z

Szczecin

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 4

20.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
43 Adamski Igor 2013 D0 Przedszkole Jagodka
36 Aspadarec Natalia 2013 D0 Przedszkole - Pentliczek
15 Banaszczyk Antoni 2014 D0
7 Borodyn Hanna 2014 D0 Boro Squad
4 Brodziński Miłosz 2014 D0 Football Factory
23 Cały Klara 2016 D0 Publiczne Przedszkole w Przecławiu
34 Dul Liwia 2016 D0
54 Goralska Julia 2014 D0 PNJM Szczecin
33 Hajduk Natalia 2013 D0 PP 23 ZEFIREK SZCZECIN
57 Jetka Antoni 2016 D0 Baby Dance
9 Jezierska Michalinka 2017 D0
10 Jezierski Tymek 2014 D0 PP8 Police
30 Kaczorowski Antek 2014 D0 Puszczyk Bukowy
24 Kaliński Lucjan 2014 D0 Niepubliczne Przedszkole Ancymonka w Choszcznie
25 Kowalik Mateusz 2016 D0 CMS Szczecin
3 Krupieńcztk Bartosz 2014 D0 Przedszkole nr 3
56 Krzymieniecka Weronika 2015 D0
18 KRZYŻANOWSKA ZOSIA 2013 D0
1 Kuźbik Weronika 2013 D0 Monia Gym
44 Ladziak Mia 2015 D0 cks szczecin
22 Lewandowska Ines 2015 D0
32 Łazar Mateusz 2013 D0
11 Łyp Pola 2014 D0
20 Maduzia Klara 2013 D0 Pyrzyce Biegają
50 MICHAŁOWSKI FABIAN 2015 D0 Gryfus Szczecin
59 Mijal Henryk 2013 D0 PP31
46 Minko Maksymilian 2014 D0 Niepubliczne Przedszkole Matematyczno-Językowe
2 Możdżer Martyna 2014 D0 PP 61
49 Ogrodziński Gabriel 2014 D0 Przedszkole Szmaragdowe
39 Pawłaszek Julian 2015 D0
42 Piasecka Anna 2013 D0 PP 31
58 Poniewiera Maksymilian 2016 D0 Żłobek Wesołe Smyki
6 Prokop Barbara 2014 D0
45 Przybysz Radosław 2013 D0
12 Pycel Antonii 2014 D0
16 Radziński Feliks 2015 D0
37 Rolbiecki Aleksander 2015 D0 Pyrzyce Biegają
52 Roman Alicja 2016 D0 Monia Gym
53 Rompalski Filip 2013 D0 Punkt Przedszkolny w SP71
41 Rylski Maciej 2014 D0 Przedszkole Pod Aniołami
29 Skrobanek Jakub 2014 D0 Miejski Klub Pływacki Szczecinek
51 Stachów Marta 2013 D0 Nr.1 Gryfino
26 Stefaniak Tomasz 2014 D0 Przedszkole SP65
19 Stępkowski Karol 2014 D0 Bajkowe przedszkole Nr 8 Police
27 Surdacki Janek 2013 D0 Przedszkole nr 1 w Gryfinie
13 Szadokierski Bartosz 2015 D0 ANAWA TOUR
14 Szadokierski Szymon 2013 D0 ANAWA TOUR
5 Szczypek Tosia 2014 D0 CKS Szczecin
8 Szulc Szymon 2013 D0 SKB Dzik
28 Ślęzak Jakub 2013 D0 Przedszkole Dobra Szczecińska
31 Trzeźwińska Kinga 2014 D0
40 Turkiewicz Hubert 2015 D0
38 Widuch Aniela 2015 D0 Monia Gym
35 Witek Emilia 2015 D0
17 Wypych Hanna 2013 D0 Przebiegłe Jenoty
55 Zakrzewska Zuzia 2013 D0
21 ZIEMBA WIKTORIA 2014 D0 PRZEDSZKOLE NR 1 W GRYFINIE
47 Zogas Afroditi 2016 D0 CKS SZCZECIN RYDLA
48 ZOGAS KONSTANTINOS 2016 D0 Panathinaikos Ateny

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
55 Andryszczuk Magdalena 2012 D1 FizjoKids
46 Ceglarek Michał 2012 D1 KSP Szczecin
32 Cichocka Michalina 2012 D1 KSP im. Jana Pawła II
17 Ciechowicz Justyna 2012 D1 Mini Bus Kamień Pomorski
23 Czarnecki Oliwier 2012 D1 Szkoły Salezjańskie Szczecin
4 Dittmann Mayra 2012 D1
13 Dul Błażej 2012 D1 Przedszkole Nr 1 w Gryfinie
26 Dul Olivier 2012 D1 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
15 Frąckowiak Iga 2012 D1 PP nr 9 Police
21 Grugel Filip 2011 D1
10 Haściło Marcel 2012 D1 Szkoła Podstawowa nr 23
57 Humeniuk Nina 2011 D1 UKS MKL Szczecin
34 Jachnik Jakub 2012 D1 SKS HUSARIA
52 KAPŁANIAK Magdalena 2011 D1 Szkoła podstawowa 11
19 Komar Martyna 2011 D1 Pyrzyce Biegają
53 Komsta Kacper 2011 D1 Szkoła Podstawowa
9 Kowalczyk Wojciech 2012 D1 Calineczka Gryfino
54 Koziniec Filip 2012 D1 DRUŻYNA FILIPA
11 Kozłowski Michał 2011 D1 SP Piwonii
7 Krupieńczyk Tomasz 2011 D1 Szkoła nr 61
56 Krzymieniecka Kornelia 2012 D1
3 Kupczyk Oksana 2011 D1 Puszczyk Bukowy
2 Kuźbik Zuzanna 2011 D1 Monia Gym
25 Kwaśniewska Laura 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 59
29 Lichtarski Dawid 2011 D1
1 Machola Marcin 2011 D1 Monia Gym
38 Maciołek Marysia 2012 D1 SP28 Szczecin
39 Maciołek Mikołaj 2012 D1 SP28 Szczecin
45 Malentowicz Nataniel 2012 D1 Morfinka
16 Maras Julian 2011 D1 Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin
48 MICHAŁOWSKA NATALIA 2011 D1 Gryfus Szczecin
41 Morawiak Maja 2012 D1 SP 74
33 Morcinek Amelia 2012 D1 Fizjobiegacze
5 Możdżer Weronika 2012 D1 PP 61
Mruk Maja 2011 D1 STO Tomaszowska
50 Napiórkowska Joanna 2012 D1 FizjoKids
51 Napiórkowski Adam 2011 D1 FizjoKids
47 Ogrodziński Aleksander 2011 D1 CKS Szczecin
24 Orszulak Filip 2012 D1 Toucan Team
Paszkowska Zofia 2011 D1 SP46
31 Pawłaszek Katarzyna 2011 D1
37 Petelczyc Damian 2012 D1
18 Piątkowski Mateusz 2011 D1 Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin
12 Prokop Wojciech 2011 D1
36 Przybylska Aleksandra 2011 D1 fizjokids
42 Przybysz Aleksander 2011 D1
14 Pycel Zofia 2012 D1
28 Rolbiecki Mikołaj 2011 D1 Pyrzyce Biegają
40 Rylska Amelia 2012 D1 Przedszkole Pod Aniołami
8 Szczypek Maja 2011 D1 CKS Szczecin
43 Tarczykowska Lena 2012 D1 Tarcza BVB
27 WALAS HANNA 2011 D1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
35 Walkowiak Tymon 2011 D1 SP 16
49 Władkowski Aleksander 2012 D1 SP 71 Szczecin
20 Wójcik Laura 2012 D1 Przedszkole w Baniach
30 Zapor Aniela 2012 D1 Szkoła Podstawowa nr 14
6 Złotkowska Florka 2012 D1 PP61
44 Żemojdzin Mikołaj 2011 D1 CKS Szczecin
22 Żołnowska Amelia 2011 D1 Szkoła

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
27 Bęben Blanka 2010 D2 KS Dobra Marina
14 Błaziak Borys 2010 D2 Błękitna
12 Borodyn Marcelina 2009 D2 Boro Squad
50 Ceglarek Jan 2010 D2 KSP Szczecin
19 Czapłowska Liliana 2010 D2 SP 61
4 Dittmann Marco 2009 D2
35 Dul Zuzanna 2010 D2 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
45 Gajda Karolina 2009 D2 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
56 Gajzler Antoni 2010 D2 Przebiegłe Jenoty
49 Gołembiewska Weronika 2010 D2 Deloitte Adventure Team
32 Gonerko Mikołaj 2009 D2 King BC Szczecin
16 Gozdyra Antek 2010 D2 sp47
7 Górny Filip 2010 D2 KSP im. JPII
11 Hanczarek Aleksandra 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp.
8 Jasińska-Detrois Zuzanna 2010 D2 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
2 Jaśkiewicz Marcin 2010 D2
3 Jaśkiewicz Wojciech 2010 D2
52 Kaczorowski Alan 2010 D2 Biegam z dziadziem
28 Karska Lena 2010 D2 SP 33
25 KOŃKO Gabriela 2010 D2 SP nr 16
37 Kopaniecki Jonatan 2010 D2 SP 47
22 Kowalczyk Nela 2009 D2 Coral Reef Team
48 KOZIOŁ JAKUB 2010 D2 www.bokosport.pl - TROFEA SPORTOWE
1 Kozłowska Alicja 2010 D2 UKS MKL Szczecin
34 Kozłowski Jan 2009 D2 SP Przecław
26 KRZYŻANOWSKI MATEUSZ 2009 D2 SP 10
29 Lewandowski Gabriel 2009 D2 KS TEAM BARYŁA GORZÓW
51 Ława Natan 2009 D2 Na Głębokiem
9 Majewska Emilia 2009 D2 Sp 2 Gryfino
24 Michalak Cezary 2010 D2 CKS Szczecin
38 Nowak Dorota 2009 D2 ZS Gardno
36 Oleksiak Zuzanna 2009 D2
23 Policzkiewicz Olga 2010 D2 KSP Szczecin
15 Prygiel Antonina 2009 D2 SP 59
13 Przeworski Jakub 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie
47 Przybylski Franciszek 2010 D2 CJS Tłumaczenia Myślibórz
43 Przybylski Oliwier 2010 D2 fizjokids
54 Redlarska Maja 2009 D2 Kobiece bieganie
41 Romanowska Alicja 2009 D2 SP47
6 Sitek Lena 2010 D2 SKB Dzik
30 Smółko Lena 2010 D2 SP 59
53 Stachów Marcin 2010 D2 Szkoła podstawowa nr.1 Gryfino
18 Szymańska Maja 2010 D2 SP59
44 Turkiewicz Nina 2010 D2
42 Walkowiak Jagna 2009 D2 SP 16
46 Welc Dominika 2009 D2 KOS BnO Szczecin
39 Wiszniewski Oskar 2009 D2 SP 1 / Gryfus Szczecin
33 Wolny Michał 2010 D2
17 Wypijewski Franciszek 2010 D2 SP59
21 Wypych Zuzanna 2010 D2 Przebiegłe Jenoty
40 Wysocka Alicja 2009 D2
55 Zakrzewski Dawid 2010 D2
10 Ziobrowski Damian 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 3
5 Złotkowska Tosia 2010 D2 SP59
20 ZOGAS OLYMPIA 2010 D2 CKS SZCZECIN RYDLA
31 Żarnicki Karol 2009 D2

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
29 Aspadarec Filip 2007 D3 KS Ironman Prodmar Szczecin
25 Baran Daria 2008 D3 szczecinek
26 Baran Julia 2006 D3 szczecinek
62 Bińkowski Adam 2008 D3 Fizjokids Szczecin
14 Błoniarz Franek 2007 D3 SP74
3 Brodzińska Oliwia 2008 D3 ŁKB TRUCHT
28 Butryn Zuzanna 2008 D3 SP Banie
53 Chimkowski Krzysztof 2008 D3 Fizjokids
Chrzan Paweł 2007 D3 KS Ironman Prodmar Szczecin
44 Czajkowska Wiktoria 2006 D3 UKL Ósemka Police
32 Czarnecki Oskar 2008 D3 Szkoły Salezjańskie Szczecin
9 Czerniachowska Karolina 2008 D3
54 DEC MARIA 2006 D3 SP 55
1 Dudek Oliwia 2007 D3 Szkoły Salezjańskie Szczecin
10 Duraj Wiktoria 2007 D3 SP w Baniach
38 Gierlik HANNA 2008 D3 OSM Szczecin
39 Gierlik WESNA WERONIKA 2006 D3 OSM Szczecin
42 Golańska Marta 2006 D3 Barnim Goleniów
24 Gonerko Mateusz 2007 D3 King BC Szczecin
36 Grędziński Kacper 2008 D3 KS Ironman Prodmar Szczecin
48 Grygorcewicz Jan 2007 D3 UKL Ósemka Police
35 Kalinowski Dawid 2007 D3 NSP Przelewice
8 Kasperowicz Tadeusz 2006 D3 KS IRONMAN
56 Kotkowiak Bartosz 2006 D3 KOS BnO Szczecin
66 Kowal Franciszek 2008 D3 Sp7/Arkonia
20 Kowalik Hubert 2007 D3 CMS Szczecin
4 Kujawska Ania 2006 D3 SP 37
2 Lechowicz Filip 2008 D3 Offseason
31 Łazar Bartosz 2008 D3
33 Łebińska Lena 2007 D3 Barnim Goleniów
19 Maduzia Klaudia 2007 D3 Pyrzyce Biegają
15 Majcher Szymon 2007 D3 SP 74 Szczecin
22 Malentowicz Morfeusz 2008 D3 Morfeusza i Ola
61 Maras Feliks 2008 D3 King Wilki Morskie - Akademia Basketu
70 Matwiejczyk Michał 2007 D3
34 Matyasik Hubert 2006 D3 King BC Szczecin
57 Matyja Weronika 2007 D3 KOS BnO Szczecin
58 Mikuła Daria 2007 D3 KOS BnO Szczecin
59 Mikuła Iga 2007 D3 KOS BnO Szczecin
50 Morawiak Maksymilian 2008 D3 FASE Szczecin
13 Mucha IGOR 2008 D3 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
52 NADOLNY DAWID 2007 D3 SP 35 SZCZECIN
23 Nowek Aleksandra 2008 D3 Morfeusza i Ola
67 Ogrodowczyk Wiktor 2006 D3 SP18
68 Olchawa Julia 2008 D3
46 Ostrowski Jakub 2008 D3 FASE
63 Pacyna Wiktoria 2008 D3 Husaria fight team
43 Pawłaszek Hanna 2007 D3
51 Piasecki Szymon 2007 D3 SP 35
11 Piatkowska Weronika 2008 D3 PSP Mierzyn
64 PIERNICKA NATALIA 2006 D3 SP 61
16 Pniewska Aleksandra 2006 D3 Ironman CS Polska
47 Polehoński Tomasz 2006 D3 Miejski Klub Pływacki Szczecinek
6 PRZYBYLIŃSKI DAMIAN 2007 D3 SP 37
17 Rejer Joanna 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie
18 Rejer Paweł 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie
7 Roman Wiktoria 2008 D3 Monia Gym
21 Stefaniak Izabela 2007 D3 KOS BnO Szczecin
5 Strojny Alicja 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie
30 Szklarz Adam 2008 D3 Klub Sportowy Dobra Marina
27 Szymański Filip 2007 D3 KING BC SZCZECIN
37 WALAS MATEUSZ 2008 D3 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
69 Wichucka Oliwia 2006 D3 MKS HERMES Gryfino
60 Wojtowicz Ula 2007 D3
40 Zając Arkadiusz 2008 D3 SP 74
41 Zając Radosław 2006 D3 SP 74
49 Zapałowski Filip 2007 D3 UKL Ósemka Police
45 Zapor Alicja 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 14
65 Zawadzki Maksymilian 2008 D3
12 ZOGAS ATHINA 2007 D3 CKS SZCZECIN RYDLA
55 Żemojdzin Wiktoria 2008 D3 CKS Szczecin

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
205 Adamów Hubert 2005 D4 Dobry Team ECOPOL
206 Bęben Bartosz 2005 D4 KS Dobra Marina
208 Błoniarz Michał 2005 D4 Pogoń Prawobrzeże
228 Borowiak Jan 2005 D4 Klub Sportowy DOBRA MARINA
225 Brykczyński Filip 2004 D4
Chrzan Paulina 2004 D4 KS Ironman Prodmar Szczecin
Czachorowski Igor 2005 D4 KS Ironman Prodmar Szczecin
204 Czerniachowska Wiktoria 2004 D4
219 Czyński Miłosz 2004 D4 KOS BnO Szczecin
226 Dulewski Dawid 2005 D4 Salos
218 Gajda Tomasz 2005 D4 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
217 Golański Staś 2003 D4 Barnim Goleniów
203 Kasperowicz Zbigniew 2004 D4 KS IRONMAN
220 Kotkowiak Piotr 2004 D4 KOS BnO Szczecin
221 Kusztelska Natalia 2005 D4 KOS BnO Szczecin
216 Kwiatkowski Olaf 2005 D4 KOS BnO Szczecin
230 Matwiejczyk Jakub 2005 D4 Do nr 5
213 ochroński Bartosz 2004 D4 pyrzyce biegają
224 Pacyna Eryk 2004 D4 Husaria fight team
214 Pędziwiatr Kajetan 2004 D4 UKS Barnim Goleniów
210 Skrobanek Hanna 2005 D4 Miejski Klub Pływacki Szczecinek
211 Skrobanek Zofia 2005 D4 Miejski Klub Pływacki Szczecinek
209 Stępień Oliwia 2003 D4
201 Surdacki Jerzy 2003 D4
212 Szklarz Michał 2005 D4 Klub Sportowy Dobra Marina
223 Śliwa Zuzanna 2003 D4 Katolickie Gimnazjum im.Św.St.kostki w Szczecinie
207 Ulass Patrycja 2003 D4 MKS Kusy Szczecin
202 Węgielnik Patryk 2005 D4
222 Wojtkowiak Michał 2005 D4 S.P. nr 7 Szczecin
227 Wolski Wiktor 2003 D4 Ironman Prodmar
215 Zawadzka Iga 2004 D4 Dobry Team Ecopol
229 Zielińska Klaudia 2004 D4 SP 55

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni