z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

02.02.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 CIESIELSKI KORDIAN Koluszki 2014 M 00:01:17
2 26 ZARĘBA LEON Łódź Kocha Sport 2014 M 00:01:26
3 17 SEKIETA FRANCISZEK OLIWIER TIME4S 2014 M 00:01:47
4 211 ŚWIERCZ HUBERT Przedszkole Miejskie nr 202 w Łodzi 2014 M 00:01:55
5 20 GMEREK ALEKSANDRA 2014 K 00:01:57
6 201 ANTOSZ KACPER 2015 M 00:02:06
7 212 JACHOWICZ JAKUB 2014 M 00:02:09
8 19 PARADECKA MARIA Przedszkole nr 4 Bełchatów 2016 K 00:02:12
9 5 ŁAWICKA MICHALINA 2016 K 00:02:13
10 204 JANKOWSKI FRANCISZEK PM143 2016 M 00:02:21
11 9 GĄSIOROWSKI CYPRIAN EVErRUN 2016 M 00:02:32
12 214 SKONECZNA ALICJA 2014 K 00:02:35
13 10 WRÓBLEWSKA ANNA PM. Nr 220 w Łodzi 2016 K 00:02:38
14 209 KOMALA LILIANA 2017 K 00:02:45
15 1 WARGOWIAK OLIWIER 2016 M 00:02:50
16 4 NAJDEREK HELENA PM149 2015 K 00:02:58
17 3 NAJDEREK HANNA CZORTY 2018 K 00:04:41

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 CIESIELSKA ŁUCJA Koluszki 2012 K 00:01:06
2 203 JANKOWSKI HUBERT SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:07
3 1 BANIA KRZYSZTOF SP 2 2012 M 00:01:08
4 210 SASIN FABIAN SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:09
5 4 NOWAKOWSKI JĘDRZEJ PM 155 Łódź 2013 M 00:01:09
6 26 BORUŃ PATRYK PM 124 2013 M 00:01:11
7 215 STOKWISZ STEFFANIE Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Wloclawku 2012 K 00:01:11
8 20 ANIELAK LIDIA Sp 138 Lodz 2012 K 00:01:14
9 211 WRÓBLEWSKA ZOFIA SP BRATOSZEWICE 2012 K 00:01:14
10 209 LEWANDOWSKI TYMON SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:15
11 12 SEKIETA FILIP RADOSŁAW TIME4S 2012 M 00:01:16
12 15 GMEREK JAN 2012 M 00:01:17
13 218 MARKOWIAK MARIA UKS Czepmion 2012 K 00:01:17
14 13 MORAWIEC WERONIKA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2013 K 00:01:17
15 8 WOJCIECHOWSKI WOJCIECH 2012 M 00:01:18
16 16 PAPIEWSKA MAGDALENA 2012 K 00:01:20
17 214 OLACZEK NIKODEM SP51 Wrocław 2012 M 00:01:21
18 212 ŚLIWKIEWICZ JAN SP BRATOSZEWICE 2013 M 00:01:21
19 5 KOMALA NIKOLA Szkoła podstawowa 2012 K 00:01:23
20 10 DZIEWANOWSKA WIKTORIA SP162 2012 K 00:01:32
21 213 SZCZEPSKA NICOLA Szkola 2012 K 00:01:33
22 201 DRZEWIECKA IDA SP BRATOSZEWICE 2012 K 00:01:33
23 24 MATŁOKA ADRIANO Szkoła 2012 M 00:01:35
24 217 OLCZAK MAJA Szkoła Podstawowa nr 149 2012 K 00:01:37
25 18 SOBIESIAK LAURA Rysie 2013 K 00:01:38
26 204 LEWANDOWSKI ANATOL SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:39

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 24 PIETRZAK MACIEJ K.S. Triathlon Rawa 2010 M 00:02:35
2 14 BEDNAREK LUBOMIR UKS 55 2010 M 00:02:39
3 127 MYDŁOWSKI HUBERT 2010 M 00:02:41
4 33 ZARĘBA OLIWIER Łódź Kocha Sport 2010 M 00:02:41
5 29 SZTAJNERT ZOFIA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2010 K 00:02:43
6 5 BANIA MATEUSZ SP 2 2011 M 00:02:44
7 21 SZPAK PIOTR ProviKidsRun 2010 M 00:02:48
8 2 SZMERKA PATRYK Rajsport Active 2010 M 00:02:49
9 37 ZAJĄC STANISŁAW UKS 55 2010 M 00:02:51
10 115 STACHOWSKI ADAM RYSIOTEAM 2010 M 00:02:53
11 128 WITEK PATRYK AZS 2011 M 00:02:54
12 11 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:02:55
13 9 NOWAKOWSKA JULIA SMS Kokoro 2011 K 00:02:56
14 35 BAGIŃSKI DAMIAN RKS Łódź 2010 M 00:02:59
15 105 DRZEWIECKI IGNACY SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:00
16 20 RAWECKA HANNA ProviKidsRun 2010 K 00:03:02
17 32 HAŁADAJ ADAM SP Nr 13 Bełchatów 2010 M 00:03:11
18 19 ANDRZEJCZAK FILIP SP 16 Pabianice / RKS Łódź 2011 M 00:03:14
19 1 STERCZEWSKI BARTEK Akademia Lekkoatletyki Łódź 2010 M 00:03:15
20 117 ŚLIWKIEWICZ MICHALINA SP Bratoszewice 2010 K 00:03:16
21 6 GRAD HANIA SP51 2011 K 00:03:18
22 15 NOWOSIELSKA MAJA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:03:19
23 121 OLACZEK MICHAŁ SP51 Wrocław 2010 M 00:03:20
24 120 WRÓBLEWSKA MARIA SP BRATOSZEWICE 2010 K 00:03:21
25 39 GRACZ TYMEK Łódź 2011 M 00:03:23
26 28 PIETRUCHA JULIA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2010 K 00:03:23
27 23 JANKOWSKA IZABELA SP193 2010 K 00:03:24
28 30 SKOWROŃSKI MARCIN Łódź 2011 M 00:03:25
29 125 SAMBORSKA ZOFIA 2011 K 00:03:27
30 107 GOCEK JULIA SP BRATOSZEWICE 2010 K 00:03:29
31 102 PALUSIAK ERWIN Łódź 2011 M 00:03:29
32 113 PIECHUCKI MICHAŁ SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:31
33 112 KOTUS LENA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:31
34 114 PIETRZAK MATEUSZ SP BRATOSZEWICE 2011 M 00:03:33
35 38 SZTAJNERT GABRIELA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2011 K 00:03:34
36 17 SZYMAŃSKI OSKAR Sp 83 2011 M 00:03:35
37 103 ANTOSIAK GABRIELA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:35
38 126 CHLABICZ SZYMON SP nr 79 2010 M 00:03:36
39 123 SKONECZNY KACPER 2011 M 00:03:44
40 109 KOTOWSKA WIKTORIA SP BRATOSZEWICE 2010 K 00:03:48
41 108 KOŚLIN OSKAR SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:52
42 13 STEGLIŃSKI JAN Akademia Judo 2011 M 00:03:54
43 104 ANTOSIAK ZOFIA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:57
44 116 RACZYŃSKI MICHAŁ SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:57
45 106 DYJAS MAJA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:59
46 3 KAZIMIERCZAK MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 173 2011 M 00:04:06
47 124 ZDZIARSKI KACPER 2010 M 00:04:20

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 65 ZOCHNIAK AMELIA UKS Czempion Bełchatów 2007 K 00:02:57
2 126 CEL IGOR LKS Koluszki 2007 M 00:02:59
3 3 WITKOWSKA MARTYNA LKS OMEGA Kleszczów 2007 K 00:03:01
4 127 MIROWSKI KRZYSZTOF 2007 M 00:03:04
5 124 SZEWCZYK KAROL LKS Koluszki 2009 M 00:03:08
6 66 BABIARSKI RADOSŁAW LKS Koluszki 2007 M 00:03:13
7 26 KLECZYK SZYMON UKS Czempion 2007 M 00:03:14
8 128 RZEŃCA TOMASZ UKS Orientuś Łódź 2008 M 00:03:16
9 50 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:16
10 19 SIEMIŃSKA ADRIANNA LKS Koluszki 2007 K 00:03:17
11 27 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:03:18
12 67 HAŁADAJ BARBARA UKS CZEMPION Bełchatów 2007 K 00:03:23
13 106 GOCEK JAN SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:03:28
14 125 JANIK SYLWIA LKS Koluszki 2007 K 00:03:33
15 32 WINKLER JAKUB AKADEMIA LEKKOATLETYKI / SP 34 2007 M 00:03:38
16 58 ŚWIERK MALWINA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2008 K 00:03:39
17 52 PARADECKI MAKSYMILIAN UKS Czempion Bełchatów 2009 M 00:03:40
18 40 IZDEBSKA NATALIA ProviKidsRun 2007 K 00:03:49
19 70 ANIELAK PIOTR Sp 138 Lodz 2009 M 00:03:51
20 5 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:03:52
21 20 TENENTKA KAMIL LKS Koluszki 2008 M 00:03:53
22 108 KACZMAREK MIŁOSZ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:03:55
23 25 LISEWSKA ZUZANNA TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza 2008 K 00:03:55
24 75 ZIELIŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa w Kurnosie Drugim 2008 K 00:03:56
25 115 OWADZIEŃ DOROTA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:03:56
26 109 KOTUS MARCEL SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:03:57
27 69 EJSNER FRANCISZEK sp 55 łódź 2009 M 00:03:58
28 51 PARADECKA KINGA UKS Czempion Bełchatów 2009 K 00:03:58
29 74 STOLECKI SZYMON UKS Czempion/SP Kurnos Drugi 2008 M 00:03:59
30 30 NOWOSIELSKA WERONIKA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2009 K 00:03:59
31 129 SZUSTAKIEWICZ MAJA SP KURNOS 2008 K 00:04:00
32 44 RAWECKA ZOFIA ProviKidsRun 2007 K 00:04:00
33 76 PRZYBYŁA ADAM Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej 2007 M 00:04:01
34 68 CZYSZANOWSKI DOMINIK UKS 55 2008 M 00:04:02
35 101 ANTCZAK HUBERT SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:04:02
36 37 WRÓBLEWSKI ALEKSANDER Sp 71 2008 M 00:04:02
37 119 SZADKOWSKA PAULINA SP BRATOSZEWICE 2007 K 00:04:04
38 42 KRUK WIKTOR ProviKidsRun 2008 M 00:04:07
39 39 IZDEBSKA AMELIA ProviKidsRun 2007 K 00:04:08
40 123 GRZESZCZYK EMILIA 2007 K 00:04:08
41 46 PIETRZAK KACPER K.S. Triathlon Rawa 2008 M 00:04:09
42 59 WOLNA MARTYNA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:04:10
43 18 STEFANÓW NATALIA ProviKidsRun 2008 K 00:04:15
44 9 JARZYŃSKI ANTONI SP 34 2007 M 00:04:16
45 11 HAYEK MAGDA Akademia Lekkoatletyki 2008 K 00:04:17
46 6 WESOŁOWSKI SZYMON SP 173 2007 M 00:04:17
47 7 WESOŁOWSKI TYMOTEUSZ SP 173 2009 M 00:04:18
48 14 KIERZEK IGOR 2007 M 00:04:18
49 117 PELSKI DAWID SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:19
50 121 SZEPKE KRYSTIAN SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:04:20
51 34 WOJTECKI BARTOSZ 2008 M 00:04:21
52 120 SZADKOWSKI KAMIL SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:21
53 116 PACH AMELIA SP BRATOSZEWICE 2008 K 00:04:21
54 110 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:24
55 36 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:25
56 107 JANKOWSKI MATEUSZ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:28
57 41 KACPRZAK JAGODA ProviKidsRun 2008 K 00:04:30
58 21 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Podstawowa im. M. Montessori 2007 K 00:04:30
59 62 SZMYT WIKTORIA Harman Running Team 2009 K 00:04:30
60 112 KUŹMIŃSKI JAKUB SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:04:30
61 33 WINKLER JULIA AKADEMIA LEKKOATLETYKI/SP 34 2009 K 00:04:42
62 60 PAPIEWSKI KRZYSZTOF 2008 M 00:04:51
63 22 WRÓBLEWSKI JAN Szkoła Podstawowa im. M. Montessori 2009 M 00:04:52
64 131 FRĄCZKOWSKA DARIA SP KURNOS 2008 K 00:04:58
65 103 BORKOWSKA OLIWIA SP BRATOSZEWICE 2008 K 00:05:02
66 64 CHEŁSTOWSKA OLA SP 172 2009 K 00:05:05
67 35 SZYMAŃSKA OLIWIA Sp 83 2009 K 00:05:08
68 63 KABZA MICHALINA 2008 K 00:05:09
69 102 BINIAS ALEKSANDRA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:05:11
70 4 GIBKI DOMINIK 2009 M 00:05:12
71 29 EJZERT BARBARA 2007 K 00:05:13
72 104 CHĄDZYŃSKA HANNA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:05:22
73 113 MIŚKIEWICZ KACPER SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:05:26
74 105 DANYCH BARTOSZ SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:05:31
75 28 STEGLIŃSKA ANTONINA Akademia Judo 2009 K 00:05:31
76 122 PUK JULIA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:05:57
77 111 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP BRATOSZEWICE 2008 K 00:05:59
78 118 SMELA MICHAŁ SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:06:32
79 114 OGŁASKA MARCIN SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:06:33

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 216 MARKOWIAK MATEUSZ UKS Czempion Bełchatów 2005 M 00:05:49
2 307 KUROWSKI KACPER 2006 M 00:05:52
3 208 SOKOŁOWSKI KAROL LKS Koluszki 2005 M 00:05:55
4 202 DZIECIĄTKOWSKI FILIP LKS OMEGA Kleszczów 2004 M 00:05:55
5 319 JARMUNDOWICZ IGOR MLUKS RAWA 2005 M 00:06:18
6 317 SĘCZEK MARTYNA MLUKS RAWA 2004 K 00:06:26
7 318 WOŹNIAK BARBARA MLUKS RAWA 2005 K 00:06:30
8 209 JEŻYNA MACIEJ LKS koluszki 2005 M 00:06:37
9 306 KOSMA SZYMON SP BRATOSZEWICE 2006 M 00:06:50
10 305 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:07:04
11 207 DYŚKO MICHAŁ RYSIOTEAM 2006 M 00:07:12
12 210 SMYKA MICHAŁ LKS Koluszki 2005 M 00:07:13
13 321 MŁYNARCZYK KAJA 2006 K 00:07:24
14 322 ŁABIEWIEC KORNELIA 2005 K 00:07:28
15 214 KOMOROWSKA MARTA UKS Orientuś Łódź 2005 K 00:07:32
16 213 GIELEC JULIA UKS Orientuś Łódź 2005 K 00:07:40
17 323 KOZUŃ MARIKA 2006 K 00:07:46
18 324 GOSZCZ JULIA 2006 K 00:08:07
19 310 MATUSZEWSKA AMELIA KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2005 K 00:08:09
20 313 PIETRUSZEWSKA JULIA KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2006 K 00:08:22
21 320 WIŚNIEWSKA HANA 2005 K 00:08:25
22 201 SZMERKA KINGA Rajsport Active 2006 K 00:08:33
23 312 BUCZKOWSKI KACPER KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2004 M 00:08:46
24 302 BARTNIK KRYSTIAN SP BRATOSZEWICE 2004 M 00:08:47
25 316 CHOINKOWSKI JAKUB KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2005 M 00:08:48
26 206 BŁASZCZYK WOJTEK SP 61 2006 M 00:08:52
27 304 KUCZKOWSKI PATRYK SP BRATOSZEWICE 2004 M 00:08:54
28 314 GŁOWACKA DARIA KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2006 K 00:09:16
29 301 HORODECKA NATALIA SP BRATOSZEWICE 2006 K 00:10:10
30 303 SMELA BARTŁOMIEJ 2004 M 00:12:27

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni