z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3 - Gdańsk

02.12.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 219 TESKA MARTYNA Przedszkole nr 19 Gdynia/ SGA Gdynia 2013 K 00:01:13
2 246 JURCZAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:15
3 266 SOBCZAK FRANCISZEK Little Umbrella 2013 M 00:01:16
4 262 WOLAŃSKA LENA SP 9 / Rumski Klub Tenisowy 2013 K 00:01:18
5 24 KRYGER JAN PRZEDSZKOLE NR4 TCZEW 2013 M 00:01:30
6 14 KLUCZNIK ASIA 2013 K 00:01:31
7 2 SIEROCIN NELA Leśna Baza Wilczek 2014 K 00:01:39
8 15 LIP TOMASZ Parówy hmm hmm hmm 2014 M 00:01:40
9 3 SEDLACZEK EWELINA Przedszkole Nr 1 1 Gdańsk 2013 K 00:01:41
10 279 MINKIEWICZ BORYS 2013 M 00:01:41
11 275 SYWANYCZ ADAM Przedszkole 52 Gdańsk 2013 M 00:01:42
12 18 TRZASKO OLEG El Contragolpe 2014 M 00:01:50
13 16 RASZPUNDA ADA 2014 K 00:01:52
14 281 KARCZEWSKA RÓŻA 2014 K 00:01:54
15 280 KOŁODZIEJCZYK JAN Przedszkole nr 7 Muchomorek w Gdańsku 2013 M 00:01:56
16 4 FLOREK NATALIA BigYellowFoot Adventure Team 2014 K 00:02:00
17 7 PIECHOCIŃSKI GNIEWKO PS 26 Gdynia 2015 M 00:02:23
18 5 PRASEK LEA 2014 K 00:02:50
19 268 SOBCZAK JAKUB Little Umbrella 2015 M 00:02:53
20 8 PASCHKE LEOŚ ShipCup 2016 M 00:03:28
21 11 PTACH MATEUSZ 2016 M 00:03:35
22 17 DAWIDOWICZ JAKUB 2016 M 00:03:38
23 282 KARCZEWSKI RYSZARD 2016 M 00:04:26
24 9 PEŁSZYŃSKA ZOSIA 2016 K 00:04:33
25 6 PRASEK TYTUS 2017 M 00:05:29

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 213 DUDA JASIEK Sp 1 2011 M 00:01:01
2 238 KOZŁOWSKI FILIP OSM Gdańsk 2011 M 00:01:03
3 250 DAMPC GRACJAN Szkoła Postawowa nr 4 w Pruszcz Gdańskim 2011 M 00:01:04
4 13 RASZPUNDA IGA 2011 K 00:01:06
5 229 TORBICZ HENRYK SP 76 Gdansk 2011 M 00:01:07
6 247 DAMPC NIKOLA Szkoła Postawowa nr 4 w Pruszcz Gdańskim 2011 K 00:01:08
7 18 TRZASKO MARTYNA SP nr 81 Gdańsk 2011 K 00:01:09
8 208 STANKIEWICZ LAURA 2011 K 00:01:10
9 221 HORBACZEWSKI PIOTR UKS Dwójka Morena 2011 M 00:01:10
10 16 LACHOWICZ SZYMON 2012 M 00:01:12
11 10 LENDZION JAKUB Przedszkole nr 64 Kubuś Puchatek 2012 M 00:01:13
12 6 AĆIMOVIĆ NATALIA Sp 2 2012 K 00:01:14
13 3 KAMIŃSKI JAN 2011 M 00:01:17
14 7 PASCHKE MARYSIA Przedszkole Samorządowe nr 42 Pod Modrzewiem 2012 K 00:01:18
15 241 BRYŁKA ADRIANNA SP 23 Gdańsk 2011 K 00:01:18
16 11 BORAWSKA NATALIA Przedszkole Nr 12 w Sopocie 2012 K 00:01:19
17 12 BORAWSKI JACEK Przedszkole Nr 12 w Sopocie 2012 M 00:01:19
18 231 MARCINKOWSKA IGA 2011 K 00:01:20
19 207 WOLAŃSKA JULIA SP 9 / Rumski Klub Tenisowy 2011 K 00:01:25
20 17 DAWIDOWICZ KAMIL Podstawowa 29 Leonardo 2011 M 00:01:34
21 239 ZAJĄC ANTONI Gdański Klub Żeglarski 2012 M 00:01:46

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 OSTROWSKI KONRAD SP w Lubichowie 2010 M 00:02:25
2 17 KRYGER PATRYK SP11 TCZEW 2009 M 00:02:28
3 6 PTACH WERONIKA SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim 2009 K 00:02:29
4 2 DANCEWICZ MILENA sp8 2009 K 00:02:35
5 126 GRUCHAŁA WIKTOR SKLA Sopot 2009 M 00:02:39
6 9 KUCHARSKA TOSIA 2009 K 00:02:40
7 1 TOKARCZYK PIOTR LKS Zorza Gdynia 2010 M 00:02:41
8 121 DAMPC NATALIA Szkoła Postawowa nr 4 w Pruszcz Gdańskim 2009 K 00:02:44
9 119 RYNKIEWICZ LENA SKLA Sopot 2009 K 00:02:45
10 16 SŁOMION KINGA Belta Team Gdańsk 2010 K 00:02:47
11 14 SZYMBORSKA MARIKA Sp 50 Gdańsk 2009 K 00:02:49
12 123 ŁYSKANOWSKI MARCIN SP 18 2010 M 00:02:55
13 118 KOZŁOWSKA MAJA OSM Gdańsk 2009 K 00:02:56
14 18 KRYGER PAWEŁ SP11 TCZEW 2010 M 00:02:58
15 11 PRZYBYLSKA MAŁGORZATA 2009 K 00:02:59
16 4 FILBRANDT ARTUR SP 92 2009 M 00:03:00
17 13 WALENTYNOWICZ LENA Pruszcz Biega 2009 K 00:03:01
18 115 HORBACZEWSKA EWA 2009 K 00:03:03
19 122 DRAGAN BLANKA 2010 K 00:03:13
20 127 ZWOLIŃSKI BARTOSZ SP Pogórze 2010 M 00:03:17
21 110 SYWANYCZ ZUZANNA SP 2 Gdańsk 2010 K 00:03:18
22 15 KOWALIK OLIWIA Sp nr 4 Pruszcz Gdański 2009 K 00:03:27
23 120 GADOMSKA JULIA SP 79 Gdańsk 2010 K 00:03:35
24 5 PEŁSZYŃSKI KRZYSZTOF Gedanensis 2009 M 00:03:46

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 134 KULIK KAJA KULIKiKUREK 2007 K 00:06:29
2 10 SMAL DAMIAN Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku 2007 M 00:06:36
3 131 URBAN PAULINA Sp Bojano/SKLA Sopot 2007 K 00:06:38
4 7 PEŁSZYŃSKI PIOTR Gedanensis 2007 M 00:06:46
5 127 RYNKIEWICZ RÓŻA Bojano 2007 K 00:06:53
6 19 ICKOWSKA AGATA SP12 gdynia/Zorza Gdynia 2007 K 00:06:55
7 140 STANGLEWICZ MARCELINA SP 18 2007 K 00:07:18
8 147 SZWED DOMINIK GZSiSS 2006 M 00:07:19
9 12 OSTROWSKI ADAM SP w Lubichowie 2008 M 00:07:32
10 141 SIKORA DAWID SP 31 2008 M 00:07:44
11 18 FALK MACIEJ Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk 2008 M 00:07:48
12 22 ŻOŁNOWSKA MILENA SP81 Gdańsk 2007 K 00:07:48
13 2 ROGOWSKI WIKTOR Gedania 1922 / SP42 Gdańsk 2008 M 00:07:49
14 16 TRZASKO ALICJA SP nr 81 Gdańsk 2008 K 00:07:54
15 6 FILBRANDT MACIEJ SP 92 2006 M 00:07:58
16 133 ŚWIĄTKOWSKA NATALIA SP 75 Gdańsk 2008 K 00:08:00
17 116 TESKA PATRYCJA Sz. P nr 14/SGA Gdynia 2008 K 00:08:10
18 8 PEŁSZYŃSKI TOMASZ Gedanensis 2007 M 00:08:22
19 20 SŁOMION JULIA Belta Team Gdańsk 2007 K 00:08:32
20 145 BRYŁKA JAN SP 23 Gdańsk 2008 M 00:08:34
21 9 BAŁDYGA TYMON RUNEDA 2007 M 00:08:35
22 17 LEWANDOWSKI CEZARY SP 29 Leonardo 2008 M 00:08:38
23 148 BEDNARSKI MICHAŁ SP 46 2008 M 00:09:02
24 137 DYDYMSKA AGATA sp 9 Rumia 2006 K 00:09:09
25 13 LIP BARTOSZ SP 39 Gdynia/Parówy hmm hmm hmm 2008 M 00:09:18
26 3 ROGOCZ ANTONINA 2007 K 00:09:30
27 1 KWIATKOWSKA TATIANA Małe Lwy 2007 K 00:09:33
28 118 ZAJĄC FRANCISZEK Gdański Klub Żeglarski 2008 M 00:09:35
29 15 POBŁOCKI TYMOTEUSZ Bojano Biega 2007 M 00:09:36
PK 151 TORŁOP WOJCIECH Wuja Łukasz Panfil Team 2006 M 00:08:53

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 336 BIESZKE KACPER SKLA Sopot 2003 M 00:09:00
2 203 BAŁDYGA MIŁOSZ RUNEDA 2004 M 00:09:04
3 328 HORBACZEWSKI GRZEGORZ UKS Dwójka Morena 2005 M 00:10:12
4 335 GÓRSKA MAŁGORZATA SKLA Sopot 2005 K 00:10:16
5 205 ROKITA MAJA LKS ZORZA/RockyRUN 2005 K 00:10:21
6 338 KASZUBOWSKA PAULINA LKS Zorza Gdynia 2003 K 00:10:40
7 202 SKOPCZYŃSKI JAN SP33Gdańsk/biegowyswiat.pl 2004 M 00:10:56
8 208 SZYMBORSKA MAŁGORZATA Gimnazjum Nr 20 2004 K 00:11:04
9 331 GRUCHAŁA ALEKSANDRA SKLA Sopot 2004 K 00:11:25
10 339 PAWLUCZUK MIŁOSZ SP nr 76 2004 M 00:11:58
11 333 GUMKOWSKA ALICJA 2004 K 00:12:40
12 326 SMUCZYNSKA JULIA 2004 M 00:13:08
13 327 BYCHOWSKA JULIA 2003 K 00:14:16
14 201 JAKUBEK GWIDON 2004 M 00:14:22
15 206 KUCHARSKI TADEUSZ 2004 M 00:14:55

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni