z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5 - Gdańsk

11.02.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 PIOTROWSKI TOMEK Przedszkole Biały Kotek OBC 2012 M 00:01:21
2 125 ZGLEŃSKI EMIL Przedszkole Św. Jacka w Straszynie 2012 M 00:01:23
3 138 POTOCKI-BABIŃSKI LEONARD 2012 M 00:01:24
4 10 SZCZYPKA ADRIANNA 2012 K 00:01:33
5 9 LENDZION JAKUB Przedszkole nr 64 Kubuś Puchatek 2012 M 00:01:38
6 16 KLUCZNIK JOASIA 2013 K 00:01:49
7 12 PASCHKE MARYSIA Przedszkole Pod Modrzewiem Nr 42 2012 K 00:01:55
8 19 MINKIEWICZ BORYS 2013 M 00:01:57
9 18 JELNICKI JAN przedszkole Kubuś Puchatek 2012 M 00:01:57
10 121 GONDEK LENA 2012 K 00:02:06
11 13 SEDLACZEK EWELINA Przedszkle Nr 11 2013 K 00:02:08
12 14 RASZPUNDA ADA nr 52 w Gdańsku 2014 K 00:02:24
13 2 SYWANYCZ ADAM Przedszkole 52 Gdańsk 2013 M 00:02:25
14 139 SIEROCIN NELA 2014 K 00:02:27
15 11 PASCHKE LEONARD 2016 M 00:02:29

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 118 ŁYSKANOWSKI MARCIN SP18/CTS 2010 M 00:01:01
2 5 OSTROWSKI KONRAD SP Lubichowo 2010 M 00:01:06
3 17 BAGIŃSKI IGOR SP85 2010 M 00:01:10
4 1 DRAGAN BLANKA 2010 K 00:01:11
5 2 SYWANYCZ ZUZANNA SP 2 Gdańsk 2010 K 00:01:19
6 21 TORBICZ HENRYK przedszkole Wesole Skrzaty 2011 M 00:01:22
7 130 KOKOCIŃSKA LAURA Szkoła Podstawowa Nr 19 w Gdańsku 2011 K 00:01:27
8 16 SOBOCIŃSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 21 2011 K 00:01:29
9 14 RASZPUNDA IGA nr 52 w Gdańsku 2011 K 00:01:36
10 10 STELLER DAWID SP 27 GDAŃSK 2010 M 00:01:39
11 3 ZARZYCKA HANNA Jantar 2011 K 00:01:47
12 7 DAWIDOWICZ KAMIL Bogatka Biega 2011 M 00:01:51
13 116 TRENKNER ZOFIA sp35 gdańsk 2011 M 00:02:40

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 BAGIŃSKI MARCIN SP85 2008 M 00:02:33
2 6 JAŻDŻEWSKI JONATAN KREATIVSPORT LĘBORK 2008 M 00:02:36
3 7 SIKORA DAWID SP 31 Gdynia 2008 M 00:02:36
4 109 ŚWIĄTKOWSKA NATALIA SP nr 75 Gdańsk 2008 K 00:02:40
5 1 ROGOWSKI WIKTOR Gedania Gdańsk - SP42 2008 M 00:02:43
6 21 PTACH WERONIKA SP nr 4 Pruszcz Gdański 2009 K 00:02:46
7 4 OSTROWSKI ADAM SP Lubichowo 2008 M 00:02:57
8 111 TRENKNER FRANCISZEK 2009 M 00:03:07
9 11 SZYMBORSKA MARIKA SP 50 2009 K 00:03:14
10 123 KOKOCIŃSKI MATEUSZ Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku 2009 M 00:03:25
11 121 CZAJA MARIA SP 58 2008 K 00:03:30
12 8 WALENTYNOWICZ LENA Pruscz Biega/SP 4 2009 K 00:03:49
13 9 PEŁSZYŃSKI KRZYSIEK 2009 M 00:04:21

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 130 JANICKA DOMINIKA SKLA Sopot 2005 K 00:07:14
2 136 ŚLUSAŁEK WERONIKA Zorza Gdynia 2006 K 00:07:28
3 134 BIAŁAS OLIVIER SP 47 Gdynia 2005 M 00:07:32
4 138 GÓRSKA MAŁGORZATA SP6 Wejherowo / SKLA Sopot 2005 K 00:07:33
5 2 WIŚNIEWSKI JAKUB Belta Team 2005 M 00:07:49
6 120 TRENKNER MIKOŁAJ 2007 M 00:08:00
7 14 JELNICKI FRANCISZEK SP 89 2006 M 00:08:19
8 22 SMAL DAMIAN Szkola 2007 M 00:08:20
9 4 PAWŁOWSKA JULIA SP 3 Braniewo 2007 K 00:08:44
10 21 WILK IGOR Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk 2007 M 00:08:47
11 8 PEŁSZYŃSKI PIOTREK 2007 M 00:09:05
12 1 FILBRANDT MACIEJ SP 92 Gdańsk 2006 M 00:09:17
13 6 BAŁDYGA TYMON Runeda 2007 M 00:09:33
14 113 PAKUŁA MAKSYMILIAN Szkoła Podstawowa nr.50 Gdańsk 2005 M 00:10:27
15 137 ROGOCZ ANTONINA 2007 K 00:10:42
16 9 PEŁSZYŃSKI TOMEK 2007 M 00:11:29
17 121 ŁASZKIEWICZ FRANCISZEK SP 46 Gdansk 2007 M 00:11:37
18 124 ŁĄCKI MACIEJ Lublin Biega 2007 M 00:11:47

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 214 ICKOWSKI TOMASZ zorza gdynia 2002 M 00:09:40
2 213 RUSOŃ BARTOSZ SP SALEZJANEK RUMIA 2004 M 00:10:30
3 252 SIKORA PATRYCJA Zorza Gdynia 2002 K 00:11:28
4 202 DROSZKOWSKA ZUZANNA Lks Zorza Gdynia 2002 K 00:12:14
5 209 SKOPCZYŃSKI JANEK biegowyswiat.pl/SP33Gdańsk 2004 M 00:12:27
6 210 SZYMBORSKA MAŁGORZATA Gimnazjum nr 20 im. Hanzy 2004 K 00:12:49
7 203 JASZCZUK MARTA MOS ZATOKA BRANIEWO 2003 K 00:13:11
8 201 JAKUBEK GWIDON Team Trójmiasto 2004 M 00:14:01

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni