z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4 - Gdynia

06.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 295 TESKA MARTYNA Przedszkole nr 19 Gdynia/ SGA Gdynia 2013 K 00:01:39
2 293 WOLAŃSKA LENA SP 9 / Rumski Klub Tenisowy 2013 K 00:01:42
3 288 JURCZAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:52
4 23 WIŚNIEWSKA ZUZANNA Przedszkole Skrawek Nieba 2013 K 00:01:53
5 10 BARCZAK MICHAŁ Przedszkole 39 Gdańsk 2014 M 00:01:56
6 291 BEDNARZ FILIP Przedszkole nr 40 w Katowicach 2013 M 00:02:00
7 15 LIP TOMASZ Parówy hmm hmm hmm 2014 M 00:02:03
8 24 KRYGER JAN PRZEDSZKOLE NR4 TCZEW 2013 M 00:02:23
9 3 SEDLACZEK EWELINA Przedszkole Nr 1 1 Gdańsk 2013 K 00:02:24
10 12 OSTROWSKI JACEK Publiczne Przedszkole w Lubichowie 2014 M 00:02:30
11 220 ARENDT JAKUB 2014 M 00:02:30
12 16 RASZPUNDA ADA 2014 K 00:02:32
13 18 TRZASKO OLEG El Contragolpe 2014 M 00:02:34
14 2 SIEROCIN NELA Leśna Baza Wilczek 2014 K 00:02:41
15 289 RYBARCZYK GRZEGORZ 2014 M 00:02:46
16 25 ORŁOWSKA KLARA SPORTZONE 2014 K 00:02:57
17 279 NACZK NICOLAS Przedszkole Ochronka Oksywie 2013 M 00:03:02
18 7 PIECHOCIŃSKI GNIEWKO PS 26 Gdynia 2015 M 00:03:06
19 5 PRASEK LEA 2014 K 00:03:09
20 290 ZWIERZYŃSKA NINA 2016 K 00:04:38
21 17 DAWIDOWICZ JAKUB 2016 M 00:04:59
22 13 KLUCZNIK ANIA 2016 K 00:05:09
23 8 PASCHKE LEOŚ ShipCup 2016 M 00:05:18
24 6 PRASEK TYTUS 2017 M 00:06:23

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 RASZPUNDA IGA 2011 K 00:01:31
2 16 LACHOWICZ SZYMON 2012 M 00:01:31
3 1 PIOTROWSKI TOMEK SP nr 80 w Gdańsku 2012 M 00:01:33
4 18 TRZASKO MARTYNA SP nr 81 Gdańsk 2011 K 00:01:34
5 238 POTOCKI-BABIŃSKI LEONARD Przedszkole ABC Władysławowo 2012 M 00:01:37
6 15 BRAATZ ALBERT SP 92 2011 M 00:01:41
7 10 LENDZION JAKUB Przedszkole nr 64 Kubuś Puchatek 2012 M 00:01:44
8 231 RYBARCZYK PIOTR SP72 2011 M 00:01:44
9 7 PASCHKE MARYSIA Przedszkole Samorządowe nr 42 Pod Modrzewiem 2012 K 00:01:46
10 6 AĆIMOVIĆ NATALIA Sp 2 2012 K 00:01:47
11 19 SOBOCIŃSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 21 w Gdyni 2011 K 00:01:49
12 2 SZCZYPKA ADRIANNA 2012 K 00:01:53
13 22 LEWANDOWSKA ALICJA Przedszkole nr 46 Muszelka 2012 K 00:01:53
14 8 PIKUL ANIELA Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku 2012 K 00:01:56
15 236 WOLAŃSKA JULIA SP 9 / Rumski Klub Tenisowy 2011 K 00:02:02
16 17 DAWIDOWICZ KAMIL Podstawowa 29 Leonardo 2011 M 00:02:03
17 239 ARENDT WERONIKA 2011 K 00:02:06
18 5 GÓRSKI KRZYSZTOF 2011 M 00:02:08
19 9 MARCINKOWSKA IGA 2011 K 00:02:16
20 247 ZAJĄC ANTONI Gdański Klub Żeglarski 2012 M 00:02:20

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 17 KRYGER PATRYK SP11 TCZEW 2009 M 00:02:21
2 6 PTACH WERONIKA SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim 2009 K 00:02:24
3 8 OSTROWSKI KONRAD SP w Lubichowie 2010 M 00:02:27
4 112 POBUDKIEWICZ ZUZANNA Gmina Wicko 2009 K 00:02:29
5 1 TOKARCZYK PIOTR LKS Zorza Gdynia 2010 M 00:02:34
6 2 DANCEWICZ MILENA sp8 2009 K 00:02:35
7 134 RYNKIEWICZ LENA SP Bojano/SKLA Sopot 2009 K 00:02:37
8 9 KUCHARSKA TOSIA 2009 K 00:02:40
9 136 GRUCHAŁA WIKTOR SKLA Sopot 2009 M 00:02:43
10 14 SZYMBORSKA MARIKA Sp 50 Gdańsk 2009 K 00:02:45
11 4 FILBRANDT ARTUR SP 92 2009 M 00:02:50
12 11 PRZYBYLSKA MAŁGORZATA 2009 K 00:02:52
13 18 KRYGER PAWEŁ SP11 TCZEW 2010 M 00:02:52
14 132 ŁYSKANOWSKI MARCIN SP 18 2010 M 00:02:58
15 121 TATROCKI CEZARY SP34 2009 M 00:02:58
16 13 WALENTYNOWICZ LENA Pruszcz Biega 2009 K 00:03:00
17 12 BRAATZ LEON SP 92 2010 M 00:03:06
18 135 DRAGAN BLANKA 2010 K 00:03:07
19 131 CWALINA NATALKA 2010 K 00:03:10
20 119 GRODZKA MAGDALENA CTS Czaja Training System 2009 K 00:03:19
21 126 GADOMSKA JULIA SP 79 Gdańsk 2010 K 00:03:25
22 5 PEŁSZYŃSKI KRZYSZTOF Gedanensis 2009 M 00:03:28
23 7 STELLER DAWID Szkoła podstawowa nr 27 Gdańsk 2010 M 00:03:34
24 130 GADOMSKA LENA SP 79 Gdańsk 2009 K 00:03:35
25 113 NACZK NATAN Szkoła w Pogórzu 2010 M 00:03:55
26 110 WAŃDOCH-DUBAJ WERONIKA Gmina Wicko 2009 K 00:04:01

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 154 KULIK KAJA KULIKiKUREK 2007 K 00:03:43
2 7 PEŁSZYŃSKI PIOTR Gedanensis 2007 M 00:03:47
3 157 ŚLUSAŁEK WERONIKA SKLA Sopot 2006 K 00:03:58
4 127 URBAN PAULINA Sp Bojano/SKLA Sopot 2007 K 00:04:02
5 133 RYNKIEWICZ RÓŻA Bojano 2007 K 00:04:07
6 19 ICKOWSKA AGATA SP12 gdynia/Zorza Gdynia 2007 K 00:04:10
7 12 OSTROWSKI ADAM SP w Lubichowie 2008 M 00:04:13
8 4 STĘPIŃSKA KORNELIA RKS Rumia 2006 K 00:04:15
9 8 PEŁSZYŃSKI TOMASZ Gedanensis 2007 M 00:04:31
10 159 SZWED DOMINIK GZSiSS 2006 M 00:04:38
11 118 SIKORA DAWID SP 31 2008 M 00:04:45
12 18 FALK MACIEJ Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk 2008 M 00:04:45
13 16 TRZASKO ALICJA SP nr 81 Gdańsk 2008 K 00:04:46
14 152 ŚWIĄTKOWSKA NATALIA SP 75 Gdańsk 2008 K 00:04:46
15 22 ŻOŁNOWSKA MILENA SP81 Gdańsk 2007 K 00:04:47
16 153 BAŁDYGA TYMON RUNEDA 2007 M 00:04:53
17 6 FILBRANDT MACIEJ SP 92 2006 M 00:05:00
18 116 TESKA PATRYCJA Sz. P nr 14/SGA Gdynia 2008 K 00:05:11
19 17 LEWANDOWSKI CEZARY SP 29 Leonardo 2008 M 00:05:12
20 1 KWIATKOWSKA TATIANA Małe Lwy 2007 K 00:05:25
21 151 CWALINA AMELIA 2008 K 00:05:42
22 163 POBŁOCKI TYMOTEUSZ Bojano Biega 2007 M 00:05:44
23 3 ROGOCZ ANTONINA 2007 K 00:05:47
24 137 ZAJĄC FRANCISZEK Gdański Klub Żeglarski 2008 M 00:05:56
25 13 LIP BARTOSZ SP 39 Gdynia/Parówy hmm hmm hmm 2008 M 00:06:00
PK 162 KRAUSE ERYK sp12 Gdańsk 2010 M 00:06:17

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 357 BIESZKE KACPER SKLA Sopot 2003 M 00:06:15
2 207 RUSOŃ BARTOSZ SP SALEZJANKI RUMIA 2004 M 00:06:23
3 203 BAŁDYGA MIŁOSZ RUNEDA 2004 M 00:06:25
4 355 KASZUBOWSKA PAULINA LKS Zorza Gdynia 2003 K 00:06:58
5 358 GÓRSKA MAŁGORZATA SKLA Sopot 2005 K 00:07:04
6 209 WIŚNIEWSKI JAKUB Belta Team MTB Gdańsk 2005 M 00:07:09
7 202 SKOPCZYŃSKI JAN SP33Gdańsk/biegowyswiat.pl 2004 M 00:07:10
8 356 PAWLUCZUK MIŁOSZ SP nr 76 2004 M 00:07:14
9 205 ROKITA MAJA LKS ZORZA/RockyRUN 2005 K 00:07:16
10 208 SZYMBORSKA MAŁGORZATA Gimnazjum Nr 20 2004 K 00:07:39
11 350 GRUCHAŁA ALEKSANDRA SKLA Sopot 2004 K 00:07:46
12 348 GUMKOWSKA ALICJA 2004 K 00:08:45
13 206 KUCHARSKI TADEUSZ 2004 M 00:09:20
14 201 JAKUBEK GWIDON 2004 M 00:09:50

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni