Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

19.12.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 137 MAZAN KACPER KOS BnO Szczecin 2016 M 00:01:20
2 39 SAWICKA NELA Przedszkole 72 2016 K 00:01:27
3 150 PAWLAK MICHALINA Przylep 2016 K 00:01:31
4 143 ZAŁOGA WIKTOR 2016 M 00:01:33
5 41 SADŁOWSKA ZUZANNA Kraina Uśmiechu 2016 K 00:01:34
6 149 PIECHOWIAK ZUZANNA 2016 K 00:01:34
7 145 BRZEZIŃSKI MIKOŁAJ SP51 Szczecin 2016 M 00:01:38
8 148 MACKIEWICZ TOMASZ Przedszkole Publicznej w Dobrej 2017 M 00:01:39
9 30 WIŚNIEWSKA POLA Pola Wito Olo 2016 K 00:01:41
10 133 OLKOWSKA KALINA 2016 K 00:01:43
11 44 GRZEGÓRZEK FILIP Raz Szczecin 2016 M 00:01:44
12 142 NOWAK MIKOŁAJ 2017 M 00:01:44
13 38 WICHROWSKI FRANCISZEK Przedszkole nr 18, Szczecin 2017 M 00:01:47
14 31 WIŚNIEWSKI WITOLD Pola Wito Olo 2018 M 00:01:48
15 1 PONIEWIERA MAKSYMILIAN Przedszkole 2016 M 00:01:58
16 18 PIECYK KRZYSZTOF 2018 M 00:02:04
17 144 BRAMOWSKA NIKOLA 2018 K 00:02:07
18 25 FIAŁEK ANASTAZJA Przedszkole Misia Uszatka Myślibórz 2017 K 00:02:17
19 12 MECHLIŃSKI STANISŁAW maluch_biega 2018 M 00:02:20
20 37 MAZURCZUK ALICJA Przedszkole Publiczne nr 8 2018 K 00:02:21
21 24 STANISZCZAK FRANCISZEK 2019 M 00:02:28
22 36 WOŁOWICZ PAWEŁEK Puszczyk Bukowy 2018 M 00:02:37
23 42 KACZOROWSKA ALICJA 2018 K 00:02:41
24 43 KORTUS WIKTORIA 2018 K 00:02:59
25 146 MACKIEWICZ ALEKSANDRA Przedszkole Publicznej w Dobrej 2018 K 00:03:09
26 147 MACKIEWICZ JULIA Punkt Przedszkolny w Dobrej 2018 K 00:03:09
27 3 FILIPOWSKI NIKODEM Fehlau Run Team 2019 M 00:03:34
28 34 OSOJCA ZUZANNA 2020 K 00:03:34
29 4 FILIPOWSKI TYMOTEUSZ Fehlau Run Team 2017 M 00:03:34
30 4 FILIPOWSKI TYMOTEUSZ Fehlau Run Team 2017 M 00:03:34
31 35 WOŁOWICZ IZA Puszczyk Bukowy 2020 K 00:03:58
32 10 BARTCZAK ZUZANNA 2019 K 00:03:58
33 11 MARMURA ZUZANNA 2019 K 00:04:01
34 26 FIAŁEK ANIELA 2020 K 00:04:22

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 BUDNA HANNA UKS OSOT SZCZECIN 2014 K 00:01:00
2 13 KRUPIEŃCZYK BARTOSZ Sp 55 2014 M 00:01:00
3 24 LEWANDOWSKA INES ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2015 K 00:01:03
4 26 MINKO MAKSYMILIAN SP 42 2014 M 00:01:03
5 12 WICHROWSKI IGNACY Przedszkole nr 18, Szczecin 2015 M 00:01:09
6 128 DROŹDZIEL ALEKSANDRA 2014 K 00:01:09
7 3 BUDNY ANTONI UKS OSOT SZCZECIN 2015 M 00:01:09
8 30 KACZOROWSKI ANTONI 2014 M 00:01:10
9 29 ZDEB ALEKSANDER Sp 7 2014 M 00:01:11
10 19 PIECYK MAGDALENA 2014 K 00:01:12
11 16 WIKTORZAK IGOR Szkoła Podstawowa nr 16 w Szczecinie 2014 M 00:01:15
12 15 GŁADYSZAK HANNA Lego Friends 2014 K 00:01:15
13 17 KACZMAREK JAKUB SP16 2014 M 00:01:16
14 121 OLKOWSKI OLGIERD 2014 M 00:01:17
15 23 MAJEWSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 47 2014 K 00:01:18
16 4 ZABŁOCKI SZYMON 2015 M 00:01:18
17 18 BORG MARLEEN S.A.I.L. 2015 K 00:01:19
18 21 KOLB ANTONINA Przedszkole Publiczne Nr 11 2015 K 00:01:23
19 14 CZAPLICKA POLA SP 55 2015 K 00:01:29
20 124 PIĄTEK OLIWIA KOS BnO Szczecin 2014 K 00:01:29
21 22 PAWŁASZEK JULIAN Przedszkole Publiczne nr 13 2015 M 00:01:30
22 27 BRYŚKIEWICZ EWA Szybkie Bryśki 2015 K 00:01:34
23 11 ROMPALSKA ALICJA PP 11 2015 K 00:01:36
24 7 BORODYN HANIA Farty Puszczy 2014 K 00:01:42

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 22 BRYŚKIEWICZ FRANCISZEK Szybkie Bryśki 2013 M 00:02:11
2 19 DROŹDZIEL MILENA Sp 3 Gryfino 2012 K 00:02:14
3 4 ZIEMNIEWICZ JAKUB 2012 M 00:02:18
4 13 ZŁOTKOWSKA FLORKA SP59 2012 K 00:02:29
5 12 BORG SIMON S.A.I.L. 2013 M 00:02:30
6 3 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:02:33
7 8 ROMPALSKI FILIP SP39 2013 M 00:02:45
8 26 PILARCZYK IDA SP 35 2013 K 00:02:45
9 2 BONDARCZUK JERZY SP 59 2013 M 00:02:47
10 23 BRYŚKIEWICZ GABRIELA Szybkie Bryśki 2013 K 00:02:52
11 9 BARTCZAK WOJCIECH 2013 M 00:02:53
12 131 ZAŁOGA WERONIKA 2013 K 00:02:54
13 132 ŚLUSARCZYK JAN Łutututu 2013 M 00:03:05
14 5 DYKOWSKI ADAM SP6 2013 M 00:03:12
15 27 SADŁOWSKA GABRIELA Szkoła Podstawowa nr 74 2013 K 00:04:15
16 25 JARMOLIK KAROL Nr13 2013 M 00:04:55

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 36 LEWANDOWSKI GABRIEL ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 M 00:04:02
2 10 WOJNAR MICHAŁ Szkoła CMS 2010 M 00:04:02
3 40 PSZCZÓŁKOWSKI TYMON 2011 M 00:04:10
4 24 PILARCZYK EMIL Football Arena 2010 M 00:04:15
5 9 WOJNAR MARCIN Szkoła CMS 2010 M 00:04:17
6 34 PAWŁASZEK KATARZYNA Centrum Mistrzostwa Sportowego/MKS Olimpia Szczecin 2011 K 00:04:29
7 44 TOMKOWICZ MARLENA SP 59 Szczecin 2010 K 00:04:33
8 149 ZABIELSKA WIKTORIA UKSMKL SZCZECIN 2010 K 00:04:35
9 22 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Sp 55 2011 M 00:04:42
10 13 PRZEWORSKI JAKUB SP nr 48 Szczecin 2009 M 00:04:47
11 29 KOLB ALEKSANDER Szkoła Podstawowa Nr 71 2011 M 00:04:55
12 17 WALAS HANNA SP 3 w Szczecinie / UKS Olimpia Szczecin 2011 K 00:04:58
13 151 MLIŃSKI WIKTOR Sp.23 2009 M 00:05:05
14 146 ŚLUSARCZYK HANIA Łutututu 2011 K 00:05:06
15 43 GRZEGÓRZEK MAJA Raz Szczecin 2010 K 00:05:22
16 109 IWANOWSKA MICHALINA KOS BnO Szczecin 2009 K 00:05:28
17 42 KWAŚNIEWSKA LAURA Szkoła Podstawowa nr 59 2011 K 00:05:40
18 27 ZŁOTKOWSKA TOSIA SP59 2010 K 00:05:40
19 31 WISZNIEWSKI OSKAR SP 23 2009 M 00:06:00
20 2 DUDENKO FABIAN DUDKI TEAM 2010 M 00:06:01
21 18 BARTCZAK FILIP 2011 M 00:06:16
22 12 BONDARCZUK IRENA SP 59 2011 K 00:06:23
23 19 GOŁEMBIEWSKA WERONIKA 2010 K 00:06:31
24 1 ŁEBKOWSKI JAKUB Szkoła podstawowa NR 2 Gryfino 2010 M 00:06:54
25 6 PUPEK WIKTORIA 2009 K 00:07:53
26 20 MARMURA MARIUSZ SP1 Stargard 2010 M 00:08:06
27 150 MAJEWSKI KAJETAN KTA O/Szczecin 2011 M 00:08:07
28 5 PUPEK MAKSYMILIAN 2011 M 00:08:42

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 215 ZAJĄC RADOSŁAW II LO w Szczecinie / MKL Szczecin 2006 M 00:07:35
2 337 KOCIUBA KAJETAN KOS BnO Szczecin 2006 M 00:07:38
3 207 KOWAL FRANCISZEK SP69/Arkonia Szczecin 2008 M 00:08:51
4 338 PAWLAK JAKUB Ironman Szczecin 2006 M 00:08:53
5 210 RAK IZABELA SP STO 2007 K 00:09:03
6 331 JOŃSKI MATEUSZ Move Trzebież 2007 M 00:09:16
7 336 MIKUŁA IGA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:09:17
8 335 MIKUŁA DARIA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:09:38
9 203 LEMAŃSKA MAJA MKS Kusy Szczecin 2007 K 00:09:48
10 330 KRÓLIK JAKUB Move Trzebież 2007 M 00:10:19
11 333 ROWIŃSKI BARTOSZ Move Trzebież 2007 M 00:10:26
12 329 BANAŚ OSKAR Move Trzebież 2006 M 00:10:51
13 202 ZIELIŃSKI KAMIL 2008 M 00:10:52
14 212 BUTRYN ZUZANNA Hermes Gryfino 2008 K 00:11:03
15 204 PRUSINOWSKA ALEKSANDRA Szkoła 2006 K 00:11:14
16 214 KONARSKA ALEKSANDRA LO9 2006 K 00:12:03
17 334 ZIELIŃSKI KACPER Move Trzebież 2007 M 00:12:07
18 339 TALAREK ZOFIA SP.20 2008 K 00:12:09
19 340 NARÓĆ RADOSŁAW 2006 M 00:15:40

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni