z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

13.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 MORAWIEC WERONIKA PS nr 8 w Bełchatowie 2013 K 00:01:36
2 17 WACH RAFAŁ Przedszkole Niezapominajka Rawa Maz 2013 M 00:01:40
3 2 AUGUSTOWSKI WITEK Koliberek 2013 M 00:01:41
4 31 NOWAKOWSKI JĘDRZEJ PM 155 w Łodzi 2013 M 00:01:42
5 30 KUBA KLAUDIA 2014 K 00:01:57
6 15 MARSZAŁEK PIOTR Przedszkole 215 2013 M 00:02:06
7 5 WIELEC JAKUB LUZAKI NA FANTAZJI 2013 M 00:02:07
8 4 GROBELKIEWICZ JULIA Czarne Zastępy 2014 K 00:02:09
9 3 GRAD MICHAŁ PM106 2013 M 00:02:14
10 27 JANUS JERZY 2015 M 00:02:46
11 1 AUGUSTOWSKI TOMEK Koliberek 2015 M 00:02:52
12 22 DEINA MACIEJ 2015 M 00:03:28
13 201 SAWCZYK NADIA PM nr 10 w Łodzi 2015 K 00:03:43
14 9 WRÓBLEWSKA ANNA 2016 K 00:03:48
15 24 ANTONIAK KRZYSZTOF 2016 M 00:04:02
16 25 ANTONIAK ZUZANNA 2014 K 00:04:06
PK 19 KUBICKA LENA PM 235 Łódź, Stawowa 28 2013 K 00:04:07

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 203 KUNIKOWSKI IWO SP Bratoszewice 2011 M 00:01:14
2 213 SAMBORSKA ZOFIA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:01:15
3 23 BANIA MATEUSZ Akademia lekkoatletyki 2011 M 00:01:19
4 2 NOWOSIELSKA MAJA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:01:22
5 8 GROBELKIEWICZ JULIUSZ Czarne Zastępy 2011 M 00:01:29
6 206 PIETRZAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2011 M 00:01:29
7 202 JANKOWSKI HUBERT SP Bratoszewice 2012 M 00:01:31
8 210 STĘPIEŃ LEON Szkoła Podstawowa w Bychlewie 2011 M 00:01:33
9 28 NOWAKOWSKA JULIA SMS Kokoro 2011 K 00:01:35
10 22 BANIA KRZYSZTOF Akademia lekkoatletyki 2012 M 00:01:36
11 212 STĘPIEŃ WOJTEK 2012 M 00:01:37
12 207 WRÓBLEWSKA ZOFIA SP Bratoszewice 2012 K 00:01:37
13 1 KAZIMIERCZAK MICHAŁ SP nr 173 2011 M 00:01:40
14 209 KUŹNICKI TADEUSZ 2011 M 00:01:40
15 205 LEWANDOWSKI TYMON SP Bratoszewice 2012 M 00:01:42
16 211 PRZYBYŁA ZOFIA Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej 2011 K 00:01:43
17 4 CIEŚLIK MATYLDA PM nr 7 2012 K 00:01:44
18 208 ANTOSIAK GABRIELA SP Bratoszewice 2011 K 00:01:45
19 27 STEGLIŃSKI JAN SP 174 2011 M 00:01:48
20 6 GRAD HANNA SP51 2011 K 00:01:53
21 19 ŚWIĄDER JOANNA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2012 K 00:01:58
22 26 SZYMAŃSKI OSKAR 2011 M 00:01:58
23 201 DRZEWIECKA IDA SP Bratoszewice 2012 K 00:01:59
24 204 LEWANDOWSKI ANATOL SP Bratoszewice 2012 M 00:02:05

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:57
2 36 PARADECKI MAKSYMILIAN 2009 M 00:03:08
3 11 MORAWIEC ALICJA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:03:11
4 116 LEMIESZEWSKI JAKUB S.P. 6 2010 M 00:03:12
5 6 SZMERKA PATRYK 2010 M 00:03:14
6 111 KUŹNICKI MAKSYMILIAN 2009 M 00:03:14
7 24 DEINA MICHAŁ Salezjańska Szkoła Podstawowa 2010 M 00:03:19
8 33 KUBA ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2009 K 00:03:20
9 114 STACHOWSKI ADAM 2010 M 00:03:21
10 26 PAWLAK ZOSIA SP 55 Łódź 2009 K 00:03:24
11 103 KACZMAREK MIŁOSZ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:26
12 22 PŁOCKA MILENA Lks Koluszki 2010 K 00:03:27
13 9 NOWOSIELSKA WERONIKA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2009 K 00:03:32
14 16 KOPACKI KUBA SP160 2010 M 00:03:34
15 101 DRZEWIECKI IGNACY SP Bratoszewice 2010 M 00:03:35
16 2 STERCZEWSKI BARTOSZ Akademia Lekkoatletyki Łódź 2010 M 00:03:36
17 106 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:41
18 107 PELSKI DAWID SP Bratoszewice 2009 M 00:03:42
19 21 WRÓBLEWSKA DARIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2009 K 00:03:43
20 19 RAWECKA HANNA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2010 K 00:03:46
21 110 WRÓBLEWSKA MARIA SP Bratoszewice 2010 K 00:03:48
22 102 JANKOWSKI MATEUSZ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:52
23 13 WRÓBLEWSKI JAN S.O. Twoja Szkoła im. M. Montessori 2009 M 00:03:53
24 113 DZIEWANOWSKA KINGA SP 162 Łódź 2009 K 00:03:56
25 15 WINKLER JULIA SP 34 Łódź 2009 K 00:03:56
26 112 HAŁADAJ ADAM BKL Bełchatów 2010 M 00:03:57
27 104 KOTOWSKA WIKTORIA SP Bratoszewice 2010 K 00:04:14
28 5 JANKOWSKA IZABELA SP 193 2010 K 00:04:19
29 28 SZYMAŃSKA OLIWIA Szkoła podstawowa nr 83 w łodzi 2009 K 00:04:25
30 14 WITKOWSKI TYMOTEUSZ Szkola 2009 M 00:04:26
31 18 WACH HANNA SP nr 4 Rawa Mazowiecka 2010 K 00:04:27
32 34 STEGLIŃSKA ANTONINA sp 174 2009 K 00:04:28
33 109 PUK JULIA SP Bratoszewice 2009 K 00:04:39

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 116 KOSMA SZYMON SP Bratoszewice 2006 M 00:03:34
2 128 MOTYL MARCIN SP 19 2006 M 00:03:40
3 22 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:44
4 125 WITKOWSKA MARTYNA LKS OMEGA Kleszczów 2007 K 00:03:46
5 122 ZOCHNIAK AMELIA BKL Bełchatów 2007 K 00:03:49
6 129 HAŁADAJ BARBARA BKL Bełchatów 2007 K 00:03:56
7 123 WOŚKO MATEUSZ UKS Czempion 2008 M 00:04:00
8 24 NOWAKOWSKA JAGODA LKS KOLUSZKI 2007 K 00:04:02
9 29 SIEMIŃSKA ADRIANNA LKS Koluszki 2007 K 00:04:03
10 14 WINKLER JAKUB SP 34 Łódź 2007 M 00:04:07
11 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 Łódź 2006 M 00:04:12
12 133 STOLECKI SZYMON BKL Bełchatów 2008 M 00:04:14
13 18 KRUK WIKTOR Akademia Lekkoatletyki 2008 M 00:04:15
14 119 ADACZYŃSKA KATARZYNA Polanik 2006 K 00:04:21
15 41 RUZICKI PATRYK 2006 M 00:04:22
16 126 PRZYBYŁA ADAM Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej 2007 M 00:04:22
17 51 GAWRON FRANCISZEK T.O. Edukacja 2007 M 00:04:22
18 10 STALA WIKTOR Lekkoatletyka dla każdego 2007 M 00:04:25
19 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:26
20 17 KLECZYK SZYMON BKL Bełchatów 2007 M 00:04:28
21 105 GUDEJ JAN SP Bratoszewice 2008 M 00:04:29
22 34 KRZANOWSKA ZUZANNA SP Stowarzyszenia Oświatowego Twoja Szkoła 2006 K 00:04:31
23 104 GOCEK JAN SP Bratoszewice 2008 M 00:04:32
24 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:33
25 35 GÓRSKA ANTONINA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2008 K 00:04:34
26 15 CYRULSKI OLIWIER Szkoła Podstawowa nr.189 Łódź ul.Kossaka 19 2007 M 00:04:34
27 50 PAWLAK ZUZANNA SP 55 Łódź 2007 K 00:04:35
28 130 LISEWSKA ZUZANNA TEMPIO - Piątkowski Klub Biegacza 2008 K 00:04:39
29 54 BŁASZCZYK WOJCIECH SP 61 w Łodzi 2006 M 00:04:45
30 107 KOTUS MARCEL SP Bratoszewice 2008 M 00:04:46
31 11 KIERZEK IGOR #teamChmurki 2007 M 00:04:46
32 55 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:50
33 118 ANGLART JULIANNA KS Polanik 2006 K 00:04:53
34 110 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:55
35 114 SZADKOWSKA PAULINA SP Bratoszewice 2007 K 00:04:58
36 13 WIELEC AMELIA LUZAKI NA FANTAZJI 2007 K 00:04:59
37 33 RAWECKA ZOFIA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2007 K 00:05:01
38 30 TENENTKA KAMIL LKS Koluszki 2008 M 00:05:03
39 6 JARZYŃSKI ANTONI 34 Szkoła Podstawowa w Łodzi 2007 M 00:05:06
40 7 SZMERKA KINGA 2006 K 00:05:09
41 120 STĘPIEŃ NINA Polanik 2007 K 00:05:18
42 115 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:33
43 121 GŁOWACKI SEWERYN KS Polanik 2008 M 00:05:34
44 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 Łódź 2008 K 00:05:36
45 101 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:05:38
46 109 KUŹMIŃSKI JAKUB SP Bratoszewice 2008 M 00:05:42
47 21 WOJTASIK MATEUSZ LUZAKI NA FANTAZJI 2006 M 00:05:44
48 28 MARSZAŁEK ZUZANNA SP 109 2008 K 00:06:01
49 106 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:06:08
50 117 CZERWONKA WOJCIECH SP Bratoszewice 2006 M 00:06:09
51 23 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA S.O. Twoja Szkoła im. M. Montessori 2007 K 00:06:11
52 102 BORKOWSKA OLIWIA SP Bratoszewice 2008 K 00:06:13
53 131 KANZA MICHALINA 2008 K 00:06:15
54 112 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 M 00:06:28
55 108 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:06:35
56 103 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:06:52
57 132 DZIEWANOWSKA PATRYCJA SP 162 Łódź 2008 K 00:06:59
58 111 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:07:52
59 113 SMELA MICHAŁ SP Bratoszewice 2007 M 00:07:53

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 202 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:06:20
2 316 DZIECIĄTKOWSKI FILIP LKS OMEGA Kleszczów 2004 M 00:06:27
3 0
321*
SOBSTEL RAFAŁ LUKS RAWA 2004 M 00:06:30
4 319 KUCIŃSKI WIKTOR BKL Bełchatów 2005 M 00:07:05
5 320 MARKOWIAK MATEUSZ UKS Czempion 2005 M 00:07:10
6 318 DĄBRÓWKA WIKTOR UKS Czempion 2004 M 00:07:19
7 315 MALINOWSKA OLIWIA BKL Bełchatów 2005 K 00:07:24
8 317 DYBALAK MARITA UKS Czempion 2004 K 00:07:34
9 314 PAWELUS AMELIA UKS Czempion 2005 K 00:07:43
10 324 SOKOWSKI KAROL LKS KOLUSZKI 2005 M 00:08:22
11 203 MATLOK ALEXANDER 2003 M 00:08:28
12 322 RADOMIAK ZOSIA SP Wadlew 2004 K 00:08:44
13 323 SMUTA MICHAŁ LKS KOLUSZKI 2005 M 00:08:53
14 205 GIELEC JULIA Orientuś Łódź 2005 K 00:08:57
15 305 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:09:40
16 213 ZAGRAJEK AMELIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:09:41
17 301 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:09:46
18 313 KRAWCZYK ALEKSANDRA Polanik 2003 K 00:09:46
19 209 ZIELIŃSKA AGNIESZKA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:10:05
20 204 TOMASZEWSKA WIKTORIA MLUKS Rawa Mazowiecka 2003 K 00:10:12
21 312 SZYMAŃSKI MATEUSZ 10 SZK. 2005 M 00:11:52
22 303 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:13:32
23 310 PIESTRZENIEWICZ LIDIA SP Bratoszewice 2004 K 00:13:32
24 306 MIŚKIEWICZ NIKODEM SP Bratoszewice 2004 M 00:13:34
25 302 BRONIAREK NORBERT SP Bratoszewice 2004 M 00:13:37
26 304 KOŚLIN KACEPR SP Bratoszewice 2004 M 00:13:39
27 307 SMELA BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2004 M 00:13:52
28 311 WOSIŃSKA MARCELINA SP Bratoszewice 2004 K 00:15:50

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni