA Przedszkole nr 46 2016 K 00:03:30
19 8 GRZESIK LENA 2015 K 00:03:32
20 5 PRASEK LEA 2014 K 00:04:18
21 23 CIEŚLARCZYK MATYLDA Przedszkole Nr 16 w Gdyni 2017 K 00:06:01
22 13 ROZKWITALSKA JAŚMINA 2017 K 00:06:25

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 TESKA MARTYNA 2013 K 00:01:17
2 16 GAŁUSZYŃSKA NINA SP17 Gdynia/Active Flow 2012 K 00:01:19
3 14 LACHOWICZ SZYMON SP20 Gdynia 2012 M 00:01:19
4 277 TOCZYSKI STANISŁAW 2012 M 00:01:20
5 20 WOLAŃSKA LENA 2013 K 00:01:21
6 1 PIOTROWSKI TOMASZ SP nr 80 w Gdańsku 2012 M 00:01:25
7 274 WIT FILIP LKS Zorza 2012 M 00:01:27
8 21 LENDZION JAKUB SP 33 Gdańsk 2012 M 00:01:28
9 26 SKOTNIEWSKA KAROLINA Active Flow/SP 17 2012 K 00:01:29
10 3 JURCZAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:30
11 27 SKOTNIEWSKA OLA Active Flow 2013 K 00:01:34
12 6 JELNICKI JAN SP 89 2012 M 00:01:36
13 7 WIŚNIEWSKA ZUZANNA Skrawek Nieba - zerówka 2013 K 00:01:37
14 15 PIKUL ANIELA SP 81, Gdańsk 2012 K 00:01:38
15 2 KLUCZNIK JOASIA 2013 K 00:01:40
16 275 LEIK MAŁGORZATA 2013 K 00:01:41
17 17 MAJEWSKA KONSTANCJA Active Flow 2013 K 00:01:41
18 4 SZCZYPKA ADRIANNA Gdynia 2012 K 00:01:42
19 278 MINKIEWICZ BORYS 2013 M 00:01:44
20 18 KRYGER JAN CRITERS TEAM 2013 M 00:01:47
21 22 KLEKOTKO JAN Przedszkole Rośnij Radośnie 2013 M 00:01:48
22 24 LEWANDOWSKA ALICJA SP 29 Leonardo 2012 K 00:01:56
23 25 BOCIAN NIKODEM Przedszkole nr 31 w Gdyni 2013 M 00:01:56
24 5 SEDLACZEK EWELINA Przedszkole Nr 11 2013 K 00:02:22

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 OSTROWSKI KONRAD SP w Lubichowie 2010 M 00:02:17
2 1 DZIK KSAWERY Mks truso 2010 M 00:02:23
3 13 KRYGER PAWEŁ CRITERS TEAM 2010 M 00:02:24
4 170 JARMUŁOWICZ TYMON Tri Talent Team 2010 M 00:02:27
5 2 TOKARCZYK PIOTR Sp44Gdynia/UKS LA Banino 2010 M 00:02:28
6 169 LEIK MARTA 2011 K 00:02:32
7 14 WITOSŁAWSKA WERONIKA Zssio Mks gdansk 2011 K 00:02:37
8 174 KOZŁOWSKI FILIP OSM Gdańsk 2011 M 00:02:38
9 18 REDZIMSKI MATEUSZ SP Pępowo 2010 M 00:02:39
10 22 MIKOŁAJCZYK KACPER Rotmanka 2011 M 00:02:45
11 27 LEPEK WERONIKA SP 27 2010 K 00:02:47
12 175 DRAGAN BLANKA 2010 K 00:02:52
13 171 PRĄTNICKI MIŁOSZ LKS Zorza Gdynia 2011 M 00:02:53
14 17 RASZPUNDA IGA SP 2 Gdańsk 2011 K 00:03:00
15 167 ADAMKIEWICZ LENA LENA LEMONIADA TEAM 2011 K 00:03:06
16 28 FURMAŃSKA ALICJA SP 16 GDYNIA 2011 K 00:03:11
17 166 KORPALSKI KACPER 2011 M 00:03:15
18 7 GOTARTOWSKA PAULINA Gdansk 2011 K 00:03:17
19 8 GADOMSKA JULIA Gdańsk 2010 K 00:03:25
20 15 MARCINKOWSKA IGA Sp27 Gdańsk 2011 K 00:03:27
21 176 PAWLAK NINA 2011 K 00:03:31
22 12 PAWLAK WERONIKA Katolicka Szkoła Podstawowa im.św. Rodziny 2010 K 00:03:33
23 20 WOLAŃSKA JULIA 2011 K 00:03:36
24 26 WOŁK-ŁANIEWSKA OLIWKA Klub Kids Victorii 2011 K 00:03:47

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 19 KULIK KAJA SKLA SOPOT 2007 K 00:04:13
2 4 PEŁSZYŃSKI PIOTREK Gdańsk 2007 M 00:04:36
3 18 TESKA PATRYCJA 2008 K 00:04:40
4 190 ICKOWSKA AGATA LKS Zorza Gdynia 2007 K 00:04:47
5 5 PEŁSZYŃSKI TOMEK Gdańsk 2007 M 00:04:52
6 8 KOLIŃSKA ALEKSANDRA LKS Zorza Gdynia 2008 K 00:04:53
7 25 KRYGER PATRYK SP 11 TCZEW 2009 M 00:04:53
8 192 TRENKNER MIKOŁAJ 2007 M 00:04:58
9 16 OSTROWSKI ADAM SP w Lubichowie 2008 M 00:05:00
10 189 ŁAGUNA ANNA 2009 K 00:05:01
11 17 BAŁDYGA TYMON Runeda 2007 M 00:05:03
12 193 UKLEJA KRZYSZTOF 2008 M 00:05:05
13 2 DANCEWICZ MILENA sp 8 2009 K 00:05:15
14 161 KOS ROMAN Lokomotywa 2008 M 00:05:25
15 27 LISZEWSKI SZYMON LKS ZORZA GDYNIA 2007 M 00:05:30
16 38 ZWARA JULIA Tri Talent Team 2008 K 00:05:50
17 1 ROGOWSKI WIKTOR SP42 - Gedania Gdańsk 1922 2008 M 00:05:59
18 202 SOBCZAK BARTŁOMIEJ Smashing Pąpkins 2009 M 00:06:15
19 34 LEWANDOWSKI CEZARY SP 29 Leonardo 2008 M 00:06:24
20 33 SZYMBORSKA MARIKA SP 50 Gdańsk 2009 K 00:06:25
21 201 DANIELEWICZ ADAM SP 33 2009 M 00:06:31
22 21 LIP BARTOSZ Parówy hmm hmm hmm 2008 M 00:06:33
23 39 FURMAŃSKA EWA SP 16 GDYNIA 2007 K 00:06:33
24 12 JASIONOWSKA PAULINA SP 16 GDYNIA 2008 K 00:06:34
25 32 ROGOCZ ANTONINA Rogasie z Doliny Roztoki 2007 K 00:06:49
26 14 GADOMSKA LENA Gdańsk 2009 K 00:07:17
27 24 POBŁOCKI TYMOTEUSZ S.P. Bojano 2007 M 00:07:17
28 6 KOZŁOWSKA MAJA OSM Gdańsk 2009 K 00:07:24
29 3 PEŁSZYŃSKI KRZYSZTOF Active Life 2009 M 00:09:08

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF LKS Zorza Gdynia 2005 M 00:07:48
2 215 HORSTEN TYMON Tri Talent Team Gdańsk 2005 M 00:08:01
3 342 BUKOWSKI PAWEŁ LKS Zorza/LO 6 Gdynia 2004 M 00:08:16
4 201 SKOPCZYŃSKI JANEK VLO Gdańsk/biegowyswiat.pl 2004 M 00:09:12
5 347 WIŚNIEWSKI JAKUB Belta Team Gdańsk 2005 M 00:09:22
6 203 ROKITA MAJA LKS Zorza Gdynia 2005 K 00:09:24
7 341 BUKOWSKA OLGA LKS Zorza/SP 37 Gdynia 2006 K 00:09:42
8 343 NOWAK ANNA Azymut 45 Gdynia 2006 K 00:09:43
9 204 GUMKOWSKA ALICJA LKS Zorza Gdynia 2004 K 00:10:10
10 216 SZYMBORSKA MAŁGORZATA ALO 2004 K 00:10:26
11 214 NARUCKA NINA SP 81 2006 K 00:10:52
12 208 GRUCHAŁA ALEKSANDRA SKLA Sopot 2004 K 00:10:52
13 210 WESOŁOWSKA LENA Belta Team 2006 K 00:11:16

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni