z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

17.02.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 262 BORG SIMON SAIL 2013 M 00:01:21
2 43 ADAMSKI IGOR Przedszkole Jagodka 2013 M 00:01:23
3 1 KUŹBIK WERONIKA Monia Gym 2013 K 00:01:27
4 14 SZADOKIERSKI SZYMON ANAWA TOUR 2013 M 00:01:28
5 55 ZAKRZEWSKA ZUZIA 2013 K 00:01:29
6 28 ŚLĘZAK JAKUB Przedszkole Dobra Szczecińska 2013 M 00:01:32
7 45 PRZYBYSZ RADOSŁAW 2013 M 00:01:35
8 53 ROMPALSKI FILIP Punkt Przedszkolny w SP71 2013 M 00:01:35
9 22 LEWANDOWSKA INES 2015 K 00:01:35
10 256 DROŹDZIEL ALEKSANDRA 2014 K 00:01:36
11 8 SZULC SZYMON 2013 M 00:01:38
12 59 MIJAL HENRYK PP31 2013 M 00:01:39
13 51 STACHÓW MARTA Nr.1 Gryfino 2013 K 00:01:40
14 46 MINKO MAKSYMILIAN Niepubliczne Przedszkole Matematyczno-Językowe 2014 M 00:01:43
15 27 SURDACKI JANEK Przedszkole nr 1 w Gryfinie 2013 M 00:01:45
16 2 MOŻDŻER MARTYNA PP 61 2014 K 00:01:47
17 30 KACZOROWSKI ANTEK Puszczyk Bukowy 2014 M 00:01:49
18 26 STEFANIAK TOMASZ Przedszkole SP65 2014 M 00:01:49
19 5 SZCZYPEK TOSIA CKS Szczecin 2014 K 00:01:54
20 4 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Football Factory 2014 M 00:01:55
21 40 TURKIEWICZ HUBERT 2015 M 00:02:04
22 253 MAZAN KACPER KOS BnO Szczecin 2016 M 00:02:09
23 264 WŁODARCZYK ALICJA Przedszkole Mali Artyści 2015 K 00:02:10
24 56 KRZYMIENIECKA WERONIKA 2015 K 00:02:11
25 25 KOWALIK MATEUSZ CMS Szczecin 2016 M 00:02:16
26 272 ZAMOŻNY JULEK 2014 M 00:02:17
27 254 WIDUCH ANIELA Monia Gym 2015 K 00:02:18
28 15 BANASZCZYK ANTONI 2014 M 00:02:20
29 274 WAWRZYNIAK NATASZA 2014 K 00:02:21
30 11 ŁYP POLA 2014 K 00:02:26
31 23 CAŁY KLARA Publiczne Przedszkole w Przecławiu 2016 K 00:02:28
32 13 SZADOKIERSKI BARTOSZ ANAWA TOUR 2015 M 00:02:29
33 275 MAGDZIK EMILIA 2014 K 00:02:30
34 35 WITEK EMILIA 2015 K 00:02:32
35 39 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:02:33
36 34 DUL LIWIA 2016 K 00:02:35
37 50 MICHAŁOWSKI FABIAN Gryfus Szczecin 2015 M 00:02:39
38 7 BORODYN HANNA Boro Squad 2014 K 00:02:48
39 263 BORG MARLEEN 2016 K 00:02:52
40 273 TARCZYKOWSKI BŁAŻEJ Przedszkole 35 2015 M 00:02:55
41 52 ROMAN ALICJA Monia Gym 2016 K 00:02:56
42 269 BRAMOWSKI NIKODEM 2016 M 00:03:06
43 276 MAGDZIK ŁUCJA 2016 K 00:03:12
44 271 JANAS LAURA Pszczółka 2015 K 00:03:13
45 270 JANAS ELENA 2017 K 00:03:57

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 257 MARAS JULIAN Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin 2011 M 00:01:03
2 29 LICHTARSKI DAWID 2011 M 00:01:05
3 24 ORSZULAK FILIP Toucan Team 2012 M 00:01:09
4 252 BOREK ADAM UKS Traper Złocieniec 2012 M 00:01:10
5 21 GRUGEL FILIP 2011 M 00:01:10
6 1 MACHOLA MARCIN Monia Gym 2011 M 00:01:11
7 31 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:01:11
8 44 ŻEMOJDZIN MIKOŁAJ CKS Szczecin 2011 M 00:01:11
9 8 SZCZYPEK MAJA CKS Szczecin 2011 K 00:01:12
10 34 JACHNIK JAKUB SKS HUSARIA 2012 M 00:01:13
11 268 LEWKOWICZ JAN sp.68 2012 M 00:01:13
12 256 DROŹDZIEL MILENA Przedszkole nr 5 Gryfino 2012 K 00:01:14
13 26 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:14
14 23 CZARNECKI OLIWIER Szkoły Salezjańskie Szczecin 2012 M 00:01:15
15 261 MRUK MAJA STO Tomaszowska 2011 K 00:01:16
16 11 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP Piwonii 2011 M 00:01:17
17 22 ŻOŁNOWSKA AMELIA Szkoła 2011 K 00:01:17
18 42 PRZYBYSZ ALEKSANDER 2011 M 00:01:17
19 38 MACIOŁEK MARYSIA SP28 Szczecin 2012 K 00:01:18
20 3 KUPCZYK OKSANA Puszczyk Bukowy 2011 K 00:01:18
21 17 CIECHOWICZ JUSTYNA Mini Bus Kamień Pomorski 2012 K 00:01:19
22 270 JURYS JULIAN Przedszkole Szmaragdowe 2012 M 00:01:20
23 39 MACIOŁEK MIKOŁAJ SP28 Szczecin 2012 M 00:01:21
24 35 WALKOWIAK TYMON SP 16 2011 M 00:01:21
25 48 MICHAŁOWSKA NATALIA Gryfus Szczecin 2011 K 00:01:22
26 15 FRĄCKOWIAK IGA PP nr 9 Police 2012 K 00:01:22
27 18 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin 2011 M 00:01:22
28 43 TARCZYKOWSKA LENA Tarcza BVB 2012 K 00:01:22
29 2 KUŹBIK ZUZANNA Monia Gym 2011 K 00:01:23
30 25 KWAŚNIEWSKA LAURA Szkoła Podstawowa nr 59 2011 K 00:01:24
31 10 HAŚCIŁO MARCEL Szkoła Podstawowa nr 23 2012 M 00:01:24
32 260 ZAMOŻNY OLEK sp 7 2011 M 00:01:25
33 30 ZAPOR ANIELA Szkoła Podstawowa nr 14 2012 K 00:01:26
34 32 CICHOCKA MICHALINA KSP im. Jana Pawła II 2012 K 00:01:27
35 49 WŁADKOWSKI ALEKSANDER SP 71 Szczecin 2012 M 00:01:27
36 5 MOŻDŻER WERONIKA PP 61 2012 K 00:01:28
37 53 KOMSTA KACPER Szkoła Podstawowa 2011 M 00:01:28
38 80 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr9 / Puszczyk Bukowy 2012 K 00:01:31
39 262 PUPEK MAKSYMILIAN 2011 M 00:01:31
40 254 KRAŚNIAŃSKI BARTOSZ 2011 M 00:01:32
41 45 MALENTOWICZ NATANIEL Morfinka 2012 M 00:01:36
42 20 WÓJCIK LAURA Przedszkole w Baniach 2012 K 00:01:37
43 264 BIEDNARCZYK MACIEJ 2012 M 00:01:37
44 259 ZĄBIK BARBARA Sp 12 2012 K 00:01:40
45 56 KRZYMIENIECKA KORNELIA 2012 K 00:01:44
46 47 OGRODZIŃSKI ALEKSANDER CKS Szczecin 2011 M 00:01:45
47 266 KUŹMA-WOLNIEWICZ NADIA POL-AMER SP 2012 K 00:01:46
48 54 KOZINIEC FILIP DRUŻYNA FILIPA 2012 M 00:01:58
49 258 PIDLISNYJ JOANNA PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 5 2012 K 00:02:05
50 41 MORAWIAK MAJA SP 74 2012 M 00:02:35

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 PRZEWORSKI JAKUB Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie 2009 M 00:02:17
2 53 STACHÓW MARCIN Szkoła podstawowa nr.1 Gryfino 2010 M 00:02:18
3 10 ZIOBROWSKI DAMIAN Szkoła Podstawowa nr 3 2009 M 00:02:21
4 32 GONERKO MIKOŁAJ King BC Szczecin 2009 M 00:02:22
5 11 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:02:27
6 47 PRZYBYLSKI FRANCISZEK CJS Tłumaczenia Myślibórz 2010 M 00:02:28
7 14 BŁAZIAK BORYS Błękitna 2010 M 00:02:32
8 156 DUDENKO FABIAN SP 20 Szczecin 2010 M 00:02:33
9 23 POLICZKIEWICZ OLGA KSP Szczecin 2010 K 00:02:35
10 24 MICHALAK CEZARY CKS Szczecin 2010 M 00:02:35
11 20 ZOGAS OLYMPIA CKS SZCZECIN RYDLA 2010 K 00:02:36
12 37 KOPANIECKI JONATAN SP 47 2010 M 00:02:36
13 41 ROMANOWSKA ALICJA SP47 2009 K 00:02:39
14 8 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2010 K 00:02:43
15 9 MAJEWSKA EMILIA Sp 2 Gryfino 2009 K 00:02:44
16 36 OLEKSIAK ZUZANNA 2009 K 00:02:46
17 40 WYSOCKA ALICJA 2009 K 00:02:47
18 158 WOJNOWSKI MICHAŁ 2010 M 00:02:47
19 27 BĘBEN BLANKA KS Dobra Marina 2010 K 00:02:49
20 56 GAJZLER ANTONI Przebiegłe Jenoty 2010 M 00:02:51
21 155 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:51
22 35 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:02:54
23 159 BUTKIEWICZ LILIANA Szkoła Polsko-Amerykańska 2010 K 00:02:57
24 16 GOZDYRA ANTEK sp47 2010 M 00:02:57
25 55 ZAKRZEWSKI DAWID 2010 M 00:02:59
26 157 NANU OCTAVIAN Gryfus Szczecin 2010 M 00:03:00
27 151 CERK SZYMON UKS Traper Złocieniec 2010 M 00:03:00
28 152 LECH EMILIA SP 74 2010 K 00:03:01
29 22 KOWALCZYK NELA Coral Reef Team 2009 K 00:03:05
30 38 NOWAK DOROTA ZS Gardno 2009 K 00:03:06
31 44 TURKIEWICZ NINA 2010 K 00:03:07
32 28 KARSKA LENA SP 33 2010 K 00:03:15
33 30 SMÓŁKO LENA SP 59 2010 K 00:03:15
34 160 ZAGUŁA JULIA SP 59 2010 K 00:03:16
35 39 WISZNIEWSKI OSKAR SP 1 / Gryfus Szczecin 2009 M 00:03:16
36 154 DŹWIGAJ MIKOŁAJ SP KATOLICKA SZCZECIN 2010 M 00:03:17
37 18 SZYMAŃSKA MAJA SP59 2010 K 00:03:18
38 42 WALKOWIAK JAGNA SP 16 2009 K 00:03:27
39 80 ROMEK MARIOLA Sp 37/ Puszczyk Bukowy 2009 K 00:03:27
40 153 PUPEK WIKTORIA 2009 K 00:03:31
41 12 BORODYN MARCELINA Boro Squad 2009 K 00:03:33
42 31 ŻARNICKI KAROL 2009 M 00:03:37
43 6 SITEK LENA SKB Dzik 2010 K 00:03:39
44 49 GOŁEMBIEWSKA WERONIKA Deloitte Adventure Team 2010 K 00:03:40

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 41 ZAJĄC RADOSŁAW SP 74 2006 M 00:03:44
2 26 BARAN JULIA szczecinek 2006 K 00:03:51
3 44 CZAJKOWSKA WIKTORIA UKL Ósemka Police 2006 K 00:03:59
4 29 ASPADAREC FILIP KS Ironman Prodmar Szczecin 2007 M 00:04:00
5 32 CZARNECKI OSKAR Szkoły Salezjańskie Szczecin 2008 M 00:04:01
6 47 POLEHOŃSKI TOMASZ Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2006 M 00:04:02
7 176 PIETRUSZYŃSKA JOANNA SP 6 2006 K 00:04:02
8 48 GRYGORCEWICZ JAN UKL Ósemka Police 2007 M 00:04:07
9 25 BARAN DARIA szczecinek 2008 K 00:04:10
10 180 GULBINOWICZ ANTONI UKS Barnim Goleniów 2007 M 00:04:11
11 172 PERWENIS GABRIELA MKL Szczecin 2006 K 00:04:14
12 183 KOWAL FRANCISZEK Sp7/Arkonia 2008 M 00:04:15
13 20 KOWALIK HUBERT CMS Szczecin 2007 M 00:04:18
14 156 BOREK ALICJA UKS Traper Złocieniec 2007 K 00:04:19
15 49 ZAPAŁOWSKI FILIP UKL Ósemka Police 2007 M 00:04:20
16 164 LECH REMIGIUSZ Pogoń Prawobrzeże SP 74 2006 M 00:04:24
17 52 NADOLNY DAWID SP 35 SZCZECIN 2007 M 00:04:26
18 179 KŁYSZEJKO FILIP Puszczyk Bukowy 2007 M 00:04:31
19 59 MIKUŁA IGA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:04:34
20 58 MIKUŁA DARIA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:04:35
21 46 OSTROWSKI JAKUB FASE 2008 M 00:04:37
22 65 ZAWADZKI MAKSYMILIAN 2008 M 00:04:39
23 33 ŁEBIŃSKA LENA Barnim Goleniów 2007 K 00:04:39
24 43 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:04:40
25 37 WALAS MATEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 2008 M 00:04:45
26 155 ŁĘCZYCKI FILIP Fizjokids 2008 M 00:04:50
27 158 MIŁASZEWICZ MAGDALENA UKS Traper Złocieniec 2007 K 00:04:51
28 56 KOTKOWIAK BARTOSZ KOS BnO Szczecin 2006 M 00:04:54
29 36 GRĘDZIŃSKI KACPER KS Ironman Prodmar Szczecin 2008 M 00:04:55
30 34 MATYASIK HUBERT King BC Szczecin 2006 M 00:05:01
31 24 GONERKO MATEUSZ King BC Szczecin 2007 M 00:05:01
32 50 MORAWIAK MAKSYMILIAN FASE Szczecin 2008 M 00:05:04
33 68 OLCHAWA JULIA 2008 K 00:05:05
34 21 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:06
35 177 WOJNOWSKA JAGODA 2006 K 00:05:06
36 159 STEMPNIEWSKA NADIA UKS Traper Złocieniec 2008 K 00:05:08
37 16 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:05:18
38 182 CHRZAN PAWEŁ KS Ironman Prodmar Szczecin 2007 M 00:05:20
39 22 MALENTOWICZ MORFEUSZ Morfeusza i Ola 2008 M 00:05:20
40 40 ZAJĄC ARKADIUSZ SP 74 2008 M 00:05:23
41 13 MUCHA IGOR Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2008 M 00:05:24
42 57 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:24
43 163 WŁODARCZYK WIKTORIA UKS Traper Złocieniec 2008 K 00:05:27
44 8 KASPEROWICZ TADEUSZ KS IRONMAN 2006 M 00:05:28
45 170 RADCZUK EMILIA SP 54 2008 K 00:05:29
46 168 ADAMCZUK AMELIA SP MIERZYN 2006 K 00:05:36
47 157 KUBACKA MAJA UKS Traper Złocieniec 2008 K 00:05:40
48 7 ROMAN WIKTORIA Monia Gym 2008 K 00:05:46
49 23 NOWEK ALEKSANDRA Morfeusza i Ola 2008 K 00:05:49
50 174 PAŁCZYŃSKA OLIWIA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2006 K 00:05:52
51 14 BŁONIARZ FRANEK SP74 2007 M 00:05:53
52 45 ZAPOR ALICJA Szkoła Podstawowa nr 14 2007 K 00:05:56
53 161 MARAS FELIKS King Wilki Morskie - Akademia Basketu 2008 M 00:05:59
54 28 BUTRYN ZUZANNA SP Banie 2008 K 00:06:03
55 181 SYPNIEWICZ ALEKSANDRA 2006 K 00:06:14
56 175 KUŹMA-WOLNIEWICZ OLIVIER POL-NIEM SP 2008 M 00:06:15
57 184 GRABSKI FILIP Szkoła Podstawowa im Michała Kmiecika 61 2008 M 00:06:28
58 178 PŁUCIENNIK MARTA PSP Mierzyn 2007 K 00:06:32
59 169 SAULAK NATALIA 2007 K 00:06:48
60 171 BUCZAK ALAN 2006 M 00:07:46
61 10 DURAJ WIKTORIA SP w Baniach 2007 K 00:08:12

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 342 SZYMCZAK KRZYSZTOF CKS 2003 M 00:07:58
2 214 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:07:58
3 337 KUNIKOWSKI DORIAN Ironman CS Polska 2004 M 00:08:04
4 225 BRYKCZYŃSKI FILIP 2004 M 00:08:22
5 335 UDYCZ JONASZ UKS Traper Złocieniec 2004 M 00:08:46
6 218 GAJDA TOMASZ Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2005 M 00:08:53
7 339 LACHOWICZ MARCEL 2004 M 00:09:12
8 208 BŁONIARZ MICHAŁ Pogoń Prawobrzeże 2005 M 00:09:12
9 203 KASPEROWICZ ZBIGNIEW KS IRONMAN 2004 M 00:09:15
10 206 BĘBEN BARTOSZ KS Dobra Marina 2005 M 00:09:23
11 201 SURDACKI JERZY 2003 M 00:09:26
12 336 PIERAGOWSKA JULIA UKS Traper Złocieniec 2004 K 00:09:31
13 332 KOTKOWIAK PIOTR KOS BnO Szczecin 2004 M 00:09:34
14 340 CZACHOROWSKI IGOR KS Ironman Prodmar Szczecin 2005 M 00:09:36
15 207 ULASS PATRYCJA MKS Kusy Szczecin 2003 K 00:09:43
16 331 URBAN ANETA UKS Traper Złocieniec 2004 K 00:09:55
17 343 CHRZAN PAULINA KS Ironman Prodmar Szczecin 2004 K 00:09:57
18 216 KWIATKOWSKI OLAF KOS BnO Szczecin 2005 M 00:10:06
19 226 DULEWSKI DAWID Salos 2005 M 00:10:09
20 210 SKROBANEK HANNA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:10:23
21 211 SKROBANEK ZOFIA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:10:23
22 205 ADAMÓW HUBERT Dobry Team ECOPOL 2005 M 00:10:34
23 341 KŁYSZEJKO KACPER Puszczyk Bukowy 2005 M 00:11:25

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni