z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

11.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 209 SAWCZYK MAKSYMILIAN 2013 M 00:01:23
2 2 AUGUSTOWSKI WITEK Koliberek 2013 M 00:01:27
3 6 MORAWIEC WERONIKA PS nr 8 w Bełchatowie 2013 K 00:01:34
4 204 PRZYCHODZEŃ HANNA Przedszkole nr 7 w Zgierzu 2013 K 00:01:35
5 213 KUCZKOWSKA MAJA Przedszkole Miejskie 36 2013 K 00:01:36
6 228 CZESTKOWSKA JAGODA 2014 K 00:01:39
7 21 KWIATKOWSKI DAWID 2013 M 00:01:42
8 230 MALINOWSKI DOMINIK Malinki 2013 M 00:01:43
9 15 MARSZAŁEK PIOTR Przedszkole 215 2013 M 00:01:45
10 219 MAJEWSKI SZYMON Pm 139 2013 M 00:01:46
11 23 ZARĘBA LEON PM 155 2014 M 00:01:50
12 211 KUBA KLAUDIA 2014 K 00:01:50
13 275 ŚLIWKIEWICZ JAN SP Bratoszewice 2013 M 00:01:50
14 3 GRAD MICHAŁ PM106 2013 M 00:01:52
15 8 KACZOROWSKA MARCELINA 2013 K 00:01:52
16 215 NIEWINNY WOJCIECH 2014 M 00:01:53
17 280 BABIJ LILIANA SP Bratoszewice 2013 K 00:01:53
18 276 RACZYŃSKA HANNA SP Bratoszewice 2013 K 00:01:54
19 279 KOSTRZEWSKI MATEUSZ SP Bratoszewice 2013 M 00:01:54
20 12 NOWINSKA NATALIA 2013 K 00:01:57
21 5 WIELEC JAKUB LUZAKI NA FANTAZJI 2013 M 00:01:57
22 217 JABŁOŃSKI ANTONŚ 2013 M 00:01:58
23 226 ZADROŻNY FRANCISZEK RAZEM TRENUJEMY SPORT 2013 M 00:01:58
24 1 AUGUSTOWSKI TOMEK Koliberek 2015 M 00:01:59
25 277 PELSKI ALAN SP Bratoszewice 2013 M 00:02:00
26 235 ZIELIŃSKA ADA Przedszkole66 2013 K 00:02:12
27 14 DYCHTO JAN 2014 M 00:02:15
28 210 DOMINIAK MIRA MIRA TEAM 2015 K 00:02:16
29 224 ZALEWSKI IGOR 2014 M 00:02:18
30 25 ANTONIAK ZUZANNA 2014 K 00:02:19
31 232 SNOPCZYK STAŚ Przedszkole nr 40 w Łodzi 2013 M 00:02:20
32 10 SEKIETA FRANCISZEK OLIWIER PRZEDSZKOLE nr 122 2014 M 00:02:21
33 27 JANUS JERZY 2015 M 00:02:22
34 214 MULARCZYK JAGODA Przedszkole Montessorii 2014 K 00:02:24
35 223 DEINA ADAM 2013 M 00:02:25
36 216 NIEWIADOMSKA ZOFIA 2013 K 00:02:32
37 20 ŁUSZCZYŃSKI MARCEL Przedszkole 107 2014 M 00:02:33
38 225 SZOŁTYSIK CELINA Przedszkole nr 3 w Ustce 2015 K 00:02:35
39 203 WNĘK MIŁOSZ 2014 M 00:02:36
40 205 SZMAJDA JULIUSZ Nie mam pomysłu 2014 M 00:02:41
41 22 DEINA MACIEJ 2015 M 00:02:43
42 19 KUBICKA LENA PM 235 Łódź, Stawowa 28 2013 K 00:02:51
43 234 BEDZIO ANTONINA Przedszkole nr 139 2015 K 00:02:54
44 24 ANTONIAK KRZYSZTOF 2016 M 00:03:06
45 208 SAWCZYK NADIA PM nr 10 w Łodzi 2015 K 00:03:06
46 229 CZESTKOWSKI MARCEL 2014 M 00:03:08
47 220 MARKOWSKI WOJCIECH Przedszkole nr 202 2015 M 00:03:10
48 28 JÓZEFOWICZ ALICJA 2015 K 00:03:10
49 231 SNOPCZYK PAWEŁ Żłobek nr 8 w Łodzi 2016 M 00:03:14
50 16 ANTONIAK MIKOŁAJ Zaczarowany Melonik 2016 M 00:03:23
51 9 WRÓBLEWSKA ANNA 2016 K 00:03:23
52 201 BRAUN ZOFIA 2016 K 00:03:30
PK 207 SZCZEPANIAK JAGODA Sportowa Akademia Malucha 2014 K 00:02:17
PK 222 KLIMCZAK HANNA 2014 K 00:02:56
PK 206 BULESOWSKA ZOJA 2013 K 00:02:58
PK 233 STAŃ SZYMON 2014 M 00:03:00
PK 221 GMEREK ALEKSANDRA 2014 K 00:03:14
PK 26 GRABOWSKA MELANIA 118 2014 K 00:03:16
PK 278 KWIATKOWSKI MICHAŁ SP Bratoszewice 2013 M 00:03:17

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 ANDRZEJCZAK FILIP RKS Łódź / SP 16 Pabianice 2011 M 00:01:04
2 228 KORZYCKI KRYSTIAN SP 4 RAWA MAZOWIECKA 2011 M 00:01:08
3 23 BANIA MATEUSZ Akademia lekkoatletyki 2011 M 00:01:09
4 261 KUNIKOWSKI IWO SP Bratoszewice 2011 M 00:01:11
5 219 FLORCZAK PATRYCJA Sp 170 2012 K 00:01:11
6 205 SAMBORSKA ZOFIA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:01:12
7 18 SZADKOWSKI DAWID SP 202 Łódź 2011 M 00:01:12
8 2 NOWOSIELSKA MAJA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:01:13
9 222 ZALEWSKI HUBERT 2012 M 00:01:13
10 227 MELON JOANNA SP 4 RAWA MAZOWIECKA 2012 K 00:01:13
11 267 BANCERZ ANTONI SP Bratoszewice 2011 M 00:01:14
12 265 BORKOWSKI DAWID SP Bratoszewice 2011 M 00:01:14
13 11 SKOWROŃSKI MARCIN SP7 Łódź 2011 M 00:01:15
14 214 PRZYBYŁA ZOFIA Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej 2011 K 00:01:15
15 5 PEREPEREZ JAN 2011 M 00:01:16
16 270 ANTCZAK SERGIUSZ SP Bratoszewice 2011 M 00:01:17
17 223 SZCZEPANIAK ANTONI SP 41 2011 M 00:01:18
18 225 MALINOWSKI KAROL Malinki 2012 M 00:01:19
19 257 PIETRZAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2011 M 00:01:20
20 22 BANIA KRZYSZTOF Akademia lekkoatletyki 2012 M 00:01:21
21 8 GROBELKIEWICZ JULIUSZ Czarne Zastępy 2011 M 00:01:22
22 213 STĘPIEŃ JAKUB 2012 M 00:01:22
23 216 CZERWIŃSKI MICHAŁ 2011 M 00:01:23
24 258 PIETRASIK IGNACY SP Bratoszewice 2012 M 00:01:23
25 210 BLĄKAŁA KUBA 83 SZK. PODST 2011 M 00:01:24
26 263 JANKOWSKI HUBERT SP Bratoszewice 2012 M 00:01:24
27 220 GMEREK JAN 2012 M 00:01:25
28 202 STEGLIŃSKI JAN SP 174 2011 M 00:01:26
29 226 STAŃ NATASZA 2011 K 00:01:26
30 25 PORADA HANNA sp 205 2011 K 00:01:27
31 262 KOTUS LENA SP Bratoszewice 2011 K 00:01:27
32 14 SEKIETA FILIP RADOSŁAW PRZEDSZKOLE nr 122 2012 M 00:01:28
33 204 WIŚNIEWSKA VANESSA 2011 K 00:01:28
34 208 DĘBSKA JULIA Przedszkole nr 2 w Konstantyowie lodzkim 2012 K 00:01:28
35 17 URAZIŃSKI BARTOSZ 2012 M 00:01:29
36 232 FRASZCZYŃSKA ALEKSANDRA 2011 K 00:01:29
37 215 KREMER-KUŚNIEREK ANTONI SP 55 w Łodzi 2011 M 00:01:29
38 1 KAZIMIERCZAK MICHAŁ SP nr 173 2011 M 00:01:29
39 224 CIECIERSKI ALEK 2011 M 00:01:30
40 218 DZIKORSKI FILIP 2012 M 00:01:31
41 259 PIECHUCKA KAROLINA SP Bratoszewice 2011 K 00:01:31
42 255 WRÓBLEWSKA ZOFIA SP Bratoszewice 2012 K 00:01:32
43 211 GOSZCZYŃSKA HANNA SP 11 Zgierz 2012 K 00:01:33
44 212 JASZCZUR MICHAŁ 2012 M 00:01:33
45 230 SIEWIERA ANITA 2012 K 00:01:34
46 269 ANTOSIAK GABRIELA SP Bratoszewice 2011 K 00:01:35
47 231 ZAKRZEWICZ NADIA 2011 K 00:01:35
48 12 KRUK DOMINIK Łódź Kocha Sport 2011 M 00:01:35
49 268 ANTOSIAK ZOFIA SP Bratoszewice 2011 K 00:01:36
50 203 MORDZAK ANNA Mordzaki biegają 2012 K 00:01:36
51 7 PYSNIAK LENA 2012 K 00:01:37
52 201 KOŚLA RADOSŁAW PM 23 2012 M 00:01:41
53 4 CIEŚLIK MATYLDA PM nr 7 2012 K 00:01:41
54 266 BERENT LENA SP Bratoszewice 2012 K 00:01:42
55 221 ADASZEK KACPER Przedszkole 2012 M 00:01:43
56 264 DRZEWIECKA IDA SP Bratoszewice 2012 K 00:01:43
57 206 KOCISZEWSKI MIKOŁAJ 2012 M 00:01:44
58 3 KOSECKI MILOSZ 2012 M 00:01:45
59 256 WALAK OLIWIA SP Bratoszewice 2011 K 00:01:46
60 24 OCIEPA JAN 2012 M 00:01:46
61 229 KRUK DAWID Łódź Kocha Sport 2011 M 00:01:49
62 217 FASTYN MARCEL Bajkowe Ogrody 2012 M 00:01:50
63 233 WESOŁOWSKA MARYSIA Galileo 2012 K 00:01:59
64 26 SZYMAŃSKI OSKAR 2011 M 00:01:59
65 15 WITKOWSKI MIRON Przedszkole 2012 M 00:02:07
66 209 BEDNAREK URSZULA Przedszkole 200 2012 K 00:02:37

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 ADAMCZEWSKI BARTOSZ MKS Aleksandrów Łódzki 2009 M 00:02:26
2 7 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:30
3 149 PIEKUT IGOR LUKS BOGUSZYCE 2009 M 00:02:32
4 24 DEINA MICHAŁ Salezjańska Szkoła Podstawowa 2010 M 00:02:34
5 147 PIEKUT ALEKSANDRA LUKS BOGUSZYCE 2010 K 00:02:35
6 3 BEDYK KAROL Drużyna Pana Michała 2009 M 00:02:40
7 21 WRÓBLEWSKA DARIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2009 K 00:02:41
8 22 PŁOCKA MILENA Lks Koluszki 2010 K 00:02:41
9 118 MŁODZIŃSKA ALICJA SP 34 Łódź 2010 K 00:02:42
10 108 MOKRACKI MICHAŁ SP 34 2009 M 00:02:44
11 11 MORAWIEC ALICJA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:02:45
12 140 PARADECKI MAKSYMILIAN 2009 M 00:02:46
13 6 SZMERKA PATRYK 2010 M 00:02:48
14 110 ANIELAK PIOTR Szkoła Podstawowa nr 138 w Łodzi 2009 M 00:02:48
15 33 KUBA ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2009 K 00:02:51
16 141 FLORCZAK MATEUSZ Sp 170 2009 M 00:02:52
17 123 SOBCZAK INES 2010 K 00:02:52
18 10 ELJASZ LAURA SP 1 Łódź 2010 K 00:02:53
19 113 STACHOWSKI ADAM RYSIOTEAM 2010 M 00:02:54
20 129 MYDŁOWSKI HUBERT Szkoła Montesory 2010 M 00:02:54
21 29 ZARĘBA OLIWIER SP 190 2010 M 00:02:55
22 19 RAWECKA HANNA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2010 K 00:02:55
23 116 LEMIESZEWSKI JAKUB 2010 M 00:02:56
24 156 PELSKI DAWID SP Bratoszewice 2009 M 00:02:56
25 130 STEFANÓW FILIP Dom Dziecka nr 5 2010 M 00:02:57
26 9 NOWOSIELSKA WERONIKA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2009 K 00:02:58
27 16 KOPACKI KUBA SP160 2010 M 00:02:58
28 165 KACZMAREK MIŁOSZ SP Bratoszewice 2009 M 00:02:59
29 150 WŁODARCZYK BLANKA SP 4 RAWA MAZOWIECKA 2009 K 00:03:00
30 160 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:00
31 4 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:03:01
32 157 OWODZIEŃ DOROTA SP Bratoszewice 2009 K 00:03:02
33 8 WESOŁOWSKI TYMOTEUSZ 2009 M 00:03:03
34 2 STERCZEWSKI BARTOSZ Akademia Lekkoatletyki Łódź 2010 M 00:03:03
35 104 MORDZAK KAROL Mordzaki biegają 2009 M 00:03:05
36 126 JASIECZEK EWA Sp42 2009 K 00:03:05
37 148 KOCIK KORNELIA LUKS BOGUSZYCE 2010 K 00:03:06
38 119 DERNICKI FILIP 2010 M 00:03:07
39 152 WRÓBLEWSKA MARIA SP Bratoszewice 2010 K 00:03:07
40 12 JASTRZĄBEK KACPER EVErRUN 2010 M 00:03:08
41 132 STRZELECKI TOMASZ Szkoła Podstawowa 162 2009 M 00:03:08
42 23 TKACZYK MAJA SP 184 Łódź 2010 K 00:03:08
43 112 JASIŃSKA NADIA MMKT - Łęczyca SP 4 Łęczyca 2009 K 00:03:09
44 20 KLIMEK ZOFIA LUKS BOGUSZYCE 2010 K 00:03:09
45 121 GOGACZ IGOR 2010 M 00:03:09
46 145 MALINOWSKA MARTA Malinki 2010 K 00:03:10
47 27 CHABIOR ALEKS 2009 M 00:03:10
48 17 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:03:10
49 166 JANKOWSKI MATEUSZ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:11
50 25 PASTUSZKA MARTYNA Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi 2010 K 00:03:11
51 15 WINKLER JULIA SP 34 Łódź 2009 K 00:03:12
52 139 PARADECKA KINGA 2009 K 00:03:13
53 124 STAŃCZYK MAKSYMILIAN Sp 138 2009 M 00:03:14
54 153 ŚLIWKIEWICZ MICHALINA SP Bratoszewice 2010 K 00:03:14
55 26 PAWLAK ZOSIA SP 55 Łódź 2009 K 00:03:15
56 163 KOSTRZEWSKI IGOR SP Bratoszewice 2009 M 00:03:16
57 125 CZECHOWICZ ANNA Uczniowski Klub Sportowy AKTYWNI 44 Łódź 2009 K 00:03:19
58 138 KUCHARSKI ALEKSANDER 2010 M 00:03:20
59 114 MĘDRZAK JULIA SZK P. 4 2009 K 00:03:22
60 133 LABUS KRZYSZTOF SP 123 2010 M 00:03:24
61 134 KARPIŃSKA ZUZANNA Drużyna Pana Michała 2009 K 00:03:25
62 109 SZCZEPANIAK HANNA Sportowa Akademia Malucha 2010 K 00:03:28
63 144 CIECIERSKA KAJA 2009 K 00:03:29
64 122 BECHTOLD IDA 2010 K 00:03:30
65 32 KROL TYMOTEUSZ Szkola podstawowa 2009 M 00:03:30
66 102 KOŚLA SZYMON SP 46 2009 M 00:03:31
67 13 WRÓBLEWSKI JAN S.O. Twoja Szkoła im. M. Montessori 2009 M 00:03:32
68 105 PRZYCHODZEŃ ZOSIA Szkoła Podstawowa nr 61 w Łodzi 2010 K 00:03:34
69 117 JARZĘBIŃSKA NATASZA Szkola Podstawowa 2009 K 00:03:34
70 101 WIERZCHOWSKI KAJETAN 46 SP ŁÓDŹ 2009 M 00:03:35
71 28 SZYMAŃSKA OLIWIA Szkoła podstawowa nr 83 w łodzi 2009 K 00:03:35
72 170 CHĄDZYŃSKA HANNA SP Bratoszewice 2009 K 00:03:36
73 136 MULARCZYK HANNA Szkoła Podstawowa nr 202 2010 K 00:03:37
74 146 LUKSZTEJDT KSAWERY Szkoła Podstawowa nr 6 w Zgierzu 2009 M 00:03:38
75 167 GOCEK JULIA SP Bratoszewice 2010 K 00:03:40
76 111 RADOMIAK GABRYSIA SP Wadlew 2010 K 00:03:41
77 120 RUZICKA MALWINA 2010 K 00:03:42
78 161 KOTOWSKA WIKTORIA SP Bratoszewice 2010 K 00:03:45
79 107 KRÓL FILIP Szkoła Podstawowa Nr 138 2009 M 00:03:45
80 162 KOŚLIN OSKAR SP Bratoszewice 2010 M 00:03:47
81 143 BŁAŻEJEWICZ ERNEST Dom Dziecka nr 5 2010 M 00:03:51
82 14 WITKOWSKI TYMOTEUSZ Szkola 2009 M 00:03:52
83 154 RACZYŃSKI MICHAŁ SP Bratoszewice 2010 M 00:03:53
84 103 STEGLIŃSKA ANTONINA sp 174 2009 K 00:03:57
85 115 BLAKE OLIVIA SZK. 11 Zgierz 2010 K 00:03:58
86 137 NIEWIADOMSKA JULIA 109 2010 K 00:04:11
87 155 PUK JULIA SP Bratoszewice 2009 K 00:04:17
88 131 JANCZAK KACPER Dom Dziecka nr 5 2010 M 00:04:21
89 142 CZESTKOWSKA IGA SP Bychlew 2010 K 00:04:22
90 151 ZDZIARSKI KACPER SP Bratoszewice 2010 M 00:04:29
91 158 OGŁASKA LENA SP Bratoszewice 2010 K 00:04:29
92 106 WITCZAK OLGA 2010 K 00:04:30
93 168 DUDKIEWICZ AMELIA SP Bratoszewice 2010 K 00:04:53
94 128 WOŹNIAK OLIWIA Sp 29 2010 K 00:04:53
95 135 ZAMOŻNIEWICZ URSZULA SPSK 2010 K 00:04:58

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 160 KOSMA SZYMON SP Bratoszewice 2006 M 00:03:04
2 22 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:11
3 24 NOWAKOWSKA JAGODA LKS KOLUSZKI 2007 K 00:03:13
4 17 KLECZYK SZYMON BKL Bełchatów 2007 M 00:03:14
5 42 KRÓLEWSKI BORYS MKS trójka łódź 2006 M 00:03:15
6 14 WINKLER JAKUB SP 34 Łódź 2007 M 00:03:15
7 131 MŁODZIŃSKA NINA AZS Łódź 2006 K 00:03:18
8 36 MODELEWSKA JULIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:21
9 124 WOLNIEWICZ DOMINIKA LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:21
10 136 MASLANKO MARTYNA 2006 K 00:03:23
11 29 SIEMIŃSKA ADRIANNA LKS Koluszki 2007 K 00:03:23
12 51 GAWRON FRANCISZEK T.O. Edukacja 2007 M 00:03:24
13 123 LEWANDOWSKI BARTEK LUKS BOGUSZYCE 2007 M 00:03:26
14 10 STALA WIKTOR Lekkoatletyka dla każdego 2007 M 00:03:28
15 130 DERNICKI OSKAR 2007 M 00:03:31
16 54 BŁASZCZYK WOJCIECH SP 61 w Łodzi 2006 M 00:03:32
17 31 FLIGIEL MIKOŁAJ 2007 M 00:03:33
18 44 FORYŚ FRYDERYK SMS Marcina Gortata 2006 M 00:03:37
19 163 GUDEJ JAN SP Bratoszewice 2008 M 00:03:37
20 118 PRZYBYŁA ADAM Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej 2007 M 00:03:38
21 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 Łódź 2006 M 00:03:40
22 111 MYDŁOWSKA WIKTORIA szkoła montesory 2007 K 00:03:41
23 170 ANTCZAK HUBERT SP Bratoszewice 2008 M 00:03:42
24 50 PAWLAK ZUZANNA SP 55 Łódź 2007 K 00:03:42
25 164 GOCEK JAN SP Bratoszewice 2008 M 00:03:43
26 35 GÓRSKA ANTONINA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2008 K 00:03:43
27 134 ŻEBROWSKI NIKODEM SKS 137 Delfin 2007 M 00:03:43
28 122 ADAMIEC MACIEJ LUKS BOGUSZYCE 2008 M 00:03:43
29 55 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:03:44
30 41 RUZICKI PATRYK 2006 M 00:03:44
31 133 GOGACZ MARCEL 2007 M 00:03:45
32 34 KRZANOWSKA ZUZANNA SP Stowarzyszenia Oświatowego Twoja Szkoła 2006 K 00:03:46
33 137 MŁYNARCZYK MAKSYMILIAN UKS Orientuś Łódź 2007 M 00:03:48
34 53 CZYSZANOWSKI DOMINIK UKS 55 2008 M 00:03:49
35 43 KRÓLEWSKI WIKTOR MKS trójka łódź 2008 M 00:03:53
36 19 HAYEK KAMIL sp120 2006 M 00:03:53
37 15 CYRULSKI OLIWIER Szkoła Podstawowa nr.189 Łódź ul.Kossaka 19 2007 M 00:03:54
38 7 SZMERKA KINGA 2006 K 00:03:54
39 107 CEBULA NIKODEM SP 193 Łódź 2006 M 00:03:54
40 159 KOTUS MARCEL SP Bratoszewice 2008 M 00:03:56
41 16 SKOWROŃSKA NATALKA SP7 Łódź 2006 K 00:03:59
42 48 KUR MATEUSZ Szkoła Podstawowa 138 w Łodzi 2008 M 00:03:59
43 45 FORYŚ SERGIUSZ SMS Marcina Gortata 2008 M 00:04:00
44 132 LISEWSKA ZUZANNA TEMPIO - Piątkowski Klub Biegacza 2008 K 00:04:01
45 103 KRASOWSKI MATEUSZ SP 138 Łódź 2008 M 00:04:02
46 27 NOWINSKA PATRYCJA SP61 2008 K 00:04:03
47 102 NOJEK IGOR Nie mam pomyslu 2008 M 00:04:03
48 8 WESOŁOWSKI SZYMON 2007 M 00:04:04
49 11 KIERZEK IGOR #teamChmurki 2007 M 00:04:06
50 106 WARMIŃSKI MATEUSZ Sp. 138 Łódź 2008 M 00:04:06
51 33 RAWECKA ZOFIA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2007 K 00:04:09
52 154 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:10
53 9 JAROSIŃSKI KRYSTIAN SP 184 2008 M 00:04:10
54 46 LERKA WERONIKA Szkoła Podstawowa nr 14 2007 K 00:04:10
55 148 SZADKOWSKA PAULINA SP Bratoszewice 2007 K 00:04:13
56 138 TĄPOLSKI KAROL SP 184 2007 M 00:04:14
57 49 PASTUSZKA NORBERT Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi 2008 M 00:04:14
58 119 KREMER-KUŚNIEREK ZOFIA SP 55 w Łodzi 2007 K 00:04:15
59 6 JARZYŃSKI ANTONI 34 Szkoła Podstawowa w Łodzi 2007 M 00:04:17
60 56 RAKSHIT SZYMON UKS 55 2008 M 00:04:18
61 32 GORZEŃ BARTOSZ SP 122 2008 M 00:04:18
62 121 GIERCASZ ADAM 2007 M 00:04:19
63 26 ŻÓŁTOWSKI MIKOŁAJ SP ZNP W ŁODZI 2008 M 00:04:19
64 108 CEBULA TYMON SP 193 Łódź 2008 M 00:04:19
65 12 MAZUR KRZYSZTOF #chemicalrun 2007 M 00:04:20
66 30 TENENTKA KAMIL LKS Koluszki 2008 M 00:04:22
67 18 KRUK WIKTOR Akademia Lekkoatletyki 2008 M 00:04:22
68 127 KALINOWSKA ROKSANA Super TEAM 2006 K 00:04:25
69 125 KOWALCZYK ZUZANNA SP 4 RAWA MAZOWIECKA 2008 K 00:04:28
70 20 HAYEK MAGDA sp120 2008 K 00:04:28
71 151 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:04:29
72 169 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:04:30
73 156 KUŹMIŃSKI JAKUB SP Bratoszewice 2008 M 00:04:30
74 52 PORADA ANTONI sp 205 2008 M 00:04:36
75 128 JABŁOŃSKI KRYSPIN 2008 M 00:04:37
76 113 BŁĄKAŁA OLIWIA 83 SZK. PODST 2008 K 00:04:37
77 25 ŻÓŁTOWSKA ZUZANNA SP ZNP W ŁODZI 2008 K 00:04:38
78 109 STEFANÓW NATALIA Dom Dziecka nr 5 2008 K 00:04:42
79 162 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:04:44
80 114 ULICZKOWSKA NIKOLA SP 5 Zgierz 2006 K 00:04:45
81 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 Łódź 2008 K 00:04:48
82 115 GAWROŃSKI MICHAŁ SP. nr.33 Łódź 2006 M 00:04:48
83 5 BEDYK WERONIKA Drużyna Pana Michała 2008 K 00:05:04
84 110 IDOWSKA ZUZANNA Dom Dziecka nr 5 2008 K 00:05:07
85 105 GUZENDA ALEKSANDRA Szkoła podstawowa nr: 138 2007 K 00:05:08
86 155 MIŚKIEWICZ KACPER SP Bratoszewice 2008 M 00:05:09
87 112 KARPIŃSKA JULIA Drużyna Pana Michała 2007 K 00:05:11
88 166 CZERWONKA WOJCIECH SP Bratoszewice 2006 M 00:05:14
89 165 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:15
90 117 KUCHARSKI CEZARY 2008 M 00:05:17
91 23 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA S.O. Twoja Szkoła im. M. Montessori 2007 K 00:05:17
92 149 SMELA MICHAŁ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:20
93 126 MELON IZABELA SP 4 RAWA MAZOWIECKA 2008 K 00:05:20
94 168 BORKOWSKA OLIWIA SP Bratoszewice 2008 K 00:05:21
95 158 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:22
96 104 GIE MAŁGI SP138 2007 K 00:05:23
97 167 CHYLIŃSKA JULIA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:32
98 4 TOBOŁA MARTYNA M A G Team 2007 K 00:05:35
99 28 MARSZAŁEK ZUZANNA SP 109 2008 K 00:05:36
100 40 URBAŃSKA WIKTORIA ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2008 K 00:05:38
101 129 ADAMOWICZ MAGDALENA SP174 2008 K 00:05:43
102 21 WOJTASIK MATEUSZ LUZAKI NA FANTAZJI 2006 M 00:05:50
103 150 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 M 00:05:56
104 153 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:24
105 157 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2008 K 00:06:33
106 161 BABIJ PAWEŁ SP Bratoszewice 2007 M 00:06:41
107 13 WIELEC AMELIA LUZAKI NA FANTAZJI 2007 K 00:06:51
108 135 JASIECZEK DOMINIKA 2006 K 00:07:13

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 202 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:05:58
2 312 SOBSTEL RAFAŁ LUKS RAWA 2004 M 00:06:01
3 314 MASLANKO JAKUB 2003 M 00:06:19
4 308 PIETRZAK BARTOSZ SP. 6 Zgierz 2004 M 00:06:28
5 206 KAROLCZUK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:06:45
6 203 MATLOK ALEXANDER 2003 M 00:06:57
7 211 TKACZYK MIKOŁAJ SP 184 Łódź 2005 M 00:07:01
8 207 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:07:02
9 301 RODZIEWICZ KAJETAN RODZYNKI 2003 M 00:07:24
10 311 SĘCZEK MARTYNA LUKS RAWA 2004 K 00:07:31
11 205 GIELEC JULIA Orientuś Łódź 2005 K 00:07:37
12 210 MILCZAREK IGOR 2003 M 00:07:54
13 212 ZABUSKI JAKUB Chorągiew Łódzka ZHP 2003 M 00:07:57
14 309 RADOMIAK ZOSIA SP Wadlew 2004 K 00:08:01
15 396 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:08:05
16 310 MIROWSKA MARTA ZSK im. J.P.II 2004 K 00:08:09
17 313 LEMIESZEWSKI ADRIAN 2005 M 00:08:14
18 307 OBIDOSKI JAKUB 2005 M 00:08:16
19 204 TOMASZEWSKA WIKTORIA MLUKS Rawa Mazowiecka 2003 K 00:08:19
20 394 PIESTRZENIEWICZ LIDIA SP Bratoszewice 2004 K 00:08:25
21 209 ZIELIŃSKA AGNIESZKA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:08:30
22 302 STEFANÓW KRYSTIAN Dom Dziecka nr 5 2005 M 00:09:04
23 306 JABŁOŃSKI KACPER 2004 M 00:09:05
24 400 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:09:11
25 201 OLSZÓWKA JAKUB 2004 M 00:10:31
26 304 WALAK ALEKSANDRA SP 6 Zgierz 2005 K 00:10:46
27 395 MIŚKIEWICZ NIKODEM SP Bratoszewice 2004 M 00:10:48
28 305 ULICZKOWSKA WIKTORIA SP 6 Zgierz 2005 K 00:11:02
29 398 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:11:03
30 399 BRONIAREK NORBERT SP Bratoszewice 2004 M 00:11:04
31 397 KOŚLIN KACEPR SP Bratoszewice 2004 M 00:11:04
32 303 SZYMAŃSKI MATEUSZ 10 SZK. 2005 M 00:11:12
33 392 SMELA BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2004 M 00:11:32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni