z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

08.03.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 CIESIELSKI KORDIAN Koluszki 2014 M 00:01:18
2 18 KUBA KLAUDIA K.S. Triathlon Rawa 2014 K 00:01:20
3 26 ZARĘBA LEON Łódź Kocha Sport 2014 M 00:01:29
4 7 DYCHTO JAN 2014 M 00:01:40
5 17 SEKIETA FRANCISZEK OLIWIER TIME4S 2014 M 00:01:41
6 216 WYSOCKI WOJTEK Przedszkole 2014 M 00:01:41
7 212 DOMAGALSKA IGA Przedszkole Montessori 2014 K 00:01:45
8 15 ANTONIAK ZUZANNA Multibond 2014 K 00:01:52
9 11 AUGUSTOWSKI TOMEK Koliberek 2015 M 00:01:59
10 222 ŚWIERCZ HUBERT Przedszkole Miejskie nr 202 w Łodzi 2014 M 00:01:59
11 201 JACHOWICZ JAKUB 2014 M 00:02:03
12 5 ŁAWICKA MICHALINA 2016 K 00:02:05
13 2 DEINA MACIEJ PM 99 2015 M 00:02:10
14 19 PARADECKA MARIA Przedszkole nr 4 Bełchatów 2016 K 00:02:10
15 14 ANTONIAK KRZYSZTOF Multibond 2016 M 00:02:23
16 27 RYDZYŃSKA ANNA Koliberek 2016 K 00:03:05
17 4 NAJDEREK HELENA PM149 2015 K 00:03:17
18 204 GAŁCZYŃSKI JULIAN 2018 M 00:03:54
19 3 NAJDEREK HANNA CZORTY 2018 K 00:04:33
PK 6 DYCHTO CECYLIA 2015 K 00:01:50

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 210 SASIN FABIAN SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:07
2 1 BANIA KRZYSZTOF SP 2 2012 M 00:01:07
3 9 CIESIELSKA ŁUCJA Koluszki 2012 K 00:01:08
4 203 JANKOWSKI HUBERT SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:08
5 26 BORUŃ PATRYK PM 124 2013 M 00:01:09
6 208 KAMECKI JULIAN BSS Łódź 2013 M 00:01:09
7 209 LEWANDOWSKI TYMON SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:11
8 202 RÓG MAŁGORZATA PM7 2013 K 00:01:13
9 12 SEKIETA FILIP RADOSŁAW TIME4S 2012 M 00:01:14
10 20 ANIELAK LIDIA Sp 138 Lodz 2012 K 00:01:15
11 218 MARKOWIAK MARIA UKS Czepmion 2012 K 00:01:17
12 16 PAPIEWSKA MAGDALENA 2012 K 00:01:21
13 24 MATŁOKA ADRIANO Szkoła 2012 M 00:01:23
14 6 AUGUSTOWSKI WITEK Koliberek 2013 M 00:01:24
15 212 PISAREK AMELIA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2012 K 00:01:24
16 18 SOBIESIAK LAURA Rysie 2013 K 00:01:30
17 25 MARKIEWICZ - CEBULA TOMASZ Przedszkole nr 66 2013 M 00:01:31
18 201 DRZEWIECKA IDA SP BRATOSZEWICE 2012 K 00:01:33
19 214 BARTCZAK JACEK SP 5 Zgierz 2012 M 00:01:33
20 215 GRZELAK ADRIAN Swietlica Srodowiskowa Zgierz 2013 M 00:01:34
21 211 PELSKI ALAN SP BRATOSZEWICE 2013 M 00:01:35
22 204 LEWANDOWSKI ANATOL SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:35
23 249 OLCZAK MAJA Szkoła Podstawowa nr 149 2012 K 00:01:35
24 2 GRAD MICHAŁ PM106 2013 M 00:01:38
25 217 FALKOWSKI MIŁOSZ Lodz 2013 M 00:01:39
26 216 KAŹMIERCZAK JAKUB Przedszkole Miejskie nr 118 w Łodzi 2013 M 00:02:02

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 DEINA MICHAŁ Salezjańska Szkoła Podstawowa 2010 M 00:02:28
2 123 STACHOWSKI ADAM RYSIOTEAM 2010 M 00:02:29
3 24 PIETRZAK MACIEJ K.S. Triathlon Rawa 2010 M 00:02:35
4 120 RÓG KRZYSZTOF SP7 2010 M 00:02:40
5 1 STERCZEWSKI BARTEK Akademia Lekkoatletyki Łódź 2010 M 00:02:42
6 33 ZARĘBA OLIWIER Łódź Kocha Sport 2010 M 00:02:45
7 20 RAWECKA HANNA ProviKidsRun 2010 K 00:02:46
8 10 STEFANÓW FILIP ProviKidsRun 2010 M 00:02:49
9 5 BANIA MATEUSZ SP 2 2011 M 00:02:49
10 37 ZAJĄC STANISŁAW UKS 55 2010 M 00:02:50
11 124 WITEK PATRYK AZS 2011 M 00:02:50
12 105 DRZEWIECKI IGNACY SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:02:51
13 18 PEREPEREZ JAN 2011 M 00:02:51
14 32 HAŁADAJ ADAM SP Nr 13 Bełchatów 2010 M 00:02:55
15 113 SZYMAŃSKI JAN 2010 M 00:02:56
16 11 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:02:57
17 35 BAGIŃSKI DAMIAN RKS Łódź 2010 M 00:03:02
18 27 JASIŃSKA ALEKSANDRA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2010 K 00:03:02
19 117 ŚLIWKIEWICZ MICHALINA SP Bratoszewice 2010 K 00:03:04
20 112 KUNIKOWSKI IWO SP BRATOSZEWICE 2011 M 00:03:09
21 19 ANDRZEJCZAK FILIP SP 16 Pabianice / RKS Łódź 2011 M 00:03:13
22 126 SAMBORSKA ZOFIA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:03:14
23 7 ŁAWICKI MACIEJ Szkoła Montessori 2011 M 00:03:15
24 31 KORPACKI STANISŁAW SP 79 2011 M 00:03:16
25 23 JANKOWSKA IZABELA SP193 2010 K 00:03:17
26 28 PIETRUCHA JULIA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2010 K 00:03:19
27 115 PIETRZAK MATEUSZ SP BRATOSZEWICE 2011 M 00:03:21
28 107 GOCEK JULIA SP BRATOSZEWICE 2010 K 00:03:22
29 6 GRAD HANIA SP51 2011 K 00:03:23
30 103 ANTOSIAK GABRIELA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:25
31 109 KOTUS LENA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:26
32 121 PONSIEK JAKUB 2011 M 00:03:27
33 38 SZTAJNERT GABRIELA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2011 K 00:03:32
34 17 SZYMAŃSKI OSKAR Sp 83 2011 M 00:03:50
35 106 KOTOWSKA WIKTORIA SP BRATOSZEWICE 2010 K 00:03:52
36 116 RACZYŃSKI MICHAŁ SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:56
37 108 KOŚLIN OSKAR SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:57
38 104 ANTOSIAK ZOFIA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:04:08
39 102 OGŁASKA LENA 2010 K 00:04:16
40 3 KAZIMIERCZAK MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 173 2011 M 00:04:19

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 109 CEL IGOR LKS Koluszki 2007 M 00:02:55
2 66 BABIARSKI RADOSŁAW LKS Koluszki 2007 M 00:02:57
3 26 KLECZYK SZYMON UKS Czempion 2007 M 00:03:16
4 113 CHOJNACKI PIOTR LKS Koluszki 2008 M 00:03:16
5 43 MAJEWSKI KRZYSZTOF ProviKidsRun 2008 M 00:03:21
6 32 WINKLER JAKUB AKADEMIA LEKKOATLETYKI / SP 34 2007 M 00:03:30
7 52 PARADECKI MAKSYMILIAN UKS Czempion Bełchatów 2009 M 00:03:31
8 5 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:03:33
9 53 STALA WIKTOR S.P 79 2007 M 00:03:35
10 105 GOCEK JAN SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:03:38
11 102 GUDEJ JAN SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:03:42
12 126 MATEJCZUK PIOTR SP Parzęczew/Orzeł Parzęczew 2009 M 00:03:43
13 70 ANIELAK PIOTR Sp 138 Lodz 2009 M 00:03:46
14 20 TENENTKA KAMIL LKS Koluszki 2008 M 00:03:48
15 69 EJSNER FRANCISZEK sp 55 łódź 2009 M 00:03:51
16 42 KRUK WIKTOR ProviKidsRun 2008 M 00:03:53
17 110 KOTUS MARCEL SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:03:55
18 108 KACZMAREK MIŁOSZ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:03:59
19 9 JARZYŃSKI ANTONI SP 34 2007 M 00:04:04
20 61 SZMYT PIOTR Harman Running Team 2009 M 00:04:06
21 14 KIERZEK IGOR 2007 M 00:04:09
22 111 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:10
23 19 SIEMIŃSKA ADRIANNA LKS Koluszki 2007 K 00:03:11
24 36 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:13
25 107 JANKOWSKI MATEUSZ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:14
26 122 SZADKOWSKI KAMIL SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:15
27 119 PELSKI DAWID SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:16
28 112 KRÓLIKOWSKI FRANCISZEK SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:17
29 34 WOJTECKI BARTOSZ 2008 M 00:04:25
30 58 ŚWIERK MALWINA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2008 K 00:03:29
31 45 KUBA ALEKSANDRA K.S. Triathlon Rawa 2009 K 00:03:32
32 44 RAWECKA ZOFIA ProviKidsRun 2007 K 00:03:33
33 40 IZDEBSKA NATALIA ProviKidsRun 2007 K 00:03:39
34 4 GIBKI DOMINIK 2009 M 00:04:39
35 60 PAPIEWSKI KRZYSZTOF 2008 M 00:04:54
36 51 PARADECKA KINGA UKS Czempion Bełchatów 2009 K 00:03:55
37 39 IZDEBSKA AMELIA ProviKidsRun 2007 K 00:03:55
38 30 NOWOSIELSKA WERONIKA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2009 K 00:03:57
39 117 OWADZIEŃ DOROTA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:03:59
40 101 GRZESZCZYK EMILIA 2007 K 00:04:02
41 121 SZADKOWSKA PAULINA SP BRATOSZEWICE 2007 K 00:04:03
42 124 KUCHNICKA AMELIA Swietlica Srodowiskowa Zgierz 2009 K 00:04:08
43 59 WOLNA MARTYNA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:04:10
44 118 PACH AMELIA SP BRATOSZEWICE 2008 K 00:04:15
45 18 STEFANÓW NATALIA ProviKidsRun 2008 K 00:04:19
46 41 KACPRZAK JAGODA ProviKidsRun 2008 K 00:04:19
47 125 BRZOZOWSKA NATALIA SP 5 Zgierz 2009 K 00:04:33
48 33 WINKLER JULIA AKADEMIA LEKKOATLETYKI/SP 34 2009 K 00:04:43
49 29 EJZERT BARBARA 2007 K 00:04:44
50 115 MIŚKIEWICZ KACPER SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:05:48
51 106 DANYCH BARTOSZ SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:05:50
52 62 SZMYT WIKTORIA Harman Running Team 2009 K 00:05:00
53 103 BORKOWSKA OLIWIA SP BRATOSZEWICE 2008 K 00:05:09
54 104 CHĄDZYŃSKA HANNA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:05:10
55 35 SZYMAŃSKA OLIWIA Sp 83 2009 K 00:05:17
56 17 IDOWSKA ZUZANNA ProviKidsRun 2008 K 00:05:20
57 2 SOSZYŃSKA ZUZANNA Łódź 2007 K 00:05:23
58 114 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP BRATOSZEWICE 2008 K 00:05:28
59 116 OGŁASKA MARCIN SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:06:45
60 120 SMELA MICHAŁ SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:06:46

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 208 SOKOŁOWSKI KAROL LKS Koluszki 2005 M 00:05:59
2 209 JEŻYNA MACIEJ LKS koluszki 2005 M 00:06:24
3 307 SĘCZEK MARTYNA MLUKS RAWA 2004 K 00:06:27
4 303 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:06:52
5 207 DYŚKO MICHAŁ RYSIOTEAM 2006 M 00:06:54
6 210 SMYKA MICHAŁ LKS Koluszki 2005 M 00:06:57
7 213 GIELEC JULIA UKS Orientuś Łódź 2005 K 00:07:22
8 214 KOMOROWSKA MARTA UKS Orientuś Łódź 2005 K 00:07:40
9 314 PIETRUSZEWSKA JULIA KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2006 K 00:08:07
10 313 MATUSZEWSKA AMELIA KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2005 K 00:08:07
11 204 STEFANÓW KRYSTIAN ProviKidsRun 2005 M 00:08:16
12 203 SUCHARKIEWICZ JAKUB Akademia Lekkoatletyki 2006 M 00:08:21
13 201 SZMERKA KINGA Rajsport Active 2006 K 00:08:35
14 310 BUCZKOWSKI KACPER KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2004 M 00:08:49
15 205 CEBULA NIKODEM SP 193 Łódź 2006 M 00:08:52
16 206 BŁASZCZYK WOJTEK SP 61 2006 M 00:08:56
17 312 CHOINKOWSKI JAKUB KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2005 M 00:09:33
18 302 MIŚKIEWICZ NIKODEM 2004 M 00:09:54
19 304 ULICZKOWSKA NIKOLA Swietlica Srodowiskowa Zgierz 2006 K 00:10:22
20 305 ULICZKOWSKA WIKTORIA Swietlica Srodowiskowa Zgierz 2005 K 00:10:56
21 301 SMELA BARTŁOMIEJ 2004 M 00:11:44
22 306 MAGDZIARZ-DYŁO OLIWIER 2006 M 00:13:07

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni