z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

20.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 253 BORG SIMON SAIL 2013 M 00:01:19
2 36 ASPADAREC NATALIA Przedszkole - Pentliczek 2013 K 00:01:24
3 43 ADAMSKI IGOR Przedszkole Jagodka 2013 M 00:01:24
4 59 MIJAL HENRYK PP31 2013 M 00:01:29
5 14 SZADOKIERSKI SZYMON ANAWA TOUR 2013 M 00:01:31
6 45 PRZYBYSZ RADOSŁAW 2013 M 00:01:31
7 53 ROMPALSKI FILIP Punkt Przedszkolny w SP71 2013 M 00:01:37
8 263 WOŹNIAK PIOTR Przedszkole Niepubliczne Językowo Matematyczne 2014 M 00:01:38
9 8 SZULC SZYMON 2013 M 00:01:47
10 30 KACZOROWSKI ANTEK Puszczyk Bukowy 2014 M 00:01:50
11 46 MINKO MAKSYMILIAN Niepubliczne Przedszkole Matematyczno-Językowe 2014 M 00:01:53
12 4 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Football Factory 2014 M 00:01:55
13 1 KUŹBIK WERONIKA Monia Gym 2013 K 00:01:56
14 55 ZAKRZEWSKA ZUZIA 2013 K 00:01:57
15 17 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:58
16 49 OGRODZIŃSKI GABRIEL Przedszkole Szmaragdowe 2014 M 00:02:07
17 264 KIERZEK FRANCISZEK Przedszkole Niepubliczne Językowo-Matematyczne 2014 M 00:02:11
18 39 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:02:20
19 29 SKROBANEK JAKUB Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2014 M 00:02:23
20 54 GORALSKA JULIA PNJM Szczecin 2014 K 00:02:24
21 13 SZADOKIERSKI BARTOSZ ANAWA TOUR 2015 M 00:02:31
22 2 MOŻDŻER MARTYNA PP 61 2014 K 00:02:31
23 267 TARCZYKOWSKI BŁAŻEJ Przedszkole 35 2015 M 00:02:34
24 25 KOWALIK MATEUSZ CMS Szczecin 2016 M 00:02:39
25 6 PROKOP BARBARA 2014 K 00:02:42
26 50 MICHAŁOWSKI FABIAN Gryfus Szczecin 2015 M 00:02:51
27 260 PIDLYSNYJ JOANNA 2012 K 00:02:52
28 254 WIDUCH ANIELA Monia Gym 2015 K 00:02:54
29 256 BEDNARSKA KORNELIA 2015 K 00:02:55
30 34 DUL LIWIA 2016 K 00:02:59
31 35 WITEK EMILIA 2015 K 00:03:02
32 11 ŁYP POLA 2014 K 00:03:04
33 259 PIDLISNYJ ALEKSANDRA PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE JĘZYKOWO MATEMATYCZNE 2014 K 00:03:06
34 255 BRAMOWSKI NIKODEM 2016 M 00:03:09
35 56 KRZYMIENIECKA WERONIKA 2015 K 00:03:10
36 24 KALIŃSKI LUCJAN Niepubliczne Przedszkole Ancymonka w Choszcznie 2014 M 00:03:11
37 44 LADZIAK MIA cks szczecin 2015 K 00:03:12
38 261 ZAMOŻNY JULEK 2014 M 00:03:13
39 23 CAŁY KLARA Publiczne Przedszkole w Przecławiu 2016 K 00:03:23
40 269 JANAS LAURA Pszczółka 2015 K 00:03:25
41 262 MAGDZIK EMILIA 2014 K 00:03:38
42 31 TRZEŹWIŃSKA KINGA 2014 K 00:03:41
43 268 BORG MARLEEN 2016 K 00:03:46
44 270 MAGDZIK ŁUCJA 2016 K 00:03:55
45 58 PONIEWIERA MAKSYMILIAN Żłobek Wesołe Smyki 2016 M 00:04:22
46 252 DOMINIAK HUBERT Alex Deutschland GmbH 2016 M 00:04:58
47 251 DOMINIAK AGATA Alex Deutschland GmbH 2018 K 00:05:00

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 57 HUMENIUK NINA UKS MKL Szczecin 2011 K 00:01:04
2 267 MARAS JULIAN Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin 2011 M 00:01:04
3 51 NAPIÓRKOWSKI ADAM FizjoKids 2011 M 00:01:06
4 266 DROŹDZIEL MILENA Przedszkole Gryfino 2012 K 00:01:10
5 1 MACHOLA MARCIN Monia Gym 2011 M 00:01:10
6 31 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:01:11
7 26 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:12
8 21 GRUGEL FILIP 2011 M 00:01:13
9 23 CZARNECKI OLIWIER Szkoły Salezjańskie Szczecin 2012 M 00:01:14
10 22 ŻOŁNOWSKA AMELIA Szkoła 2011 K 00:01:14
11 39 MACIOŁEK MIKOŁAJ SP28 Szczecin 2012 M 00:01:15
12 34 JACHNIK JAKUB SKS HUSARIA 2012 M 00:01:16
13 4 DITTMANN MAYRA 2012 K 00:01:17
14 254 MRUK MAJA STO Tomaszowska 2011 K 00:01:18
15 38 MACIOŁEK MARYSIA SP28 Szczecin 2012 K 00:01:19
16 27 WALAS HANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 2011 K 00:01:20
17 11 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP Piwonii 2011 M 00:01:20
18 2 KUŹBIK ZUZANNA Monia Gym 2011 K 00:01:20
19 44 ŻEMOJDZIN MIKOŁAJ CKS Szczecin 2011 M 00:01:20
20 42 PRZYBYSZ ALEKSANDER 2011 M 00:01:20
21 43 TARCZYKOWSKA LENA Tarcza BVB 2012 K 00:01:21
22 25 KWAŚNIEWSKA LAURA Szkoła Podstawowa nr 59 2011 K 00:01:22
23 13 DUL BŁAŻEJ Przedszkole Nr 1 w Gryfinie 2012 M 00:01:22
24 257 PASZKOWSKA ZOFIA SP46 2011 K 00:01:22
25 252 GAJEWSKI MARTIN Stargard. Ja się nie ścigam 2012 M 00:01:23
26 17 CIECHOWICZ JUSTYNA Mini Bus Kamień Pomorski 2012 K 00:01:23
27 3 KUPCZYK OKSANA Puszczyk Bukowy 2011 K 00:01:24
28 18 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin 2011 M 00:01:25
29 256 JURYS JULIAN Przedszkole Szmaragdowe 2012 M 00:01:26
30 255 ZAMOŻNY OLEK sp 7 2011 M 00:01:26
31 6 ZŁOTKOWSKA FLORKA PP61 2012 K 00:01:27
32 53 KOMSTA KACPER Szkoła Podstawowa 2011 M 00:01:27
33 35 WALKOWIAK TYMON SP 16 2011 M 00:01:27
34 50 NAPIÓRKOWSKA JOANNA FizjoKids 2012 K 00:01:28
35 30 ZAPOR ANIELA Szkoła Podstawowa nr 14 2012 K 00:01:28
36 48 MICHAŁOWSKA NATALIA Gryfus Szczecin 2011 K 00:01:28
37 5 MOŻDŻER WERONIKA PP 61 2012 K 00:01:29
38 49 WŁADKOWSKI ALEKSANDER SP 71 Szczecin 2012 M 00:01:30
39 12 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:33
40 47 OGRODZIŃSKI ALEKSANDER CKS Szczecin 2011 M 00:01:36
41 10 HAŚCIŁO MARCEL Szkoła Podstawowa nr 23 2012 M 00:01:37
42 268 PUPEK MAKSYMILIAN 2011 M 00:01:40
43 80 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr9 / Puszczyk Bukowy 2012 K 00:01:44
44 20 WÓJCIK LAURA Przedszkole w Baniach 2012 K 00:01:45
45 269 KUŹMA-WOLNIEWICZ NADIA POL-AMER SP 2012 K 00:01:47
46 32 CICHOCKA MICHALINA KSP im. Jana Pawła II 2012 K 00:01:48
47 56 KRZYMIENIECKA KORNELIA 2012 K 00:01:58

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 32 GONERKO MIKOŁAJ King BC Szczecin 2009 M 00:02:22
2 10 ZIOBROWSKI DAMIAN Szkoła Podstawowa nr 3 2009 M 00:02:22
3 13 PRZEWORSKI JAKUB Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie 2009 M 00:02:27
4 11 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:02:29
5 151 GAJEWSKI BRAJAN Stargard. Ja się nie ścigam 2009 M 00:02:32
6 36 OLEKSIAK ZUZANNA 2009 K 00:02:32
7 167 MITUŁA KAROL CKS 2009 M 00:02:33
8 166 WOŹNIAK SZYMON SSP1 STO SZCZECIN 2010 M 00:02:35
9 20 ZOGAS OLYMPIA CKS SZCZECIN RYDLA 2010 K 00:02:42
10 8 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2010 K 00:02:44
11 9 MAJEWSKA EMILIA Sp 2 Gryfino 2009 K 00:02:47
12 154 WOJNOWSKI MICHAŁ 2010 M 00:02:48
13 35 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:02:49
14 14 BŁAZIAK BORYS Błękitna 2010 M 00:02:50
15 37 KOPANIECKI JONATAN SP 47 2010 M 00:02:50
16 41 ROMANOWSKA ALICJA SP47 2009 K 00:02:52
17 156 BUTKIEWICZ LILIANA Szkoła Polsko-Amerykańska 2010 K 00:02:53
18 24 MICHALAK CEZARY CKS Szczecin 2010 M 00:02:57
19 22 KOWALCZYK NELA Coral Reef Team 2009 K 00:02:57
20 27 BĘBEN BLANKA KS Dobra Marina 2010 K 00:02:58
21 152 LECH EMILIA SP 74 2010 K 00:03:00
22 80 ROMEK MARIOLA Sp 37/ Puszczyk Bukowy 2009 K 00:03:01
23 21 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:03:02
24 38 NOWAK DOROTA ZS Gardno 2009 K 00:03:03
25 45 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:03:07
26 170 DUDENKO FABIAN SP 20 Szczecin 2010 M 00:03:08
27 155 NANU OCTAVIAN Gryfus Szczecin 2010 M 00:03:09
28 33 WOLNY MICHAŁ 2010 M 00:03:10
29 30 SMÓŁKO LENA SP 59 2010 K 00:03:12
30 5 ZŁOTKOWSKA TOSIA SP59 2010 K 00:03:13
31 18 SZYMAŃSKA MAJA SP59 2010 K 00:03:14
32 171 ZAGUŁA JULIA SP 59 2010 K 00:03:15
33 42 WALKOWIAK JAGNA SP 16 2009 K 00:03:16
34 52 KACZOROWSKI ALAN Biegam z dziadziem 2010 M 00:03:21
35 12 BORODYN MARCELINA Boro Squad 2009 K 00:03:28
36 169 DŹWIGAJ MIKOŁAJ SP KATOLICKA SZCZECIN 2010 M 00:03:33
37 153 BEDNARSKA ANTONINA 2010 K 00:03:35
38 168 PUPEK WIKTORIA 2009 K 00:03:37
39 6 SITEK LENA SKB Dzik 2010 K 00:03:44
40 55 ZAKRZEWSKI DAWID 2010 M 00:03:46

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 26 BARAN JULIA szczecinek 2006 K 00:03:52
2 160 GULBINOWICZ ANTONI UKS Barnim Goleniów 2007 M 00:04:03
3 155 LECH REMIGIUSZ Pogoń Prawobrzeże SP 74 2006 M 00:04:06
4 29 ASPADAREC FILIP KS Ironman Prodmar Szczecin 2007 M 00:04:06
5 44 CZAJKOWSKA WIKTORIA UKL Ósemka Police 2006 K 00:04:08
6 32 CZARNECKI OSKAR Szkoły Salezjańskie Szczecin 2008 M 00:04:13
7 47 POLEHOŃSKI TOMASZ Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2006 M 00:04:15
8 25 BARAN DARIA szczecinek 2008 K 00:04:16
9 169 KŁYSZEJKO FILIP Puszczyk Bukowy 2007 M 00:04:17
10 168 PERWENIS GABRIELA MKL Szczecin 2006 K 00:04:18
11 66 KOWAL FRANCISZEK Sp7/Arkonia 2008 M 00:04:22
12 52 NADOLNY DAWID SP 35 SZCZECIN 2007 M 00:04:27
13 3 BRODZIŃSKA OLIWIA ŁKB TRUCHT 2008 K 00:04:29
14 20 KOWALIK HUBERT CMS Szczecin 2007 M 00:04:30
15 33 ŁEBIŃSKA LENA Barnim Goleniów 2007 K 00:04:34
16 53 CHIMKOWSKI KRZYSZTOF Fizjokids 2008 M 00:04:40
17 49 ZAPAŁOWSKI FILIP UKL Ósemka Police 2007 M 00:04:44
18 37 WALAS MATEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 2008 M 00:04:45
19 46 OSTROWSKI JAKUB FASE 2008 M 00:04:46
20 36 GRĘDZIŃSKI KACPER KS Ironman Prodmar Szczecin 2008 M 00:04:47
21 43 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:04:48
22 58 MIKUŁA DARIA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:04:55
23 42 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:05:02
24 59 MIKUŁA IGA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:03
25 56 KOTKOWIAK BARTOSZ KOS BnO Szczecin 2006 M 00:05:07
26 158 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:08
27 157 WOJNOWSKA JAGODA 2006 K 00:05:10
28 12 ZOGAS ATHINA CKS SZCZECIN RYDLA 2007 K 00:05:12
29 70 MATWIEJCZYK MICHAŁ 2007 M 00:05:13
30 9 CZERNIACHOWSKA KAROLINA 2008 K 00:05:14
31 62 BIŃKOWSKI ADAM Fizjokids Szczecin 2008 M 00:05:14
32 152 ŁĘCZYCKI FILIP Fizjokids 2008 M 00:05:14
33 2 LECHOWICZ FILIP Offseason 2008 M 00:05:15
34 16 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:05:17
35 15 MAJCHER SZYMON SP 74 Szczecin 2007 M 00:05:24
36 7 ROMAN WIKTORIA Monia Gym 2008 K 00:05:27
37 40 ZAJĄC ARKADIUSZ SP 74 2008 M 00:05:37
38 57 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:37
39 13 MUCHA IGOR Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2008 M 00:05:50
40 166 KUŹMA-WOLNIEWICZ OLIVIER POL-NIEM SP 2008 M 00:05:58
41 63 PACYNA WIKTORIA Husaria fight team 2008 K 00:06:02
42 151 MARAS FELIKS King Wilki Morskie - Akademia Basketu 2008 M 00:06:07
43 167 BACH LIWIA 2009 K 00:06:16
44 170 GRABARSKI FILIP 2008 M 00:06:17
45 156 PAŁCZYŃSKA OLIWIA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2006 K 00:06:25
46 45 ZAPOR ALICJA Szkoła Podstawowa nr 14 2007 K 00:06:31
47 14 BŁONIARZ FRANEK SP74 2007 M 00:06:36
48 38 GIERLIK HANNA OSM Szczecin 2008 K 00:06:40
49 39 GIERLIK WESNA WERONIKA OSM Szczecin 2006 K 00:06:49
50 159 STROJNY ALICJA Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie 2006 K 00:07:08

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 217 GOLAŃSKI STAŚ Barnim Goleniów 2003 M 00:07:24
2 214 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:08:03
3 225 BRYKCZYŃSKI FILIP 2004 M 00:08:05
4 340 KULNIKOWSKI DORIAN 2004 M 00:08:28
5 218 GAJDA TOMASZ Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2005 M 00:08:41
6 210 SKROBANEK HANNA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:08:47
7 337 KIEŁCZEWSKA MAJA Ironman CS Polska 2005 K 00:09:06
8 230 MATWIEJCZYK JAKUB Do nr 5 2005 M 00:09:22
9 339 KŁYSZEJKO KACPER Puszczyk Bukowy 2005 M 00:09:34
10 206 BĘBEN BARTOSZ KS Dobra Marina 2005 M 00:09:38
11 201 SURDACKI JERZY 2003 M 00:09:43
12 338 MICHALAK STAŚ 2005 M 00:09:47
13 335 BARANEK ALEKSANDRA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2004 K 00:09:50
14 203 KASPEROWICZ ZBIGNIEW KS IRONMAN 2004 M 00:09:58
15 334 BAWELSKI KAMIL MKS Kusy Szczecin 2005 M 00:10:08
16 207 ULASS PATRYCJA MKS Kusy Szczecin 2003 K 00:10:11
17 216 KWIATKOWSKI OLAF KOS BnO Szczecin 2005 M 00:10:14
18 205 ADAMÓW HUBERT Dobry Team ECOPOL 2005 M 00:10:15
19 336 NERĆ PATRYCJA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2003 K 00:10:17
20 222 WOJTKOWIAK MICHAŁ S.P. nr 7 Szczecin 2005 M 00:12:11

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni