Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

06.03.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 28 KLIMCZAK ALAN Przedszkole 61 2016 M 00:01:24
2 175 NOWAK MIKOŁAJ 2017 M 00:01:27
3 8 PŁUSA AMELIA Savages 2016 K 00:01:28
4 13 SKOCZYLAS FILIP Przedszkole Słoneczna 9 2018 M 00:01:29
5 181 ZAŁOGA WIKTOR 2016 M 00:01:30
6 182 BRZEZIŃSKI MIKOŁAJ SP51 Szczecin 2016 M 00:01:31
7 5 SZCZEPANIAK MICHAŁ Teczowe przedszkole 2017 M 00:01:32
8 9 WINNIK FELICJA Ślimaki Winniczki 2016 K 00:01:32
9 178 MACKIEWICZ TOMASZ Przedszkole Publicznej w Dobrej 2017 M 00:01:33
10 33 KARSKI JAN PP10 2016 M 00:01:34
11 30 WIŚNIEWSKA POLA Pola Wito Olo 2016 K 00:01:35
12 180 OLKOWSKA KALINA 2016 K 00:01:36
13 38 WICHROWSKI FRANCISZEK Przedszkole nr 18, Szczecin 2017 M 00:01:41
14 4 FILIPOWSKI TYMOTEUSZ Fehlau Run Team 2017 M 00:01:43
15 183 BRAMOWSKA NIKOLA 2018 K 00:01:50
16 31 WIŚNIEWSKI WITOLD Pola Wito Olo 2018 M 00:01:51
17 1 PONIEWIERA MAKSYMILIAN Przedszkole 2016 M 00:01:59
18 6 ZIEMNIEWICZ LAURA 2016 K 00:01:59
19 184 ZIELIŃSKA HANNA 2018 K 00:02:02
20 176 RÓŻAŃSKA POLA Brzózki 2018 K 00:02:04
21 36 WOŁOWICZ PAWEŁEK Puszczyk Bukowy 2018 M 00:02:05
22 15 NASTAROWICZ WOJTUŚ Pszczółka i spółka 2017 M 00:02:05
23 35 WOŁOWICZ IZA Puszczyk Bukowy 2020 K 00:02:06
24 25 FIAŁEK ANASTAZJA Przedszkole Misia Uszatka Myślibórz 2017 K 00:02:09
25 12 MECHLIŃSKI STANISŁAW maluch_biega 2018 M 00:02:12
26 24 STANISZCZAK FRANCISZEK 2019 M 00:02:15
27 17 DOMIN ADAM przy SP63 2018 M 00:02:16
28 153 BRAMOWSKI NIKODEM 2016 M 00:02:27
29 3 FILIPOWSKI NIKODEM Fehlau Run Team 2019 M 00:03:31
30 11 MARMURA ZUZANNA 2019 K 00:03:34
31 177 MACKIEWICZ JULIA Punkt Przedszkolny w Dobrej 2018 K 00:03:36
32 43 KORTUS WIKTORIA 2018 K 00:03:38
33 26 FIAŁEK ANIELA 2020 K 00:03:42
34 23 OKIEŃCZUK LEON maliNowa Edukacja 2018 M 00:03:49
35 22 OKIEŃCZUK FILIP Nasza Bajka 2020 M 00:04:19

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 BUDNA HANNA UKS OSOT SZCZECIN 2014 K 00:00:59
2 13 KRUPIEŃCZYK BARTOSZ Sp 55 2014 M 00:01:00
3 12 WICHROWSKI IGNACY Przedszkole nr 18, Szczecin 2015 M 00:01:01
4 26 MINKO MAKSYMILIAN SP 42 2014 M 00:01:02
5 3 BUDNY ANTONI UKS OSOT SZCZECIN 2015 M 00:01:04
6 20 MAJ MARTA SP 59 / jakotakobiega 2014 K 00:01:04
7 9 PŁUSA NATALIA Savages 2014 K 00:01:06
8 180 STEFANIAK TOMASZ 2014 M 00:01:08
9 1 WOŁOSZYN TOSIA Adrenalina Team 2014 K 00:01:09
10 138 00:01:11
11 15 GŁADYSZAK HANNA Lego Friends 2014 K 00:01:13
12 18 BORG MARLEEN S.A.I.L. 2015 K 00:01:14
13 4 ZABŁOCKI SZYMON 2015 M 00:01:14
14 10 WINNIK IDALIA Ślimaki Winniczki 2014 K 00:01:14
15 6 SZCZEPANIAK ALICJA Do 20 szczecin 2014 K 00:01:15
16 23 MAJEWSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 47 2014 K 00:01:18
17 21 KOLB ANTONINA Przedszkole Publiczne Nr 11 2015 K 00:01:19
18 151 OLKOWSKI OLGIERD 2014 M 00:01:23
19 152 ZIELIŃSKI NATAN 2015 M 00:01:26
20 8 SZADOKIERSKI BARTOSZ Anawa Tour 2015 M 00:01:31
21 22 PAWŁASZEK JULIAN Przedszkole Publiczne nr 13 2015 M 00:01:35
22 7 BORODYN HANIA Farty Puszczy 2014 K 00:01:35
PK 150 RÓŻAŃSKA OLIWIA Brzózki 2015 K 00:03:13

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 ZIEMNIEWICZ JAKUB 2012 M 00:02:08
2 154 MACIOŁEK MIKOŁAJ 2012 M 00:02:09
3 6 SZADOKIERSKI SZYMON Anawa Tour 2013 M 00:02:10
4 19 DROŹDZIEL MILENA Sp 3 Gryfino 2012 K 00:02:18
5 12 BORG SIMON S.A.I.L. 2013 M 00:02:19
6 13 ZŁOTKOWSKA FLORKA SP59 2012 K 00:02:32
7 152 KONARSKA EMILIA 2012 K 00:02:34
8 8 ROMPALSKI FILIP SP39 2013 M 00:02:38
9 20 CHWIEŚKO OLIWIER Bezrzecze 2013 M 00:02:40
10 24 ZALEWSKA ZOSIA 2013 K 00:02:41
11 26 PILARCZYK IDA SP 35 2013 K 00:02:44
12 21 ŻMUDA JULIA Bezrzecze 2013 K 00:02:45
13 153 KOCOŃ JULIA 2013 K 00:02:51
14 150 ZAŁOGA WERONIKA 2013 K 00:02:59
15 14 MAJ HANNA SP 59 / jakotakobiega 2012 K 00:03:03
16 149 BOROWIEC ALICJA Savages 2013 K 00:03:22
17 16 SURDACKI JANEK Szkoła Podstawowa Nr 2 w Gryfinie 2013 M 00:03:28
18 151 AGAYEVA SZAHNAZ 2013 K 00:04:42

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KIELSZNIA MICHAŁ AP Pogoń 2010 M 00:03:51
2 33 WYMYSŁOWSKI MATEUSZ 2009 M 00:03:53
3 32 WYMYSŁOWSKI ŁUKASZ 2009 M 00:04:06
4 10 WOJNAR MICHAŁ Szkoła CMS 2010 M 00:04:14
5 24 PILARCZYK EMIL Football Arena 2010 M 00:04:16
6 40 PSZCZÓŁKOWSKI TYMON 2011 M 00:04:20
7 38 KLIMCZAK ADAM Sp 37 2011 M 00:04:24
8 156 ZABIELSKA WIKTORIA UKSMKL SZCZECIN 2010 K 00:04:25
9 14 MAZUR MAKSYMILIAN Szkoła Podstawowa Bezrzecze 2010 M 00:04:31
10 35 SELWASIUK JOANNA MKS Kusy Szczecin 2009 K 00:04:32
11 9 WOJNAR MARCIN Szkoła CMS 2010 M 00:04:38
12 44 TOMKOWICZ MARLENA SP 59 Szczecin 2010 K 00:04:41
13 30 JANKOWSKI SZYMON Salos Szczecin 2011 M 00:04:51
14 29 KOLB ALEKSANDER Szkoła Podstawowa Nr 71 2011 M 00:05:13
15 34 PAWŁASZEK KATARZYNA Centrum Mistrzostwa Sportowego/MKS Olimpia Szczecin 2011 K 00:05:16
16 22 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Sp 55 2011 M 00:05:17
17 13 PRZEWORSKI JAKUB SP nr 48 Szczecin 2009 M 00:05:35
18 25 KUPCZYK OKSANA MONIA GYM 2011 K 00:05:52
19 3 WOŁOSZYN MAJA Adrenalina Team 2011 K 00:06:02
20 19 GOŁEMBIEWSKA WERONIKA 2010 K 00:06:08
21 27 ZŁOTKOWSKA TOSIA SP59 2010 K 00:06:10
22 42 KWAŚNIEWSKA LAURA Szkoła Podstawowa nr 59 2011 K 00:06:11
23 31 WISZNIEWSKI OSKAR SP 23 2009 M 00:06:26
24 16 KRAJEWSKI JAKUB SP48 2009 M 00:06:53
25 20 MARMURA MARIUSZ SP1 Stargard 2010 M 00:07:19
26 159 MAJEWSKI KAJETAN KTA O/Szczecin 2011 M 00:07:59

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 215 ZAJĄC RADOSŁAW II LO w Szczecinie / MKL Szczecin 2006 M 00:07:32
2 345 MICHAŁOWSKI KACPER 2006 M 00:08:34
3 344 OSIADACZ DOMINIK Move Trzebież 2006 M 00:08:51
4 346 BOSEK OSKAR Move Trzebież 2006 M 00:09:04
5 343 PINKOS TOMASZ 2006 M 00:09:56
6 211 PIĄTKOWSKA WERONIKA PSP Mierzyn 2008 K 00:10:51
7 204 PRUSINOWSKA ALEKSANDRA Szkoła 2006 K 00:11:11
8 206 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze Z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:11:21
9 348 TALAREK ZOFIA SP.20 2008 K 00:11:28
10 214 KONARSKA ALEKSANDRA LO9 2006 K 00:11:37
11 205 DOMIN ŁUCJA Szkoła Podstawowa nr 33 2008 K 00:14:27

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni