z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1 - Gdańsk

01.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 LENDZION JAKUB Przedszkole nr 64 Kubuś Puchatek 2012 M 00:01:13
2 65 ZGLEŃSKI EMIL Przedszkole Św. Jacka w Straszynie 2012 M 00:01:14
3 1 PIOTROWSKI TOMEK Przedszkole Biały Kotek OBC 2012 M 00:01:15
4 10 SZCZYPKA ADRIANNA 2012 K 00:01:16
5 64 URBANIAK ANTONONA Troche_inny_tata 2012 K 00:01:21
6 60 GÓRECKI DAWID Przedszkole w Straszynie 2012 M 00:01:24
7 18 JELNICKI JAN przedszkole Kubuś Puchatek 2012 M 00:01:27
8 63 GONDEK LENA 2012 K 00:01:31
9 17 KNUT JAKUB 2013 M 00:01:32
10 56 MINKIEWICZ BORYS 2013 M 00:01:34
11 4 WILKUS KUBA Sopot 2013 M 00:01:37
12 16 KLUCZNIK JOASIA 2013 K 00:01:38
13 54 LIP TOMASZ Parówy hmm hmm hmm 2014 M 00:01:41
14 62 KWIATKOWSKA JOANNA 2013 K 00:01:43
15 3 WILKUS KACPER Sopot 2013 M 00:01:44
16 8 ŚLIWIŃSKA LENA SLIVA 2012 K 00:01:46
17 13 SEDLACZEK EWELINA Przedszkle Nr 11 2013 K 00:01:52
18 58 BŁASZCZUK JULIAN Przedszkole nr 7 / Morsy Gdyńskie / TriMama 2014 M 00:01:55
19 70 DAGIL ALEKSANDRA 2014 K 00:01:55
20 69 KARCZEWSKA RÓŻA 2014 K 00:01:55
21 67 SIEROCIN NELA 2014 K 00:01:56
22 15 TRZASKO OLEG 2014 M 00:01:59
23 14 RASZPUNDA ADA nr 52 w Gdańsku 2014 K 00:02:01
24 66 WICHOWSKA ADA EDU Przedszkole Gdańsk 2014 K 00:02:06
25 68 RYBARCZYK GRZEGORZ 2014 M 00:02:08
26 72 KUCZYŃSKI ALEKSANDER 2015 M 00:02:14
27 71 KARCZEWSKI RYSZARD 2016 M 00:02:53

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 60 ŁYSKANOWSKI MARCIN SP18/CTS 2010 M 00:00:59
2 11 BANEL WOJCIECH 2010 M 00:01:01
3 17 BAGIŃSKI IGOR SP85 2010 M 00:01:03
4 15 TRZASKO MARTYNA SP nr 81 w Gdańsku 2011 K 00:01:04
5 58 JANKIEWICZ JERZY SP 12 Gdynia 2010 M 00:01:05
6 1 DRAGAN BLANKA 2010 K 00:01:05
7 14 RASZPUNDA IGA nr 52 w Gdańsku 2011 K 00:01:06
8 9 ARMATYŃSKI TADEUSZ Mks gdańsk 2010 M 00:01:09
9 62 MILLER ZOFIA 2010 K 00:01:09
10 57 KOKOCIŃSKA LAURA Szkoła Podstawowa Nr 19 w Gdańsku 2011 K 00:01:12
11 61 WICHOWSKI WIKTOR SP 12 Gdańsk 2010 M 00:01:13
12 59 GÓRSKA PAULINA SP nr 20 Gdynia 2011 K 00:01:13
13 63 HORBACZEWSKI PIOTR 2011 M 00:01:15
14 16 SOBOCIŃSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 21 2011 K 00:01:16
15 6 RYBARCZYK PIOTR Przedszkole nr 16 2011 M 00:01:17
16 3 ZARZYCKA HANNA Jantar 2011 K 00:01:18
17 8 KABATA JAN Nasza Szkoła 2010 M 00:01:20
18 64 BRYŁKA ADRIANNA Przedszkole nr 12 2011 K 00:01:23
19 65 KALITA PAULINA Tri mama 2011 K 00:01:27
20 7 DAWIDOWICZ KAMIL Bogatka Biega 2011 M 00:01:27
21 4 KAMIŃSKI JAN ANTONI STO 03 2011 M 00:01:28
22 12 MARCINKOWSKA IGA 2011 K 00:01:30
23 55 TRENKNER ZOFIA sp35 gdańsk 2011 M 00:01:32
24 54 WOŁOWICZ LENA 2011 K 00:01:40
PK 103 WILKUS SZYMON Sopot 2009 M 00:01:40

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 JAŻDŻEWSKI JONATAN KREATIVSPORT LĘBORK 2008 M 00:02:18
2 13 BAGIŃSKI MARCIN SP85 2008 M 00:02:20
3 7 SIKORA DAWID SP 31 Gdynia 2008 M 00:02:22
4 61 PREISS MATEUSZ SP 47 2008 M 00:02:31
5 66 DANCEWICZ MILENA 2009 K 00:02:36
6 67 KALISZ-FEDORUK ZUZIA SP 7 Sopot 2008 K 00:02:36
7 1 ROGOWSKI WIKTOR Gedania Gdańsk - SP42 2008 M 00:02:41
8 10 TRZASKO ALICJA SP nr 81 w Gdańsku 2008 K 00:02:42
9 53 KOKOCIŃSKI MATEUSZ Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku 2009 M 00:02:53
10 60 ZGLEŃSKA ALEKSANDRA Szkoła podstawowa w Straszynie 2008 K 00:02:55
11 8 WALENTYNOWICZ LENA Pruscz Biega/SP 4 2009 K 00:02:55
12 63 HORBACZEWSKA EWA 2009 K 00:02:56
13 52 TRENKNER FRANCISZEK 2009 M 00:02:56
14 2 SURYN HANNA 2008 K 00:03:01
15 12 LIP BARTOSZ SP39 Gdynia/PARÓWY hmm hmm hmm 2008 M 00:03:08
16 65 GOLEC BARTOSZ BIT 2008 M 00:03:11
17 62 DAGIL ADAM SP 38 2008 M 00:03:24
18 15 ENGELBERG ZUZANNA 2008 K 00:03:35
19 9 PEŁSZYŃSKI KRZYSIEK 2009 M 00:03:45
20 64 KOLECKI STANISLAW 2008 M 00:03:48

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 61 BIAŁAS OLIVIER SP 47 Gdynia 2005 M 00:06:12
2 58 JANICKA DOMINIKA SKLA Sopot 2005 K 00:06:20
3 64 GÓRSKA MAŁGORZATA SP6 Wejherowo / SKLA Sopot 2005 K 00:06:26
4 63 HORBACZEWSKI GRZEGORZ 2005 M 00:06:29
5 15 KRÓL DOMINIK GKS Gedania Gdańsk 2005 M 00:06:44
6 57 TRENKNER MIKOŁAJ 2007 M 00:06:55
7 66 KRZYNÓWEK OSKAR Szkoła Podsdtawowa Nr. 17 Gdynia 2006 M 00:07:08
8 60 BOBIŃSKA ALEKSANDRA SP 81 Gdańsk 2005 K 00:07:32
9 69 ZYDOREK FRANCISZEK Szkoła nr 20 Gdynia 2006 M 00:07:40
10 2 WIŚNIEWSKI JAKUB Belta Team 2005 M 00:07:41
11 14 JELNICKI FRANCISZEK SP 89 2006 M 00:07:46
12 5 STĘPIŃSKA KORNELIA Reda SP 4 2006 K 00:07:48
13 6 BAŁDYGA TYMON Runeda 2007 M 00:07:59
14 68 RUCIŃSKI IGNACY Bike U Up 2007 M 00:08:03
15 12 GULCZ BARBARA Runnersi S7 Banino 2007 K 00:08:21
16 4 PAWŁOWSKA JULIA SP 3 Braniewo 2007 K 00:08:31
17 62 DUCHLIŃSKA LIDIA SP Fregata 2006 K 00:08:36
18 8 PEŁSZYŃSKI PIOTREK 2007 M 00:08:36
19 70 ROGOCZ ANTONINA 2007 K 00:08:47
20 10 KNUT AMELIA 2007 K 00:08:51
21 65 SŁABIŃSKI JULIA Szkoła podstawowa nr 70 Gdańsk 2005 K 00:08:55
22 1 FILBRANDT MACIEJ SP 92 Gdańsk 2006 M 00:09:00
23 67 BEYER EMILIA Mewa Gdynia 2006 K 00:09:05
24 3 ŚLIWIŃSKI WOJCIECH SLIVA 2005 M 00:09:23
25 59 KLASSA FILIP 2005 M 00:09:29
26 11 POBŁOCKI TYMOTEUSZ Szkoła podstawowa Bojano 2007 M 00:09:29
27 13 SKRZYPKOWSKA DARIA Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia 2006 K 00:09:30
28 7 GRZESZCZAK BARTOSZ SP 23 Gdynia 2006 M 00:09:35
29 9 PEŁSZYŃSKI TOMEK 2007 M 00:09:57

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 258 ICKOWSKI TOMASZ zorza gdynia 2002 M 00:09:11
2 253 RUSOŃ BARTOSZ SP SALEZJANEK RUMIA 2004 M 00:09:26
3 259 PIERNICKI KLAUDIUSZ Lks Zorza Gdynia 2003 M 00:09:41
4 6 BAŁDYGA MIŁOSZ Runeda 2004 M 00:09:48
5 2 DROSZKOWSKA ZUZANNA Lks Zorza Gdynia 2002 K 00:10:27
6 4 GMITROWSKI KAROL Brak 2004 M 00:10:36
7 257 BARANOWSKI MIŁOSZ 2003 M 00:11:01
8 3 JASZCZUK MARTA MOS ZATOKA BRANIEWO 2003 K 00:11:32
9 9 SKOPCZYŃSKI JANEK biegowyswiat.pl/SP33Gdańsk 2004 M 00:11:37
10 254 KOLECKI ADAM 2004 M 00:11:39
11 1 JAKUBEK GWIDON Team Trójmiasto 2004 M 00:11:58
12 5 GUMKOWSKA ALICJA MMKS Gdańsk 2004 K 00:12:27
13 12 PERGOŁ ALICJA GIMNAZJUM 33 2003 K 00:12:39
14 260 DUCHLIŃSKA JULIA Gim. Kaziuki 2002 K 00:13:46
15 256 BAŃKOWSKA NADZIEJA Lks Zorza Gdynia 2003 K 00:14:27
16 261 RADTKE PATRYCJA Sosw Puck 2002 K 00:17:20
17 7 DAWIDOWSKA NATALIA Szkoła 2002 K 00:17:21
18 8 KORT MONIKA Sosw Puck 2002 K 00:17:54

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni