z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3 - Gdańsk

26.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 54 ZGLEŃSKI EMIL Przedszkole Św. Jacka w Straszynie 2012 M 00:01:09
2 1 PIOTROWSKI TOMEK Przedszkole Biały Kotek OBC 2012 M 00:01:13
3 56 WRÓBLEWSKA POLA 2011 K 00:01:13
4 9 LENDZION JAKUB Przedszkole nr 64 Kubuś Puchatek 2012 M 00:01:15
5 52 POTOCKI-BABIŃSKI LEONARD 2012 M 00:01:16
6 21 KUŚMIERCZYK ADAM Przedszkole Pozytywne Inicjatywy nr 2 2012 M 00:01:19
7 12 PASCHKE MARYSIA Przedszkole Pod Modrzewiem Nr 42 2012 K 00:01:22
8 51 LIP TOMASZ Parówy hmm hmm hmm 2014 M 00:01:34
9 19 MINKIEWICZ BORYS 2013 M 00:01:39
10 53 GONDEK LENA 2012 K 00:01:40
11 18 JELNICKI JAN przedszkole Kubuś Puchatek 2012 M 00:01:40
12 16 KLUCZNIK JOASIA 2013 K 00:01:41
13 6 OSTROWSKI JACEK Publiczne Przedszkole w Lubichowie 2014 M 00:01:48
14 67 SIEROCIN NELA 2014 K 00:01:50
15 15 TRZASKO OLEG 2014 M 00:01:55
16 14 RASZPUNDA ADA nr 52 w Gdańsku 2014 K 00:02:13
17 57 RYBARCZYK GRZEGORZ 2014 M 00:02:18
18 2 SYWANYCZ ADAM Przedszkole 52 Gdańsk 2013 M 00:02:26
19 11 PASCHKE LEONARD 2016 M 00:02:27
20 55 STELLER OLGA 2014 K 00:02:59
21 5 PRASEK LEA Nr 54 Gdynia 2014 K 00:03:02

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 OSTROWSKI KONRAD SP Lubichowo 2010 M 00:00:57
2 54 ŁYSKANOWSKI MARCIN SP18/CTS 2010 M 00:00:57
3 11 BANEL WOJCIECH 2010 M 00:00:58
4 1 DRAGAN BLANKA 2010 K 00:01:02
5 15 TRZASKO MARTYNA SP nr 81 w Gdańsku 2011 K 00:01:03
6 56 STELLER DAWID SP 27 GDAŃSK 2010 M 00:01:04
7 21 TORBICZ HENRYK przedszkole Wesole Skrzaty 2011 M 00:01:06
8 51 LIPNICKI ADAM AP Ostróda 2010 M 00:01:09
9 57 KOKOCIŃSKA LAURA Szkoła Podstawowa Nr 19 w Gdańsku 2011 K 00:01:09
10 2 SYWANYCZ ZUZANNA SP 2 Gdańsk 2010 K 00:01:11
11 52 HORBACZEWSKI PIOTR 2011 M 00:01:12
12 6 RYBARCZYK PIOTR Przedszkole nr 16 2011 M 00:01:13
13 55 BRYŁKA ADRIANNA Przedszkole nr 12 2011 K 00:01:15
14 4 KAMIŃSKI JAN ANTONI STO 03 2011 M 00:01:16
15 8 KABATA JAN Nasza Szkoła 2010 M 00:01:16
16 16 SOBOCIŃSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 21 2011 K 00:01:19
17 3 ZARZYCKA HANNA Jantar 2011 K 00:01:23
18 53 TRENKNER ZOFIA sp35 gdańsk 2011 M 00:01:25
19 12 MARCINKOWSKA IGA 2011 K 00:01:28
20 18 MISIEJKO ŁUKASZ Saltus Sport Team 2011 M 00:01:31

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 JAŻDŻEWSKI JONATAN KREATIVSPORT LĘBORK 2008 M 00:02:16
2 51 ŚWIĄTKOWSKA NATALIA SP nr 75 Gdańsk 2008 K 00:02:18
3 4 OSTROWSKI ADAM SP Lubichowo 2008 M 00:02:20
4 21 PTACH WERONIKA SP nr 4 Pruszcz Gdański 2009 K 00:02:21
5 1 ROGOWSKI WIKTOR Gedania Gdańsk - SP42 2008 M 00:02:29
6 2 SURYN HANNA 2008 K 00:02:30
7 57 SAFRANOW JĘDRZEJ Gdańsk SP2 Morena 2009 M 00:02:33
8 10 TRZASKO ALICJA SP nr 81 w Gdańsku 2008 K 00:02:33
9 11 SZYMBORSKA MARIKA SP 50 2009 K 00:02:35
10 59 KALISZ-FEDORUK ZUZIA SP 7 Sopot 2008 K 00:02:46
11 55 KOKOCIŃSKI MATEUSZ Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku 2009 M 00:02:49
12 53 TRENKNER FRANCISZEK 2009 M 00:02:51
13 54 ZGLEŃSKA ALEKSANDRA Szkoła podstawowa w Straszynie 2008 K 00:02:54
14 8 WALENTYNOWICZ LENA Pruscz Biega/SP 4 2009 K 00:02:57
15 12 LIP BARTOSZ SP39 Gdynia/PARÓWY hmm hmm hmm 2008 M 00:02:59
16 58 DAWIDOWSKA KINGA SOSW Puck 2008 K 00:03:02
17 52 HORBACZEWSKA EWA 2009 K 00:03:02
18 9 PEŁSZYŃSKI KRZYSIEK 2009 M 00:03:19
19 56 KOLECKI STANISLAW SP 20 Gdynia 2008 M 00:03:30

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 58 BIAŁAS OLIVIER SP 47 Gdynia 2005 M 00:06:10
2 56 JANICKA DOMINIKA SKLA Sopot 2005 K 00:06:15
3 99 GÓRSKA MAŁGORZATA SP6 Wejherowo / SKLA Sopot 2005 K 00:06:23
4 52 HORBACZEWSKI GRZEGORZ 2005 M 00:06:40
5 54 ŚLUSAŁEK WERONIKA Zorza Gdynia 2006 K 00:06:50
6 22 SMAL DAMIAN Szkola 2007 M 00:06:53
7 55 WRÓBLEWSKI JAN Szkoła Pozytywna 2007 M 00:06:56
8 60 GOŁĄBEK SANDRA SP 3 Lębork 2005 K 00:07:09
9 98 KRÓL DOMINIK GKS Gedania Gdańsk 2005 M 00:07:17
10 61 BOBIŃSKA ALEKSANDRA SP 81 Gdańsk 2005 K 00:07:18
11 21 WILK IGOR Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk 2007 M 00:07:22
12 53 TRENKNER MIKOŁAJ 2007 M 00:07:37
13 62 KRZYNÓWEK OSKAR Szkoła Podsdtawowa Nr. 17 Gdynia 2006 M 00:07:38
14 14 JELNICKI FRANCISZEK SP 89 2006 M 00:07:40
15 2 WIŚNIEWSKI JAKUB Belta Team 2005 M 00:07:41
16 5 STĘPIŃSKA KORNELIA Reda SP 4 2006 K 00:07:42
17 59 RUCIŃSKI IGNACY Bike U Up 2007 M 00:07:59
18 64 SŁABIŃSKI JULIA Szkoła podstawowa nr 70 Gdańsk 2005 K 00:08:27
19 6 BAŁDYGA TYMON Runeda 2007 M 00:08:28
20 12 GULCZ BARBARA Runnersi S7 Banino 2007 K 00:08:28
21 8 PEŁSZYŃSKI PIOTREK 2007 M 00:08:37
22 1 FILBRANDT MACIEJ SP 92 Gdańsk 2006 M 00:08:45
23 63 ROGOCZ ANTONINA 2007 K 00:09:03
24 7 GRZESZCZAK BARTOSZ SP 23 Gdynia 2006 M 00:09:32
25 11 POBŁOCKI TYMOTEUSZ Szkoła podstawowa Bojano 2007 M 00:09:34
26 72 WOZNIAK AMELIA 79 SZPD 2006 K 00:09:35
27 16 KLASSA FILIP 2005 M 00:09:55
28 9 PEŁSZYŃSKI TOMEK 2007 M 00:10:11
29 13 SKRZYPKOWSKA DARIA Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia 2006 K 00:10:36
30 51 LIPNICKA MARTA SP 1 Ostróda 2005 K 00:10:51

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 214 ICKOWSKI TOMASZ zorza gdynia 2002 M 00:09:25
2 213 RUSOŃ BARTOSZ SP SALEZJANEK RUMIA 2004 M 00:09:40
3 206 BAŁDYGA MIŁOSZ Runeda 2004 M 00:10:16
4 255 PAWLAK BARTOSZ Szkoła 2003 M 00:11:02
5 202 DROSZKOWSKA ZUZANNA Lks Zorza Gdynia 2002 K 00:11:09
6 210 SZYMBORSKA MAŁGORZATA Gimnazjum nr 20 im. Hanzy 2004 K 00:11:16
7 254 SIKORA PATRYCJA Zorza Gdynia 2002 K 00:11:29
8 251 WRÓBEL NIKODEM 2004 M 00:11:36
9 209 SKOPCZYŃSKI JANEK biegowyswiat.pl/SP33Gdańsk 2004 M 00:11:43
10 253 KOLECKI ADAM SP 20 Gdynia 2004 M 00:12:01
11 201 JAKUBEK GWIDON Team Trójmiasto 2004 M 00:12:04
12 205 GUMKOWSKA ALICJA MMKS Gdańsk 2004 K 00:12:12
13 215 PIOTROWSKA ZOFIA Gimnazjum w Kosakowie 2002 K 00:12:14
14 252 BAŃKOWSKA NADZIEJA Lks Zorza Gdynia 2003 K 00:14:02

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni