z

Trójmiasto

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1 - Gdańsk

01.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Błaszczuk Julian 2014 D0 TriMama / Morsy Gdyńskie / Przedszkole nr 7 Gdynia
18 Jelnicki Jan 2012 D0 przedszkole Kubuś Puchatek
16 Klucznik Joasia 2013 D0
17 Knut Jakub 2013 D0
9 Lendzion Jakub 2012 D0 Przedszkole nr 64 Kubuś Puchatek
7 Maciejewski Igor 2012 D0 The Lost
6 Ostrowski Jacek 2014 D0 Publiczne Przedszkole w Lubichowie
11 Paschke Leonard 2016 D0
12 Paschke Marysia 2012 D0 Przedszkole Pod Modrzewiem Nr 42
1 Piotrowski Tomek 2012 D0 Przedszkole Biały Kotek OBC
5 Prasek Lea 2014 D0 Nr 54 Gdynia
14 Raszpunda Ada 2014 D0 nr 52 w Gdańsku
Rybarczyk Grzegorz 2014 D0
13 Sedlaczek Ewelina 2013 D0 Przedszkle Nr 11
2 Sywanycz Adam 2013 D0 Przedszkole 52 Gdańsk
10 Szczypka Adrianna 2012 D0
8 Śliwińska Lena 2012 D0 SLIVA
15 Trzasko Oleg 2014 D0
Wichowska Ada 2014 D0 EDU Przedszkole Gdańsk
3 Wilkus Kacper 2013 D0 Sopot
4 Wilkus Kuba 2013 D0 Sopot
ZGLEŃSKI EMIL 2012 D0 Przedszkole Św. Jacka w Straszynie

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
9 Armatyński Tadeusz 2010 D1 Mks gdańsk
17 Bagiński Igor 2010 D1 SP85
11 Banel Wojciech 2010 D1
Bryłka Adrianna 2011 D1 Przedszkole nr 12
13 Dalke Agata 2010 D1
7 Dawidowicz Kamil 2011 D1 Bogatka Biega
1 Dragan Blanka 2010 D1
GÓRSKA PAULINA 2011 D1 SP nr 20 Gdynia
Horbaczewski Piotr 2011 D1
8 Kabata Jan 2010 D1 Nasza Szkoła
Kalita Paulina 2011 D1 Tri mama
Kamiński Jan 2011 D1
4 Kamiński Jan Antoni 2011 D1 STO 03
Łyskanowski Marcin 2010 D1 SP18/CTS
12 MARCINKOWSKA Iga 2011 D1
5 Ostrowski Konrad 2010 D1 SP Lubichowo
14 Raszpunda Iga 2011 D1 nr 52 w Gdańsku
6 Rybarczyk Piotr 2011 D1 Przedszkole nr 16
16 Sobocińska Zuzanna 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 21
10 Steller Dawid 2010 D1 SP 27 GDAŃSK
2 Sywanycz Zuzanna 2010 D1 SP 2 Gdańsk
15 Trzasko Martyna 2011 D1 SP nr 81 w Gdańsku
Wichowski Wiktor 2010 D1 SP 12 Gdańsk
3 Zarzycka Hanna 2011 D1 Jantar

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
13 Bagiński Marcin 2008 D2 SP85
20 Dancewicz Milena 2009 D2
15 Engelberg Zuzanna 2008 D2
5 FILBRANDT ARTUR 2009 D2 SP 92 Gdańsk
golec bartosz 2008 D2 Sasp
Horbaczewska Ewa 2009 D2
6 JAŻDŻEWSKI JONATAN 2008 D2 KREATIVSPORT LĘBORK
Kolecki Stanislaw 2008 D2
12 Lip Bartosz 2008 D2 SP39 Gdynia/PARÓWY hmm hmm hmm
4 Ostrowski Adam 2008 D2 SP Lubichowo
9 Pełszyński Krzysiek 2009 D2
14 PERGOŁ HANNA 2008 D2 HAPPY KIDS OSOWA
1 Rogowski Wiktor 2008 D2 Gedania Gdańsk - SP42
7 Sikora Dawid 2008 D2 SP 31 Gdynia
2 Suryn Hanna 2008 D2
11 Szymborska Marika 2009 D2 SP 50
10 Trzasko Alicja 2008 D2 SP nr 81 w Gdańsku
8 Walentynowicz Lena 2009 D2 Pruscz Biega/SP 4
3 Wilkus Szymon 2009 D2 Sopot
ZGLEŃSKA ALEKSANDRA 2008 D2 Szkoła podstawowa w Straszynie

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
6 Bałdyga Tymon 2007 D3 Runeda
1 FILBRANDT MACIEJ 2006 D3 SP 92 Gdańsk
7 Grzeszczak Bartosz 2006 D3 SP 23 Gdynia
12 Gulcz Barbara 2007 D3 Runnersi S7 Banino
Horbaczewski Grzegorz 2005 D3
14 Jelnicki Franciszek 2006 D3 SP 89
10 Knut Amelia 2007 D3
15 Król Dominik 2005 D3 GKS Gedania Gdańsk
Krzynówek Oskar 2006 D3 Szkoła Podstawowa Nr. 17 Gdynia.
4 Pawłowska Julia 2007 D3 SP 3 Braniewo
8 Pełszyński Piotrek 2007 D3
9 Pełszyński Tomek 2007 D3
11 Pobłocki Tymoteusz 2007 D3 Szkoła podstawowa Bojano
Rogocz Antonina 2007 D3
13 Skrzypkowska Daria 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia
Słabiński Julia 2005 D3 Szkoła podstawowa nr 70 Gdańsk
5 Stępińska Kornelia 2006 D3 Reda SP 4
3 Śliwiński Wojciech 2005 D3 SLIVA
2 Wiśniewski Jakub 2005 D3 Belta Team
Zydorek Franciszek 2006 D3 Szkoła nr 20 Gdynia

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
206 Bałdyga Miłosz 2004 D4 Runeda
207 Dawidowska Natalia 2002 D4 Szkoła
202 Droszkowska Zuzanna 2002 D4 Lks Zorza Gdynia
204 Gmitrowski Karol 2004 D4 Brak
205 Gumkowska Alicja 2004 D4 MMKS Gdańsk
201 Jakubek Gwidon 2004 D4 Team Trójmiasto
203 Jaszczuk Marta 2003 D4 MOS ZATOKA BRANIEWO
Kolecki Adam 2004 D4
208 Kort Monika 2002 D4 Sosw Puck
211 Moskal Zuzanna 2002 D4 UKS Siódemka Rumia
212 PERGOŁ ALICJA 2003 D4 GIMNAZJUM 33
209 Skopczyński Janek 2004 D4 biegowyswiat.pl/SP33Gdańsk
210 Szymborska Małgorzata 2004 D4 Gimnazjum nr 20 im. Hanzy