z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

03.11.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 18 KUBA KLAUDIA K.S. Triathlon Rawa 2014 K 00:01:21
2 16 CIESIELSKI KORDIAN Koluszki 2014 M 00:01:24
3 26 ZARĘBA LEON Łódź Kocha Sport 2014 M 00:01:30
4 22 ZAGAJEWSKA KALINA K.S Triathlon Rawa 2015 K 00:01:38
5 17 SEKIETA FRANCISZEK OLIWIER TIME4S 2014 M 00:01:39
6 7 DYCHTO JAN 2014 M 00:01:51
7 11 AUGUSTOWSKI TOMEK Koliberek 2015 M 00:01:53
8 15 ANTONIAK ZUZANNA Multibond 2014 K 00:01:55
9 6 DYCHTO CECYLIA 2015 K 00:01:56
10 5 ŁAWICKA MICHALINA 2016 K 00:02:08
11 13 TYNDORF JACEK UKS 55 2016 M 00:02:10
12 14 ANTONIAK KRZYSZTOF Multibond 2016 M 00:02:18
13 208 SAWCZYK NADIA PM nr 10 w Łodzi 2015 K 00:02:18
14 206 JACHOWICZ JAKUB 2014 M 00:02:30
15 2 DEINA MACIEJ PM 99 2015 M 00:02:32
16 209 WYPYCH JAN Łask 2016 M 00:02:33
17 207 KOMALA LILIANA 2017 K 00:02:51
18 1 WARGOWIAK OLIWIER 2016 M 00:02:54
19 4 NAJDEREK HELENA PM149 2015 K 00:03:22
20 3 NAJDEREK HANNA CZORTY 2018 K 00:06:00
21 204 GAŁCZYŃSKI JULIAN 2018 M 00:06:06
PK 27 RYDZYŃSKA ANNA Koliberek 2016 K 00:02:23
PK 201 BANCERZ STANISŁAW SP Bratoszewice 2016 M 00:02:30

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 CIESIELSKA ŁUCJA Koluszki 2012 K 00:01:05
2 1 BANIA KRZYSZTOF SP 2 2012 M 00:01:08
3 12 SEKIETA FILIP RADOSŁAW TIME4S 2012 M 00:01:09
4 8 WOJCIECHOWSKI WOJCIECH 2012 M 00:01:10
5 211 GIERUS KRZYSZTOF K.S. Polanik 2013 M 00:01:11
6 14 ŻAK NATASZA Przedszkole Miejskie Nr 4 2013 K 00:01:12
7 0 00:01:12
8 4 NOWAKOWSKI JĘDRZEJ PM 155 Łódź 2013 M 00:01:14
9 210 WRÓBLEWSKA ZOFIA SP BRATOSZEWICE 2012 K 00:01:14
10 15 GMEREK JAN 2012 M 00:01:15
11 206 LEWANDOWSKI TYMON SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:16
12 13 MORAWIEC WERONIKA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2013 K 00:01:16
13 16 PAPIEWSKA MAGDALENA 2012 K 00:01:17
14 214 TURHAN HANA Sp26 2012 K 00:01:18
15 208 PIETRASIK IGNACY SP Bratoszewice 2012 M 00:01:19
16 203 DRZEWIECKA IDA SP BRATOSZEWICE 2012 K 00:01:20
17 6 AUGUSTOWSKI WITEK Koliberek 2013 M 00:01:20
18 20 ANIELAK LIDIA Sp 138 Lodz 2012 K 00:01:21
19 215 PAWLACZEK KACPER PM17 2013 M 00:01:21
20 5 KOMALA NIKOLA Szkoła podstawowa 2012 K 00:01:22
21 209 MARKOWIAK MARIA UKS Czepmion 2012 K 00:01:22
22 22 GAWROŃSKI SEBASTIAN sp. mastki 2013 M 00:01:25
23 18 SOBIESIAK LAURA Rysie 2013 K 00:01:27
24 24 MATŁOKA ADRIANO Szkoła 2012 M 00:01:29
25 21 GAWROŃSKI MACIEJ sp. mastki 2013 M 00:01:29
26 207 PELSKI ALAN SP BRATOSZEWICE 2013 M 00:01:31
27 7 TYNDORF MAREK UKS 55 2012 M 00:01:31
28 10 DZIEWANOWSKA WIKTORIA SP162 2012 K 00:01:32
29 213 OLCZAK MAJA Szkoła Podstawowa nr 149 2012 K 00:01:33
30 2 GRAD MICHAŁ PM106 2013 M 00:01:33
31 201 BABIJ LILIANA SP BRATOSZEWICE 2013 K 00:01:34
32 205 LEWANDOWSKI ANATOL SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:34
33 202 BERENT LENA SP Bratoszewice 2012 K 00:01:34
34 212 WYPYCH PIOTR Łask 2013 M 00:01:35
35 217 FALKOWSKI MIŁOSZ Lodz 2013 M 00:01:44
36 216 KRYPA HELENA 2013 K 00:01:59
PK 23 ŁUSIAK TOMASZ Koliberek 2013 M 00:03:33

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 DEINA MICHAŁ Salezjańska Szkoła Podstawowa 2010 M 00:02:31
2 120 MYDŁOWSKI HUBERT 2010 M 00:02:31
3 24 PIETRZAK MACIEJ K.S. Triathlon Rawa 2010 M 00:02:33
4 14 BEDNAREK LUBOMIR UKS 55 2010 M 00:02:36
5 8 PŁOCKA MILENA Lks Koluszki 2010 K 00:02:37
6 127 STACHOWSKI ADAM RYSIOTEAM 2010 M 00:02:41
7 33 ZARĘBA OLIWIER Łódź Kocha Sport 2010 M 00:02:42
8 126 ANTECKI ŁUKASZ UKS 55 2011 M 00:02:43
9 2 SZMERKA PATRYK Rajsport Active 2010 M 00:02:44
10 5 BANIA MATEUSZ SP 2 2011 M 00:02:45
11 29 SZTAJNERT ZOFIA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2010 K 00:02:46
12 21 SZPAK PIOTR ProviKidsRun 2010 M 00:02:48
13 20 RAWECKA HANNA ProviKidsRun 2010 K 00:02:49
14 105 BORKOWSKI DAWID SP BRATOSZEWICE 2011 M 00:02:50
15 26 KOPACKI KUBA SP36 2010 M 00:02:51
16 27 JASIŃSKA ALEKSANDRA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2010 K 00:02:52
17 36 OWCZAREK LENA 2010 K 00:02:54
18 18 PEREPEREZ JAN 2011 M 00:02:54
19 104 BANCERZ ANTONI SP BRATOSZEWICE 2011 M 00:02:55
20 10 STEFANÓW FILIP ProviKidsRun 2010 M 00:02:57
21 106 DRZEWIECKI IGNACY SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:02:58
22 11 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:02:59
23 30 SKOWROŃSKI MARCIN Łódź 2011 M 00:02:59
24 9 NOWAKOWSKA JULIA SMS Kokoro 2011 K 00:03:00
25 15 NOWOSIELSKA MAJA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:03:01
26 37 ZAJĄC STANISŁAW UKS 55 2010 M 00:03:01
27 1 STERCZEWSKI BARTEK Akademia Lekkoatletyki Łódź 2010 M 00:03:03
28 19 ANDRZEJCZAK FILIP SP 16 Pabianice / RKS Łódź 2011 M 00:03:03
29 125 GÓRAL MARIA K.S. POLANIK 2010 K 00:03:04
30 124 WRÓBLEWSKA MARIA SP BRATOSZEWICE 2010 K 00:03:06
31 117 SAMBORSKA ZOFIA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:03:07
32 102 ŚLIWKIEWICZ MICHALINA SP Bratoszewice 2010 K 00:03:07
33 22 MAGDZIARZ-DYŁO JAN Klub Orientuś 2010 M 00:03:08
34 115 KUNIKOWSKI IWO SP BRATOSZEWICE 2011 M 00:03:09
35 32 HAŁADAJ ADAM SP Nr 13 Bełchatów 2010 M 00:03:10
36 31 KORPACKI STANISŁAW SP 79 2011 M 00:03:14
37 123 KLECZYK PIOTR Bełchatów 2010 M 00:03:15
38 109 GOCEK JULIA SP BRATOSZEWICE 2010 K 00:03:16
39 103 ANTOSIAK GABRIELA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:22
40 7 ŁAWICKI MACIEJ Szkoła Montessori 2011 M 00:03:23
41 39 GRACZ TYMEK Łódź 2011 M 00:03:23
42 17 SZYMAŃSKI OSKAR Sp 83 2011 M 00:03:28
43 114 KOTUS LENA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:31
44 38 SZTAJNERT GABRIELA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2011 K 00:03:31
45 113 KOTOWSKA WIKTORIA SP BRATOSZEWICE 2010 K 00:03:33
46 6 GRAD HANIA SP51 2011 K 00:03:34
47 112 KOŚLIN OSKAR SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:34
48 108 FIJAŁKOWSKI JAKUB SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:36
49 28 PIETRUCHA JULIA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2010 K 00:03:38
50 116 PIECHUCKA KAROLINA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:39
51 107 DYJAS MAJA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:48
52 23 JANKOWSKA IZABELA SP193 2010 K 00:03:49
53 121 KRYPA ARTUR 2011 M 00:04:13

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 65 ZOCHNIAK AMELIA UKS Czempion Bełchatów 2007 K 00:03:00
2 134 RZEŃCA TOMASZ UKS Orientuś Łódź 2008 M 00:03:02
3 108 CEL IGOR LKS Koluszki 2007 M 00:03:04
4 3 WITKOWSKA MARTYNA LKS OMEGA Kleszczów 2007 K 00:03:08
5 66 BABIARSKI RADOSŁAW LKS Koluszki 2007 M 00:03:08
6 26 KLECZYK SZYMON UKS Czempion 2007 M 00:03:09
7 130 SZEWCZYK KAROL LKS Koluszki 2009 M 00:03:13
8 27 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:03:15
9 43 MAJEWSKI KRZYSZTOF ProviKidsRun 2008 M 00:03:18
10 53 STALA WIKTOR S.P 79 2007 M 00:03:20
11 67 HAŁADAJ BARBARA UKS CZEMPION Bełchatów 2007 K 00:03:22
12 131 OLCZYK ANNA UKS Czempion Bełchatów 2007 K 00:03:23
13 19 SIEMIŃSKA ADRIANNA LKS Koluszki 2007 K 00:03:24
14 32 WINKLER JAKUB AKADEMIA LEKKOATLETYKI / SP 34 2007 M 00:03:26
15 52 PARADECKI MAKSYMILIAN UKS Czempion Bełchatów 2009 M 00:03:28
16 77 GÓRSKA ANTONINA SP 4 Rawa Maz. / LUKS Boguszyce 2008 K 00:03:30
17 107 GOCEK JAN SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:03:32
18 45 KUBA ALEKSANDRA K.S. Triathlon Rawa 2009 K 00:03:33
19 74 STOLECKI SZYMON UKS Czempion/SP Kurnos Drugi 2008 M 00:03:34
20 46 PIETRZAK KACPER K.S. Triathlon Rawa 2008 M 00:03:36
21 58 ŚWIERK MALWINA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2008 K 00:03:37
22 69 EJSNER FRANCISZEK sp 55 łódź 2009 M 00:03:37
23 133 PIOTROWSKA NATALIA SP 4 Rawa Mazowiecka 2008 K 00:03:38
24 110 KACZMAREK MIŁOSZ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:03:39
25 109 JANIK SYLWIA LKS Koluszki 2007 K 00:03:41
26 75 ZIELIŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa w Kurnosie Drugim 2008 K 00:03:42
27 101 CHOJNACKI PIOTR LKS Koluszki 2008 M 00:03:43
28 57 MORAWIEC ALICJA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:03:44
29 70 ANIELAK PIOTR Sp 138 Lodz 2009 M 00:03:44
30 40 IZDEBSKA NATALIA ProviKidsRun 2007 K 00:03:44
31 30 NOWOSIELSKA WERONIKA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2009 K 00:03:45
32 120 OWADZIEŃ DOROTA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:03:45
33 129 GŁOWACKI SEWERYN KS Polanik 2008 M 00:03:46
34 61 SZMYT PIOTR Harman Running Team 2009 M 00:03:47
35 25 LISEWSKA ZUZANNA TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza 2008 K 00:03:49
36 37 WRÓBLEWSKI ALEKSANDER Sp 71 2008 M 00:03:50
37 128 GIERUS FILIP K.S. POLANIK 2009 M 00:03:50
38 112 KOTUS MARCEL SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:03:51
39 76 PRZYBYŁA ADAM Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej 2007 M 00:03:51
40 44 RAWECKA ZOFIA ProviKidsRun 2007 K 00:03:52
41 51 PARADECKA KINGA UKS Czempion Bełchatów 2009 K 00:03:52
42 49 WOLNIEWICZ SZYMON K.S. Triathlon Rawa 2009 M 00:03:52
43 122 PELSKI DAWID SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:03:53
44 121 PACH AMELIA SP BRATOSZEWICE 2008 K 00:03:53
45 127 SZEPKE KRYSTIAN SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:03:54
46 36 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:03:55
47 39 IZDEBSKA AMELIA ProviKidsRun 2007 K 00:03:55
48 13 ŻÓŁTOWSKI MIKOŁAJ SP ZNP w Łodzi 2008 M 00:03:58
49 56 GÓRNY ADRIANNA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:03:58
50 113 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:02
51 102 GŁOWACKA JULIA 2008 K 00:04:09
52 125 SZADKOWSKA PAULINA SP BRATOSZEWICE 2007 K 00:04:10
53 34 WOJTECKI BARTOSZ 2008 M 00:04:10
54 72 GAWROŃSKI MATEUSZ sp. mastki 2007 M 00:04:11
55 18 STEFANÓW NATALIA ProviKidsRun 2008 K 00:04:12
56 117 LEWANDOWSKI KORNEL SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:13
57 59 WOLNA MARTYNA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:04:13
58 20 TENENTKA KAMIL LKS Koluszki 2008 M 00:04:14
59 126 SZADKOWSKI KAMIL SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:15
60 41 KACPRZAK JAGODA ProviKidsRun 2008 K 00:04:17
61 62 SZMYT WIKTORIA Harman Running Team 2009 K 00:04:18
62 33 WINKLER JULIA AKADEMIA LEKKOATLETYKI/SP 34 2009 K 00:04:21
63 12 ŻÓŁTOWSKA ZUZANNA SP ZNP w Łodzi 2008 K 00:04:22
64 14 KIERZEK IGOR 2007 M 00:04:22
65 11 HAYEK MAGDA Akademia Lekkoatletyki 2008 K 00:04:26
66 7 WESOŁOWSKI TYMOTEUSZ SP 173 2009 M 00:04:27
67 6 WESOŁOWSKI SZYMON SP 173 2007 M 00:04:28
68 60 PAPIEWSKI KRZYSZTOF 2008 M 00:04:33
69 116 KUŹMIŃSKI JAKUB SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:04:34
70 24 CEBULA TYMON SP 193 Łódź 2008 M 00:04:40
71 73 ZYS JOANNA SP nr 3 Aleksandrów Łódzki 2007 K 00:04:42
72 1 DZIEDZICZAK FILIP SP51 2008 M 00:04:44
73 54 DANIELCZYK LENA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:04:46
74 104 BORKOWSKA OLIWIA SP BRATOSZEWICE 2008 K 00:04:53
75 118 MIŚKIEWICZ KACPER SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:04:57
76 103 BINIAS ALEKSANDRA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:04:57
77 64 CHEŁSTOWSKA OLA SP 172 2009 K 00:05:00
78 4 GIBKI DOMINIK 2009 M 00:05:00
79 35 SZYMAŃSKA OLIWIA Sp 83 2009 K 00:05:04
80 105 CHĄDZYŃSKA HANNA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:05:16
81 132 DĄBROWSKA NICOLA Szkoła podstawowa nr 153 2007 K 00:05:21
82 111 KOSTRZEWSKI IGOR SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:05:22
83 106 DANYCH BARTOSZ SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:05:22
84 71 GAWROŃSKA MAGDALENA sp. mastki 2009 K 00:05:23
85 2 SOSZYŃSKA ZUZANNA Łódź 2007 K 00:05:29
86 17 IDOWSKA ZUZANNA ProviKidsRun 2008 K 00:05:32
87 114 KUBICKA KATARZYNA SP BRATOSZEWICE 2007 K 00:05:37
88 123 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:42
89 124 SMELA MICHAŁ SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:05:48
90 115 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP BRATOSZEWICE 2008 K 00:05:57
91 119 OGŁASKA MARCIN SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:06:05
92 16 PRZYBYL KACPER Łódź sz. P 113 2009 M 00:06:51
93 15 JĘDRZEJCZAK ANNA KRYSTYNA SP 7 2009 K 00:06:53

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 313 SOBSTEL RAFAŁ MLUKS RAWA 2004 M 00:05:50
2 202 DZIECIĄTKOWSKI FILIP LKS OMEGA Kleszczów 2004 M 00:05:53
3 216 MARKOWIAK MATEUSZ UKS Czempion Bełchatów 2005 M 00:05:55
4 312 JARMUNDOWICZ IGOR MLUKS RAWA 2005 M 00:06:30
5 307 KUSIŃSKI WIKTOR UKS Czempion Bełchatów 2005 M 00:06:30
6 310 SOKOŁOWSKI KAROL LKS Koluszki 2005 M 00:06:32
7 209 JEŻYNA MACIEJ LKS koluszki 2005 M 00:06:33
8 315 SĘCZEK MARTYNA MLUKS RAWA 2004 K 00:06:42
9 306 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:06:42
10 314 WOŹNIAK BARBARA MLUKS RAWA 2005 K 00:06:54
11 308 DĄBRÓWKA WIKTOR UKS Czempion Bełchatów 2004 M 00:06:57
12 305 KUCHARCZYK FILIP K.S. POLANIK 2004 M 00:07:00
13 309 STANKIEWICZ OLAF K.S. Triathlon Rawa 2004 M 00:07:08
14 210 SMYKA MICHAŁ LKS Koluszki 2005 M 00:07:22
15 304 WIERNICKA ZUZANNA K.S. POLANIK 2006 K 00:07:31
16 316 MIELCZAREK PATRYK Sp 110 2005 M 00:07:44
17 204 STEFANÓW KRYSTIAN ProviKidsRun 2005 M 00:08:03
18 206 BŁASZCZYK WOJTEK SP 61 2006 M 00:08:03
19 203 SUCHARKIEWICZ JAKUB Akademia Lekkoatletyki 2006 M 00:08:04
20 201 SZMERKA KINGA Rajsport Active 2006 K 00:08:18
21 205 CEBULA NIKODEM SP 193 Łódź 2006 M 00:08:45
22 302 HORODECKA NATALIA SP BRATOSZEWICE 2006 K 00:09:14
23 303 ANGLART JULIANNA KS Polanik 2006 K 00:09:26
24 301 ANTOSIAK MATEUSZ SP BRATOSZEWICE 2006 M 00:10:09

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni