z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

05.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 206 CISKOWSKI FABIAN 2014 M 00:01:14
2 16 CIESIELSKI KORDIAN Koluszki 2014 M 00:01:17
3 18 KUBA KLAUDIA K.S. Triathlon Rawa 2014 K 00:01:18
4 26 ZARĘBA LEON Łódź Kocha Sport 2014 M 00:01:25
5 201 WISŁOCKI JAKUB 2014 M 00:01:30
6 211 DOMAŃSKI MIRON PM 163 2015 M 00:01:37
7 22 ZAGAJEWSKA KALINA K.S Triathlon Rawa 2015 K 00:01:42
8 17 SEKIETA FRANCISZEK OLIWIER TIME4S 2014 M 00:01:46
9 212 ŚWIERCZ HUBERT Przedszkole Miejskie nr 202 w Łodzi 2014 M 00:01:51
10 6 DYCHTO CECYLIA 2015 K 00:01:51
11 15 ANTONIAK ZUZANNA Multibond 2014 K 00:01:55
12 207 CHARUSTA JAN Przedszkole miejskie 72 2014 M 00:01:59
13 11 AUGUSTOWSKI TOMEK Koliberek 2015 M 00:02:07
14 14 ANTONIAK KRZYSZTOF Multibond 2016 M 00:02:10
15 19 PARADECKA MARIA Przedszkole nr 4 Bełchatów 2016 K 00:02:11
16 204 SAWCZYK NADIA PM nr 10 w Łodzi 2015 K 00:02:16
17 7 DYCHTO JAN 2014 M 00:02:16
18 5 ŁAWICKA MICHALINA 2016 K 00:02:19
19 2 DEINA MACIEJ PM 99 2015 M 00:02:37
20 1 WARGOWIAK OLIWIER 2016 M 00:02:43
21 9 GĄSIOROWSKI CYPRIAN EVErRUN 2016 M 00:02:48
22 10 WRÓBLEWSKA ANNA PM. Nr 220 w Łodzi 2016 K 00:02:55
23 208 CHARUSTA ANTONINA 2017 K 00:05:16
24 209 DOMAŃSKA MARCELINA 2018 K 00:08:46

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 BANIA KRZYSZTOF SP 2 2012 M 00:01:08
2 4 NOWAKOWSKI JĘDRZEJ PM 155 Łódź 2013 M 00:01:10
3 202 JANKOWSKI HUBERT SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:10
4 9 CIESIELSKA ŁUCJA Koluszki 2012 K 00:01:10
5 26 BORUŃ PATRYK PM 124 2013 M 00:01:12
6 204 LEWANDOWSKI TYMON SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:15
7 12 SEKIETA FILIP RADOSŁAW TIME4S 2012 M 00:01:17
8 16 PAPIEWSKA MAGDALENA 2012 K 00:01:17
9 15 GMEREK JAN 2012 M 00:01:18
10 206 MARKOWIAK MARIA UKS Czepmion 2012 K 00:01:19
11 208 WRÓBLEWSKA ZOFIA SP BRATOSZEWICE 2012 K 00:01:20
12 13 MORAWIEC WERONIKA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2013 K 00:01:22
13 6 AUGUSTOWSKI WITEK Koliberek 2013 M 00:01:24
14 201 DRZEWIECKA IDA SP BRATOSZEWICE 2012 K 00:01:26
15 10 DZIEWANOWSKA WIKTORIA SP162 2012 K 00:01:33
16 18 SOBIESIAK LAURA Rysie 2013 K 00:01:35
17 203 LEWANDOWSKI ANATOL SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:39
18 2 GRAD MICHAŁ PM106 2013 M 00:01:41
19 209 FALKOWSKI MIŁOSZ Lodz 2013 M 00:01:44
20 210 GALAR HANNA 2013 K 00:01:58

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 DEINA MICHAŁ Salezjańska Szkoła Podstawowa 2010 M 00:02:32
2 24 PIETRZAK MACIEJ K.S. Triathlon Rawa 2010 M 00:02:34
3 115 STACHOWSKI ADAM RYSIOTEAM 2010 M 00:02:35
4 2 SZMERKA PATRYK Rajsport Active 2010 M 00:02:36
5 104 BORKOWSKI DAWID SP BRATOSZEWICE 2011 M 00:02:46
6 21 SZPAK PIOTR ProviKidsRun 2010 M 00:02:47
7 10 STEFANÓW FILIP ProviKidsRun 2010 M 00:02:48
8 8 PŁOCKA MILENA Lks Koluszki 2010 K 00:02:51
9 1 STERCZEWSKI BARTEK Akademia Lekkoatletyki Łódź 2010 M 00:02:52
10 33 ZARĘBA OLIWIER Łódź Kocha Sport 2010 M 00:02:53
11 37 ZAJĄC STANISŁAW UKS 55 2010 M 00:02:54
12 5 BANIA MATEUSZ SP 2 2011 M 00:02:55
13 20 RAWECKA HANNA ProviKidsRun 2010 K 00:02:55
14 18 PEREPEREZ JAN 2011 M 00:02:56
15 35 BAGIŃSKI DAMIAN RKS Łódź 2010 M 00:02:56
16 11 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:03:00
17 123 WITEK PATRYK AZS 2011 M 00:03:01
18 26 KOPACKI KUBA SP36 2010 M 00:03:01
19 27 JASIŃSKA ALEKSANDRA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2010 K 00:03:01
20 9 NOWAKOWSKA JULIA SMS Kokoro 2011 K 00:03:04
21 22 MAGDZIARZ-DYŁO JAN Klub Orientuś 2010 M 00:03:06
22 105 DRZEWIECKI IGNACY SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:07
23 114 KUNIKOWSKI IWO SP BRATOSZEWICE 2011 M 00:03:10
24 120 ŚLIWKIEWICZ MICHALINA SP Bratoszewice 2010 K 00:03:10
25 31 KORPACKI STANISŁAW SP 79 2011 M 00:03:11
26 121 WRÓBLEWSKA MARIA SP BRATOSZEWICE 2010 K 00:03:11
27 39 GRACZ TYMEK Łódź 2011 M 00:03:19
28 108 SAMBORSKA ZOFIA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:03:26
29 34 BAGIŃSKA ALEKSANDRA RKS Łódź 2010 M 00:03:27
30 117 RACZYŃSKI MICHAŁ SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:30
31 102 ANTOSIAK GABRIELA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:34
32 7 ŁAWICKI MACIEJ Szkoła Montessori 2011 M 00:03:35
33 6 GRAD HANIA SP51 2011 K 00:03:35
34 106 FIJAŁKOWSKI JAKUB SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:38
35 116 PIETRZAK MATEUSZ SP BRATOSZEWICE 2011 M 00:03:42
36 112 KOTOWSKA WIKTORIA SP BRATOSZEWICE 2010 K 00:03:43
37 109 KOŚLIN OSKAR SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:43
38 13 STEGLIŃSKI JAN Akademia Judo 2011 M 00:03:48
39 103 ANTOSIAK ZOFIA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:48
40 113 KOTUS LENA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:51
41 17 SZYMAŃSKI OSKAR Sp 83 2011 M 00:04:36
42 3 KAZIMIERCZAK MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 173 2011 M 00:04:49
43 107 KUBISIAK NATALIA SP nr 79 w Łodzi 2011 K 00:05:11

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 123 CEL IGOR LKS Koluszki 2007 M 00:03:07
2 66 BABIARSKI RADOSŁAW LKS Koluszki 2007 M 00:03:09
3 119 SZEWCZYK KAROL LKS Koluszki 2009 M 00:03:11
4 3 WITKOWSKA MARTYNA LKS OMEGA Kleszczów 2007 K 00:03:12
5 50 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:14
6 26 KLECZYK SZYMON UKS Czempion 2007 M 00:03:18
7 74 STOLECKI SZYMON UKS Czempion/SP Kurnos Drugi 2008 M 00:03:20
8 27 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:03:23
9 43 MAJEWSKI KRZYSZTOF ProviKidsRun 2008 M 00:03:26
10 126 OLCZYK ANNA UKS Czempion Bełchatów 2007 K 00:03:26
11 19 SIEMIŃSKA ADRIANNA LKS Koluszki 2007 K 00:03:27
12 106 GOCEK JAN SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:03:28
13 67 HAŁADAJ BARBARA UKS CZEMPION Bełchatów 2007 K 00:03:28
14 46 PIETRZAK KACPER K.S. Triathlon Rawa 2008 M 00:03:36
15 77 GÓRSKA ANTONINA SP 4 Rawa Maz. / LUKS Boguszyce 2008 K 00:03:37
16 52 PARADECKI MAKSYMILIAN UKS Czempion Bełchatów 2009 M 00:03:38
17 124 CHOJNACKI PIOTR LKS Koluszki 2008 M 00:03:39
18 113 JANIK SYLWIA LKS Koluszki 2007 K 00:03:41
19 40 IZDEBSKA NATALIA ProviKidsRun 2007 K 00:03:44
20 42 KRUK WIKTOR ProviKidsRun 2008 M 00:03:45
21 44 RAWECKA ZOFIA ProviKidsRun 2007 K 00:03:45
22 45 KUBA ALEKSANDRA K.S. Triathlon Rawa 2009 K 00:03:46
23 57 MORAWIEC ALICJA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:03:52
24 117 OWADZIEŃ DOROTA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:03:54
25 51 PARADECKA KINGA UKS Czempion Bełchatów 2009 K 00:03:56
26 69 EJSNER FRANCISZEK sp 55 łódź 2009 M 00:03:56
27 20 TENENTKA KAMIL LKS Koluszki 2008 M 00:03:59
28 56 GÓRNY ADRIANNA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:04:00
29 39 IZDEBSKA AMELIA ProviKidsRun 2007 K 00:04:01
30 53 STALA WIKTOR S.P 79 2007 M 00:04:01
31 49 WOLNIEWICZ SZYMON K.S. Triathlon Rawa 2009 M 00:04:03
32 108 KACZMAREK MIŁOSZ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:06
33 76 PRZYBYŁA ADAM Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej 2007 M 00:04:09
34 75 ZIELIŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa w Kurnosie Drugim 2008 K 00:04:09
35 36 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:10
36 110 KOTUS MARCEL SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:04:11
37 118 PELSKI DAWID SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:12
38 61 SZMYT PIOTR Harman Running Team 2009 M 00:04:13
39 14 KIERZEK IGOR 2007 M 00:04:19
40 111 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:19
41 107 JANKOWSKI MATEUSZ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:20
42 34 WOJTECKI BARTOSZ 2008 M 00:04:24
43 9 JARZYŃSKI ANTONI SP 34 2007 M 00:04:24
44 62 SZMYT WIKTORIA Harman Running Team 2009 K 00:04:26
45 41 KACPRZAK JAGODA ProviKidsRun 2008 K 00:04:27
46 11 HAYEK MAGDA Akademia Lekkoatletyki 2008 K 00:04:29
47 6 WESOŁOWSKI SZYMON SP 173 2007 M 00:04:30
48 7 WESOŁOWSKI TYMOTEUSZ SP 173 2009 M 00:04:31
49 37 WRÓBLEWSKI ALEKSANDER Sp 71 2008 M 00:04:33
50 120 SZADKOWSKA PAULINA SP BRATOSZEWICE 2007 K 00:04:33
51 114 KUŹMIŃSKI JAKUB SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:04:34
52 122 SZEPKE KRYSTIAN SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:04:37
53 121 SZADKOWSKI KAMIL SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:41
54 24 CEBULA TYMON SP 193 Łódź 2008 M 00:04:48
55 21 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Podstawowa im. M. Montessori 2007 K 00:04:52
56 73 ZYS JOANNA SP nr 3 Aleksandrów Łódzki 2007 K 00:04:54
57 35 SZYMAŃSKA OLIWIA Sp 83 2009 K 00:05:07
58 4 GIBKI DOMINIK 2009 M 00:05:10
59 22 WRÓBLEWSKI JAN Szkoła Podstawowa im. M. Montessori 2009 M 00:05:11
60 112 KUBICKA KATARZYNA SP BRATOSZEWICE 2007 K 00:05:12
61 102 BINIAS ALEKSANDRA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:05:15
62 60 PAPIEWSKI KRZYSZTOF 2008 M 00:05:22
63 103 BORKOWSKA OLIWIA SP BRATOSZEWICE 2008 K 00:05:22
64 115 MIŚKIEWICZ KACPER SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:05:23
65 105 DANYCH BARTOSZ SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:05:23
66 104 CHĄDZYŃSKA HANNA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:05:28
67 63 KABZA MICHALINA 2008 K 00:05:29
68 17 IDOWSKA ZUZANNA ProviKidsRun 2008 K 00:05:34
69 2 SOSZYŃSKA ZUZANNA Łódź 2007 K 00:05:38
70 109 PUK JULIA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:05:46
71 101 AUGUSTYNIAK KAROL SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:05:53
72 28 STEGLIŃSKA ANTONINA Akademia Judo 2009 K 00:05:54
73 15 JĘDRZEJCZAK ANNA KRYSTYNA SP 7 2009 K 00:06:21
74 116 OGŁASKA MARCIN SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:06:36

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 208 SOKOŁOWSKI KAROL LKS Koluszki 2005 M 00:05:54
2 202 DZIECIĄTKOWSKI FILIP LKS OMEGA Kleszczów 2004 M 00:05:55
3 307 SOBSTEL RAFAŁ MLUKS RAWA 2004 M 00:05:58
4 306 SĘCZEK MARTYNA MLUKS RAWA 2004 K 00:06:32
5 217 KAROLCZUK ALEKSANDRA Katolickie Publiczne LO Rawa Maz. / LUKS Boguszyce 2004 K 00:06:45
6 303 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:06:49
7 207 DYŚKO MICHAŁ RYSIOTEAM 2006 M 00:06:52
8 302 KOSMA SZYMON SP BRATOSZEWICE 2006 M 00:06:53
9 218 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 Rawa Maz. / LUKS Boguszyce 2005 K 00:06:58
10 211 STANKIEWICZ OLAF K.S. Triathlon Rawa 2004 M 00:07:12
11 214 KOMOROWSKA MARTA UKS Orientuś Łódź 2005 K 00:07:34
12 213 GIELEC JULIA UKS Orientuś Łódź 2005 K 00:07:35
13 210 SMYKA MICHAŁ LKS Koluszki 2005 M 00:07:47
14 206 BŁASZCZYK WOJTEK SP 61 2006 M 00:08:24
15 204 STEFANÓW KRYSTIAN ProviKidsRun 2005 M 00:08:28
16 305 BUCZKOWSKI KACPER KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2004 M 00:08:29
17 304 PIETRUSZEWSKA JULIA KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2006 K 00:08:31
18 201 SZMERKA KINGA Rajsport Active 2006 K 00:08:45
19 301 HORODECKA NATALIA SP BRATOSZEWICE 2006 K 00:09:28
20 205 CEBULA NIKODEM SP 193 Łódź 2006 M 00:09:30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni