z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1 - Gdańsk

07.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 261 WIŚNIEWSKA ZUZANNA Przedszkole Skrawek Nieba 2013 K 00:01:13
2 272 KOCHANOWSKI DOMINIK Przedszkole Trzynastka 2013 M 00:01:14
3 14 KLUCZNIK ASIA 2013 K 00:01:16
4 10 BARCZAK MICHAŁ Przedszkole 39 Gdańsk 2014 M 00:01:16
5 268 MINKIEWICZ BORYS 2013 M 00:01:18
6 266 KOŁODZIEJCZYK JAN Przedszkole nr 7 Muchomorek w Gdańsku 2013 M 00:01:27
7 3 SEDLACZEK EWELINA Przedszkole Nr 1 1 Gdańsk 2013 K 00:01:29
8 273 SYWANYCZ ADAM Przedszkole 52 Gdańsk 2013 M 00:01:32
9 18 TRZASKO OLEG El Contragolpe 2014 M 00:01:33
10 12 OSTROWSKI JACEK Publiczne Przedszkole w Lubichowie 2014 M 00:01:34
11 2 SIEROCIN NELA Leśna Baza Wilczek 2014 K 00:01:42
12 16 RASZPUNDA ADA 2014 K 00:01:42
13 264 ORŁOWSKA KLARA SPORTZONE 2014 K 00:01:44
14 269 BICZKOWSKI JAN 2014 M 00:01:50
15 4 FLOREK NATALIA BigYellowFoot Adventure Team 2014 K 00:01:50
16 5 PRASEK LEA 2014 K 00:02:03
17 7 PIECHOCIŃSKI GNIEWKO PS 26 Gdynia 2015 M 00:02:07
18 271 KROEMER KASJAN Przedszkole 43 Koniczynka Gdańsk 2015 M 00:02:12
19 17 DAWIDOWICZ JAKUB 2016 M 00:03:01
20 11 PTACH MATEUSZ 2016 M 00:03:05
21 270 BICZKOWSKI ANTONI 2015 M 00:03:07
22 1 ROGOWSKI JAN Oprychy Team 2016 M 00:03:12
23 267 MODZELEWSKI JERZY Żłobek Żagielek 2016 M 00:03:13
24 13 KLUCZNIK ANIA 2016 K 00:03:45
25 9 PEŁSZYŃSKA ZOSIA 2016 K 00:03:49
26 6 PRASEK TYTUS 2017 M 00:05:58

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 RASZPUNDA IGA 2011 K 00:00:59
2 223 KOZŁOWSKI FILIP OSM Gdańsk 2011 M 00:01:01
3 18 TRZASKO MARTYNA SP nr 81 Gdańsk 2011 K 00:01:01
4 260 KOKOCIŃSKA LAURA 2011 K 00:01:04
5 264 EREMUS JAN 2012 M 00:01:05
6 6 AĆIMOVIĆ NATALIA Sp 2 2012 K 00:01:06
7 1 PIOTROWSKI TOMEK SP nr 80 w Gdańsku 2012 M 00:01:06
8 16 LACHOWICZ SZYMON 2012 M 00:01:08
9 265 DUCHLIŃSKA ALICJA Fregata 2011 K 00:01:09
10 266 BRYŁKA ADRIANNA SP 23 Gdańsk 2011 K 00:01:09
11 10 LENDZION JAKUB Przedszkole nr 64 Kubuś Puchatek 2012 M 00:01:10
12 11 BORAWSKA NATALIA Przedszkole Nr 12 w Sopocie 2012 K 00:01:10
13 2 SZCZYPKA ADRIANNA 2012 K 00:01:11
14 9 MARCINKOWSKA IGA 2011 K 00:01:11
15 19 SOBOCIŃSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 21 w Gdyni 2011 K 00:01:12
16 263 LEWANDOWSKA ALICJA Przedszkole nr 46 Muszelka 2012 K 00:01:14
17 15 BRAATZ ALBERT SP 92 2011 M 00:01:15
18 8 PIKUL ANIELA Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku 2012 K 00:01:17
19 3 KAMIŃSKI JAN 2011 M 00:01:19
20 17 DAWIDOWICZ KAMIL Podstawowa 29 Leonardo 2011 M 00:01:22
21 12 BORAWSKI JACEK Przedszkole Nr 12 w Sopocie 2012 M 00:01:22
22 14 LISIECKI PIOTR 2012 M 00:01:24
23 5 GÓRSKI KRZYSZTOF 2011 M 00:01:24

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 OSTROWSKI KONRAD SP w Lubichowie 2010 M 00:02:21
2 6 PTACH WERONIKA SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim 2009 K 00:02:24
3 2 DANCEWICZ MILENA sp8 2009 K 00:02:26
4 9 KUCHARSKA TOSIA 2009 K 00:02:34
5 11 PRZYBYLSKA MAŁGORZATA 2009 K 00:02:35
6 118 SZYMBORSKA MARIKA Sp 50 Gdańsk 2009 K 00:02:37
7 1 TOKARCZYK PIOTR LKS Zorza Gdynia 2010 M 00:02:39
8 105 KOKOCIŃSKI MATEUSZ 2009 M 00:02:42
9 12 BRAATZ LEON SP 92 2010 M 00:02:43
10 115 WALENTYNOWICZ LENA Pruszcz Biega 2009 K 00:02:51
11 112 EREMUS AGATA SP 9 Wejherowo 2010 K 00:02:51
12 117 JAGMIN AMELIA Szkoła podstawowa w Pogórzu 2010 K 00:02:54
13 116 ZWOLIŃSKI BARTOSZ SP Pogórze 2010 M 00:02:57
14 113 DRAGAN BLANKA SP 20 Gdynia 2010 K 00:02:59
15 111 SYWANYCZ ZUZANNA SP 2 Gdańsk 2010 K 00:03:02
16 106 KROEMER WIKTORIA SP 27 Gdańsk 2009 K 00:03:04
17 103 KOZŁOWSKA MAJA OSM Gdańsk 2009 K 00:03:05
18 108 KOWALIK OLIWIA Sp nr 4 Pruszcz Gdański 2009 K 00:03:09
19 107 KOCHANOWSKA WERONIKA SP 80 2009 K 00:03:12
20 7 STELLER DAWID Szkoła podstawowa nr 27 Gdańsk 2010 M 00:03:13
21 114 KOZIOŁ OLIVIER Sokrates 2010 M 00:03:21
22 10 LISIECKA ELIZA SP20 Gdynia 2010 K 00:03:30
23 5 PEŁSZYŃSKI KRZYSZTOF Gedanensis 2009 M 00:03:33

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 PEŁSZYŃSKI PIOTR Gedanensis 2007 M 00:07:02
2 5 WILK IGOR Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk 2007 M 00:07:07
3 11 SOWA EWA KL Zorza Gdynia 2006 K 00:07:07
4 4 STĘPIŃSKA KORNELIA RKS Rumia 2006 K 00:07:15
5 12 OSTROWSKI ADAM SP w Lubichowie 2008 M 00:07:18
6 156 ŁASZKIEWICZ FRANCISZEK 2007 M 00:07:31
7 151 ŚWIĄTKOWSKA NATALIA SP 75 Gdańsk 2008 K 00:07:32
8 153 ŻOŁNOWSKA MILENA SP81 Gdańsk 2007 K 00:07:41
9 2 ROGOWSKI WIKTOR Gedania 1922 / SP42 Gdańsk 2008 M 00:07:47
10 150 FRYDRYCHOWSKI FILIP SP 1 Morena 2006 M 00:08:17
11 8 PEŁSZYŃSKI TOMASZ Gedanensis 2007 M 00:08:20
12 149 MYŚLIŃSKI FRANEK SP 56 2007 M 00:08:27
13 1 KWIATKOWSKA TATIANA Małe Lwy 2007 K 00:08:33
14 3 ROGOCZ ANTONINA 2007 K 00:08:37
15 145 LEWANDOWSKI CEZARY SP 29 Leonardo 2008 M 00:08:42
16 155 BRYŁKA JAN SP 23 Gdańsk 2008 M 00:08:59
17 16 TRZASKO ALICJA SP nr 81 Gdańsk 2008 K 00:09:40
18 146 DUCHLIŃSKA LIDIA Fregata 2006 K 00:10:05
19 152 JAGMIN MARTYNA Szkoła podstawowa w Pogórzu 2008 K 00:10:23
20 137 GRDEŃ NIKODEM 2008 M 00:10:23
21 15 POBŁOCKI TYMOTEUSZ Bojano Biega 2007 M 00:10:25
22 14 CZOSKA JAKUB Szkoła Podstawowa nr 33 Gdynia 2007 M 00:11:03
23 154 TORŁOP WOJCIECH Wuja Łukasz Panfil Team 2006 M 00:13:03

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 207 RUSOŃ BARTOSZ SP SALEZJANKI RUMIA 2004 M 00:09:06
2 329 JANICKA DOMINIKA DP 81 Gdańsk 2005 K 00:10:13
3 205 ROKITA MAJA LKS ZORZA/RockyRUN 2005 K 00:10:33
4 331 PAWLUCZUK MIŁOSZ SP nr 76 2004 M 00:10:34
5 204 KUBICKI ANTONI Misiaki 2005 M 00:10:41
6 201 JAKUBEK GWIDON 2004 M 00:11:02
7 202 SKOPCZYŃSKI JAN SP33Gdańsk/biegowyswiat.pl 2004 M 00:11:02
8 332 SZYMBORSKA MAŁGORZATA Gimnazjum Nr 20 2004 K 00:11:23
9 330 ALICJA GUMKOWSKA SP 18 Gdańsk 2004 K 00:12:48
10 326 REKOWSKA SARA Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku 2003 K 00:13:59
11 206 KUCHARSKI TADEUSZ 2004 M 00:15:47
PK 327 KUR MARZENA 1989 K 00:13:55

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni