z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2 - Gdynia

29.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 58 ZGLEŃSKI EMIL Przedszkole Św. Jacka w Straszynie 2012 M 00:01:47
2 1 PIOTROWSKI TOMEK Przedszkole Biały Kotek OBC 2012 M 00:01:54
3 60 LASZCZYK IGOR 2012 M 00:02:04
4 59 URBANIAK ANTONONA Troche_inny_tata 2012 K 00:02:08
5 10 SZCZYPKA ADRIANNA 2012 K 00:02:12
6 62 POTOCKI-BABIŃSKI LEONARD 2012 M 00:02:13
7 18 JELNICKI JAN przedszkole Kubuś Puchatek 2012 M 00:02:14
8 57 PASCHKE MARYSIA Przedszkole Pod Modrzewiem Nr 42 2012 K 00:02:29
9 4 WILKUS KUBA Sopot 2013 M 00:02:43
10 63 OSTROWSKI JACEK Publiczne Przedszkole w Lubichowie 2014 M 00:02:50
11 61 SYWANYCZ ADAM Przedszkole 52 Gdańsk 2013 M 00:02:56
12 19 MINKIEWICZ BORYS 2013 M 00:03:00
13 3 WILKUS KACPER Sopot 2013 M 00:03:06

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 58 OSTROWSKI KONRAD SP Lubichowo 2010 M 00:01:25
2 11 BANEL WOJCIECH 2010 M 00:01:30
3 17 BAGIŃSKI IGOR SP85 2010 M 00:01:32
4 1 DRAGAN BLANKA 2010 K 00:01:34
5 9 ARMATYŃSKI TADEUSZ Mks gdańsk 2010 M 00:01:39
6 56 JANKIEWICZ JERZY SP 12 Gdynia 2010 M 00:01:41
7 19 JANKOWIAK AMELIA SP 81 Gdańsk 2010 K 00:01:51
8 55 HORBACZEWSKI PIOTR 2011 M 00:01:54
9 8 KABATA JAN Nasza Szkoła 2010 M 00:02:00
10 57 SYWANYCZ ZUZANNA SP 2 Gdańsk 2010 K 00:02:01
11 16 SOBOCIŃSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 21 2011 K 00:02:03
12 6 RYBARCZYK PIOTR Przedszkole nr 16 2011 M 00:02:08
13 3 ZARZYCKA HANNA Jantar 2011 K 00:02:09
14 7 DAWIDOWICZ KAMIL Bogatka Biega 2011 M 00:02:20

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 SIKORA DAWID SP 31 Gdynia 2008 M 00:02:20
2 6 JAŻDŻEWSKI JONATAN KREATIVSPORT LĘBORK 2008 M 00:02:20
3 13 BAGIŃSKI MARCIN SP85 2008 M 00:02:29
4 1 ROGOWSKI WIKTOR Gedania Gdańsk - SP42 2008 M 00:02:45
5 60 PTACH WERONIKA SP nr 4 Pruszcz Gdański 2009 K 00:02:50
6 63 OSTROWSKI ADAM SP Lubichowo 2008 M 00:02:58
7 64 KALISZ-FEDORUK ZUZIA SP 7 Sopot 2008 K 00:03:00
8 62 DANCEWICZ MILENA 2009 K 00:03:03
9 58 ZGLEŃSKA ALEKSANDRA Szkoła podstawowa w Straszynie 2008 K 00:03:08
10 59 HORBACZEWSKA EWA 2009 K 00:03:09
11 12 LIP BARTOSZ SP39 Gdynia/PARÓWY hmm hmm hmm 2008 M 00:03:13
12 61 LASZCZYK FILIP SP nr 4 2009 M 00:03:19
13 15 ENGELBERG ZUZANNA 2008 K 00:03:58

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 69 BIAŁAS OLIVIER SP 47 Gdynia 2005 M 00:03:51
2 17 GÓRSKA MAŁGORZATA SP6 Wejherowo / SKLA Sopot 2005 K 00:03:58
3 63 HORBACZEWSKI GRZEGORZ 2005 M 00:04:05
4 65 SMAL DAMIAN Szkola 2007 M 00:04:11
5 64 ŚLUSAŁEK WERONIKA Zorza Gdynia 2006 K 00:04:13
6 19 JANKOWIAK PIOTR SP 81 Gdańsk 2007 M 00:04:34
7 71 GOŁĄBEK SANDRA SP 3 Lębork 2005 K 00:04:35
8 14 JELNICKI FRANCISZEK SP 89 2006 M 00:04:37
9 21 WILK IGOR Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk 2007 M 00:04:42
10 5 STĘPIŃSKA KORNELIA Reda SP 4 2006 K 00:04:43
11 2 WIŚNIEWSKI JAKUB Belta Team 2005 M 00:04:52
12 72 JĘDRZEJEWSKA ALEKSANDRA SP 81 Gdańsk 2007 K 00:04:55
13 68 RUCIŃSKI IGNACY Bike U Up 2007 M 00:04:57
14 70 KRAWCZYŃSKA NATALIA sp 86 Gdańsk 2006 K 00:04:58
15 6 BAŁDYGA TYMON Runeda 2007 M 00:05:02
16 73 SŁABIŃSKI JULIA Szkoła podstawowa nr 70 Gdańsk 2005 K 00:05:09
17 12 GULCZ BARBARA Runnersi S7 Banino 2007 K 00:05:27
18 4 PAWŁOWSKA JULIA SP 3 Braniewo 2007 K 00:05:30
19 67 ROGOCZ ANTONINA 2007 K 00:05:51
20 16 KLASSA FILIP 2005 M 00:06:13
21 13 SKRZYPKOWSKA DARIA Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia 2006 K 00:06:34
22 62 KLAJBOR URSZULA szkola podstawowa nr 2 2007 K 00:06:38
23 61 KLAJBOR IGNACY Szkoła podstawowa nr 2 w Olsztynie 2006 M 00:07:07

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 214 ICKOWSKI TOMASZ zorza gdynia 2002 M 00:07:05
2 213 RUSOŃ BARTOSZ SP SALEZJANEK RUMIA 2004 M 00:07:14
3 206 BAŁDYGA MIŁOSZ Runeda 2004 M 00:07:24
4 274 PIERNICKI KLAUDIUSZ Lks Zorza Gdynia 2003 M 00:07:44
5 273 PIERNICKI KAMIL LKS Zorza Gdynia 2003 M 00:07:51
6 202 DROSZKOWSKA ZUZANNA Lks Zorza Gdynia 2002 K 00:08:38
7 203 JASZCZUK MARTA MOS ZATOKA BRANIEWO 2003 K 00:08:57
8 271 MILEWSKA MARTA Sekcja Lekkoatletyczna Susz 2004 K 00:09:38
9 205 GUMKOWSKA ALICJA MMKS Gdańsk 2004 K 00:10:15
10 272 BAŃKOWSKA NADZIEJA Lks Zorza Gdynia 2003 K 00:11:12

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni