z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

03.02.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 NOWAKOWSKI JĘDRZEJ PM 155 w Łodzi 2013 M 00:01:27
2 6 MORAWIEC WERONIKA PS nr 8 w Bełchatowie 2013 K 00:01:36
3 17 WACH RAFAŁ Przedszkole Niezapominajka Rawa Maz 2013 M 00:01:41
4 30 KUBA KLAUDIA 2014 K 00:01:53
5 3 GRAD MICHAŁ PM106 2013 M 00:02:03
6 19 KUBICKA LENA PM 235 Łódź, Stawowa 28 2013 K 00:02:11
7 201 BABIJ LILIANA SP Bratoszewice 2013 K 00:02:13
8 13 DYCHTO CECYLIA 2015 K 00:02:19
9 28 JÓZEFOWICZ ALICJA 2015 K 00:02:39
10 22 DEINA MACIEJ 2015 M 00:03:17
11 9 WRÓBLEWSKA ANNA 2016 K 00:03:26

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 NOWOSIELSKA MAJA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:01:11
2 11 SKOWROŃSKI MARCIN SP7 Łódź 2011 M 00:01:15
3 209 KUNIKOWSKI IWO SP Bratoszewice 2011 M 00:01:16
4 207 PIETRZAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2011 M 00:01:19
5 10 ANDRZEJCZAK FILIP RKS Łódź / SP 16 Pabianice 2011 M 00:01:20
6 211 SAMBORSKA ZOFIA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:01:20
7 22 BANIA KRZYSZTOF Akademia lekkoatletyki 2012 M 00:01:21
8 28 NOWAKOWSKA JULIA SMS Kokoro 2011 K 00:01:23
9 208 WRÓBLEWSKA ZOFIA SP Bratoszewice 2012 K 00:01:24
10 204 JANKOWSKI HUBERT SP Bratoszewice 2012 M 00:01:25
11 210 PRZYBYŁA ZOFIA Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej 2011 K 00:01:26
12 6 GRAD HANNA SP51 2011 K 00:01:28
13 26 SZYMAŃSKI OSKAR 2011 M 00:01:30
14 17 URAZIŃSKI BARTOSZ 2012 M 00:01:31
15 27 STEGLIŃSKI JAN SP 174 2011 M 00:01:31
16 8 GROBELKIEWICZ JULIUSZ Czarne Zastępy 2011 M 00:01:37
17 201 ANTOSIAK GABRIELA SP Bratoszewice 2011 K 00:01:38
18 1 KAZIMIERCZAK MICHAŁ SP nr 173 2011 M 00:01:38
19 12 KRUK DOMINIK Łódź Kocha Sport 2011 M 00:01:39
20 206 LEWANDOWSKI TYMON SP Bratoszewice 2012 M 00:01:41
21 202 DRZEWIECKA IDA SP Bratoszewice 2012 K 00:01:42
22 205 LEWANDOWSKI ANATOL SP Bratoszewice 2012 M 00:01:46
23 212 KAWECKA ALEKSANDRA Przedszkole 2012 K 00:02:34
24 213 DZIEWANOWSKA WIKTORIA SP 162 Łódź 2012 K 00:02:37

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 ADAMCZEWSKI BARTOSZ MKS Aleksandrów Łódzki 2009 M 00:02:44
2 36 PARADECKI MAKSYMILIAN 2009 M 00:02:47
3 24 DEINA MICHAŁ Salezjańska Szkoła Podstawowa 2010 M 00:02:49
4 22 PŁOCKA MILENA Lks Koluszki 2010 K 00:02:50
5 11 MORAWIEC ALICJA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:02:53
6 6 SZMERKA PATRYK 2010 M 00:02:56
7 110 KACZMAREK MIŁOSZ SP Bratoszewice 2009 M 00:02:59
8 21 WRÓBLEWSKA DARIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2009 K 00:03:00
9 111 STACHOWSKI ADAM 2010 M 00:03:02
10 106 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:07
11 9 NOWOSIELSKA WERONIKA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2009 K 00:03:08
12 19 RAWECKA HANNA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2010 K 00:03:11
13 26 PAWLAK ZOSIA SP 55 Łódź 2009 K 00:03:11
14 33 KUBA ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2009 K 00:03:14
15 2 STERCZEWSKI BARTOSZ Akademia Lekkoatletyki Łódź 2010 M 00:03:17
16 10 ELJASZ LAURA SP 1 Łódź 2010 K 00:03:18
17 101 DRZEWIECKI IGNACY SP Bratoszewice 2010 M 00:03:19
18 109 WRÓBLEWSKA MARIA SP Bratoszewice 2010 K 00:03:21
19 35 PARADECKA KINGA 2009 K 00:03:22
20 102 JANKOWSKI MATEUSZ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:24
21 15 WINKLER JULIA SP 34 Łódź 2009 K 00:03:25
22 12 JASTRZĄBEK KACPER EVErRUN 2010 M 00:03:33
23 112 HAŁADAJ ADAM BKL Bełchatów 2010 M 00:03:41
24 1 KALISTA FILIP Szkoła Podstawowa ZNP ul. Bohdanowicza 4, Łódź 2009 M 00:03:42
25 13 WRÓBLEWSKI JAN S.O. Twoja Szkoła im. M. Montessori 2009 M 00:03:48
26 5 JANKOWSKA IZABELA SP 193 2010 K 00:04:00
27 104 KOTOWSKA WIKTORIA SP Bratoszewice 2010 K 00:04:08
28 28 SZYMAŃSKA OLIWIA Szkoła podstawowa nr 83 w łodzi 2009 K 00:04:09
29 103 KOŚLIN OSKAR SP Bratoszewice 2010 M 00:04:11
30 34 STEGLIŃSKA ANTONINA sp 174 2009 K 00:04:19
31 18 WACH HANNA SP nr 4 Rawa Mazowiecka 2010 K 00:04:34
32 107 PUK JULIA SP Bratoszewice 2009 K 00:04:37

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 22 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:18
2 36 MODELEWSKA JULIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:24
3 17 KLECZYK SZYMON UKS Czempion Bełchatów 2007 M 00:03:28
4 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 Łódź 2006 M 00:03:37
5 51 GAWRON FRANCISZEK T.O. Edukacja 2007 M 00:03:41
6 14 WINKLER JAKUB SP 34 Łódź 2007 M 00:03:43
7 120 PRZYBYŁA ADAM Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej 2007 M 00:03:44
8 18 KRUK WIKTOR Akademia Lekkoatletyki 2008 M 00:03:50
9 54 BŁASZCZYK WOJCIECH SP 61 w Łodzi 2006 M 00:03:51
10 105 GOCEK JAN SP Bratoszewice 2008 M 00:03:57
11 35 GÓRSKA ANTONINA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2008 K 00:04:00
12 50 PAWLAK ZUZANNA SP 55 Łódź 2007 K 00:04:01
13 41 RUZICKI PATRYK 2006 M 00:04:03
14 16 SKOWROŃSKA NATALKA SP7 Łódź 2006 K 00:04:03
15 33 RAWECKA ZOFIA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2007 K 00:04:04
16 121 LISEWSKA ZUZANNA TEMPIO - Piątkowski Klub Biegacza 2008 K 00:04:04
17 34 KRZANOWSKA ZUZANNA SP Stowarzyszenia Oświatowego Twoja Szkoła 2006 K 00:04:10
18 55 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:13
19 107 KOTUS MARCEL SP Bratoszewice 2008 M 00:04:18
20 13 WIELEC AMELIA LUZAKI NA FANTAZJI 2007 K 00:04:21
21 26 ŻÓŁTOWSKI MIKOŁAJ SP ZNP W ŁODZI 2008 M 00:04:22
22 30 TENENTKA KAMIL LKS Koluszki 2008 M 00:04:23
23 19 HAYEK KAMIL sp120 2006 M 00:04:30
24 20 HAYEK MAGDA sp120 2008 K 00:04:35
25 25 ŻÓŁTOWSKA ZUZANNA SP ZNP W ŁODZI 2008 K 00:04:36
26 112 PACH AMELIA SP Bratoszewice 2008 K 00:04:39
27 106 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:04:39
28 32 GORZEŃ BARTOSZ SP 122 2008 M 00:04:41
29 115 SZADKOWSKA PAULINA SP Bratoszewice 2007 K 00:04:44
30 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 Łódź 2008 K 00:04:54
31 110 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:05:00
32 23 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA S.O. Twoja Szkoła im. M. Montessori 2007 K 00:05:10
33 21 WOJTASIK MATEUSZ LUZAKI NA FANTAZJI 2006 M 00:05:11
34 103 CZERWONKA WOJCIECH SP Bratoszewice 2006 M 00:05:13
35 113 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:14
36 101 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:05:15
37 109 KUŹMIŃSKI JAKUB SP Bratoszewice 2008 M 00:05:16
38 102 BORKOWSKA OLIWIA SP Bratoszewice 2008 K 00:05:17
39 119 STEFANÓW NATALIA Dom Dziecka nr 5 2008 K 00:05:38
40 108 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:51
41 104 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:58
42 116 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 M 00:05:58
43 122 KABZA MICHALINA 2008 K 00:06:19
44 118 IDOWSKA ZUZANNA Dom Dziecka nr 5 2008 K 00:06:23
45 111 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:07:15
46 114 SMELA MICHAŁ SP Bratoszewice 2007 M 00:07:16
47 117 BABIJ PAWEŁ SP Bratoszewice 2007 M 00:09:27

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 202 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:06:04
2 310 SOKOŁOWSKI KAROL LKS KOLUSZKI 2005 M 00:07:17
3 207 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:07:18
4 203 MATLOK ALEXANDER 2003 M 00:07:39
5 205 GIELEC JULIA Orientuś Łódź 2005 K 00:07:52
6 312 RADOMIAK ZOSIA SP Wadlew 2004 K 00:07:58
7 311 SMYKA MICHAŁ LKS KOLUSZKI 2005 M 00:08:20
8 209 ZIELIŃSKA AGNIESZKA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:08:51
9 307 STEFANÓW KRYSTIAN Dom Dziecka nr 5 2005 M 00:10:28
10 301 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:10:53
11 303 KOŚLIN KACEPR SP Bratoszewice 2004 M 00:12:40
12 304 SMELA BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2004 M 00:12:46
13 302 DANYCH MARTYNA SP Bratoszewice 2004 K 00:14:31
14 306 ROSZCZYPAŁA WERONIKA 2004 K 00:14:56
15 305 WOSIŃSKA MARCELINA SP Bratoszewice 2004 K 00:15:01

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni