Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

06.02.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 157 PIECHOWIAK ZUZANNA 2016 K 00:01:32
2 8 PŁUSA AMELIA Savages 2016 K 00:01:36
3 156 BRZEZIŃSKI MIKOŁAJ SP51 Szczecin 2016 M 00:01:41
4 31 WIŚNIEWSKI WITOLD Pola Wito Olo 2018 M 00:01:43
5 28 KLIMCZAK ALAN Przedszkole 61 2016 M 00:01:47
6 13 SKOCZYLAS FILIP Przedszkole Słoneczna 9 2018 M 00:01:48
7 39 SAWICKA NELA Przedszkole 72 2016 K 00:01:49
8 41 SADŁOWSKA ZUZANNA Kraina Uśmiechu 2016 K 00:01:51
9 159 MACKIEWICZ TOMASZ Przedszkole Publicznej w Dobrej 2017 M 00:01:52
10 38 WICHROWSKI FRANCISZEK Przedszkole nr 18, Szczecin 2017 M 00:01:57
11 1 PONIEWIERA MAKSYMILIAN Przedszkole 2016 M 00:02:14
12 153 BRANOWSKA NIKOLA 2018 K 00:02:21
13 155 NOWAK MIKOŁAJ 2017 M 00:02:22
14 154 ZIELIŃSKA HANNA 2018 K 00:02:26
15 42 KACZOROWSKA ALICJA 2018 K 00:02:32
16 20 KLAUZA PIOTR www.PiotrekBIEGA.pl 2017 M 00:02:33
17 37 MAZURCZUK ALICJA Przedszkole Publiczne nr 8 2018 K 00:02:36
18 24 STANISZCZAK FRANCISZEK 2019 M 00:02:38
19 12 MECHLIŃSKI STANISŁAW maluch_biega 2018 M 00:02:50
20 43 KORTUS WIKTORIA 2018 K 00:02:52
21 145 MACKIEWICZ ALEKSANDRA Przedszkole Publicznej w Dobrej 2018 K 00:02:54
22 158 MACKIEWICZ JULIA Punkt Przedszkolny w Dobrej 2018 K 00:02:55
23 35 WOŁOWICZ IZA Puszczyk Bukowy 2020 K 00:03:44
24 10 BARTCZAK ZUZANNA 2019 K 00:04:16
25 11 MARMURA ZUZANNA 2019 K 00:04:18
26 160 WIEWIÓRSKA WIKTORIA Stonoga 2016 K 00:06:07
27 161 PIPER ADRIAN 2017 M 00:06:08
28 162 PIPER IZABELLA 2019 K 00:08:15
29 21 KLAUZA WOJCIECH www.PiotrekBIEGA.pl 2019 M 00:11:20

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 BUDNA HANNA UKS OSOT SZCZECIN 2014 K 00:01:09
2 26 MINKO MAKSYMILIAN SP 42 2014 M 00:01:13
3 12 WICHROWSKI IGNACY Przedszkole nr 18, Szczecin 2015 M 00:01:16
4 20 MAJ MARTA SP 59 / jakotakobiega 2014 K 00:01:16
5 9 PŁUSA NATALIA Savages 2014 K 00:01:20
6 3 BUDNY ANTONI UKS OSOT SZCZECIN 2015 M 00:01:20
7 18 BORG MARLEEN S.A.I.L. 2015 K 00:01:22
8 30 KACZOROWSKI ANTONI 2014 M 00:01:23
9 15 GŁADYSZAK HANNA Lego Friends 2014 K 00:01:23
10 4 ZABŁOCKI SZYMON 2015 M 00:01:24
11 138 KĘDZIERSKA JAGODA 2014 K 00:01:29
12 1 WOŁOSZYN TOSIA Adrenalina Team 2014 K 00:01:30
13 17 KACZMAREK JAKUB SP16 2014 M 00:01:33
14 137 ZIELIŃSKI NATAN 2015 M 00:01:36
15 23 MAJEWSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 47 2014 K 00:01:42
16 27 BRYŚKIEWICZ EWA Szybkie Bryśki 2015 K 00:01:45
17 11 ROMPALSKA ALICJA PP 11 2015 K 00:01:46
18 147 MICHAŚ ADAM 2015 M 00:08:07
PK 21 KOLB ANTONINA Przedszkole Publiczne Nr 11 2015 K 00:02:00

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 135 MACIOŁEK MIKOŁAJ 2012 M 00:02:38
2 12 BORG SIMON S.A.I.L. 2013 M 00:02:40
3 13 ZŁOTKOWSKA FLORKA SP59 2012 K 00:02:56
4 3 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:02:59
5 136 KOCOŃ JULIA 2013 K 00:03:00
6 21 ŻMUDA JULIA Bezrzecze 2013 K 00:03:02
7 26 PILARCZYK IDA SP 35 2013 K 00:03:05
8 20 CHWIEŚKO OLIWIER Bezrzecze 2013 M 00:03:06
9 8 ROMPALSKI FILIP SP39 2013 M 00:03:14
10 9 BARTCZAK WOJCIECH 2013 M 00:03:18
11 14 MAJ HANNA SP 59 / jakotakobiega 2012 K 00:03:28
12 134 JABŁECKA NATASZA KenyanRUN.com 2013 K 00:03:34
13 17 LEŚNIOWSKA-PARFIANOWICZ MILANA Leśne Wilcze Jednorożce 2013 K 00:03:36
14 16 SURDACKI JANEK Szkoła Podstawowa Nr 2 w Gryfinie 2013 M 00:03:53
15 27 SADŁOWSKA GABRIELA Szkoła Podstawowa nr 74 2013 K 00:04:01
PK 137 JAKUBOWSKI MICHAŁ 2012 M 00:02:43

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KIELSZNIA MICHAŁ AP Pogoń 2010 M 00:04:13
2 38 KLIMCZAK ADAM Sp 37 2011 M 00:04:33
3 35 SELWASIUK JOANNA MKS Kusy Szczecin 2009 K 00:04:52
4 160 KOCOŃ BARTOSZ 2010 M 00:05:03
5 34 PAWŁASZEK KATARZYNA Centrum Mistrzostwa Sportowego/MKS Olimpia Szczecin 2011 K 00:05:11
6 17 WALAS HANNA SP 3 w Szczecinie / UKS Olimpia Szczecin 2011 K 00:05:13
7 29 KOLB ALEKSANDER Szkoła Podstawowa Nr 71 2011 M 00:05:21
8 159 MLIŃSKI WIKTOR Sp.23 2009 M 00:05:25
9 2 DUDENKO FABIAN DUDKI TEAM 2010 M 00:05:41
10 27 ZŁOTKOWSKA TOSIA SP59 2010 K 00:05:51
11 3 WOŁOSZYN MAJA Adrenalina Team 2011 K 00:06:00
12 18 BARTCZAK FILIP 2011 M 00:06:04
13 16 KRAJEWSKI JAKUB SP48 2009 M 00:06:47
14 1 ŁEBKOWSKI JAKUB Szkoła podstawowa NR 2 Gryfino 2010 M 00:07:37
15 20 MARMURA MARIUSZ SP1 Stargard 2010 M 00:08:53
16 6 PUPEK WIKTORIA 2009 K 00:09:19
17 5 PUPEK MAKSYMILIAN 2011 M 00:11:01

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 326 OSIADACZ DOMINIK Move Trzebież 2006 M 00:09:05
2 329 JOŃSKI MATEUSZ Move Trzebież 2007 M 00:09:29
3 330 ROWIŃSKI BARTOSZ Move Trzebież 2007 M 00:09:33
4 210 RAK IZABELA SP STO 2007 K 00:09:44
5 206 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze Z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:10:54
6 204 PRUSINOWSKA ALEKSANDRA Szkoła 2006 K 00:11:17
7 211 PIĄTKOWSKA WERONIKA PSP Mierzyn 2008 K 00:11:26
8 202 ZIELIŃSKI KAMIL 2008 M 00:11:43
9 214 KONARSKA ALEKSANDRA LO9 2006 K 00:13:09

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni