z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

24.03.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 264 ASPADAREC NATALIA Przedszkole - Pentliczek 2013 K 00:01:13
2 276 BORG SIMON SAIL 2013 M 00:01:15
3 17 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:21
4 28 ŚLĘZAK JAKUB Przedszkole Dobra Szczecińska 2013 M 00:01:21
5 14 SZADOKIERSKI SZYMON ANAWA TOUR 2013 M 00:01:22
6 53 ROMPALSKI FILIP Punkt Przedszkolny w SP71 2013 M 00:01:23
7 3 KRUPIEŃCZTK BARTOSZ Przedszkole nr 3 2014 M 00:01:24
8 59 MIJAL HENRYK PP31 2013 M 00:01:25
9 55 ZAKRZEWSKA ZUZIA 2013 K 00:01:26
10 43 ADAMSKI IGOR Przedszkole Jagodka 2013 M 00:01:29
11 8 SZULC SZYMON 2013 M 00:01:30
12 45 PRZYBYSZ RADOSŁAW 2013 M 00:01:31
13 46 MINKO MAKSYMILIAN Niepubliczne Przedszkole Matematyczno-Językowe 2014 M 00:01:36
14 51 STACHÓW MARTA Nr.1 Gryfino 2013 K 00:01:40
15 253 DROŹDZIEL ALEKSANDRA 2014 K 00:01:42
16 263 SARZYŃSKI MARCEL Przedszkole 2013 M 00:01:43
17 54 GORALSKA JULIA PNJM Szczecin 2014 K 00:01:46
18 2 MOŻDŻER MARTYNA PP 61 2014 K 00:01:48
19 30 KACZOROWSKI ANTEK Puszczyk Bukowy 2014 M 00:01:50
20 42 PIASECKA ANNA PP 31 2013 K 00:01:51
21 49 OGRODZIŃSKI GABRIEL Przedszkole Szmaragdowe 2014 M 00:01:52
22 271 OPOLSKI-STANIAK MIŁOSZ 2015 M 00:01:52
23 254 WIDUCH ANIELA Monia Gym 2015 K 00:01:58
24 262 SARZYŃSKI KACPER Przedszkole 2015 M 00:02:00
25 277 WÓJCIK WOJCIECH 2013 M 00:02:01
26 278 BEDNARSKA KORNELIA 2015 K 00:02:02
27 5 SZCZYPEK TOSIA CKS Szczecin 2014 K 00:02:05
28 256 TARCZYKOWSKI BŁAŻEJ Przedszkole 35 2015 M 00:02:09
29 270 WAWRZYNIAK NATASZA 2014 K 00:02:09
30 39 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:02:10
31 279 ZAMOŻNY JULEK 2014 M 00:02:10
32 6 PROKOP BARBARA 2014 K 00:02:11
33 11 ŁYP POLA 2014 K 00:02:13
34 272 BRAMOWSKI NIKODEM 2016 M 00:02:14
35 13 SZADOKIERSKI BARTOSZ ANAWA TOUR 2015 M 00:02:15
36 24 KALIŃSKI LUCJAN Niepubliczne Przedszkole Ancymonka w Choszcznie 2014 M 00:02:17
37 50 MICHAŁOWSKI FABIAN Gryfus Szczecin 2015 M 00:02:20
38 282 MAGDZIK EMILIA 2014 K 00:02:24
39 7 BORODYN HANNA Boro Squad 2014 K 00:02:28
40 44 LADZIAK MIA cks szczecin 2015 K 00:02:30
41 275 BORG MARLEEN Akademia Pana Drozda 2015 K 00:02:33
42 283 MAGDZIK ŁUCJA 2016 K 00:02:38
43 35 WITEK EMILIA 2015 K 00:02:42
44 52 ROMAN ALICJA Monia Gym 2016 K 00:03:04
45 281 JANAS LAURA Pszczółka 2015 K 00:03:16
46 31 TRZEŹWIŃSKA KINGA 2014 K 00:03:29
47 280 JANAS ELENA 2017 K 00:04:42

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 268 MARAS JULIAN Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin 2011 M 00:00:58
2 51 NAPIÓRKOWSKI ADAM FizjoKids 2011 M 00:00:59
3 57 HUMENIUK NINA UKS MKL Szczecin 2011 K 00:01:04
4 1 MACHOLA MARCIN Monia Gym 2011 M 00:01:05
5 24 ORSZULAK FILIP Toucan Team 2012 M 00:01:05
6 21 GRUGEL FILIP 2011 M 00:01:05
7 33 MORCINEK AMELIA Fizjobiegacze 2012 K 00:01:08
8 269 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Szkoła nr 61 2011 M 00:01:09
9 34 JACHNIK JAKUB SKS HUSARIA 2012 M 00:01:10
10 252 DROŹDZIEL MILENA Przedszkole nr 5 Gryfino 2012 K 00:01:10
11 260 MRUK MAJA STO Tomaszowska 2011 K 00:01:11
12 44 ŻEMOJDZIN MIKOŁAJ CKS Szczecin 2011 M 00:01:11
13 266 PILIP KORNELIA 2011 K 00:01:12
14 11 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP Piwonii 2011 M 00:01:12
15 8 SZCZYPEK MAJA CKS Szczecin 2011 K 00:01:13
16 23 CZARNECKI OLIWIER Szkoły Salezjańskie Szczecin 2012 M 00:01:13
17 43 TARCZYKOWSKA LENA Tarcza BVB 2012 K 00:01:13
18 39 MACIOŁEK MIKOŁAJ SP28 Szczecin 2012 M 00:01:14
19 15 FRĄCKOWIAK IGA PP nr 9 Police 2012 K 00:01:14
20 4 DITTMANN MAYRA 2012 K 00:01:15
21 12 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:15
22 42 PRZYBYSZ ALEKSANDER 2011 M 00:01:16
23 38 MACIOŁEK MARYSIA SP28 Szczecin 2012 K 00:01:16
24 22 ŻOŁNOWSKA AMELIA Szkoła 2011 K 00:01:17
25 3 KUPCZYK OKSANA Puszczyk Bukowy 2011 K 00:01:17
26 50 NAPIÓRKOWSKA JOANNA FizjoKids 2012 K 00:01:18
27 25 KWAŚNIEWSKA LAURA Szkoła Podstawowa nr 59 2011 K 00:01:18
28 6 ZŁOTKOWSKA FLORKA PP61 2012 K 00:01:19
29 17 CIECHOWICZ JUSTYNA Mini Bus Kamień Pomorski 2012 K 00:01:19
30 53 KOMSTA KACPER Szkoła Podstawowa 2011 M 00:01:20
31 10 HAŚCIŁO MARCEL Szkoła Podstawowa nr 23 2012 M 00:01:20
32 264 ZAMOŻNY OLEK sp 7 2011 M 00:01:21
33 30 ZAPOR ANIELA Szkoła Podstawowa nr 14 2012 K 00:01:21
34 35 WALKOWIAK TYMON SP 16 2011 M 00:01:22
35 27 WALAS HANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 2011 K 00:01:22
36 47 OGRODZIŃSKI ALEKSANDER CKS Szczecin 2011 M 00:01:23
37 261 BUJAK IGNACY 2012 M 00:01:24
38 49 WŁADKOWSKI ALEKSANDER SP 71 Szczecin 2012 M 00:01:24
39 48 MICHAŁOWSKA NATALIA Gryfus Szczecin 2011 K 00:01:25
40 270 GAJEWSKI MARTIN Stargard. Ja się nie ścigam 2012 M 00:01:29
41 80 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr9 / Puszczyk Bukowy 2012 K 00:01:33
42 262 BIERNACZYK MACIEJ Zerówka SP 37 2012 M 00:01:35
43 271 KUŹMA-WOLNIEWICZ NADIA POL-AMER SP 2012 K 00:01:41
44 54 KOZINIEC FILIP DRUŻYNA FILIPA 2012 M 00:01:53

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 29 LEWANDOWSKI GABRIEL SP Mistrzostwa Sportowego nr 3 2009 M 00:02:10
2 10 ZIOBROWSKI DAMIAN Szkoła Podstawowa nr 3 2009 M 00:02:17
3 32 GONERKO MIKOŁAJ King BC Szczecin 2009 M 00:02:19
4 157 DUDENKO FABIAN SP 20 Szczecin 2010 M 00:02:29
5 41 ROMANOWSKA ALICJA SP47 2009 K 00:02:29
6 20 ZOGAS OLYMPIA CKS SZCZECIN RYDLA 2010 K 00:02:31
7 23 POLICZKIEWICZ OLGA KSP Szczecin 2010 K 00:02:31
8 13 PRZEWORSKI JAKUB Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie 2009 M 00:02:36
9 37 KOPANIECKI JONATAN SP 47 2010 M 00:02:36
10 151 WOJNOWSKI MICHAŁ 2010 M 00:02:40
11 56 GAJZLER ANTONI Przebiegłe Jenoty 2010 M 00:02:42
12 156 GAJEWSKI BRAJAN Stargard. Ja się nie ścigam 2009 M 00:02:43
13 9 MAJEWSKA EMILIA Sp 2 Gryfino 2009 K 00:02:43
14 159 BUTKIEWICZ LILIANA Szkoła Polsko-Amerykańska 2010 K 00:02:46
15 40 WYSOCKA ALICJA 2009 K 00:02:47
16 16 GOZDYRA ANTEK sp47 2010 M 00:02:48
17 21 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:02:49
18 8 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2010 K 00:02:51
19 5 ZŁOTKOWSKA TOSIA SP59 2010 K 00:02:52
20 55 ZAKRZEWSKI DAWID 2010 M 00:02:52
21 38 NOWAK DOROTA ZS Gardno 2009 K 00:02:55
22 1 KOZŁOWSKA ALICJA UKS MKL Szczecin 2010 K 00:02:59
23 52 KACZOROWSKI ALAN Biegam z dziadziem 2010 M 00:03:00
24 33 WOLNY MICHAŁ 2010 M 00:03:01
25 4 DITTMANN MARCO 2009 M 00:03:05
26 30 SMÓŁKO LENA SP 59 2010 K 00:03:08
27 160 ZAGUŁA JULIA SP 59 2010 K 00:03:08
28 14 BŁAZIAK BORYS Błękitna 2010 M 00:03:09
29 80 ROMEK MARIOLA Sp 37/ Puszczyk Bukowy 2009 K 00:03:13
30 155 SIKORA WERONIKA 2010 K 00:03:17
31 49 GOŁEMBIEWSKA WERONIKA Deloitte Adventure Team 2010 K 00:03:19
32 42 WALKOWIAK JAGNA SP 16 2009 K 00:03:21
33 6 SITEK LENA SKB Dzik 2010 K 00:03:22
34 12 BORODYN MARCELINA Boro Squad 2009 K 00:03:23
35 154 BEDNARSKA ANTONINA 2010 K 00:03:24
36 39 WISZNIEWSKI OSKAR SP 1 / Gryfus Szczecin 2009 M 00:03:25
37 158 DŹWIGAJ MIKOŁAJ SP KATOLICKA SZCZECIN 2010 M 00:03:30
38 31 ŻARNICKI KAROL 2009 M 00:03:39

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 41 ZAJĄC RADOSŁAW SP 74 2006 M 00:03:50
2 178 GULBINOWICZ ANTONI UKS Barnim Goleniów 2007 M 00:03:53
3 32 CZARNECKI OSKAR Szkoły Salezjańskie Szczecin 2008 M 00:03:55
4 44 CZAJKOWSKA WIKTORIA UKL Ósemka Police 2006 K 00:03:57
5 174 PERWENIS GABRIELA MKL Szczecin 2006 K 00:04:03
6 48 GRYGORCEWICZ JAN UKL Ósemka Police 2007 M 00:04:04
7 34 MATYASIK HUBERT King BC Szczecin 2006 M 00:04:11
8 157 ASPADAREC FILIP KS Ironman Prodmar Szczecin 2007 M 00:04:23
9 24 GONERKO MATEUSZ King BC Szczecin 2007 M 00:04:27
10 65 ZAWADZKI MAKSYMILIAN 2008 M 00:04:31
11 37 WALAS MATEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 2008 M 00:04:33
12 33 ŁEBIŃSKA LENA Barnim Goleniów 2007 K 00:04:34
13 18 REJER PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie 2008 M 00:04:36
14 53 CHIMKOWSKI KRZYSZTOF Fizjokids 2008 M 00:04:37
15 46 OSTROWSKI JAKUB FASE 2008 M 00:04:38
16 59 MIKUŁA IGA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:04:42
17 58 MIKUŁA DARIA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:04:44
18 36 GRĘDZIŃSKI KACPER KS Ironman Prodmar Szczecin 2008 M 00:04:45
19 15 MAJCHER SZYMON SP 74 Szczecin 2007 M 00:04:56
20 9 CZERNIACHOWSKA KAROLINA 2008 K 00:05:00
21 68 OLCHAWA JULIA 2008 K 00:05:19
22 156 ADAMCZUK AMELIA 2006 K 00:05:20
23 62 BIŃKOWSKI ADAM Fizjokids Szczecin 2008 M 00:05:23
24 40 ZAJĄC ARKADIUSZ SP 74 2008 M 00:05:34
25 168 KUŹMA-WOLNIEWICZ OLIVIER POL-NIEM SP 2008 M 00:05:36
26 2 LECHOWICZ FILIP Offseason 2008 M 00:05:44
27 45 ZAPOR ALICJA Szkoła Podstawowa nr 14 2007 K 00:05:49
28 7 ROMAN WIKTORIA Monia Gym 2008 K 00:05:51
29 158 STROJNY ALICJA Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie 2006 K 00:05:58
30 159 MARAS FELIKS King Wilki Morskie - Akademia Basketu 2008 M 00:06:02
31 38 GIERLIK HANNA OSM Szczecin 2008 K 00:06:13
32 177 GRABSKI FILIP Szkoła Podstawowa im Michała Kmiecika 61 2008 M 00:06:19
33 28 BUTRYN ZUZANNA SP Banie 2008 K 00:06:23
34 176 SYPNIEWICZ ALEKSANDRA 2006 K 00:06:52
35 163 PAŁCZYŃSKA OLIWIA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2006 K 00:07:01
36 169 PŁUCIENNIK MARTA PSP Mierzyn 2007 K 00:07:16
37 170 WESOŁOWSKA MARIA PSP Mierzyn 2006 K 00:07:17
38 155 KOTKOWIAK BARTOSZ KOS BnO Szczecin 2006 M 00:10:26

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 214 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:07:56
2 225 BRYKCZYŃSKI FILIP 2004 M 00:08:27
3 331 PIERAKOWSKA JULIA 2005 K 00:09:35
4 205 ADAMÓW HUBERT Dobry Team ECOPOL 2005 M 00:09:39
5 226 DULEWSKI DAWID Salos 2005 M 00:09:59

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni