z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

10.03.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 NOWAKOWSKI JĘDRZEJ PM 155 w Łodzi 2013 M 00:01:20
2 206 CISKOWSKI FABIAN BSS Łódź 2014 M 00:01:22
3 2 AUGUSTOWSKI WITEK Koliberek 2013 M 00:01:30
4 30 KUBA KLAUDIA 2014 K 00:01:31
5 5 WIELEC JAKUB LUZAKI NA FANTAZJI 2013 M 00:01:40
6 208 TOMCZYK LEON Przedszkole Nr26 2014 M 00:01:43
7 3 GRAD MICHAŁ PM106 2013 M 00:01:44
8 201 SINKIEWICZ GABRIELA Widnokrąg 2014 K 00:01:53
9 19 KUBICKA LENA PM 235 Łódź, Stawowa 28 2013 K 00:01:55
10 4 GROBELKIEWICZ JULIA Czarne Zastępy 2014 K 00:01:57
11 10 SEKIETA FRANCISZEK OLIWIER PRZEDSZKOLE nr 122 2014 M 00:01:58
12 13 DYCHTO CECYLIA 2015 K 00:01:59
13 14 DYCHTO JAN 2014 M 00:02:00
14 203 BABIJ LILIANA SP Bratoszewice 2013 K 00:02:04
15 205 DOMINIAK MIRA MIRA TEAM 2015 K 00:02:14
16 27 JANUS JERZY 2015 M 00:02:19
17 1 AUGUSTOWSKI TOMEK Koliberek 2015 M 00:02:23
18 25 ANTONIAK ZUZANNA 2014 K 00:02:32
19 207 SAWCZYK NADIA PM nr 10 w Łodzi 2015 K 00:02:40
20 22 DEINA MACIEJ 2015 M 00:02:42
21 24 ANTONIAK KRZYSZTOF 2016 M 00:02:56
22 9 WRÓBLEWSKA ANNA 2016 K 00:03:05

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 ANDRZEJCZAK FILIP RKS Łódź / SP 16 Pabianice 2011 M 00:01:03
2 2 NOWOSIELSKA MAJA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:01:08
3 23 BANIA MATEUSZ Akademia lekkoatletyki 2011 M 00:01:09
4 215 SAMBORSKA ZOFIA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:01:11
5 201 ADAMKIEWICZ LENA LENA LEMONIADA TEAM 2011 K 00:01:13
6 11 SKOWROŃSKI MARCIN SP7 Łódź 2011 M 00:01:14
7 206 KUNIKOWSKI IWO SP Bratoszewice 2011 M 00:01:16
8 22 BANIA KRZYSZTOF Akademia lekkoatletyki 2012 M 00:01:17
9 28 NOWAKOWSKA JULIA SMS Kokoro 2011 K 00:01:17
10 8 GROBELKIEWICZ JULIUSZ Czarne Zastępy 2011 M 00:01:18
11 214 GŁOWACKA HANNA 2011 K 00:01:19
12 25 PORADA HANNA sp 205 2011 K 00:01:20
13 209 PIETRZAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2011 M 00:01:21
14 205 JANKOWSKI HUBERT SP Bratoszewice 2012 M 00:01:21
15 216 TOMCZYK ADAM Szkoła nr 48 2012 M 00:01:23
16 208 LEWANDOWSKI TYMON SP Bratoszewice 2012 M 00:01:25
17 19 ŚWIĄDER JOANNA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2012 K 00:01:26
18 211 PIETRASIK IGNACY SP Bratoszewice 2012 M 00:01:27
19 210 WRÓBLEWSKA ZOFIA SP Bratoszewice 2012 K 00:01:28
20 236 SZURGOT NATALIA Szkoła Podstawowa nr 11 Zgierz 2011 K 00:01:29
21 6 GRAD HANNA SP51 2011 K 00:01:29
22 27 STEGLIŃSKI JAN SP 174 2011 M 00:01:32
23 202 ANTOSIAK GABRIELA SP Bratoszewice 2011 K 00:01:33
24 1 KAZIMIERCZAK MICHAŁ SP nr 173 2011 M 00:01:34
25 26 SZYMAŃSKI OSKAR 2011 M 00:01:35
26 14 SEKIETA FILIP RADOSŁAW PRZEDSZKOLE nr 122 2012 M 00:01:36
27 204 DRZEWIECKA IDA SP Bratoszewice 2012 K 00:01:37
28 207 LEWANDOWSKI ANATOL SP Bratoszewice 2012 M 00:01:45
29 15 WITKOWSKI MIRON Przedszkole 2012 M 00:01:54
30 217 DZIEWANOWSKA WIKTORIA SP 162 Łódź 2012 K 00:01:59

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 ADAMCZEWSKI BARTOSZ MKS Aleksandrów Łódzki 2009 M 00:02:30
2 7 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:34
3 24 DEINA MICHAŁ Salezjańska Szkoła Podstawowa 2010 M 00:02:40
4 36 PARADECKI MAKSYMILIAN UKS CZEMPION Bełchatów 2009 M 00:02:41
5 22 PŁOCKA MILENA Lks Koluszki 2010 K 00:02:42
6 103 KACZMAREK MIŁOSZ SP Bratoszewice 2009 M 00:02:45
7 21 WRÓBLEWSKA DARIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2009 K 00:02:45
8 9 NOWOSIELSKA WERONIKA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2009 K 00:02:47
9 6 SZMERKA PATRYK 2010 M 00:02:50
10 114 LEMIESZEWSKI JAKUB S.P. 6 2010 M 00:02:52
11 4 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:02:52
12 116 STACHOWSKI ADAM 2010 M 00:02:54
13 106 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2009 M 00:02:55
14 2 STERCZEWSKI BARTOSZ Akademia Lekkoatletyki Łódź 2010 M 00:02:56
15 19 RAWECKA HANNA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2010 K 00:02:58
16 33 KUBA ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2009 K 00:02:59
17 8 WESOŁOWSKI TYMOTEUSZ 2009 M 00:03:00
18 16 KOPACKI KUBA SP160 2010 M 00:03:00
19 107 PELSKI DAWID SP Bratoszewice 2009 M 00:03:01
20 110 WRÓBLEWSKA MARIA SP Bratoszewice 2010 K 00:03:09
21 101 DRZEWIECKI IGNACY SP Bratoszewice 2010 M 00:03:10
22 102 JANKOWSKI MATEUSZ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:10
23 1 KALISTA FILIP Szkoła Podstawowa ZNP ul. Bohdanowicza 4, Łódź 2009 M 00:03:11
24 26 PAWLAK ZOSIA SP 55 Łódź 2009 K 00:03:12
25 35 PARADECKA KINGA SP 1 Bełchatów 2009 K 00:03:13
26 15 WINKLER JULIA SP 34 Łódź 2009 K 00:03:16
27 20 KLIMEK ZOFIA LUKS BOGUSZYCE 2010 K 00:03:18
28 17 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:03:19
29 12 JASTRZĄBEK KACPER EVErRUN 2010 M 00:03:24
30 111 SZULC NATAN 2010 M 00:03:26
31 13 WRÓBLEWSKI JAN S.O. Twoja Szkoła im. M. Montessori 2009 M 00:03:26
32 113 HAŁADAJ ADAM BKL Bełchatów 2010 M 00:03:31
33 5 JANKOWSKA IZABELA SP 193 2010 K 00:03:41
34 28 SZYMAŃSKA OLIWIA Szkoła podstawowa nr 83 w łodzi 2009 K 00:03:45
35 104 KOTOWSKA WIKTORIA SP Bratoszewice 2010 K 00:03:51
36 14 WITKOWSKI TYMOTEUSZ Szkola 2009 M 00:03:57
37 34 STEGLIŃSKA ANTONINA sp 174 2009 K 00:03:58
38 109 PUK JULIA SP Bratoszewice 2009 K 00:04:09
39 117 LIŚKIEWICZ JAKUB 2010 M 00:04:39
40 112 GIERUS FILIP Polanik 2009 M 00:05:01

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 107 KOSMA SZYMON SP Bratoszewice 2006 M 00:02:51
2 133 MOTYL MARCIN SP 19 2006 M 00:02:53
3 126 ZOCHNIAK AMELIA BKL Bełchatów 2007 K 00:02:57
4 22 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:02
5 36 MODELEWSKA JULIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:11
6 17 KLECZYK SZYMON UKS Czempion Bełchatów 2007 M 00:03:12
7 127 BABIARSKI RADEK LKS KOLUSZKI 2007 M 00:03:13
8 24 NOWAKOWSKA JAGODA LKS KOLUSZKI 2007 K 00:03:17
9 14 WINKLER JAKUB SP 34 Łódź 2007 M 00:03:18
10 29 SIEMIŃSKA ADRIANNA LKS Koluszki 2007 K 00:03:23
11 54 BŁASZCZYK WOJCIECH SP 61 w Łodzi 2006 M 00:03:24
12 10 STALA WIKTOR Lekkoatletyka dla każdego 2007 M 00:03:25
13 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 Łódź 2006 M 00:03:27
14 51 GAWRON FRANCISZEK T.O. Edukacja 2007 M 00:03:32
15 35 GÓRSKA ANTONINA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2008 K 00:03:34
16 41 RUZICKI PATRYK 2006 M 00:03:38
17 128 WOŚKO MATEUSZ UKS Czempion 2008 M 00:03:38
18 101 ANTCZAK HUBERT SP Bratoszewice 2008 M 00:03:39
19 50 PAWLAK ZUZANNA SP 55 Łódź 2007 K 00:03:40
20 34 KRZANOWSKA ZUZANNA SP Stowarzyszenia Oświatowego Twoja Szkoła 2006 K 00:03:41
21 18 KRUK WIKTOR Akademia Lekkoatletyki 2008 M 00:03:41
22 108 KOTUS MARCEL SP Bratoszewice 2008 M 00:03:41
23 105 GOCEK JAN SP Bratoszewice 2008 M 00:03:42
24 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:43
25 129 JOŃCZYK JULIA UKS Czempion Bełchatów 2006 K 00:03:43
26 13 WIELEC AMELIA LUZAKI NA FANTAZJI 2007 K 00:03:45
27 16 SKOWROŃSKA NATALKA SP7 Łódź 2006 K 00:03:47
28 131 LISEWSKA ZUZANNA TEMPIO - Piątkowski Klub Biegacza 2008 K 00:03:50
29 55 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:03:58
30 118 GŁOWACKI SEWERYN KS Polanik 2008 M 00:03:59
31 26 ŻÓŁTOWSKI MIKOŁAJ SP ZNP W ŁODZI 2008 M 00:04:01
32 30 TENENTKA KAMIL LKS Koluszki 2008 M 00:04:01
33 7 SZMERKA KINGA 2006 K 00:04:02
34 106 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:04:09
35 113 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:09
36 11 KIERZEK IGOR #teamChmurki 2007 M 00:04:10
37 32 GORZEŃ BARTOSZ SP 122 2008 M 00:04:11
38 15 CYRULSKI OLIWIER Szkoła Podstawowa nr.189 Łódź ul.Kossaka 19 2007 M 00:04:15
39 8 WESOŁOWSKI SZYMON 2007 M 00:04:17
40 109 KUŹMIŃSKI JAKUB SP Bratoszewice 2008 M 00:04:30
41 25 ŻÓŁTOWSKA ZUZANNA SP ZNP W ŁODZI 2008 K 00:04:31
42 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 Łódź 2008 K 00:04:31
43 112 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:04:38
44 52 PORADA ANTONI sp 205 2008 M 00:04:38
45 23 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA S.O. Twoja Szkoła im. M. Montessori 2007 K 00:04:48
46 120 STEFANÓW NATALIA Dom Dziecka nr 5 2008 K 00:04:51
47 110 MIŚKIEWICZ KACPER SP Bratoszewice 2008 M 00:05:09
48 103 BORKOWSKA OLIWIA SP Bratoszewice 2008 K 00:05:10
49 114 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 M 00:05:10
50 102 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:05:15
51 119 CHRZĄSTEK PATRYK 2007 M 00:05:18
52 40 URBAŃSKA WIKTORIA ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2008 K 00:05:36
53 4 TOBOŁA MARTYNA M A G Team 2007 K 00:05:49
54 122 IDOWSKA ZUZANNA Dom Dziecka nr 5 2008 K 00:05:50
55 170 KABZA MICHALINA 2008 K 00:05:54
56 104 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:06:07
57 111 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:09
58 116 BABIJ PAWEŁ SP Bratoszewice 2007 M 00:09:10

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 202 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:05:33
2 320 SOBSTEL RAFAŁ LUKS RAWA 2004 M 00:05:34
3 317 SOKOŁOWSKI KAROL LKS KOLUSZKI 2005 M 00:06:16
4 315 JEŻYNA MACIEJ LKS KOLUSZKI 2005 M 00:06:40
5 206 KAROLCZUK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:06:41
6 203 MATLOK ALEXANDER 2003 M 00:06:52
7 207 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:06:52
8 318 SMYKA MICHAŁ LKS KOLUSZKI 2005 M 00:07:20
9 205 GIELEC JULIA Orientuś Łódź 2005 K 00:07:26
10 313 OLEJNIK PAULINA 2003 K 00:07:33
11 319 RADOMIAK ZOSIA SP Wadlew 2004 K 00:07:38
12 314 KRAWCZYK ALEKSANDRA Polanik 2003 K 00:07:41
13 305 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:08:01
14 316 STEFANÓW KRYSTIAN Dom Dziecka nr 5 2005 M 00:08:16
15 213 ZAGRAJEK AMELIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:08:17
16 204 TOMASZEWSKA WIKTORIA MLUKS Rawa Mazowiecka 2003 K 00:08:38
17 301 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:08:45
18 306 MIŚKIEWICZ NIKODEM SP Bratoszewice 2004 M 00:10:42
19 302 BRONIAREK NORBERT SP Bratoszewice 2004 M 00:11:04
20 304 KOŚLIN KACEPR SP Bratoszewice 2004 M 00:11:04
21 312 ROSZCZYPAŁA WERONIKA 2004 K 00:11:05
22 311 SMELA BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2004 M 00:11:14
23 303 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:11:20
24 307 WALERYCH WERONIKA SP Bratoszewice 2004 K 00:11:30
25 310 WOSIŃSKA MARCELINA SP Bratoszewice 2004 K 00:12:35

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni