z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5 - Gdańsk

10.02.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 295 WOLAŃSKA LENA SP 9 / Rumski Klub Tenisowy 2013 K 00:01:06
2 299 TESKA MARTYNA Przedszkole nr 19 Gdynia/ SGA Gdynia 2013 K 00:01:08
3 302 MARCINIUK OLIWIA KFMM Triathlon Team 2013 K 00:01:11
4 292 JURCZAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:15
5 14 KLUCZNIK ASIA 2013 K 00:01:16
6 23 WIŚNIEWSKA ZUZANNA Przedszkole Skrawek Nieba 2013 K 00:01:16
7 301 MINKIEWICZ BORYS 2013 M 00:01:25
8 24 KRYGER JAN PRZEDSZKOLE NR4 TCZEW 2013 M 00:01:25
9 15 LIP TOMASZ Parówy hmm hmm hmm 2014 M 00:01:29
10 2 SIEROCIN NELA Leśna Baza Wilczek 2014 K 00:01:29
11 3 SEDLACZEK EWELINA Przedszkole Nr 1 1 Gdańsk 2013 K 00:01:31
12 16 RASZPUNDA ADA 2014 K 00:01:33
13 300 MACULEWICZ LAURA Multipower Polska Team 2014 K 00:01:42
14 303 RYBARCZYK GRZEGORZ Przedszkole 16 2014 M 00:01:49
15 296 BICZKOWSKI JAN 2014 M 00:01:50
16 19 PRZYBYCIEL TYMON 2015 M 00:02:08
17 297 BICZKOWSKI ANTONI 2015 M 00:02:36
18 25 ORŁOWSKA KLARA SPORTZONE 2014 K 00:02:40
19 9 PEŁSZYŃSKA ZOSIA 2016 K 00:03:20
20 11 PTACH MATEUSZ 2016 M 00:03:32
21 13 KLUCZNIK ANIA 2016 K 00:03:37
22 8 PASCHKE LEOŚ ShipCup 2016 M 00:03:51

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 252 KOZŁOWSKI FILIP OSM Gdańsk 2011 M 00:00:59
2 1 PIOTROWSKI TOMEK SP nr 80 w Gdańsku 2012 M 00:01:03
3 13 RASZPUNDA IGA 2011 K 00:01:04
4 260 KOKOCIŃSKA LAURA 2011 K 00:01:06
5 16 LACHOWICZ SZYMON 2012 M 00:01:06
6 268 POTOCKI-BABIŃSKI LEONARD Przedszkole ABC Władysławowo 2012 M 00:01:06
7 267 RYBARCZYK PIOTR SP72 2011 M 00:01:10
8 2 SZCZYPKA ADRIANNA 2012 K 00:01:14
9 10 LENDZION JAKUB Przedszkole nr 64 Kubuś Puchatek 2012 M 00:01:14
10 264 BRYŁKA ADRIANNA SP 23 Gdańsk 2011 K 00:01:15
11 247 WOLAŃSKA JULIA SP 9 / Rumski Klub Tenisowy 2011 K 00:01:17
12 7 PASCHKE MARYSIA Przedszkole Samorządowe nr 42 Pod Modrzewiem 2012 K 00:01:17
13 11 BORAWSKA NATALIA Przedszkole Nr 12 w Sopocie 2012 K 00:01:18
14 8 PIKUL ANIELA Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku 2012 K 00:01:19
15 5 GÓRSKI KRZYSZTOF 2011 M 00:01:23
16 12 BORAWSKI JACEK Przedszkole Nr 12 w Sopocie 2012 M 00:01:25
17 239 IEFYMENKO OLGA 2011 K 00:01:33

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 17 KRYGER PATRYK SP11 TCZEW 2009 M 00:02:21
2 6 PTACH WERONIKA SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim 2009 K 00:02:22
3 2 DANCEWICZ MILENA sp8 2009 K 00:02:25
4 9 KUCHARSKA TOSIA 2009 K 00:02:27
5 145 RYNKIEWICZ LENA SP Bojano/SKLA Sopot 2009 K 00:02:32
6 1 TOKARCZYK PIOTR LKS Zorza Gdynia 2010 M 00:02:34
7 18 KRYGER PAWEŁ SP11 TCZEW 2010 M 00:02:39
8 139 ŁYSKANOWSKI MARCIN SP 18 2010 M 00:02:43
9 4 FILBRANDT ARTUR SP 92 2009 M 00:02:45
10 142 IEFYMENKO ANNA 2009 K 00:02:48
11 143 KOKOCIŃSKI MATEUSZ 2009 M 00:02:49
12 11 PRZYBYLSKA MAŁGORZATA 2009 K 00:02:50
13 146 DRAGAN BLANKA 2010 K 00:02:54
14 136 KOZŁOWSKA MAJA OSM Gdańsk 2009 K 00:03:04
15 147 ZWOLIŃSKI BARTOSZ SP Pogórze 2010 M 00:03:13
16 7 STELLER DAWID Szkoła podstawowa nr 27 Gdańsk 2010 M 00:03:14
17 141 GADOMSKA LENA SP 79 Gdańsk 2009 K 00:03:16
18 130 GADOMSKA JULIA SP 79 Gdańsk 2010 K 00:03:19
19 5 PEŁSZYŃSKI KRZYSZTOF Gedanensis 2009 M 00:03:29
20 118 LIPNICKI ADAM Pszczółkowski Team 2010 M 00:03:57

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 104 KULIK KAJA KULIKiKUREK 2007 K 00:06:25
2 7 PEŁSZYŃSKI PIOTR Gedanensis 2007 M 00:06:37
3 170 URBAN PAULINA Sp Bojano/SKLA Sopot 2007 K 00:06:48
4 4 STĘPIŃSKA KORNELIA RKS Rumia 2006 K 00:06:51
5 172 RYNKIEWICZ RÓŻA Bojano 2007 K 00:06:51
6 8 PEŁSZYŃSKI TOMASZ Gedanensis 2007 M 00:07:04
7 5 WILK IGOR Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk 2007 M 00:07:05
8 19 ICKOWSKA AGATA SP12 gdynia/Zorza Gdynia 2007 K 00:07:09
9 6 FILBRANDT MACIEJ SP 92 2006 M 00:07:52
10 169 TESKA PATRYCJA Sz. P nr 14/SGA Gdynia 2008 K 00:08:30
11 173 SOLSKI ANTONI SP 17 2008 M 00:09:24
12 13 LIP BARTOSZ SP 39 Gdynia/Parówy hmm hmm hmm 2008 M 00:09:51
13 174 BRYŁKA JAN SP 23 Gdańsk 2008 M 00:11:00

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 209 WIŚNIEWSKI JAKUB Belta Team MTB Gdańsk 2005 M 00:11:33

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni