z

Trójmiasto

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 3 - Gdańsk

26.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
20 Błaszczuk Julian 2014 D0 Przedszkole nr 7 / Morsy Gdyńskie / TriMama
18 Jelnicki Jan 2012 D0 przedszkole Kubuś Puchatek
16 Klucznik Joasia 2013 D0
17 Knut Jakub 2013 D0
21 Kuśmierczyk Adam 2012 D0 Przedszkole Pozytywne Inicjatywy nr 2
9 Lendzion Jakub 2012 D0 Przedszkole nr 64 Kubuś Puchatek
7 Maciejewski Igor 2012 D0 The Lost
19 Minkiewicz Borys 2013 D0
6 Ostrowski Jacek 2014 D0 Publiczne Przedszkole w Lubichowie
11 Paschke Leonard 2016 D0
12 Paschke Marysia 2012 D0 Przedszkole Pod Modrzewiem Nr 42
1 Piotrowski Tomek 2012 D0 Przedszkole Biały Kotek OBC
5 Prasek Lea 2014 D0 Nr 54 Gdynia
14 Raszpunda Ada 2014 D0 nr 52 w Gdańsku
13 Sedlaczek Ewelina 2013 D0 Przedszkle Nr 11
2 Sywanycz Adam 2013 D0 Przedszkole 52 Gdańsk
10 Szczypka Adrianna 2012 D0
8 Śliwińska Lena 2012 D0 SLIVA
15 Trzasko Oleg 2014 D0
3 Wilkus Kacper 2013 D0 Sopot
4 Wilkus Kuba 2013 D0 Sopot

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
9 Armatyński Tadeusz 2010 D1 Mks gdańsk
17 Bagiński Igor 2010 D1 SP85
11 Banel Wojciech 2010 D1
13 Dalke Agata 2010 D1
7 Dawidowicz Kamil 2011 D1 Bogatka Biega
1 Dragan Blanka 2010 D1
19 Jankowiak Amelia 2010 D1 SP 81 Gdańsk
8 Kabata Jan 2010 D1 Nasza Szkoła
4 Kamiński Jan Antoni 2011 D1 STO 03
Lipnicki Adam 2010 D1 AP Ostróda
12 MARCINKOWSKA Iga 2011 D1
18 Misiejko Łukasz 2011 D1 Saltus Sport Team
20 Nowopolska Majka 2010 D1 SP 77 Gdańsk
5 Ostrowski Konrad 2010 D1 SP Lubichowo
14 Raszpunda Iga 2011 D1 nr 52 w Gdańsku
6 Rybarczyk Piotr 2011 D1 Przedszkole nr 16
16 Sobocińska Zuzanna 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 21
10 Steller Dawid 2010 D1 SP 27 GDAŃSK
2 Sywanycz Zuzanna 2010 D1 SP 2 Gdańsk
Trenkner Zofia 2011 D1 sp35 gdańsk
15 Trzasko Martyna 2011 D1 SP nr 81 w Gdańsku
3 Zarzycka Hanna 2011 D1 Jantar

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
13 Bagiński Marcin 2008 D2 SP85
19 Butny Szymon 2008 D2 CTS
20 Dancewicz Milena 2009 D2
15 Engelberg Zuzanna 2008 D2
5 FILBRANDT ARTUR 2009 D2 SP 92 Gdańsk
17 Golec Bartosz 2008 D2 BIT
6 JAŻDŻEWSKI JONATAN 2008 D2 KREATIVSPORT LĘBORK
12 Lip Bartosz 2008 D2 SP39 Gdynia/PARÓWY hmm hmm hmm
4 Ostrowski Adam 2008 D2 SP Lubichowo
9 Pełszyński Krzysiek 2009 D2
14 PERGOŁ HANNA 2008 D2 HAPPY KIDS OSOWA
18 Piask Nikodem 2009 D2 International School of Gdańsk
16 Preiss Mateusz 2008 D2 SP 47
1 Rogowski Wiktor 2008 D2 Gedania Gdańsk - SP42
7 Sikora Dawid 2008 D2 SP 31 Gdynia
2 Suryn Hanna 2008 D2
11 Szymborska Marika 2009 D2 SP 50
Trenkner Franciszek 2009 D2
10 Trzasko Alicja 2008 D2 SP nr 81 w Gdańsku
8 Walentynowicz Lena 2009 D2 Pruscz Biega/SP 4
3 Wilkus Szymon 2009 D2 Sopot

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
6 Bałdyga Tymon 2007 D3 Runeda
18 Butny Konrad 2006 D3 CTS
1 FILBRANDT MACIEJ 2006 D3 SP 92 Gdańsk
17 Górska Małgorzata 2005 D3 SP6 Wejherowo / SKLA Sopot
7 Grzeszczak Bartosz 2006 D3 SP 23 Gdynia
12 Gulcz Barbara 2007 D3 Runnersi S7 Banino
19 Jankowiak Piotr 2007 D3 SP 81 Gdańsk
14 Jelnicki Franciszek 2006 D3 SP 89
16 Klassa Filip 2005 D3
10 Knut Amelia 2007 D3
15 Król Dominik 2005 D3 GKS Gedania Gdańsk
LIPNICKA Marta 2005 D3 SP 1 Ostróda
20 Nowopolski Mateusz 2007 D3 SP 77 Gdańsk
4 Pawłowska Julia 2007 D3 SP 3 Braniewo
8 Pełszyński Piotrek 2007 D3
9 Pełszyński Tomek 2007 D3
11 Pobłocki Tymoteusz 2007 D3 Szkoła podstawowa Bojano
13 Skrzypkowska Daria 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia
22 Smal Damian 2007 D3 Szkola
5 Stępińska Kornelia 2006 D3 Reda SP 4
3 Śliwiński Wojciech 2005 D3 SLIVA
Trenkner Mikołaj 2007 D3
21 Wilk Igor 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk
2 Wiśniewski Jakub 2005 D3 Belta Team

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
206 Bałdyga Miłosz 2004 D4 Runeda
207 Dawidowska Natalia 2002 D4 Szkoła
202 Droszkowska Zuzanna 2002 D4 Lks Zorza Gdynia
204 Gmitrowski Karol 2004 D4 Brak
205 Gumkowska Alicja 2004 D4 MMKS Gdańsk
214 Ickowski Tomasz 2002 D4 zorza gdynia
201 Jakubek Gwidon 2004 D4 Team Trójmiasto
203 Jaszczuk Marta 2003 D4 MOS ZATOKA BRANIEWO
208 Kort Monika 2002 D4 Sosw Puck
211 Moskal Zuzanna 2002 D4 UKS Siódemka Rumia
Pawlak BARTOSZ 2003 D4 Szkoła
212 PERGOŁ ALICJA 2003 D4 GIMNAZJUM 33
215 Piotrowska Zofia 2002 D4 Gimnazjum w Kosakowie
213 RUSOŃ BARTOSZ 2004 D4 SP SALEZJANEK RUMIA
209 Skopczyński Janek 2004 D4 biegowyswiat.pl/SP33Gdańsk
210 Szymborska Małgorzata 2004 D4 Gimnazjum nr 20 im. Hanzy