z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6 - Gdynia

11.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 PIOTROWSKI TOMEK Przedszkole Biały Kotek OBC 2012 M 00:01:38
2 75 POTOCKI-BABIŃSKI LEONARD 2012 M 00:01:44
3 9 LENDZION JAKUB Przedszkole nr 64 Kubuś Puchatek 2012 M 00:01:55
4 18 JELNICKI JAN przedszkole Kubuś Puchatek 2012 M 00:01:57
5 12 PASCHKE MARYSIA Przedszkole Pod Modrzewiem Nr 42 2012 K 00:01:58
6 70 GÓRECKI DAWID 2012 M 00:02:15
7 13 SEDLACZEK EWELINA Przedszkle Nr 11 2013 K 00:02:20
8 74 SEKLECKA MATYLDA 2016 K 00:03:00
9 15 TRZASKO OLEG 2014 M 00:03:06
10 79 RYBARCZYK GRZEGORZ 2014 M 00:03:10
11 73 ARENDT JAKUB 2014 M 00:03:13
12 11 PASCHKE LEONARD 2016 M 00:03:33

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 79 ŁYSKANOWSKI MARCIN SP18/CTS 2010 M 00:01:28
2 17 BAGIŃSKI IGOR SP85 2010 M 00:01:42
3 21 TORBICZ HENRYK przedszkole Wesole Skrzaty 2011 M 00:01:57
4 15 TRZASKO MARTYNA SP nr 81 w Gdańsku 2011 K 00:01:59
5 6 RYBARCZYK PIOTR Przedszkole nr 16 2011 M 00:02:03
6 16 SOBOCIŃSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 21 2011 K 00:02:04
7 10 STELLER DAWID SP 27 GDAŃSK 2010 M 00:02:10
8 9 ARMATYŃSKI TADEUSZ Mks gdańsk 2010 M 00:02:10
9 78 ARENDT WERONIKA 2011 K 00:02:19
10 12 MARCINKOWSKA IGA 2011 K 00:02:30

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 BAGIŃSKI MARCIN SP85 2008 M 00:02:34
2 7 SIKORA DAWID SP 31 Gdynia 2008 M 00:02:37
3 6 JAŻDŻEWSKI JONATAN KREATIVSPORT LĘBORK 2008 M 00:02:39
4 82 POBUDKIEWICZ ZUZANNA 2009 K 00:02:45
5 1 ROGOWSKI WIKTOR Gedania Gdańsk - SP42 2008 M 00:02:47
6 21 PTACH WERONIKA SP nr 4 Pruszcz Gdański 2009 K 00:02:49
7 89 ŚWIĄTKOWSKA NATALIA SP nr 75 Gdańsk 2008 K 00:03:00
8 11 SZYMBORSKA MARIKA SP 50 2009 K 00:03:02
9 88 WANDOCH-DUBAJ WERONIKA 2009 K 00:03:10
10 91 KALISZ-FEDORUK ZUZIA SP 7 Sopot 2008 K 00:03:18
11 12 LIP BARTOSZ SP39 Gdynia/PARÓWY hmm hmm hmm 2008 M 00:03:30
12 10 TRZASKO ALICJA SP nr 81 w Gdańsku 2008 K 00:03:35
13 9 PEŁSZYŃSKI KRZYSIEK 2009 M 00:04:00
14 90 BIESIEKIERSKA OLGA SP7 2009 K 00:04:06

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 83 HORBACZEWSKI GRZEGORZ 2005 M 00:04:17
2 86 ŚLUSAŁEK WERONIKA Zorza Gdynia 2006 K 00:04:25
3 17 GÓRSKA MAŁGORZATA SP6 Wejherowo / SKLA Sopot 2005 K 00:04:33
4 84 KRZYNÓWEK OSKAR Szkoła Podsdtawowa Nr. 17 Gdynia 2006 M 00:04:50
5 22 SMAL DAMIAN Szkola 2007 M 00:04:56
6 121 ŁASZKIEWICZ FRANCISZEK SP 46 Gdansk 2007 M 00:04:57
7 21 WILK IGOR Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk 2007 M 00:04:58
8 14 JELNICKI FRANCISZEK SP 89 2006 M 00:05:12
9 88 RUCIŃSKI IGNACY Bike U Up 2007 M 00:05:37
10 8 PEŁSZYŃSKI PIOTREK 2007 M 00:05:47
11 6 BAŁDYGA TYMON Runeda 2007 M 00:05:52
12 11 POBŁOCKI TYMOTEUSZ Szkoła podstawowa Bojano 2007 M 00:06:28
13 16 KLASSA FILIP 2005 M 00:06:55
14 9 PEŁSZYŃSKI TOMEK 2007 M 00:07:07
15 90 BIESIEKIERSKI WIKTOR SP7 2006 M 00:07:15
16 13 SKRZYPKOWSKA DARIA Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia 2006 K 00:07:24

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 214 ICKOWSKI TOMASZ zorza gdynia 2002 M 00:07:31
2 213 RUSOŃ BARTOSZ SP SALEZJANEK RUMIA 2004 M 00:08:15
3 206 BAŁDYGA MIŁOSZ Runeda 2004 M 00:08:23
4 294 SIKORA PATRYCJA Zorza Gdynia 2002 K 00:09:08
5 210 SZYMBORSKA MAŁGORZATA Gimnazjum nr 20 im. Hanzy 2004 K 00:09:20
6 209 SKOPCZYŃSKI JANEK biegowyswiat.pl/SP33Gdańsk 2004 M 00:10:05
7 202 DROSZKOWSKA ZUZANNA Lks Zorza Gdynia 2002 K 00:10:20
8 201 JAKUBEK GWIDON Team Trójmiasto 2004 M 00:11:29
9 285 BAŃKOWSKA NADZIEJA Lks Zorza Gdynia 2003 K 00:12:40

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni