Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

24.10.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 28 KLIMCZAK ALAN Przedszkole 61 2016 M 00:01:17
2 33 KARSKI JAN PP10 2016 M 00:01:23
3 13 SKOCZYLAS FILIP Przedszkole Słoneczna 9 2018 M 00:01:24
4 2 GŁOGOWSKI HENIO 2018 M 00:01:25
5 128 PATYK JAN 2016 M 00:01:26
6 130 PAWLAK MICHALINA 2016 K 00:01:29
7 112 GRZEGÓRZEK FILIP 2016 M 00:01:31
8 126 WICHROWSKI FRANCISZEK Przedszkole nr 18, Szczecin 2017 M 00:01:33
9 5 SZCZEPANIAK MICHAŁ Teczowe przedszkole 2017 M 00:01:34
10 4 FILIPOWSKI TYMOTEUSZ Fehlau Run Team 2017 M 00:01:36
11 127 OLKOWSKA KALINA 2016 K 00:01:38
12 9 WINNIK FELICJA Ślimaki Winniczki 2016 K 00:01:40
13 30 WIŚNIEWSKA POLA Pola Wito Olo 2016 K 00:01:41
14 123 DORNIAK KLARA SP Bezrzecze 2016 K 00:01:43
15 19 ŚPIEWAK LILIANNA 2016 K 00:01:45
16 25 FIAŁEK ANASTAZJA Przedszkole Misia Uszatka Myślibórz 2017 K 00:01:52
17 125 BRAMOWSKA NIKOLA 2018 K 00:02:08
18 12 MECHLIŃSKI STANISŁAW maluch_biega 2018 M 00:02:11
19 17 DOMIN ADAM przy SP63 2018 M 00:02:12
20 29 NAPIÓRKOWSKI FILIP PP 5 MAGNOLIA 2018 M 00:02:18
21 18 PIECYK KRZYSZTOF 2018 M 00:02:25
22 24 STANISZCZAK FRANCISZEK 2019 M 00:02:28
23 20 KLAUZA PIOTR www.PiotrekBIEGA.pl 2017 M 00:02:33
24 124 KOSCIELNIAK ADAM Sloneczna 9 2018 M 00:02:34
25 7 FALEŃSKI JULIAN Hoża Team 2017 M 00:02:37
26 129 WOŁOWICZ IZA Puszczyk Bukowy 2020 K 00:04:02
27 34 OSOJCA ZUZANNA 2020 K 00:04:05
28 3 FILIPOWSKI NIKODEM Fehlau Run Team 2019 M 00:04:14
29 21 KLAUZA WOJCIECH www.PiotrekBIEGA.pl 2019 M 00:04:24
30 11 MARMURA ZUZANNA 2019 K 00:04:42
31 23 OKIEŃCZUK LEON maliNowa Edukacja 2018 M 00:04:44
32 26 FIAŁEK ANIELA 2020 K 00:04:53
33 10 BARTCZAK ZUZANNA 2019 K 00:04:55
34 22 OKIEŃCZUK FILIP Nasza Bajka 2020 M 00:05:28

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 KRUPIEŃCZYK BARTOSZ Sp 55 2014 M 00:00:59
2 26 MINKO MAKSYMILIAN SP 42 2014 M 00:01:02
3 107 ZDEB ALEKSANDER Sp 7 2014 M 00:01:08
4 3 BUDNY ANTONI UKS OSOT SZCZECIN 2015 M 00:01:08
5 12 WICHROWSKI IGNACY Przedszkole nr 18, Szczecin 2015 M 00:01:11
6 5 GŁOGOWSKI JUREK 2015 M 00:01:12
7 16 WIKTORZAK IGOR Szkoła Podstawowa nr 16 w Szczecinie 2014 M 00:01:13
8 4 ZABŁOCKI SZYMON 2015 M 00:01:14
9 106 KOTYNIA ALEKSANDER Szkoła Podstawowa nr 65 w Szczecinie 2014 M 00:01:17
10 109 OLKOWSKI OLGIERD 2014 M 00:01:19
11 112 OPOLSKI-STANIAK MIŁOSZ 2015 M 00:01:27
12 22 PAWŁASZEK JULIAN Przedszkole Publiczne nr 13 2015 M 00:01:29
13 8 SZADOKIERSKI BARTOSZ Anawa Tour 2015 M 00:01:32
14 108 KOSCIELNIAK IGOR Sloneczna 9 2015 M 00:01:35
15 2 BUDNA HANNA UKS OSOT SZCZECIN 2014 K 00:01:04
16 24 LEWANDOWSKA INES ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2015 K 00:01:05
17 20 MAJ MARTA SP 59 / jakotakobiega 2014 K 00:01:08
18 19 PIECYK MAGDALENA 2014 K 00:01:11
19 1 WOŁOSZYN TOSIA Adrenalina Team 2014 K 00:01:14
20 15 GŁADYSZAK HANNA Lego Friends 2014 K 00:01:16
21 111 BUDNICKA LIDIA 2014 K 00:01:18
22 23 MAJEWSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 47 2014 K 00:01:19
23 6 SZCZEPANIAK ALICJA Do 20 szczecin 2014 K 00:01:20
24 10 WINNIK IDALIA Ślimaki Winniczki 2014 K 00:01:22
25 27 BRYŚKIEWICZ EWA Szybkie Bryśki 2015 K 00:01:23
26 18 BORG MARLEEN S.A.I.L. 2015 K 00:01:23
27 110 GULBINOWICZ LILIANNA Legiony Ulicy 2014 K 00:01:40
28 110 GULBINOWICZ LILIANNA Legiony Ulicy 2014 K 00:01:40
29 25 NAPIÓRKOWSKA ALEKSANDRA PP 5 MAGNOLIA 2015 K 00:01:53
30 11 ROMPALSKA ALICJA PP 11 2015 K 00:01:56
31 14 CZAPLICKA POLA SP 55 2015 K 00:01:58

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 22 BRYŚKIEWICZ FRANCISZEK Szybkie Bryśki 2013 M 00:02:16
2 6 SZADOKIERSKI SZYMON Anawa Tour 2013 M 00:02:19
3 18 DUL OLIVIER 2012 M 00:02:22
4 19 DROŹDZIEL MILENA Sp 3 Gryfino 2012 K 00:02:23
5 13 ZŁOTKOWSKA FLORKA SP59 2012 K 00:02:26
6 12 BORG SIMON S.A.I.L. 2013 M 00:02:33
7 8 ROMPALSKI FILIP SP39 2013 M 00:02:36
8 2 BONDARCZUK JERZY SP 59 2013 M 00:02:36
9 3 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:02:39
10 24 ZALEWSKA ZOSIA 2013 K 00:02:40
11 23 BRYŚKIEWICZ GABRIELA Szybkie Bryśki 2013 K 00:02:45
12 14 MAJ HANNA SP 59 / jakotakobiega 2012 K 00:02:49
13 9 BARTCZAK WOJCIECH 2013 M 00:02:51
14 16 SURDACKI JANEK Szkoła Podstawowa Nr 2 w Gryfinie 2013 M 00:02:59
15 17 LEŚNIOWSKA-PARFIANOWICZ MILANA Leśne Wilcze Jednorożce 2013 K 00:03:12
16 1 GŁOGOWSKI GUSTAW 2013 M 00:03:37

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KIELSZNIA MICHAŁ AP Pogoń 2010 M 00:04:00
2 32 WYMYSŁOWSKI ŁUKASZ 2009 M 00:04:02
3 33 WYMYSŁOWSKI MATEUSZ 2009 M 00:04:04
4 24 PILARCZYK EMIL Football Arena 2010 M 00:04:06
5 10 WOJNAR MICHAŁ Szkoła CMS 2010 M 00:04:11
6 38 KLIMCZAK ADAM Sp 37 2011 M 00:04:14
7 40 PSZCZÓŁKOWSKI TYMON 2011 M 00:04:22
8 14 MAZUR MAKSYMILIAN Szkoła Podstawowa Bezrzecze 2010 M 00:04:26
9 118 ZABIELSKA WIKTORIA UKSMKL SZCZECIN 2010 K 00:04:31
10 35 SELWASIUK JOANNA MKS Kusy Szczecin 2009 K 00:04:40
11 26 GAJZLER ANTONI SP 61 im. Michała Kmiecika w Szczecinie 2010 M 00:04:43
12 34 PAWŁASZEK KATARZYNA Centrum Mistrzostwa Sportowego/MKS Olimpia Szczecin 2011 K 00:04:47
13 28 MLIŃSKI WIKTOR Sp.23 2009 M 00:04:48
14 22 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Sp 55 2011 M 00:04:51
15 21 BUTKIEWICZ LILA 2010 K 00:04:57
16 30 JANKOWSKI SZYMON Salos Szczecin 2011 M 00:04:59
17 2 DUDENKO FABIAN DUDKI TEAM 2010 M 00:05:02
18 9 WOJNAR MARCIN Szkoła CMS 2010 M 00:05:07
19 17 WALAS HANNA SP 3 w Szczecinie / UKS Olimpia Szczecin 2011 K 00:05:16
20 11 NUREK JAN SP 74 2011 M 00:05:28
21 132 GRZEGÓRZEK MAJA 2010 K 00:05:32
22 25 KUPCZYK OKSANA MONIA GYM 2011 K 00:05:41
23 31 WISZNIEWSKI OSKAR SP 23 2009 M 00:05:47
24 15 DZIOBA MICHAŁ Hoża Team 2010 M 00:05:49
25 12 BONDARCZUK IRENA SP 59 2011 K 00:05:50
26 13 PRZEWORSKI JAKUB SP nr 48 Szczecin 2009 M 00:05:55
27 3 WOŁOSZYN MAJA Adrenalina Team 2011 K 00:05:56
28 18 BARTCZAK FILIP 2011 M 00:06:09
29 130 KWAŚNIEWSKA LAURA Szkoła Podstawowa nr 59 2011 K 00:06:11
30 27 ZŁOTKOWSKA TOSIA SP59 2010 K 00:06:11
31 19 GOŁEMBIEWSKA WERONIKA 2010 K 00:06:24
32 39 KARSKA LENA SP8 2010 K 00:06:39
33 1 ŁEBKOWSKI JAKUB Szkoła podstawowa NR 2 Gryfino 2010 M 00:06:44
34 131 MAJEWSKI KAJETAN KTA O/Szczecin 2011 M 00:07:04
35 20 MARMURA MARIUSZ SP1 Stargard 2010 M 00:07:11
36 5 PUPEK MAKSYMILIAN 2011 M 00:07:53
37 6 PUPEK WIKTORIA 2009 K 00:08:13

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 201 KALINOWSKI DAWID 2007 M 00:07:01
2 209 GULBINOWICZ ANTONI UKS Barnim Goleniow 2007 M 00:07:46
3 324 ZAJĄC RADOSŁAW II LO w Szczecinie / MKL Szczecin 2006 M 00:08:01
4 321 PIETRUSZYŃSKA JOANNA Go 2 Tri Szczecin 2006 K 00:08:10
5 207 KOWAL FRANCISZEK SP69/Arkonia Szczecin 2008 M 00:08:47
6 210 RAK IZABELA SP STO 2007 K 00:09:17
7 320 PAWLAK JAKUB KS Ironman Szczecin 2006 M 00:09:33
8 319 BANAŚ OSKAR Move Trzebież 2006 M 00:11:03
9 204 PRUSINOWSKA ALEKSANDRA Szkoła 2006 K 00:11:14
10 323 PIĄTKOWSKA WERONIKA PSP Mierzyn 2008 K 00:12:22
11 318 ZIELIŃSKI KACPER Move Trzebież 2007 M 00:12:27
12 205 DOMIN ŁUCJA Szkoła Podstawowa nr 33 2008 K 00:12:31
13 322 TALAREK ZOFIA SP.20 2008 K 00:12:31
14 325 POLAK DOROTA 2008 K 00:13:27

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni