z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

18.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 36 ASPADAREC NATALIA Przedszkole - Pentliczek 2013 K 00:01:22
2 253 BORG SIMON SAIL 2013 M 00:01:25
3 51 STACHÓW MARTA Nr.1 Gryfino 2013 K 00:01:25
4 18 KRZYŻANOWSKA ZOSIA 2013 K 00:01:26
5 43 ADAMSKI IGOR Przedszkole Jagodka 2013 M 00:01:32
6 34 DUL LIWIA 2016 K 00:01:32
7 14 SZADOKIERSKI SZYMON ANAWA TOUR 2013 M 00:01:33
8 1 KUŹBIK WERONIKA Monia Gym 2013 K 00:01:33
9 35 WITEK EMILIA 2015 K 00:01:35
10 28 ŚLĘZAK JAKUB Przedszkole Dobra Szczecińska 2013 M 00:01:35
11 17 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:37
12 252 JAKUBOWSKI MIRON PP NR 74 2013 M 00:01:38
13 8 SZULC SZYMON SKB Dzik 2013 M 00:01:39
14 3 KRUPIEŃCZTK BARTOSZ Przedszkole nr 3 2014 M 00:01:41
15 55 ZAKRZEWSKA ZUZIA 2013 K 00:01:42
16 7 BORODYN HANNA Boro Squad 2014 K 00:01:47
17 26 STEFANIAK TOMASZ Przedszkole SP65 2014 M 00:01:50
18 42 PIASECKA ANNA PP 31 2013 K 00:01:52
19 22 LEWANDOWSKA INES 2015 K 00:01:53
20 2 MOŻDŻER MARTYNA PP 61 2014 K 00:01:54
21 27 SURDACKI JANEK Przedszkole nr 1 w Gryfinie 2013 M 00:01:55
22 20 MADUZIA KLARA Pyrzyce Biegają 2013 K 00:01:55
23 259 KOSAKOWSKA JULIA PP 65 2013 K 00:01:59
24 267 WOŹNIAK PIOTR Przedszkole Niepubliczne Językowo Matematyczne 2014 M 00:02:00
25 31 TRZEŹWIŃSKA KINGA 2014 K 00:02:00
26 49 OGRODZIŃSKI GABRIEL Przedszkole Szmaragdowe 2014 M 00:02:02
27 54 GORALSKA JULIA PNJM Szczecin 2014 K 00:02:03
28 12 PYCEL ANTONII 2014 M 00:02:04
29 251 KIERZEK FRANCISZEK Przedszkole Niepubliczne Językowo-Matematyczne 2014 M 00:02:04
30 6 PROKOP BARBARA 2014 K 00:02:05
31 258 CHRUŚCIEWICZ MARTYNA SP 16 2013 K 00:02:07
32 44 LADZIAK MIA cks szczecin 2015 K 00:02:10
33 46 MINKO MAKSYMILIAN Niepubliczne Przedszkole Matematyczno-Językowe 2014 M 00:02:12
34 257 ZAMOŻNY JULEK 2014 M 00:02:20
35 255 SARZYŃSKI MARCEL Przedszkole 2013 M 00:02:21
36 56 KRZYMIENIECKA WERONIKA 2015 K 00:02:22
37 15 BANASZCZYK ANTONI 2014 M 00:02:22
38 11 ŁYP POLA 2014 K 00:02:24
39 5 SZCZYPEK TOSIA CKS Szczecin 2014 K 00:02:25
40 29 SKROBANEK JAKUB Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2014 M 00:02:27
41 40 TURKIEWICZ HUBERT 2015 M 00:02:30
42 256 SARZYŃSKI KACPER Przedszkole 2015 M 00:02:31
43 272 TARCZYKOWSKI BŁAŻEJ Przedszkole 35 2015 M 00:02:36
44 13 SZADOKIERSKI BARTOSZ ANAWA TOUR 2015 M 00:02:38
45 52 ROMAN ALICJA Monia Gym 2016 K 00:02:50
46 39 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:02:56
47 254 KLIMEK ERYK 2015 M 00:03:17
48 24 KALIŃSKI LUCJAN Niepubliczne Przedszkole Ancymonka w Choszcznie 2014 M 00:03:20
49 53 ROMPALSKI FILIP Punkt Przedszkolny w SP71 2013 M 00:03:22
50 270 JONKA ANTONI Przedszkole Tanowo 2013 M 00:03:29
51 269 PONIEWIERA MAKSYMILIAN Żłobek Wesołe Smyki 2016 M 00:03:35
52 260 KOSAKOWSKI PRZEMYSŁAW PP 65 2015 M 00:03:37
53 57 JETKA ANTONI Baby Dance 2016 M 00:04:06

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 270 MARAS JULIAN Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin 2011 M 00:01:03
2 51 NAPIÓRKOWSKI ADAM FizjoKids 2011 M 00:01:04
3 29 LICHTARSKI DAWID 2011 M 00:01:06
4 258 HUMENIUK NINA UKS MKL Szczecin 2011 K 00:01:07
5 1 MACHOLA MARCIN Monia Gym 2011 M 00:01:09
6 252 PIEKARZEWSKI KSAWERY fizjokids 2011 M 00:01:10
7 21 GRUGEL FILIP 2011 M 00:01:11
8 31 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:01:11
9 34 JACHNIK JAKUB SKS HUSARIA 2012 M 00:01:13
10 26 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:14
11 264 DROŹDZIEL MILENA Przedszkole nr 5 Gryfino 2012 K 00:01:15
12 44 ŻEMOJDZIN MIKOŁAJ CKS Szczecin 2011 M 00:01:16
13 39 MACIOŁEK MIKOŁAJ SP28 Szczecin 2012 M 00:01:17
14 269 JURYS JULIAN Przedszkole Szmaragdowe 2012 M 00:01:18
15 33 MORCINEK AMELIA Fizjobiegacze 2012 K 00:01:20
16 261 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Szkoła nr 61 2011 M 00:01:20
17 4 DITTMANN MAYRA 2012 K 00:01:20
18 23 CZARNECKI OLIWIER Szkoły Salezjańskie Szczecin 2012 M 00:01:21
19 43 TARCZYKOWSKA LENA Tarcza BVB 2012 K 00:01:21
20 12 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:21
21 2 KUŹBIK ZUZANNA Monia Gym 2011 K 00:01:22
22 18 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin 2011 M 00:01:22
23 27 WALAS HANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 2011 K 00:01:23
24 11 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP Piwonii 2011 M 00:01:23
25 13 DUL BŁAŻEJ Przedszkole Nr 1 w Gryfinie 2012 M 00:01:24
26 260 MRUK MAJA STO Tomaszowska 2011 K 00:01:24
27 53 KOMSTA KACPER Szkoła Podstawowa 2011 M 00:01:25
28 254 GAJEWSKI MARTIN Stargard. Ja się nie ścigam 2012 M 00:01:25
29 25 KWAŚNIEWSKA LAURA Szkoła Podstawowa nr 59 2011 K 00:01:26
30 22 ŻOŁNOWSKA AMELIA Szkoła 2011 K 00:01:27
31 267 PUPEK MAKSYMILIAN 2011 M 00:01:28
32 5 MOŻDŻER WERONIKA PP 61 2012 K 00:01:28
33 3 KUPCZYK OKSANA Puszczyk Bukowy 2011 K 00:01:28
34 256 HOŁYS SARA Przedszkole w Baniach 2012 K 00:01:29
35 262 PASZKOWSKA ZOFIA SP46 2011 K 00:01:29
36 259 ZAMOŻNY OLEK sp 7 2011 M 00:01:29
37 17 CIECHOWICZ JUSTYNA Mini Bus Kamień Pomorski 2012 K 00:01:30
38 47 OGRODZIŃSKI ALEKSANDER CKS Szczecin 2011 M 00:01:31
39 6 ZŁOTKOWSKA FLORKA PP61 2012 K 00:01:31
40 48 MICHAŁOWSKA NATALIA Gryfus Szczecin 2011 K 00:01:31
41 10 HAŚCIŁO MARCEL Szkoła Podstawowa nr 23 2012 M 00:01:32
42 15 FRĄCKOWIAK IGA PP nr 9 Police 2012 K 00:01:32
43 8 SZCZYPEK MAJA CKS Szczecin 2011 K 00:01:33
44 38 MACIOŁEK MARYSIA SP28 Szczecin 2012 K 00:01:34
45 50 NAPIÓRKOWSKA JOANNA FizjoKids 2012 K 00:01:34
46 49 WŁADKOWSKI ALEKSANDER SP 71 Szczecin 2012 M 00:01:36
47 255 JAKUBOWSKI TYMON SP NR 8 2011 M 00:01:38
48 271 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr9 / Puszczyk Bukowy 2012 K 00:01:39
49 35 WALKOWIAK TYMON SP 16 2011 M 00:01:39
50 14 PYCEL ZOFIA 2012 K 00:01:41
51 268 BIERNACZYK MACIEJ Zerówka SP 37 2012 M 00:01:43
52 52 KAPŁANIAK MAGDALENA Szkoła podstawowa 11 2011 K 00:01:43
53 257 WALICZEK MAKSYMILIAN Przedszkole w Baniach 2012 M 00:01:45
54 253 ŁAZARSKI NIKODEM SKS Husaria 2012 M 00:01:50
55 55 ANDRYSZCZUK MAGDALENA FizjoKids 2012 K 00:01:54
56 54 KOZINIEC FILIP DRUŻYNA FILIPA 2012 M 00:01:58
57 266 KUŹMA-WOLNIEWICZ NADIA POL-AMER SP 2012 K 00:01:59
58 265 CHOMONT ANTONINA SB 5 Goleniów 2011 K 00:02:00
59 56 KRZYMIENIECKA KORNELIA 2012 K 00:02:02
60 20 WÓJCIK LAURA Przedszkole w Baniach 2012 K 00:02:04
61 41 MORAWIAK MAJA SP 74 2012 M 00:02:42

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 51 ŁAWA NATAN Na Głębokiem 2009 M 00:02:20
2 151 GAJEWSKI BRAJAN Stargard. Ja się nie ścigam 2009 M 00:02:23
3 29 LEWANDOWSKI GABRIEL KS TEAM BARYŁA GORZÓW 2009 M 00:02:24
4 32 GONERKO MIKOŁAJ King BC Szczecin 2009 M 00:02:24
5 53 STACHÓW MARCIN Szkoła podstawowa nr.1 Gryfino 2010 M 00:02:26
6 10 ZIOBROWSKI DAMIAN Szkoła Podstawowa nr 3 2009 M 00:02:32
7 36 OLEKSIAK ZUZANNA 2009 K 00:02:32
8 20 ZOGAS OLYMPIA CKS SZCZECIN RYDLA 2010 K 00:02:34
9 47 PRZYBYLSKI FRANCISZEK CJS Tłumaczenia Myślibórz 2010 M 00:02:37
10 11 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:02:37
11 158 WOŹNIAK SZYMON SSP1 STO SZCZECIN 2010 M 00:02:38
12 163 DUDENKO FABIAN SP 20 Szczecin 2010 M 00:02:40
13 8 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2010 K 00:02:41
14 56 GAJZLER ANTONI Przebiegłe Jenoty 2010 M 00:02:42
15 23 POLICZKIEWICZ OLGA KSP Szczecin 2010 K 00:02:45
16 9 MAJEWSKA EMILIA Sp 2 Gryfino 2009 K 00:02:46
17 21 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:02:49
18 155 LECH EMILIA SP 74 2010 K 00:02:49
19 1 KOZŁOWSKA ALICJA UKS MKL Szczecin 2010 K 00:02:50
20 41 ROMANOWSKA ALICJA SP47 2009 K 00:02:52
21 45 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:54
22 24 MICHALAK CEZARY CKS Szczecin 2010 M 00:02:56
23 154 NANU OCTAVIAN Gryfus Szczecin 2010 M 00:02:56
24 30 SMÓŁKO LENA SP 59 2010 K 00:02:56
25 55 ZAKRZEWSKI DAWID 2010 M 00:02:56
26 54 REDLARSKA MAJA Kobiece bieganie 2009 K 00:02:57
27 5 ZŁOTKOWSKA TOSIA SP59 2010 K 00:02:57
28 35 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:02:57
29 16 GOZDYRA ANTEK sp47 2010 M 00:02:59
30 153 CHRUŚCIEWICZ MARCEL SP 16 2009 M 00:03:00
31 44 TURKIEWICZ NINA 2010 K 00:03:02
32 22 KOWALCZYK NELA Coral Reef Team 2009 K 00:03:03
33 52 KACZOROWSKI ALAN Biegam z dziadziem 2010 M 00:03:03
34 27 BĘBEN BLANKA KS Dobra Marina 2010 K 00:03:04
35 40 WYSOCKA ALICJA 2009 K 00:03:07
36 39 WISZNIEWSKI OSKAR SP 1 / Gryfus Szczecin 2009 M 00:03:08
37 26 KRZYŻANOWSKI MATEUSZ SP 10 2009 M 00:03:08
38 160 ROMEK MARIOLA SP 37 2009 K 00:03:10
39 4 DITTMANN MARCO 2009 M 00:03:12
40 161 BUTKIEWICZ LILIANA SP POLSKO-AMERYKAŃSKA 2010 K 00:03:12
41 152 SACEWICZ-ZAJĄC BRUNO SP3 2010 M 00:03:15
42 164 ZAGUŁA JULIA SP 59 2010 K 00:03:18
43 162 DŹWIGAJ MIKOŁAJ SP KATOLICCKA SZCZECIN 2010 M 00:03:18
44 49 GOŁEMBIEWSKA WERONIKA Deloitte Adventure Team 2010 K 00:03:20
45 49 GOŁEMBIEWSKA WERONIKA Deloitte Adventure Team 2010 K 00:03:20
46 38 NOWAK DOROTA ZS Gardno 2009 K 00:03:21
47 28 KARSKA LENA SP 33 2010 K 00:03:22
48 42 WALKOWIAK JAGNA SP 16 2009 K 00:03:25
49 12 BORODYN MARCELINA Boro Squad 2009 K 00:03:32
50 159 PUPEK WIKTORIA 2009 K 00:03:42
51 6 SITEK LENA SKB Dzik 2010 K 00:03:50

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 26 BARAN JULIA szczecinek 2006 K 00:03:48
2 41 ZAJĄC RADOSŁAW SP 74 2006 M 00:03:58
3 167 KŁYSZEJKO FILIP SP 74 2007 M 00:04:04
4 166 PIETRUSZYŃSKA JOANNA SP 6 2006 K 00:04:06
5 29 ASPADAREC FILIP KS Ironman Prodmar Szczecin 2007 M 00:04:09
6 32 CZARNECKI OSKAR Szkoły Salezjańskie Szczecin 2008 M 00:04:13
7 52 NADOLNY DAWID SP 35 SZCZECIN 2007 M 00:04:16
8 47 POLEHOŃSKI TOMASZ Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2006 M 00:04:18
9 48 GRYGORCEWICZ JAN UKL Ósemka Police 2007 M 00:04:22
10 155 LECH REMIGIUSZ Pogoń Prawobrzeże SP 74 2006 M 00:04:24
11 65 ZAWADZKI MAKSYMILIAN 2008 M 00:04:24
12 25 BARAN DARIA szczecinek 2008 K 00:04:26
13 53 CHIMKOWSKI KRZYSZTOF Fizjokids 2008 M 00:04:27
14 56 KOTKOWIAK BARTOSZ KOS BnO Szczecin 2006 M 00:04:29
15 44 CZAJKOWSKA WIKTORIA UKL Ósemka Police 2006 K 00:04:30
16 67 OGRODOWCZYK WIKTOR SP18 2006 M 00:04:33
17 3 BRODZIŃSKA OLIWIA ŁKB TRUCHT 2008 K 00:04:33
18 49 ZAPAŁOWSKI FILIP UKL Ósemka Police 2007 M 00:04:35
19 153 CHRZAN PAWEŁ KS Ironman Prodmar Szczecin 2007 M 00:04:37
20 30 SZKLARZ ADAM Klub Sportowy Dobra Marina 2008 M 00:04:40
21 6 PRZYBYLIŃSKI DAMIAN SP 37 2007 M 00:04:43
22 58 MIKUŁA DARIA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:04:43
23 59 MIKUŁA IGA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:04:44
24 37 WALAS MATEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 2008 M 00:04:49
25 15 MAJCHER SZYMON SP 74 Szczecin 2007 M 00:04:49
26 36 GRĘDZIŃSKI KACPER KS Ironman Prodmar Szczecin 2008 M 00:04:50
27 18 REJER PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie 2008 M 00:04:51
28 34 MATYASIK HUBERT King BC Szczecin 2006 M 00:04:54
29 24 GONERKO MATEUSZ King BC Szczecin 2007 M 00:04:54
30 50 MORAWIAK MAKSYMILIAN FASE Szczecin 2008 M 00:04:55
31 12 ZOGAS ATHINA CKS SZCZECIN RYDLA 2007 K 00:04:55
32 2 LECHOWICZ FILIP Offseason 2008 M 00:05:07
33 21 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:08
34 22 MALENTOWICZ MORFEUSZ Morfeusza i Ola 2008 M 00:05:09
35 42 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:05:14
36 17 REJER JOANNA Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie 2006 K 00:05:16
37 23 NOWEK ALEKSANDRA Morfeusza i Ola 2008 K 00:05:23
38 164 BUKOWSKA ANNA sp 23 Szczecin 2006 K 00:05:24
39 169 KAMIŃSKA WERONIKA SP 46 2008 K 00:05:26
40 16 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:05:27
41 8 KASPEROWICZ TADEUSZ KS IRONMAN 2006 M 00:05:27
42 9 CZERNIACHOWSKA KAROLINA 2008 K 00:05:28
43 28 BUTRYN ZUZANNA SP Banie 2008 K 00:05:31
44 160 ADAMCZUK BARTOSZ SP MIERZYN 2008 M 00:05:31
45 57 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:33
46 13 MUCHA IGOR Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2008 M 00:05:36
47 61 MARAS FELIKS King Wilki Morskie - Akademia Basketu 2008 M 00:05:37
48 7 ROMAN WIKTORIA Monia Gym 2008 K 00:05:37
49 159 ADAMCZUK AMELIA SP MIERZYN 2006 K 00:05:39
50 31 ŁAZAR BARTOSZ 2008 M 00:05:40
51 157 RADCZUK EMILIA SP 54 2008 K 00:05:41
52 40 ZAJĄC ARKADIUSZ SP 74 2008 M 00:05:43
53 19 MADUZIA KLAUDIA Pyrzyce Biegają 2007 K 00:05:44
54 62 BIŃKOWSKI ADAM Fizjokids Szczecin 2008 M 00:05:47
55 168 BŁONIARZ FRANEK SP74 2007 M 00:05:52
56 55 ŻEMOJDZIN WIKTORIA CKS Szczecin 2008 K 00:05:56
57 161 KUŹMA-WOLNIEWICZ OLIVIER POL-NIEM SP 2008 M 00:05:59
58 45 ZAPOR ALICJA Szkoła Podstawowa nr 14 2007 K 00:06:06
59 156 PŁUCIENNIK MARTA PSP Mierzyn 2007 K 00:06:23
60 163 OLCHAWA JULIA 2008 K 00:06:29
61 158 CEZEJ WIKTORIA SP 54 2008 K 00:06:30
62 152 MĄDRZYK GABRIELA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2007 K 00:06:52
63 151 PAŁCZYŃSKA OLIWIA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2006 K 00:06:55
64 154 FLAJSZEROWICZ IGA Szkoła Podstawowa Banie 2007 K 00:07:06
65 1 DUDEK OLIWIA Szkoły Salezjańskie Szczecin 2007 K 00:07:16
66 10 DURAJ WIKTORIA SP w Baniach 2007 K 00:08:14

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 217 GOLAŃSKI STAŚ Barnim Goleniów 2003 M 00:07:29
2 214 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:08:03
3 333 KUNIKOWSKI DORIAN Ironman CS Polska 2004 M 00:08:06
4 227 WOLSKI WIKTOR Ironman Prodmar 2003 M 00:08:16
5 225 BRYKCZYŃSKI FILIP 2004 M 00:08:20
6 210 SKROBANEK HANNA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:08:36
7 218 GAJDA TOMASZ Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2005 M 00:08:46
8 331 CZACHOROWSKI IGOR KS Ironman Prodmar Szczecin 2005 M 00:09:02
9 208 BŁONIARZ MICHAŁ Pogoń Prawobrzeże 2005 M 00:09:08
10 337 KIEŁCZEWSKA MAJA Ironman CS Polska 2005 K 00:09:11
11 335 DARONIN OLEKSII HANZA 2003 M 00:09:15
12 206 BĘBEN BARTOSZ KS Dobra Marina 2005 M 00:09:18
13 334 KŁYSZEJKO KACPER Puszczyk Bukowy 2005 M 00:09:31
14 201 SURDACKI JERZY 2003 M 00:09:33
15 203 KASPEROWICZ ZBIGNIEW KS IRONMAN 2004 M 00:09:52
16 228 BOROWIAK JAN Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:09:56
17 332 CHRZAN PAULINA KS Ironman Prodmar Szczecin 2004 K 00:10:04
18 205 ADAMÓW HUBERT Dobry Team ECOPOL 2005 M 00:10:08
19 207 ULASS PATRYCJA MKS Kusy Szczecin 2003 K 00:10:31
20 226 DULEWSKI DAWID Salos 2005 M 00:10:52
21 216 KWIATKOWSKI OLAF KOS BnO Szczecin 2005 M 00:11:01
22 336 DARONIN KOSTIANTYN 2005 M 00:11:02
23 222 WOJTKOWIAK MICHAŁ S.P. nr 7 Szczecin 2005 M 00:11:11
24 212 SZKLARZ MICHAŁ Klub Sportowy Dobra Marina 2005 M 00:11:48
25 340 KACZMARCZYK PATRYCJA SP 8 POLICE 2006 K 00:13:39
26 229 ZIELIŃSKA KLAUDIA SP 55 2004 K 00:14:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni