Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

21.11.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 145 BRZEZIŃSKI MIKOŁAJ SP51 Szczecin 2016 M 00:01:20
2 39 SAWICKA NELA Przedszkole 72 2016 K 00:01:22
3 33 KARSKI JAN PP10 2016 M 00:01:26
4 13 SKOCZYLAS FILIP Przedszkole Słoneczna 9 2018 M 00:01:30
5 144 PIECHOWIAK ZUZANNA 2016 K 00:01:32
6 143 NOWAK MIKOŁAJ 2017 M 00:01:32
7 8 PŁUSA AMELIA Savages 2016 K 00:01:33
8 44 GRZEGÓRZEK FILIP Raz Szczecin 2016 M 00:01:34
9 141 ZAŁOGA WIKTOR 2016 M 00:01:35
10 41 SADŁOWSKA ZUZANNA Kraina Uśmiechu 2016 K 00:01:36
11 30 WIŚNIEWSKA POLA Pola Wito Olo 2016 K 00:01:38
12 5 SZCZEPANIAK MICHAŁ Teczowe przedszkole 2017 M 00:01:39
13 9 WINNIK FELICJA Ślimaki Winniczki 2016 K 00:01:40
14 142 PATYK JAN 2016 M 00:01:41
15 19 ŚPIEWAK LILIANNA 2016 K 00:01:45
16 6 ZIEMNIEWICZ LAURA 2016 K 00:01:47
17 17 DOMIN ADAM przy SP63 2018 M 00:02:04
18 18 PIECYK KRZYSZTOF 2018 M 00:02:05
19 25 FIAŁEK ANASTAZJA Przedszkole Misia Uszatka Myślibórz 2017 K 00:02:09
20 12 MECHLIŃSKI STANISŁAW maluch_biega 2018 M 00:02:10
21 7 FALEŃSKI JULIAN Hoża Team 2017 M 00:02:11
22 37 MAZURCZUK ALICJA Przedszkole Publiczne nr 8 2018 K 00:02:12
23 42 KACZOROWSKA ALICJA 2018 K 00:02:28
24 43 KORTUS WIKTORIA 2018 K 00:02:33
25 20 KLAUZA PIOTR www.PiotrekBIEGA.pl 2017 M 00:02:57
26 36 WOŁOWICZ PAWEŁEK Puszczyk Bukowy 2018 M 00:03:16
27 140 ŚLĘZAK JULIA 2020 K 00:03:21
28 35 WOŁOWICZ IZA Puszczyk Bukowy 2020 K 00:03:25
29 21 KLAUZA WOJCIECH www.PiotrekBIEGA.pl 2019 M 00:03:58
PK 26 FIAŁEK ANIELA 2020 K 00:04:00

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 KRUPIEŃCZYK BARTOSZ Sp 55 2014 M 00:00:58
2 2 BUDNA HANNA UKS OSOT SZCZECIN 2014 K 00:00:59
3 26 MINKO MAKSYMILIAN SP 42 2014 M 00:01:00
4 3 BUDNY ANTONI UKS OSOT SZCZECIN 2015 M 00:01:04
5 30 KACZOROWSKI ANTONI 2014 M 00:01:06
6 19 PIECYK MAGDALENA 2014 K 00:01:06
7 12 WICHROWSKI IGNACY Przedszkole nr 18, Szczecin 2015 M 00:01:06
8 9 PŁUSA NATALIA Savages 2014 K 00:01:08
9 29 ZDEB ALEKSANDER Sp 7 2014 M 00:01:09
10 18 BORG MARLEEN S.A.I.L. 2015 K 00:01:11
11 16 WIKTORZAK IGOR Szkoła Podstawowa nr 16 w Szczecinie 2014 M 00:01:12
12 17 KACZMAREK JAKUB SP16 2014 M 00:01:12
13 6 SZCZEPANIAK ALICJA Do 20 szczecin 2014 K 00:01:13
14 4 ZABŁOCKI SZYMON 2015 M 00:01:13
15 15 GŁADYSZAK HANNA Lego Friends 2014 K 00:01:14
16 1 WOŁOSZYN TOSIA Adrenalina Team 2014 K 00:01:14
17 10 WINNIK IDALIA Ślimaki Winniczki 2014 K 00:01:15
18 21 KOLB ANTONINA Przedszkole Publiczne Nr 11 2015 K 00:01:15
19 119 OSIKA ŁUKASZ Przedszkole Publ. nr 50 2015 M 00:01:21
20 27 BRYŚKIEWICZ EWA Szybkie Bryśki 2015 K 00:01:24
21 14 CZAPLICKA POLA SP 55 2015 K 00:01:25
22 121 WAWRZYNIAK NATASZA 2014 K 00:01:26
23 22 PAWŁASZEK JULIAN Przedszkole Publiczne nr 13 2015 M 00:01:27
24 8 SZADOKIERSKI BARTOSZ Anawa Tour 2015 M 00:01:29
25 11 ROMPALSKA ALICJA PP 11 2015 K 00:01:31
26 7 BORODYN HANIA Farty Puszczy 2014 K 00:01:35

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 22 BRYŚKIEWICZ FRANCISZEK Szybkie Bryśki 2013 M 00:02:06
2 4 ZIEMNIEWICZ JAKUB 2012 M 00:02:09
3 6 SZADOKIERSKI SZYMON Anawa Tour 2013 M 00:02:14
4 19 DROŹDZIEL MILENA Sp 3 Gryfino 2012 K 00:02:16
5 12 BORG SIMON S.A.I.L. 2013 M 00:02:18
6 121 ŚLĘZAK JAKUB KS Sztorm Szczecin 2013 M 00:02:25
7 8 ROMPALSKI FILIP SP39 2013 M 00:02:32
8 2 BONDARCZUK JERZY SP 59 2013 M 00:02:33
9 3 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:02:35
10 21 ŻMUDA JULIA Bezrzecze 2013 K 00:02:36
11 24 ZALEWSKA ZOSIA 2013 K 00:02:38
12 23 BRYŚKIEWICZ GABRIELA Szybkie Bryśki 2013 K 00:02:42
13 130 KOCOŃ JULIA 2013 K 00:02:44
14 129 ZAŁOGA WERONIKA 2013 K 00:02:48
15 128 OSIKA WOJCIECH Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczecinie 2013 M 00:02:51
16 127 ŚLUSARCZYK JAN Łutututu 2013 M 00:02:54
17 17 LEŚNIOWSKA-PARFIANOWICZ MILANA Leśne Wilcze Jednorożce 2013 K 00:03:10
18 27 SADŁOWSKA GABRIELA Szkoła Podstawowa nr 74 2013 K 00:03:22
19 25 JARMOLIK KAROL Nr13 2013 M 00:03:52
20 20 CHWIEŚKO OLIWIER Bezrzecze 2013 M 00:05:33

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 33 WYMYSŁOWSKI MATEUSZ 2009 M 00:03:54
2 38 KLIMCZAK ADAM Sp 37 2011 M 00:03:56
3 32 WYMYSŁOWSKI ŁUKASZ 2009 M 00:04:01
4 14 MAZUR MAKSYMILIAN Szkoła Podstawowa Bezrzecze 2010 M 00:04:16
5 10 WOJNAR MICHAŁ Szkoła CMS 2010 M 00:04:18
6 24 PILARCZYK EMIL Football Arena 2010 M 00:04:19
7 118 ZABIELSKA WIKTORIA UKSMKL SZCZECIN 2010 K 00:04:26
8 9 WOJNAR MARCIN Szkoła CMS 2010 M 00:04:28
9 34 PAWŁASZEK KATARZYNA Centrum Mistrzostwa Sportowego/MKS Olimpia Szczecin 2011 K 00:04:32
10 44 TOMKOWICZ MARLENA SP 59 Szczecin 2010 K 00:04:35
11 121 WYRWIŃSKI WIKTOR 2010 M 00:04:36
12 29 KOLB ALEKSANDER Szkoła Podstawowa Nr 71 2011 M 00:04:43
13 8 ŻEMOJDZIN MIKOŁAJ CKS Szczecin 2011 M 00:04:43
14 35 SELWASIUK JOANNA MKS Kusy Szczecin 2009 K 00:04:49
15 26 GAJZLER ANTONI SP 61 im. Michała Kmiecika w Szczecinie 2010 M 00:04:53
16 22 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Sp 55 2011 M 00:04:54
17 28 MLIŃSKI WIKTOR Sp.23 2009 M 00:04:56
18 125 BUCZKO ZIEMOWIT Sp59 2010 M 00:04:59
19 17 WALAS HANNA SP 3 w Szczecinie / UKS Olimpia Szczecin 2011 K 00:05:01
20 127 ŚLUSARCZYK HANIA Łutututu 2011 K 00:05:15
21 13 PRZEWORSKI JAKUB SP nr 48 Szczecin 2009 M 00:05:25
22 130 KOCOŃ BARTOSZ 2010 M 00:05:34
23 15 DZIOBA MICHAŁ Hoża Team 2010 M 00:05:36
24 43 GRZEGÓRZEK MAJA Raz Szczecin 2010 K 00:05:42
25 42 KWAŚNIEWSKA LAURA Szkoła Podstawowa nr 59 2011 K 00:05:51
26 12 BONDARCZUK IRENA SP 59 2011 K 00:05:56
27 3 WOŁOSZYN MAJA Adrenalina Team 2011 K 00:06:09
28 138 SZYMAŃSKI SZYMON 2010 M 00:06:27
29 25 KUPCZYK OKSANA MONIA GYM 2011 K 00:06:34
30 39 KARSKA LENA SP8 2010 K 00:06:57
31 140 MAJEWSKI KAJETAN KTA O/Szczecin 2011 M 00:07:06
32 16 KRAJEWSKI JAKUB SP48 2009 M 00:07:14

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 215 ZAJĄC RADOSŁAW II LO w Szczecinie / MKL Szczecin 2006 M 00:07:43
2 329 PIETRUSZYŃSKA JOANNA Go 2 Tri Szczecin 2006 K 00:08:14
3 331 PAWLAK JAKUB KS Ironman Szczecin 2006 M 00:09:08
4 210 RAK IZABELA SP STO 2007 K 00:09:17
5 328 KRÓL MATEUSZ 2006 M 00:09:33
6 326 JOŃSKI MATEUSZ Move Trzebież 2007 M 00:09:57
7 202 ZIELIŃSKI KAMIL 2008 M 00:10:04
8 206 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze Z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:10:25
9 316 BANAŚ OSKAR Move Trzebież 2006 M 00:10:52
10 313 OSIADACZ DOMINIK Move Trzebież 2006 M 00:11:01
11 314 BOSEK OSKAR Move Trzebież 2006 M 00:11:14
12 212 BUTRYN ZUZANNA Hermes Gryfino 2008 K 00:11:15
13 211 PIĄTKOWSKA WERONIKA PSP Mierzyn 2008 K 00:11:25
14 204 PRUSINOWSKA ALEKSANDRA Szkoła 2006 K 00:11:38
15 205 DOMIN ŁUCJA Szkoła Podstawowa nr 33 2008 K 00:12:12
16 330 TALAREK ZOFIA SP.20 2008 K 00:12:17
17 213 BUCZKO POLA Sp59 2008 K 00:12:21
18 332 NARÓĆ RADOSŁAW 2006 M 00:16:35

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni