z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

29.09.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 18 KUBA KLAUDIA K.S. Triathlon Rawa 2014 K 00:01:13
2 26 ZARĘBA LEON Łódź Kocha Sport 2014 M 00:01:21
3 16 CIESIELSKI KORDIAN Koluszki 2014 M 00:01:32
4 17 SEKIETA FRANCISZEK OLIWIER TIME4S 2014 M 00:01:32
5 23 BAGIŃSKI DRAGOS Vege Runners 2014 M 00:01:36
6 12 GARDIAS ŁUKASZ Łódź 2014 M 00:01:37
7 25 OLEJNICZAK LEONARD Przedszkole Miejskie nr 146 w Łodzi 2014 M 00:01:37
8 15 ANTONIAK ZUZANNA Multibond 2014 K 00:01:40
9 22 ZAGAJEWSKA KALINA K.S Triathlon Rawa 2015 K 00:01:41
10 7 DYCHTO JAN 2014 M 00:01:43
11 11 AUGUSTOWSKI TOMEK Koliberek 2015 M 00:01:48
12 202 KOWALCZYK STANISŁAW PM 155 2014 M 00:01:50
13 201 BŁOCH KRZYŚ PM 231 2015 M 00:02:03
14 14 ANTONIAK KRZYSZTOF Multibond 2016 M 00:02:12
15 206 SAWCZYK NADIA PM nr 10 w Łodzi 2015 K 00:02:12
16 9 GĄSIOROWSKI CYPRIAN EVErRUN 2016 M 00:02:16
17 2 DEINA MACIEJ PM 99 2015 M 00:02:18
18 8 FASTYN ALICJA 2016 K 00:02:19
19 5 ŁAWICKA MICHALINA 2016 K 00:02:19
20 19 PARADECKA MARIA Przedszkole nr 4 Bełchatów 2016 K 00:02:31
21 204 KOMALA LILIANA 2017 K 00:02:47
22 10 WRÓBLEWSKA ANNA PM. Nr 220 w Łodzi 2016 K 00:02:56
23 1 WARGOWIAK OLIWIER 2016 M 00:03:01
24 24 BAGIŃSKI ERWIN Vege Runners 2017 M 00:03:28

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 CIESIELSKA ŁUCJA Koluszki 2012 K 00:01:05
2 1 BANIA KRZYSZTOF SP 2 2012 M 00:01:06
3 12 SEKIETA FILIP RADOSŁAW TIME4S 2012 M 00:01:12
4 208 SASIN FABIAN SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:12
5 204 JANKOWSKI HUBERT SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:13
6 209 WRÓBLEWSKA ZOFIA SP BRATOSZEWICE 2012 K 00:01:14
7 201 GIERUS KRZYSZTOF K.S. Polanik 2013 M 00:01:15
8 8 WOJCIECHOWSKI WOJCIECH 2012 M 00:01:16
9 17 OLEJNICZAK NATANIEL Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi 2012 M 00:01:17
10 206 LEWANDOWSKI TYMON SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:17
11 20 ANIELAK LIDIA Sp 138 Lodz 2012 K 00:01:18
12 16 PAPIEWSKA MAGDALENA 2012 K 00:01:19
13 6 AUGUSTOWSKI WITEK Koliberek 2013 M 00:01:20
14 19 URAZIŃSKI BARTOSZ 2012 M 00:01:21
15 5 KOMALA NIKOLA Szkoła podstawowa 2012 K 00:01:23
16 7 TYNDORF MAREK UKS 55 2012 M 00:01:26
17 203 DRZEWIECKA IDA SP BRATOSZEWICE 2012 K 00:01:27
18 18 SOBIESIAK LAURA Rysie 2013 K 00:01:29
19 207 PELSKI ALAN SP BRATOSZEWICE 2013 M 00:01:31
20 211 BECHTOLD BRUNO 2013 M 00:01:31
21 10 DZIEWANOWSKA WIKTORIA SP162 2012 K 00:01:31
22 2 GRAD MICHAŁ PM106 2013 M 00:01:35
23 205 LEWANDOWSKI ANATOL SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:37
24 202 BABIJ LILIANA SP BRATOSZEWICE 2013 K 00:01:37
25 212 CHUDZIK ANNA Czerwona 2013 K 00:01:48
26 210 KOWALCZYK WIKTORIA SP 109 2012 K 00:01:51
27 3 FASTYN MARCEL 2012 M 00:01:54

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 DEINA MICHAŁ Salezjańska Szkoła Podstawowa 2010 M 00:02:31
2 24 PIETRZAK MACIEJ K.S. Triathlon Rawa 2010 M 00:02:33
3 8 PŁOCKA MILENA Lks Koluszki 2010 K 00:02:36
4 2 SZMERKA PATRYK Rajsport Active 2010 M 00:02:37
5 120 MYDŁOWSKI HUBERT 2010 M 00:02:37
6 5 BANIA MATEUSZ SP 2 2011 M 00:02:43
7 20 RAWECKA HANNA ProviKidsRun 2010 K 00:02:48
8 14 BEDNAREK LUBOMIR UKS 55 2010 M 00:02:50
9 21 SZPAK PIOTR ProviKidsRun 2010 M 00:02:53
10 26 KOPACKI KUBA SP36 2010 M 00:02:54
11 112 KUNIKOWSKI IWO SP BRATOSZEWICE 2011 M 00:02:56
12 15 NOWOSIELSKA MAJA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:02:59
13 104 DRZEWIECKI IGNACY SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:01
14 27 JASIŃSKA ALEKSANDRA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2010 K 00:03:01
15 29 SZTAJNERT ZOFIA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2010 K 00:03:02
16 10 STEFANÓW FILIP ProviKidsRun 2010 M 00:03:02
17 116 WRÓBLEWSKA MARIA SP BRATOSZEWICE 2010 K 00:03:02
18 11 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:03:04
19 33 ZARĘBA OLIWIER Łódź Kocha Sport 2010 M 00:03:06
20 107 GOCEK JULIA SP BRATOSZEWICE 2010 K 00:03:06
21 101 GÓRAL MARIA K.S. POLANIK 2010 K 00:03:08
22 30 SKOWROŃSKI MARCIN Łódź 2011 M 00:03:10
23 123 SAMBORSKA ZOFIA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:03:13
24 106 FIJAŁKOWSKI JAKUB SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:13
25 7 ŁAWICKI MACIEJ Szkoła Montessori 2011 M 00:03:19
26 19 ANDRZEJCZAK FILIP SP 16 Pabianice / RKS Łódź 2011 M 00:03:20
27 22 MAGDZIARZ-DYŁO JAN Klub Orientuś 2010 M 00:03:21
28 114 PIETRZAK MATEUSZ SP BRATOSZEWICE 2011 M 00:03:22
29 31 KORPACKI STANISŁAW SP 79 2011 M 00:03:24
30 121 BECHTOLD IDA 2010 K 00:03:26
31 110 KOTOWSKA WIKTORIA SP BRATOSZEWICE 2010 K 00:03:28
32 6 GRAD HANIA SP51 2011 K 00:03:30
33 102 ANTOSIAK GABRIELA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:33
34 109 KOŚLIN OSKAR SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:35
35 119 LARA WOJCIECH UKS 55 2010 M 00:03:36
36 12 PORADA HANNA Akademia Lekkoatletyki w Łodzi 2011 K 00:03:38
37 13 STEGLIŃSKI JAN Akademia Judo 2011 M 00:03:39
38 17 SZYMAŃSKI OSKAR Sp 83 2011 M 00:03:47
39 3 KAZIMIERCZAK MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 173 2011 M 00:03:48
40 115 RACZYŃSKI MICHAŁ SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:49
41 103 ANTOSIAK ZOFIA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:54
42 111 KOTUS LENA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:55
43 113 PIECHUCKA KAROLINA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:04:03
44 105 DYJAS MAJA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:04:09
45 117 ZDZIARSKI KACPER SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:04:18
46 28 PIETRUCHA JULIA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2010 K 00:04:21
47 122 WACH JOANNA KS Polanik 2011 K 00:04:24
48 23 JANKOWSKA IZABELA SP193 2010 K 00:04:36
49 108 JÓŹWIK KTYSTIAN SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:05:23

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 65 ZOCHNIAK AMELIA UKS Czempion Bełchatów 2007 K 00:02:49
2 53 STALA WIKTOR S.P 79 2007 M 00:03:09
3 66 BABIARSKI RADOSŁAW LKS Koluszki 2007 M 00:03:11
4 50 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:12
5 19 SIEMIŃSKA ADRIANNA LKS Koluszki 2007 K 00:03:14
6 126 SZEWCZYK KAROL LKS Koluszki 2009 M 00:03:16
7 27 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:03:18
8 26 KLECZYK SZYMON UKS Czempion 2007 M 00:03:18
9 3 WITKOWSKA MARTYNA LKS OMEGA Kleszczów 2007 K 00:03:19
10 32 WINKLER JAKUB AKADEMIA LEKKOATLETYKI / SP 34 2007 M 00:03:22
11 43 MAJEWSKI KRZYSZTOF ProviKidsRun 2008 M 00:03:25
12 58 ŚWIERK MALWINA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2008 K 00:03:34
13 125 JANIK SYLWIA LKS Koluszki 2007 K 00:03:35
14 57 MORAWIEC ALICJA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:03:36
15 48 STEFANIAK SERGIUSZ K.S. Triathlon Rawa 2008 M 00:03:37
16 109 GUDEJ JAN SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:03:37
17 45 KUBA ALEKSANDRA K.S. Triathlon Rawa 2009 K 00:03:40
18 104 GŁOWACKI SEWERYN KS Polanik 2008 M 00:03:41
19 111 KACZMAREK MIŁOSZ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:03:43
20 70 ANIELAK PIOTR Sp 138 Lodz 2009 M 00:03:44
21 108 GOCEK JAN SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:03:44
22 69 EJSNER FRANCISZEK sp 55 łódź 2009 M 00:03:44
23 46 PIETRZAK KACPER K.S. Triathlon Rawa 2008 M 00:03:45
24 44 RAWECKA ZOFIA ProviKidsRun 2007 K 00:03:45
25 25 LISEWSKA ZUZANNA TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza 2008 K 00:03:46
26 36 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:03:46
27 119 PELSKI DAWID SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:03:50
28 49 WOLNIEWICZ SZYMON K.S. Triathlon Rawa 2009 M 00:03:51
29 103 GODLEWSKI ADRIAN K.S. POLANIK 2007 M 00:03:52
30 37 WRÓBLEWSKI ALEKSANDER Sp 71 2008 M 00:03:53
31 5 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:03:53
32 68 CZYSZANOWSKI DOMINIK UKS 55 2008 M 00:03:54
33 52 PARADECKI MAKSYMILIAN UKS Czempion Bełchatów 2009 M 00:03:54
34 112 KOTUS MARCEL SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:03:55
35 30 NOWOSIELSKA WERONIKA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2009 K 00:03:55
36 40 IZDEBSKA NATALIA ProviKidsRun 2007 K 00:03:56
37 101 GIERUS FILIP K.S. POLANIK 2009 M 00:03:57
38 127 NOWAKOWSKI ŁUKASZ LKS Koluszki 2008 M 00:03:58
39 34 WOJTECKI BARTOSZ 2008 M 00:03:59
40 118 OWADZIEŃ DOROTA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:03:59
41 39 IZDEBSKA AMELIA ProviKidsRun 2007 K 00:04:00
42 128 WALKOWIAK MAGDALENA Szkoła Podstawowa nr 19 2009 K 00:04:01
43 123 SZEPKE KRYSTIAN SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:04:04
44 107 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:05
45 56 GÓRNY ADRIANNA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:04:06
46 122 SZADKOWSKI KAMIL SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:06
47 11 HAYEK MAGDA Akademia Lekkoatletyki 2008 K 00:04:07
48 102 GŁOWACKA JULIA 2008 K 00:04:08
49 55 DĘBOWSKA OLIWIA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2008 K 00:04:10
50 114 KRÓLIKOWSKI FRANCISZEK SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:12
51 51 PARADECKA KINGA UKS Czempion Bełchatów 2009 K 00:04:13
52 59 WOLNA MARTYNA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:04:14
53 20 TENENTKA KAMIL LKS Koluszki 2008 M 00:04:14
54 110 JANKOWSKI MATEUSZ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:16
55 33 WINKLER JULIA AKADEMIA LEKKOATLETYKI/SP 34 2009 K 00:04:18
56 121 SZADKOWSKA PAULINA SP BRATOSZEWICE 2007 K 00:04:29
57 6 WESOŁOWSKI SZYMON SP 173 2007 M 00:04:30
58 7 WESOŁOWSKI TYMOTEUSZ SP 173 2009 M 00:04:30
59 60 PAPIEWSKI KRZYSZTOF 2008 M 00:04:33
60 21 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Podstawowa im. M. Montessori 2007 K 00:04:34
61 8 KALISTA FILIP Łódź 2009 M 00:04:36
62 4 GIBKI DOMINIK 2009 M 00:04:37
63 41 KACPRZAK JAGODA ProviKidsRun 2008 K 00:04:40
64 64 CHEŁSTOWSKA OLA SP 172 2009 K 00:04:42
65 24 CEBULA TYMON SP 193 Łódź 2008 M 00:04:46
66 1 DZIEDZICZAK FILIP SP51 2008 M 00:04:47
67 42 KRUK WIKTOR ProviKidsRun 2008 M 00:04:48
68 23 PORADA ANTONI Akademia Lekkoatletyki w Łodzi 2008 M 00:04:49
69 105 BORKOWSKA OLIWIA SP BRATOSZEWICE 2008 K 00:04:57
70 22 WRÓBLEWSKI JAN Szkoła Podstawowa im. M. Montessori 2009 M 00:04:59
71 18 STEFANÓW NATALIA ProviKidsRun 2008 K 00:05:07
72 35 SZYMAŃSKA OLIWIA Sp 83 2009 K 00:05:11
73 116 MIŚKIEWICZ KACPER SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:05:13
74 106 CHĄDZYŃSKA HANNA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:05:14
75 28 STEGLIŃSKA ANTONINA Akademia Judo 2009 K 00:05:18
76 29 EJZERT BARBARA 2007 K 00:05:20
77 31 TONKIEL FILIP SP w Wiśniowej Górze 2007 M 00:05:32
78 15 JĘDRZEJCZAK ANNA KRYSTYNA SP 7 2009 K 00:05:32
79 129 KUBICKA KATARZYNA SP BRATOSZEWICE 2007 K 00:05:42
80 17 IDOWSKA ZUZANNA ProviKidsRun 2008 K 00:05:48
81 120 SMELA MICHAŁ SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:05:51
82 124 PUK JULIA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:05:53
83 113 DANYCH BARTOSZ SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:05:54
84 115 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP BRATOSZEWICE 2008 K 00:06:09
85 117 OGŁASKA MARCIN SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:06:10

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 312 MARKOWIAK MATEUSZ UKS Czempion Bełchatów 2005 M 00:06:03
2 208 SOKOŁOWSKI KAROL LKS Koluszki 2005 M 00:06:28
3 304 KUCHARCZYK FILIP K.S. POLANIK 2004 M 00:06:34
4 314 MALINOWSKA OLIWIA UKS Czempion Bełchatów 2005 K 00:06:36
5 307 KOSMA SZYMON SP BRATOSZEWICE 2006 M 00:06:43
6 209 JEŻYNA MACIEJ LKS koluszki 2005 M 00:06:45
7 309 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:06:49
8 210 SMYKA MICHAŁ LKS Koluszki 2005 M 00:07:03
9 303 MIŁEK ADAM K.S. POLANIK 2004 M 00:07:04
10 207 DYŚKO MICHAŁ RYSIOTEAM 2006 M 00:07:10
11 305 OLEJNIK PAULINA K.S. POLANIK 2004 K 00:07:11
12 313 MIELCZAREK PATRYK Sp 110 2005 M 00:07:11
13 203 SUCHARKIEWICZ JAKUB Akademia Lekkoatletyki 2006 M 00:07:45
14 310 WALKOWIAK PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 19 2006 M 00:07:50
15 206 BŁASZCZYK WOJTEK SP 61 2006 M 00:07:52
16 201 SZMERKA KINGA Rajsport Active 2006 K 00:07:57
17 204 STEFANÓW KRYSTIAN ProviKidsRun 2005 M 00:08:01
18 308 KUCZKOWSKI PATRYK SP BRATOSZEWICE 2004 M 00:08:03
19 205 CEBULA NIKODEM SP 193 Łódź 2006 M 00:08:53
20 306 ANTOSIAK MATEUSZ SP BRATOSZEWICE 2006 M 00:09:33
21 311 ŚWIĘTOSŁAWSKI SZYMON 2006 M 00:12:53
PK 301 WIERNICKA ZUZANNA K.S. POLANIK 2006 K 00:07:02
PK 302 ANGLART JULIANNA KS Polanik 2006 K 00:07:45

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni