z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1 - Gdańsk

27.10.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 19 BARCZAK MICHAŁ Przedszkole 39 Gdańsk 2014 M 00:01:04
2 20 LIP TOMASZ Parówy hmm hmm hmm 2014 M 00:01:13
3 24 RASZPUNDA ADA Przedszkole nr 52 w Gdańsku 2014 K 00:01:14
4 273 STRZYŻ KORNELIA SP 7 - 0A 2014 K 00:01:16
5 16 OSTROWSKI JACEK Publiczne Przedszkole w Lubichowie 2014 M 00:01:17
6 277 PAŁYS ANNA Przedszkole 63 2014 K 00:01:17
7 283 FOLWARSKI STANISŁAW 2014 M 00:01:22
8 282 BICZKOWSKI JAN 2014 M 00:01:26
9 9 TARKOWSKI TADEUSZ Przedszkole nr 9/ klub AMT Gdańsk 2014 M 00:01:28
10 288 RYBARCZYK GRZEGORZ Gdańsk 2014 M 00:01:29
11 27 KOS TERESA Przedszkole 23 Gdynia 2014 K 00:01:31
12 286 LATOSIŃSKA MARIA O-SOWA BIEGA 2015 K 00:01:37
13 18 BARCZAK ADAM Przedszkole 39 Gdańsk 2016 M 00:01:38
14 281 BICZKOWSKI ANTONI 2015 M 00:01:40
15 269 GAŁASZYŃSKA MAJA Przedszkole nr 36 Gdynia Active Flow 2015 K 00:01:43
16 284 FOLWARSKA EMILIA 2016 K 00:01:50
17 28 SZWEDEK KAROL Drużyna Kostki 2016 M 00:01:52
18 17 PIECHOCIŃSKI GNIEWKO Kontener Formy 2015 M 00:01:53
19 15 MLECZEK TOBIASZ Przedszkole 56 2015 M 00:01:57
20 270 SZYNKOWSKI MIKOŁAJ Rybki 2016 M 00:01:59
21 1 KLUCZNIK ANIA 2016 K 00:02:06
22 8 GRZESIK LENA 2015 K 00:02:07
23 5 PRASEK LEA 2014 K 00:02:08
24 2 ROGOWSKI JAN Przedszkole 73 Gdańsk 2016 M 00:02:10
25 11 PĘDZISZEWSKI MARCEL Vai Alto 2016 M 00:02:12
26 10 PEŁSZYŃSKA ZOSIA Przedszkole nr 46 2016 K 00:02:13
27 287 WILK MAJA Bajkowe Wzgórze 2016 K 00:02:14
28 285 LATOSIŃSKA HELENA O-SOWA BIEGA 2017 K 00:02:27
29 26 KLEKOTKO FRANCISZEK Przedszkole Rośnij Radośnie 2016 M 00:02:33
30 6 PRASEK TYTUS 2017 M 00:02:40
31 12 PASCHKE LEOŚ Przedszkole Nr 42 Pod Modrzewiem w Gdyni 2016 M 00:02:51
32 13 ANONIM ANONIMOWY 2017 K 00:03:07
33 22 CZARNOWSKA MICHALINA 2017 K 00:03:18
34 23 CIEŚLARCZYK MATYLDA Przedszkole Nr 16 w Gdyni 2017 K 00:03:55
35 280 BICZKOWSKA HANNA 2018 K 00:04:34

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 PIOTROWSKI TOMASZ SP nr 80 w Gdańsku 2012 M 00:00:55
2 248 PÓŁROLA LEON 2012 M 00:00:56
3 13 TESKA MARTYNA 2013 K 00:00:57
4 20 WOLAŃSKA LENA 2013 K 00:00:58
5 16 GAŁUSZYŃSKA NINA SP17 Gdynia/Active Flow 2012 K 00:00:58
6 14 LACHOWICZ SZYMON SP20 Gdynia 2012 M 00:00:59
7 241 SKOTNIEWSKA KAROLINA Active Flow/SP 17 2012 K 00:01:01
8 3 JURCZAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:01
9 19 JANUSZKIEWICZ TYMON Sp 27 gdańsk 2012 M 00:01:02
10 17 MAJEWSKA KONSTANCJA Active Flow 2013 K 00:01:02
11 251 ŁAPIŃSKI JÓZIO Szkoła Podstawowa nr 89 2013 M 00:01:03
12 243 SKOTNIEWSKA OLA Active Flow 2013 K 00:01:04
13 22 KLEKOTKO JAN Przedszkole Rośnij Radośnie 2013 M 00:01:05
14 15 PIKUL ANIELA SP 81, Gdańsk 2012 K 00:01:05
15 4 SZCZYPKA ADRIANNA Gdynia 2012 K 00:01:06
16 7 WIŚNIEWSKA ZUZANNA Skrawek Nieba - zerówka 2013 K 00:01:07
17 6 JELNICKI JAN SP 89 2012 M 00:01:08
18 246 LEWANDOWSKA ALICJA SP 29 Leonardo 2012 K 00:01:08
19 255 LEIK MAŁGORZATA 2013 K 00:01:08
20 2 KLUCZNIK JOASIA 2013 K 00:01:09
21 9 PASCHKE MARYSIA Szkoła Podstawowa Nr 44 im. Obrońców Wybrzeża w Gdyni 2012 K 00:01:09
22 5 SEDLACZEK EWELINA Przedszkole Nr 11 2013 K 00:01:10
23 18 KRYGER JAN CRITERS TEAM 2013 M 00:01:10
24 10 KONSTANTYNOWICZ POLA 2013 K 00:01:11
25 254 BOCIAN NIKODEM Przedszkole nr 31 w Gdyni 2013 M 00:01:11
26 250 MINKIEWICZ BORYS 2013 M 00:01:12
27 23 SZOSTAK MIKOŁAJ SP80 2012 M 00:01:14
28 8 ZAJĄC ANTONI Gdański Klub Żeglarski 2012 M 00:01:16

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 OSTROWSKI KONRAD SP w Lubichowie 2010 M 00:02:14
2 11 DUDA JASIEK 2011 M 00:02:16
3 1 DZIK KSAWERY Mks truso 2010 M 00:02:17
4 13 KRYGER PAWEŁ CRITERS TEAM 2010 M 00:02:20
5 19 JANUSZKIEWICZ KINGA SP 27 2010 K 00:02:20
6 139 LEIK MARTA 2011 K 00:02:24
7 3 KOZŁOWSKI FILIP OSM Gdańsk 2011 M 00:02:25
8 14 WITOSŁAWSKA WERONIKA Zssio Mks gdansk 2011 K 00:02:26
9 2 TOKARCZYK PIOTR Sp44Gdynia/UKS LA Banino 2010 M 00:02:26
10 9 MLECZEK MARI SP 75 GDANSK 2010 K 00:02:27
11 145 KORDALSKA DOMINIKA szkoła podstawowa 2010 K 00:02:33
12 18 REDZIMSKI MATEUSZ SP Pępowo 2010 M 00:02:35
13 141 DRAGAN BLANKA 2010 K 00:02:39
14 138 PAŁYS MILENA SP 92 2011 K 00:02:42
15 5 CZERWIŃSKA MAJA 2011 K 00:02:43
16 150 RYBARCZYK PIOTR SP72 2011 M 00:02:46
17 152 SZOK NATASZA Gdańsk 2010 K 00:02:48
18 17 RASZPUNDA IGA SP 2 Gdańsk 2011 K 00:02:50
19 137 GRODZICKI TOMASZ 2011 M 00:02:51
20 131 PAWLAK WIKTORIA 2011 K 00:02:51
21 15 MARCINKOWSKA IGA Sp27 Gdańsk 2011 K 00:02:52
22 144 STANKIEWICZ LAURA 2011 K 00:02:53
23 134 FURMAŃSKA ALICJA SP 16 GDYNIA 2011 K 00:02:56
24 7 GOTARTOWSKA PAULINA Gdansk 2011 K 00:02:57
25 151 BRYŁKA ADRIANNA SP 23 Gdańsk 2011 K 00:02:58
26 8 GADOMSKA JULIA Gdańsk 2010 K 00:03:07
27 12 PAWLAK WERONIKA Katolicka Szkoła Podstawowa im.św. Rodziny 2010 K 00:03:19
28 143 TRENKNER ZOSIA 2011 K 00:03:19
29 20 WOLAŃSKA JULIA 2011 K 00:03:20
30 4 KAMIŃSKI JAN ANTONI 2011 M 00:03:22
31 147 NOTK-ŁANIEWSKA OLIWIA Kids Victorii 2011 K 00:03:32
32 135 PAWLAK NINA SP nr 33 Gdańsk 2011 K 00:03:56
33 146 MAKOWSKA TOSIA Klub Kids Victorii 2011 K 00:04:15

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 PEŁSZYŃSKI TOMEK Gdańsk 2007 M 00:04:04
2 27 LISZEWSKI SZYMON LKS ZORZA GDYNIA 2007 M 00:04:07
3 159 SMAL DAMIAN SP81 Gdańsk 2007 M 00:04:09
4 156 TRENKNER MIKOŁAJ 2007 M 00:04:13
5 157 ICKOWSKA AGATA LKS Zorza Gdynia 2007 K 00:04:16
6 20 WILK IGOR SP 81 2007 M 00:04:17
7 25 KRYGER PATRYK SP 11 TCZEW 2009 M 00:04:18
8 8 KOLIŃSKA ALEKSANDRA LKS Zorza Gdynia 2008 K 00:04:24
9 2 DANCEWICZ MILENA sp 8 2009 K 00:04:25
10 30 KOŃCZAL MARCEL SP Pogórze im. kadm. X. Czernickiego 2008 M 00:04:27
11 18 TESKA PATRYCJA 2008 K 00:04:30
12 16 OSTROWSKI ADAM SP w Lubichowie 2008 M 00:04:35
13 161 BUKOWSKI JAN LKS Zorza Gdynia 2008 M 00:04:41
14 155 ZWARA JULIA Tri Talent Team 2008 K 00:04:42
15 1 ROGOWSKI WIKTOR SP42 - Gedania Gdańsk 1922 2008 M 00:04:47
16 152 LEWANDOWSKI CEZARY SP 29 Leonardo 2008 M 00:05:09
17 23 GRUCHAŁA WIKTOR 2009 M 00:05:10
18 12 JASIONOWSKA PAULINA SP 16 GDYNIA 2008 K 00:05:14
19 154 FURMAŃSKA EWA SP 16 GDYNIA 2007 K 00:05:14
20 26 PODSKOK AMELKA SP nr 4 2009 K 00:05:15
21 31 PAŁYS ADAM Tri Talent Team 2009 M 00:05:23
22 9 ZAJĄC FRANCISZEK Gdański Klub Żeglarski 2008 M 00:05:27
23 28 WIŚNIEWSKI KUBA Tri Talent Team 2009 M 00:05:29
24 22 GRODZKA MAGDALENA CTS 2009 K 00:05:30
25 21 LIP BARTOSZ Parówy hmm hmm hmm 2008 M 00:05:31
26 32 ROGOCZ ANTONINA Rogasie z Doliny Roztoki 2007 K 00:05:50
27 160 KOWALIK OLIWIA Pruszcz Gdański 2009 K 00:06:01
28 14 GADOMSKA LENA Gdańsk 2009 K 00:06:29
29 6 KOZŁOWSKA MAJA OSM Gdańsk 2009 K 00:06:43
30 3 PEŁSZYŃSKI KRZYSZTOF Active Life 2009 M 00:06:49
PK 158 TORŁOP WOJTEK SP 26 Gdańsk 2006 M 00:08:52

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 318 BUKOWSKI PAWEŁ LKS Zorza/LO 6 Gdynia 2004 M 00:06:37
2 207 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF LKS Zorza Gdynia 2005 M 00:06:39
3 215 HORSTEN TYMON Tri Talent Team Gdańsk 2005 M 00:06:51
4 212 RADOMSKI MAKSYMILIAN SKLA Sopot / Tri Talent Team 2006 M 00:07:18
5 205 WIŚNIEWSKI JAKUB Belta Team Gdańsk 2005 M 00:07:37
6 203 ROKITA MAJA LKS Zorza Gdynia 2005 K 00:07:45
7 315 NOWAK ANNA Azymut 45 Gdynia 2006 K 00:07:53
8 201 SKOPCZYŃSKI JANEK VLO Gdańsk/biegowyswiat.pl 2004 M 00:07:56
9 314 ŚLUSAŁEK WERONIKA SP 18 Gdynia 2006 K 00:08:03
10 319 STĘPIŃSKA KORNELIA UKS REDA 2006 K 00:08:34
11 204 GUMKOWSKA ALICJA LKS Zorza Gdynia 2004 K 00:08:46
12 214 NARUCKA NINA SP 81 2006 K 00:08:50
13 209 PUPIEC AGATA Szkoła Podstawowa nr 9 Rumia 2005 K 00:09:02
14 317 BUKOWSKA OLGA LKS Zorza/SP 37 Gdynia 2006 K 00:09:05
15 210 WESOŁOWSKA LENA Belta Team 2006 K 00:09:47

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni