z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2 - Gdynia

24.11.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 24 RASZPUNDA ADA Przedszkole nr 52 w Gdańsku 2014 K 00:01:52
2 30 TRZASKO OLEG Przedszkole nr 53 2014 M 00:01:57
3 7 SIEROCIN NELA Leśna Baza Wilczek 2014 K 00:02:05
4 287 ŻAK ADAM 2015 M 00:02:06
5 27 KOS TERESA Przedszkole 23 Gdynia 2014 K 00:02:06
6 21 ROLBIECKA MICHALINA Bajkowy Dworek 2014 K 00:02:08
7 301 RYBARCZYK GRZEGORZ Gdańsk 2014 M 00:02:17
8 286 GAŁUSZYŃSKA MAJA Przedszkole 36 Gdynia / Active Flow 2015 K 00:02:20
9 17 PIECHOCIŃSKI GNIEWKO Kontener Formy 2015 M 00:02:23
10 290 SZWEDEK KAROL Drużyna Kostki 2016 M 00:02:28
11 284 MACULEWICZ LAURA Piąteczka Gdynia 2014 K 00:02:28
12 285 KORPALSKA IDA 2015 K 00:02:31
13 11 PĘDZISZEWSKI MARCEL Vai Alto 2016 M 00:02:40
14 283 SZYNKOWSKI MIKOŁAJ Rybki 2016 M 00:02:56
15 9 TARKOWSKI TADEUSZ Przedszkole nr 9/ klub AMT Gdańsk 2014 M 00:03:00
16 15 MLECZEK TOBIASZ Przedszkole 56 2015 M 00:03:02
17 8 GRZESIK LENA 2015 K 00:03:16
18 289 FEDE OLIWIA Leonardo 2016 K 00:03:21
19 1 KLUCZNIK ANIA 2016 K 00:03:22
20 5 PRASEK LEA 2014 K 00:03:23
21 26 KLEKOTKO FRANCISZEK Przedszkole Rośnij Radośnie 2016 M 00:03:31
22 10 PEŁSZYŃSKA ZOSIA Przedszkole nr 46 2016 K 00:03:40
23 16 OSTROWSKI JACEK Publiczne Przedszkole w Lubichowie 2014 M 00:03:44
24 2 ROGOWSKI JAN Przedszkole 73 Gdańsk 2016 M 00:03:52
25 31 DAWIDOWICZ JAKUB Przedszkole Leonardo 2016 M 00:03:53
26 12 PASCHKE LEOŚ Przedszkole Nr 42 Pod Modrzewiem w Gdyni 2016 M 00:04:09
27 292 WYSOUCH MARIA 2015 K 00:04:40
28 293 WYSOUCH TOMASZ 2017 M 00:04:41
29 13 ANONIM ANONIMOWY 2017 K 00:04:54
30 6 PRASEK TYTUS 2017 M 00:05:15
31 288 ŻAK ALEKSANDER 2017 M 00:05:51
32 23 CIEŚLARCZYK MATYLDA Przedszkole Nr 16 w Gdyni 2017 K 00:05:53

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 GAŁUSZYŃSKA NINA SP17 Gdynia/Active Flow 2012 K 00:01:16
2 13 TESKA MARTYNA 2013 K 00:01:19
3 20 WOLAŃSKA LENA 2013 K 00:01:20
4 14 LACHOWICZ SZYMON SP20 Gdynia 2012 M 00:01:21
5 26 SKOTNIEWSKA KAROLINA Active Flow/SP 17 2012 K 00:01:23
6 1 PIOTROWSKI TOMASZ SP nr 80 w Gdańsku 2012 M 00:01:23
7 21 LENDZION JAKUB SP 33 Gdańsk 2012 M 00:01:27
8 27 SKOTNIEWSKA OLA Active Flow 2013 K 00:01:29
9 3 JURCZAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:30
10 17 MAJEWSKA KONSTANCJA Active Flow 2013 K 00:01:31
11 19 JANUSZKIEWICZ TYMON Sp 27 gdańsk 2012 M 00:01:34
12 18 KRYGER JAN CRITERS TEAM 2013 M 00:01:36
13 6 JELNICKI JAN SP 89 2012 M 00:01:39
14 265 ŁAPIŃSKI JÓZIO Szkoła Podstawowa nr 89 2013 M 00:01:40
15 22 KLEKOTKO JAN Przedszkole Rośnij Radośnie 2013 M 00:01:44
16 2 KLUCZNIK JOASIA 2013 K 00:01:45
17 23 SZOSTAK MIKOŁAJ SP80 2012 M 00:01:45
18 267 MINKIEWICZ BORYS 2013 M 00:01:45
19 7 WIŚNIEWSKA ZUZANNA Skrawek Nieba - zerówka 2013 K 00:01:46
20 9 PASCHKE MARYSIA Szkoła Podstawowa Nr 44 im. Obrońców Wybrzeża w Gdyni 2012 K 00:01:48
21 4 SZCZYPKA ADRIANNA Gdynia 2012 K 00:01:49
22 10 KONSTANTYNOWICZ POLA 2013 K 00:01:51
23 8 ZAJĄC ANTONI Gdański Klub Żeglarski 2012 M 00:01:51
24 266 KUBICKA POLA Szkoła 2012 K 00:01:57
25 25 BOCIAN NIKODEM Przedszkole nr 31 w Gdyni 2013 M 00:02:00

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 OSTROWSKI KONRAD SP w Lubichowie 2010 M 00:02:20
2 11 DUDA JASIEK 2011 M 00:02:25
3 139 FETTA MACIEJ LKS Zorza Gdynia 2010 M 00:02:28
4 2 TOKARCZYK PIOTR Sp44Gdynia/UKS LA Banino 2010 M 00:02:30
5 19 JANUSZKIEWICZ KINGA SP 27 2010 K 00:02:30
6 13 KRYGER PAWEŁ CRITERS TEAM 2010 M 00:02:34
7 23 KORDALSKA DOMINIKA szkoła podstawowa 2010 K 00:02:36
8 14 WITOSŁAWSKA WERONIKA Zssio Mks gdansk 2011 K 00:02:36
9 9 MLECZEK MARI SP 75 GDANSK 2010 K 00:02:37
10 1 DZIK KSAWERY Mks truso 2010 M 00:02:41
11 22 MIKOŁAJCZYK KACPER Rotmanka 2011 M 00:02:44
12 27 LEPEK WERONIKA SP 27 2010 K 00:02:46
13 127 KOTLEWSKI HUBERT PSSP Gdynia 2010 M 00:02:47
14 18 REDZIMSKI MATEUSZ SP Pępowo 2010 M 00:02:48
15 145 PRĄTNICKI MIŁOSZ LKS Zorza Gdynia 2011 M 00:02:52
16 29 TRZASKO MARTYNA SP nr 81 2011 K 00:03:03
17 3 KOZŁOWSKI FILIP OSM Gdańsk 2011 M 00:03:10
18 142 FILARECKA MONIKA 2010 K 00:03:13
19 17 RASZPUNDA IGA SP 2 Gdańsk 2011 K 00:03:14
20 140 WIŚNIEWSKA KAROLINA Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku 2010 K 00:03:15
21 143 RYBARCZYK PIOTR SP72 2011 M 00:03:16
22 147 STANKIEWICZ LAURA 2011 K 00:03:17
23 28 FURMAŃSKA ALICJA SP 16 GDYNIA 2011 K 00:03:17
24 146 BRYŁKA ADRIANNA SP 23 Gdańsk 2011 K 00:03:18
25 7 GOTARTOWSKA PAULINA Gdansk 2011 K 00:03:18
26 15 MARCINKOWSKA IGA Sp27 Gdańsk 2011 K 00:03:19
27 20 WOLAŃSKA JULIA 2011 K 00:03:27
28 138 BIAŁOBRZEWSKA HANNA Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa Nr 1 2010 K 00:03:36
29 12 PAWLAK WERONIKA Katolicka Szkoła Podstawowa im.św. Rodziny 2010 K 00:03:42
30 26 WOŁK-ŁANIEWSKA OLIWKA Klub Kids Victorii 2011 K 00:03:45
31 30 DAWIDOWICZ KAMIL Podstawowa 29 Leonardo 2011 M 00:03:47
32 150 PAWLAK NINA 2011 K 00:04:40
33 25 MAKOWSKA TOSIA Klub Kids Victorii 2011 K 00:05:09

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 41 WRÓBLEWSKI JAN SKL Sopot 2007 M 00:04:30
2 19 KULIK KAJA SKLA SOPOT 2007 K 00:04:31
3 36 SMAL DAMIAN SP81 Gdańsk 2007 M 00:04:43
4 25 KRYGER PATRYK SP 11 TCZEW 2009 M 00:04:48
5 17 BAŁDYGA TYMON Runeda 2007 M 00:04:49
6 27 LISZEWSKI SZYMON LKS ZORZA GDYNIA 2007 M 00:04:58
7 20 WILK IGOR SP 81 2007 M 00:05:03
8 18 TESKA PATRYCJA 2008 K 00:05:04
9 145 TRENKNER MIKOŁAJ Gdansk 2007 M 00:05:11
10 143 MIKUCKI PIOTR SP 31 2008 M 00:05:15
11 29 PTACH WERONIKA SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim 2009 K 00:05:21
12 2 DANCEWICZ MILENA sp 8 2009 K 00:05:25
13 152 KOS ROMAN Lokomotywa 2008 M 00:05:30
14 16 OSTROWSKI ADAM SP w Lubichowie 2008 M 00:05:33
15 141 FETTA DOMINIKA LKS Zorza Gdynia 2008 K 00:05:34
16 40 TRZASKO ALICJA SP nr 81 2008 K 00:05:40
17 1 ROGOWSKI WIKTOR SP42 - Gedania Gdańsk 1922 2008 M 00:05:47
18 8 KOLIŃSKA ALEKSANDRA LKS Zorza Gdynia 2008 K 00:05:48
19 38 ZWARA JULIA Tri Talent Team 2008 K 00:05:51
20 154 SIKORA DAWID Sp31 2008 M 00:05:51
21 13 FALK MACIEJ Szkoła Podstawowa Nr 81 Gdańsk 2008 M 00:06:08
22 33 SZYMBORSKA MARIKA SP 50 Gdańsk 2009 K 00:06:08
23 15 MLECZEK TOSIA SP76 GDANSK 2008 K 00:06:09
24 26 PODSKOK AMELKA SP nr 4 2009 K 00:06:10
25 144 PRĄTNICKA ZUZANNA LKS Zorza Gdynia 2009 K 00:06:11
26 12 JASIONOWSKA PAULINA SP 16 GDYNIA 2008 K 00:06:19
27 39 FURMAŃSKA EWA SP 16 GDYNIA 2007 K 00:06:22
28 32 ROGOCZ ANTONINA Rogasie z Doliny Roztoki 2007 K 00:06:26
29 7 FILBRANDT ARTUR SP nr 92 Gdańsk 2009 M 00:06:28
30 156 DANIELEWICZ ADAM SP 33 2009 M 00:06:35
31 22 GRODZKA MAGDALENA CTS 2009 K 00:06:36
32 157 SOBCZAK BARTŁOMIEJ Smashing Pąpkins 2009 M 00:06:37
33 34 LEWANDOWSKI CEZARY SP 29 Leonardo 2008 M 00:06:39
34 31 PAŁYS ADAM Tri Talent Team 2009 M 00:06:42
35 28 WIŚNIEWSKI KUBA Tri Talent Team 2009 M 00:06:55
36 24 POBŁOCKI TYMOTEUSZ S.P. Bojano 2007 M 00:07:23
37 37 KOWALIK OLIWIA Pruszcz Gdański 2009 K 00:07:34
38 9 ZAJĄC FRANCISZEK Gdański Klub Żeglarski 2008 M 00:07:37
39 6 KOZŁOWSKA MAJA OSM Gdańsk 2009 K 00:08:22

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 212 RADOMSKI MAKSYMILIAN SKLA Sopot / Tri Talent Team 2006 M 00:08:34
2 201 SKOPCZYŃSKI JANEK VLO Gdańsk/biegowyswiat.pl 2004 M 00:09:06
3 203 ROKITA MAJA LKS Zorza Gdynia 2005 K 00:09:34
4 208 GRUCHAŁA ALEKSANDRA SKLA Sopot 2004 K 00:10:34
5 216 SZYMBORSKA MAŁGORZATA ALO 2004 K 00:10:39
6 211 SUWAŁA WIKTOR LKS ZORZA 2005 M 00:11:04
7 312 KUBICKI MAKSYMILIAN 2005 M 00:11:07
8 322 KACZKOWSKA MARTYNA Sp w Straszynie 2006 K 00:11:14
9 214 NARUCKA NINA SP 81 2006 K 00:11:23
10 210 WESOŁOWSKA LENA Belta Team 2006 K 00:11:23

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni