z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

16.12.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 252 BORG SIMON SAIL 2013 M 00:01:22
2 43 ADAMSKI IGOR Przedszkole Jagodka 2013 M 00:01:26
3 17 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:27
4 3 KRUPIEŃCZTK BARTOSZ Przedszkole nr 3 2014 M 00:01:29
5 55 ZAKRZEWSKA ZUZIA 2013 K 00:01:32
6 59 MIJAL HENRYK PP31 2013 M 00:01:34
7 45 PRZYBYSZ RADOSŁAW 2013 M 00:01:35
8 53 ROMPALSKI FILIP Punkt Przedszkolny w SP71 2013 M 00:01:36
9 8 SZULC SZYMON SKB Dzik 2013 M 00:01:37
10 22 LEWANDOWSKA INES 2015 K 00:01:40
11 51 STACHÓW MARTA Nr.1 Gryfino 2013 K 00:01:42
12 27 SURDACKI JANEK Przedszkole nr 1 w Gryfinie 2013 M 00:01:44
13 30 KACZOROWSKI ANTEK Puszczyk Bukowy 2014 M 00:01:48
14 251 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Football Factory 2014 M 00:01:49
15 12 PYCEL ANTONII 2014 M 00:01:52
16 258 SZCZEPEŃSKI JAKUB Przedszkole Żagielek 2015 M 00:01:57
17 54 GORALSKA JULIA PNJM Szczecin 2014 K 00:01:57
18 6 PROKOP BARBARA 2014 K 00:02:03
19 46 MINKO MAKSYMILIAN Niepubliczne Przedszkole Matematyczno-Językowe 2014 M 00:02:03
20 26 STEFANIAK TOMASZ Przedszkole SP65 2014 M 00:02:11
21 256 SARZYŃSKI MARCEL Przedszkole 2013 M 00:02:12
22 5 SZCZYPEK TOSIA CKS Szczecin 2014 K 00:02:12
23 259 ZAMOŻNY JULEK 2014 M 00:02:13
24 56 KRZYMIENIECKA WERONIKA 2015 K 00:02:15
25 35 WITEK EMILIA 2015 K 00:02:17
26 255 SARZYŃSKI KACPER Przedszkole 2015 M 00:02:21
27 29 SKROBANEK JAKUB Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2014 M 00:02:24
28 25 KOWALIK MATEUSZ CMS Szczecin 2016 M 00:02:28
29 37 ROLBIECKI ALEKSANDER Pyrzyce Biegają 2015 M 00:02:29
30 34 DUL LIWIA 2016 K 00:02:30
31 24 KALIŃSKI LUCJAN Niepubliczne Przedszkole Ancymonka w Choszcznie 2014 M 00:02:30
32 15 BANASZCZYK ANTONI 2014 M 00:02:31
33 38 WIDUCH ANIELA Monia Gym 2015 K 00:02:35
34 39 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:02:39
35 40 TURKIEWICZ HUBERT 2015 M 00:02:42
36 50 MICHAŁOWSKI FABIAN Gryfus Szczecin 2015 M 00:02:53
37 23 CAŁY KLARA Publiczne Przedszkole w Przecławiu 2016 K 00:02:58
38 257 SZCZEPAŃSKA AMELIA Żłobek Wróbelki 2016 K 00:03:30
39 57 JETKA ANTONI Baby Dance 2016 M 00:03:41
40 52 ROMAN ALICJA Monia Gym 2016 K 00:03:55
41 254 BEDNARSKA KORNELIA 2015 K 00:04:06
42 58 PONIEWIERA MAKSYMILIAN Żłobek Wesołe Smyki 2016 M 00:04:16

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 51 NAPIÓRKOWSKI ADAM FizjoKids 2011 M 00:01:01
2 263 MARAS JULIAN Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin 2011 M 00:01:02
3 1 MACHOLA MARCIN Monia Gym 2011 M 00:01:04
4 29 LICHTARSKI DAWID 2011 M 00:01:04
5 24 ORSZULAK FILIP Toucan Team 2012 M 00:01:05
6 57 HUMENIUK NINA UKS MKL Szczecin 2011 K 00:01:06
7 31 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:01:08
8 258 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Szkoła nr 61 2011 M 00:01:08
9 28 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce Biegają 2011 M 00:01:09
10 23 CZARNECKI OLIWIER Szkoły Salezjańskie Szczecin 2012 M 00:01:11
11 39 MACIOŁEK MIKOŁAJ SP28 Szczecin 2012 M 00:01:11
12 34 JACHNIK JAKUB SKS HUSARIA 2012 M 00:01:12
13 264 DROŹDZIEL MILENA Przedszkole nr 5 Gryfino 2012 K 00:01:12
14 254 GAJEWSKI MARTIN Stargard. Ja się nie ścigam 2012 M 00:01:13
15 26 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:14
16 44 ŻEMOJDZIN MIKOŁAJ CKS Szczecin 2011 M 00:01:14
17 22 ŻOŁNOWSKA AMELIA Szkoła 2011 K 00:01:17
18 269 JURYS JULIAN Przedszkole Szmaragdowe 2012 M 00:01:17
19 33 MORCINEK AMELIA Fizjobiegacze 2012 K 00:01:17
20 42 PRZYBYSZ ALEKSANDER 2011 M 00:01:18
21 252 LEWKOWICZ JAN sp.68 2012 M 00:01:19
22 27 WALAS HANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 2011 K 00:01:19
23 6 ZŁOTKOWSKA FLORKA PP61 2012 K 00:01:20
24 12 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:20
25 25 KWAŚNIEWSKA LAURA Szkoła Podstawowa nr 59 2011 K 00:01:20
26 256 MRUK MAJA STO Tomaszowska 2011 K 00:01:21
27 15 FRĄCKOWIAK IGA PP nr 9 Police 2012 K 00:01:23
28 8 SZCZYPEK MAJA CKS Szczecin 2011 K 00:01:24
29 13 DUL BŁAŻEJ Przedszkole Nr 1 w Gryfinie 2012 M 00:01:24
30 48 MICHAŁOWSKA NATALIA Gryfus Szczecin 2011 K 00:01:25
31 38 MACIOŁEK MARYSIA SP28 Szczecin 2012 K 00:01:26
32 4 DITTMANN MAYRA 2012 K 00:01:26
33 257 PASZKOWSKA ZOFIA SP46 2011 K 00:01:27
34 50 NAPIÓRKOWSKA JOANNA FizjoKids 2012 K 00:01:28
35 255 ZAMOŻNY OLEK sp 7 2011 M 00:01:29
36 45 MALENTOWICZ NATANIEL Morfinka 2012 M 00:01:29
37 35 WALKOWIAK TYMON SP 16 2011 M 00:01:30
38 32 CICHOCKA MICHALINA KSP im. Jana Pawła II 2012 K 00:01:32
39 49 WŁADKOWSKI ALEKSANDER SP 71 Szczecin 2012 M 00:01:38
40 14 PYCEL ZOFIA 2012 K 00:01:40
41 54 KOZINIEC FILIP DRUŻYNA FILIPA 2012 M 00:01:41
42 20 WÓJCIK LAURA Przedszkole w Baniach 2012 K 00:01:47
43 56 KRZYMIENIECKA KORNELIA 2012 K 00:02:14
44 41 MORAWIAK MAJA SP 74 2012 M 00:02:53

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 29 LEWANDOWSKI GABRIEL KS TEAM BARYŁA GORZÓW 2009 M 00:02:20
2 152 FRĄCZKOWSKI HUBERT SP 23 2009 M 00:02:24
3 156 MLIŃSKI WIKTOR Podstawowa nr.23 2009 M 00:02:25
4 53 STACHÓW MARCIN Szkoła podstawowa nr.1 Gryfino 2010 M 00:02:27
5 10 ZIOBROWSKI DAMIAN Szkoła Podstawowa nr 3 2009 M 00:02:28
6 11 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:02:30
7 20 ZOGAS OLYMPIA CKS SZCZECIN RYDLA 2010 K 00:02:33
8 32 GONERKO MIKOŁAJ King BC Szczecin 2009 M 00:02:34
9 36 OLEKSIAK ZUZANNA 2009 K 00:02:35
10 154 GAJEWSKI BRAJAN Stargard. Ja się nie ścigam 2009 M 00:02:39
11 1 KOZŁOWSKA ALICJA UKS MKL Szczecin 2010 K 00:02:40
12 161 SOBOLEWSKI-SZWED WOJCIECH 2009 M 00:02:43
13 14 BŁAZIAK BORYS Błękitna 2010 M 00:02:44
14 37 KOPANIECKI JONATAN SP 47 2010 M 00:02:44
15 41 ROMANOWSKA ALICJA SP47 2009 K 00:02:45
16 8 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2010 K 00:02:45
17 56 GAJZLER ANTONI Przebiegłe Jenoty 2010 M 00:02:46
18 21 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:02:46
19 157 LECH EMILIA SP 74 2010 K 00:02:51
20 158 BUTKIEWICZ LILIANA 2010 K 00:02:58
21 35 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:02:59
22 24 MICHALAK CEZARY CKS Szczecin 2010 M 00:03:00
23 159 WOLNY MICHAŁ 2010 M 00:03:06
24 38 NOWAK DOROTA ZS Gardno 2009 K 00:03:06
25 18 SZYMAŃSKA MAJA SP59 2010 K 00:03:11
26 155 NANU OCTAVIAN Gryfus Szczecin 2010 M 00:03:11
27 151 DĄBROWSKA KATARZYNA SZkoła Podstawowa nr.5 2009 K 00:03:11
28 5 ZŁOTKOWSKA TOSIA SP59 2010 K 00:03:12
29 42 WALKOWIAK JAGNA SP 16 2009 K 00:03:12
30 44 TURKIEWICZ NINA 2010 K 00:03:17
31 28 KARSKA LENA SP 33 2010 K 00:03:18
32 4 DITTMANN MARCO 2009 M 00:03:20
33 49 GOŁEMBIEWSKA WERONIKA Deloitte Adventure Team 2010 K 00:03:34
34 17 WYPIJEWSKI FRANCISZEK SP59 2010 M 00:03:37
35 31 ŻARNICKI KAROL 2009 M 00:03:44
36 153 BEDNARSKA ANTONINA 2010 K 00:04:00

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 26 BARAN JULIA szczecinek 2006 K 00:03:47
2 41 ZAJĄC RADOSŁAW SP 74 2006 M 00:03:56
3 174 PIETRUSZYŃSKA JOANNA SP 6 2006 K 00:04:02
4 29 ASPADAREC FILIP KS Ironman Prodmar Szczecin 2007 M 00:04:04
5 163 SCIURKOWSKI DOMINIK 2006 M 00:04:05
6 47 POLEHOŃSKI TOMASZ Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2006 M 00:04:06
7 159 SZCZECIŃSKI KAROL 2007 M 00:04:07
8 158 HAMERSKI MATEUSZ 2006 M 00:04:08
9 173 GULBINOWICZ ANTONI UKS Barnim Goleniów 2007 M 00:04:08
10 44 CZAJKOWSKA WIKTORIA UKL Ósemka Police 2006 K 00:04:13
11 52 NADOLNY DAWID SP 35 SZCZECIN 2007 M 00:04:14
12 25 BARAN DARIA szczecinek 2008 K 00:04:18
13 35 KALINOWSKI DAWID NSP Przelewice 2007 M 00:04:19
14 66 KOWAL FRANCISZEK Sp7/Arkonia 2008 M 00:04:20
15 172 LECH REMIGIUSZ Pogoń Prawobrzeże SP 74 2006 M 00:04:22
16 152 BRODZIŃSKA OLIWIA ŁKB TRUCHT 2008 K 00:04:22
17 48 GRYGORCEWICZ JAN UKL Ósemka Police 2007 M 00:04:23
18 20 KOWALIK HUBERT CMS Szczecin 2007 M 00:04:23
19 153 PERWENIS GABRIELA 2006 K 00:04:23
20 64 PIERNICKA NATALIA SP 61 2006 K 00:04:24
21 65 ZAWADZKI MAKSYMILIAN 2008 M 00:04:33
22 49 ZAPAŁOWSKI FILIP UKL Ósemka Police 2007 M 00:04:34
23 36 GRĘDZIŃSKI KACPER KS Ironman Prodmar Szczecin 2008 M 00:04:42
24 69 WICHUCKA OLIWIA MKS HERMES Gryfino 2006 K 00:04:43
25 156 KRAWECKA HANNA 2006 K 00:04:45
26 58 MIKUŁA DARIA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:04:45
27 161 JAROSZ ANTONI 2007 M 00:04:45
28 160 JANKOWSKI SZYMON 2007 M 00:04:48
29 12 ZOGAS ATHINA CKS SZCZECIN RYDLA 2007 K 00:04:48
30 59 MIKUŁA IGA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:04:49
31 50 MORAWIAK MAKSYMILIAN FASE Szczecin 2008 M 00:04:50
32 15 MAJCHER SZYMON SP 74 Szczecin 2007 M 00:04:57
33 18 REJER PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie 2008 M 00:04:59
34 17 REJER JOANNA Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie 2006 K 00:05:02
35 42 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:05:04
36 21 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:04
37 157 PASIECZNA NIKOLA 2007 K 00:05:05
38 6 PRZYBYLIŃSKI DAMIAN SP 37 2007 M 00:05:09
39 155 KRĘŻEL WIKTORIA 2007 K 00:05:09
40 2 LECHOWICZ FILIP Offseason 2008 M 00:05:09
41 8 KASPEROWICZ TADEUSZ KS IRONMAN 2006 M 00:05:15
42 16 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:05:16
43 166 ADAMCZUK BARTOSZ SP MIERZYN 2008 M 00:05:17
44 9 CZERNIACHOWSKA KAROLINA 2008 K 00:05:19
45 7 ROMAN WIKTORIA Monia Gym 2008 K 00:05:22
46 24 GONERKO MATEUSZ King BC Szczecin 2007 M 00:05:22
47 34 MATYASIK HUBERT King BC Szczecin 2006 M 00:05:22
48 22 MALENTOWICZ MORFEUSZ Morfeusza i Ola 2008 M 00:05:23
49 70 MATWIEJCZYK MICHAŁ 2007 M 00:05:28
50 13 MUCHA IGOR Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2008 M 00:05:33
51 23 NOWEK ALEKSANDRA Morfeusza i Ola 2008 K 00:05:40
52 28 BUTRYN ZUZANNA SP Banie 2008 K 00:05:41
53 43 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:05:42
54 14 BŁONIARZ FRANEK SP74 2007 M 00:05:45
55 164 ADAMCZUK AMELIA SP MIERZYN 2006 K 00:05:49
56 167 PAŁCZYŃSKA OLIWIA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2006 K 00:06:01
57 151 MARAS FELIKS King Wilki Morskie - Akademia Basketu 2008 M 00:06:07
58 38 GIERLIK HANNA OSM Szczecin 2008 K 00:06:11
59 4 KUJAWSKA ANIA SP 37 2006 K 00:06:23
60 40 ZAJĄC ARKADIUSZ SP 74 2008 M 00:06:33
61 10 DURAJ WIKTORIA SP w Baniach 2007 K 00:07:49

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 217 GOLAŃSKI STAŚ Barnim Goleniów 2003 M 00:07:13
2 341 ŚLIWKA ŁUKASZ 2003 M 00:07:18
3 214 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:07:52
4 225 BRYKCZYŃSKI FILIP 2004 M 00:08:20
5 344 KUNIKOWSKI DORIAN 2004 M 00:08:33
6 210 SKROBANEK HANNA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:08:43
7 227 WOLSKI WIKTOR Ironman Prodmar 2003 M 00:09:08
8 208 BŁONIARZ MICHAŁ Pogoń Prawobrzeże 2005 M 00:09:17
9 333 PILARSKI MACIEJ 2005 M 00:09:22
10 201 SURDACKI JERZY 2003 M 00:09:24
11 345 SOBOLEWSKI-SZWED BARTOSZ 2003 M 00:09:28
12 230 MATWIEJCZYK JAKUB Do nr 5 2005 M 00:09:31
13 331 CZACHOROWSKI IGOR KS Ironman Prodmar Szczecin 2005 M 00:09:35
14 332 CHRZAN PAULINA KS Ironman Prodmar Szczecin 2004 K 00:09:44
15 334 KOT ROKSANA 2004 K 00:09:57
16 342 DARONIN OLEKSII HANZA 2003 M 00:09:59
17 205 ADAMÓW HUBERT Dobry Team ECOPOL 2005 M 00:10:01
18 343 DARONIN KOSTIANTYN 2005 M 00:10:16
19 337 SZACHEWICZ JOANNA 2004 K 00:10:17
20 226 DULEWSKI DAWID Salos 2005 M 00:10:18
21 207 ULASS PATRYCJA MKS Kusy Szczecin 2003 K 00:10:22
22 340 GIL GRACJAN 2005 M 00:10:31
23 216 KWIATKOWSKI OLAF KOS BnO Szczecin 2005 M 00:10:57

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni