z

Szczecin

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 3

17.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
37 ASPADAREC NATALIA 2013 D0 PENTLICZEK SZCZECIN
16 Bogacki Miłosz 2014 D0 pp5 police
40 Borodyn Hanna 2014 D0 Boro Squad
14 Brodziński Miłosz 2014 D0 Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS
23 BRYŚKIEWICZ Ewa 2015 D0 Szybkie Bryśki Team
24 BRYŚKIEWICZ Franciszek 2013 D0 Szybkie Bryśki Team
25 BRYŚKIEWICZ Gabriela 2013 D0 Szybkie Bryśki Team
20 Ceglarek Michał 2012 D0 Figielek
43 Cichocka Michalina 2012 D0 Plastusiowo/HKS Skaut
27 CZARNECKI Oliwier 2012 D0 Przedszkole Stokrotka Szczecin
6 Dittmann Mayra 2012 D0
8 Dul Olivier 2012 D0 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
7 Fiedziuszko Jaśko Robert 2013 D0 Przedszkole w Tanowie
38 Gajewski Martin 2012 D0 Stargard. Ja się nie ścigam
28 Giermakowski Bartłomiej 2013 D0
36 Henicz Olgierd 2013 D0 Przedszkole nr 27 w Szczecinie
55 Hoffmann Maya 2016 D0 Stargard ja się nie scigam
45 Jachnik KUBA 2012 D0 SKS HUSARIA
5 Janas Laura 2015 D0 Pszczółka
21 Jezierski Tymon 2014 D0 PP nr 8 Bajkowe w Policach
3 Kaczorowski Antek 2014 D0 Puszczyk Bukowy
32 Klich Zuzanna 2012 D0 Biegohollica
30 Klimek Eryk 2015 D0
54 Kowalczyk Wojciech 2012 D0 Elitarny Klub Biegacza Szybcy bez Nadwagi
50 Kruszewski Alan 2012 D0 Happy days
15 Ksycka Jadwiga 2013 D0 Akademia Edukacji Przedszkolaka w Pałacu Młodzieży
29 Kuczys Igor 2012 D0 PP 65
42 Kuźbik Weronika 2013 D0 Przedszkole nr 54
51 Michniewicz Ignacy 2014 D0 Przedszkole Expercik Osowo
35 Nekanda-Trepka Jerzy 2013 D0
33 Orszulak Filip 2012 D0 Toucan Team
44 Pawłaszek Julian 2015 D0
39 Piasecka Ania 2013 D0 PP 31
17 Pilarczyk Ida 2013 D0
1 Przybysz Radosław 2013 D0 ALIEN TEAM
48 Pycel Antonii 2014 D0
49 Pycel Zofia 2012 D0
53 Rolbiecki Aleksander 2015 D0 Pyrzyce biegają
26 Romek Matylda 2012 D0 Przedszkole nr 9
10 Stefaniak Tomasz 2014 D0 Przedszkole SP 65
41 Stepkowski Karol 2014 D0 Przedszkole
18 Szadokierski Bartosz 2015 D0 Zefirek
19 Szadokierski Szymon 2013 D0 Chochlik
46 Szczypek Tosia 2014 D0 Niezapominajka
52 Szulc Szymon 2013 D0 SKB Dzik
4 Szymanski Dawid 2012 D0 Przedszkole Dzwoneczek Szczecin
47 Wichrowski Ignacy 2015 D0
9 Widuch Aniela 2015 D0 Monia Gym
11 Wites Adaś 2013 D0
12 Wites Wojtuś 2015 D0
31 Wodzyński Szymon 2012 D0 Wodzów Świat
2 Wypych Hanna 2013 D0 Przebiegłe Jenoty
34 Zgutka Gustaw 2013 D0 Przedszkole nr 54
22 Złotkowska Florentyna 2012 D0
13 Żak Karolina 2013 D0 Plastusiowo

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
27 Babiński Mateusz 2011 D1 Sp 48/Hanmon
26 Barszczewska Aleksandra 2011 D1 SP Kobylanka
50 Berner Robert 2010 D1 Pogoń Pany
43 Białas Amelia 2010 D1 SP KLINISKA WIELKIE
16 Ceglarek Jan 2010 D1 KSP JPII
9 Chełminiak Tomasz 2011 D1 PP 27 Szczecin
46 Chomont Antonina 2011 D1 SP 5 Goleniów
47 Chomont Kornelia 2011 D1 Tęczowa Kraina Goleniów
Czapiewski Antoni 2011 D1 Perspektive
36 Czapłowska Liliana 2010 D1 SP 61
6 Dul Zuzanna 2010 D1 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
11 Gajzler Antoni 2010 D1 Przebiegłe Jenoty
42 Gaszewska Gabriela 2011 D1 Przedszkole NIEZAPOMINAJKA
24 Gozdyra Antek 2010 D1 SP46
30 Grugel Filip 2011 D1 Przelewice
Jasińska-Detrois Zuzanna 2010 D1 SP51
8 Kielsznia Michał 2010 D1 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego
28 Klich Kacper 2010 D1 Biegohollica
21 Klimek Olaf 2010 D1
35 Kowalik Leon 2011 D1
31 Kownacka Katarzyna 2011 D1
29 Kozłowska Alicja 2010 D1 UKS MKL Szczecin
18 Krywan Mieszko 2011 D1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
5 Kupczyk Oksana 2011 D1 PP 11 Szczecin
39 Kuźbik Zuzanna 2011 D1 Przedszkole nr 54
45 Lasota Oskar 2011 D1 Przedszkole w Mierzynie
33 Lisowska Julia 2011 D1 Przedszkole
7 Loryś Szymon 2010 D1 PSP Bezrzecze
19 machola marcin 2011 D1 przedszkole nr54
49 Maras Julian 2011 D1 KSP im JP2, Szczecin Podjuchy
12 Marmura Mariusz Tomasz 2010 D1 SP1/Stargard Ja się nie ścigam
32 Olbrychowski Ksawery 2010 D1 SP56
40 Pawłaszek Katarzyna 2011 D1
13 Piątkowski Mateusz 2011 D1 Puszczyk Bukowy
15 Pilarczyk Emil 2010 D1 SP 35
1 Przybysz Aleksander 2011 D1 ALIEN TEAM
14 Rajchowiak Dominika 2011 D1 SP Tanowo
25 Ratajczak Mateusz 2011 D1 Centrum Medyczne EuroMedis
48 Rolbiecki Mikołaj 2011 D1 Pyrzyce biegają
17 Rumowski Norbert 2010 D1 SP Dołuje
23 Sitek Lena 2010 D1
41 Smolko Lena 2010 D1 59 szkola podstawie
22 STACHÓW Kazimierz 2011 D1 UKS MKL Szczecin
44 Szczypek Maja 2011 D1 Niezapominajka
4 Szota Artur 2011 D1
37 Szubert Joanna 2010 D1 SP nr 6 w Stargardzie
3 Szymańska Madzia 2010 D1 Szkoła Podstwowa nr 61 Szczecin
10 Szymańska Maja 2010 D1 Szkoła Podstawowa nr 59
38 Tytoń Jakub 2011 D1 SP13 w Szczecin Wielgowo
2 Wypych Zuzanna 2010 D1 Przebiegłe Jenoty
20 Złotkowska Antonina 2010 D1
34 Zogas Olympia 2010 D1 Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
27 Andrysiak Borys 2009 D2
6 Bączyk Alicja 2008 D2 Monia Gym
35 Biskupski Krzysztof 2009 D2 SP 37 Szczecin
26 Borodyn Marcelina 2009 D2 Boro Squad
13 Brodzińska Oliwia 2008 D2 Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS
33 Charif Filip 2008 D2 SP 16
36 Chojnowska Madzia 2009 D2 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
37 Chomont Natalia 2008 D2 SP 4 Goleniów
18 CZARNECKI Oskar 2008 D2 Sp 10 Szczecin
14 Czerniachowska Karolina 2008 D2
3 Dittmann Marco 2009 D2
10 Dolot Natalia 2009 D2 adTAX
11 Gajda Karolina 2009 D2 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
24 Gajewski Brajan 2009 D2 Stargard. Ja się nie ścigam
7 Gierlik Hania 2008 D2 OSM Szczecin
12 Gonerko Mikołaj 2009 D2 SP 59, Szczecin
32 Grędziński Kacper 2008 D2 Kolarze z Górki Ciśnij Team
8 Hanczarek Aleksandra 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp.
29 Kowalik Nina 2008 D2
38 Kruszewska Lena 2009 D2 SP nr 4 Koszalin
16 Mituła Karol 2009 D2 SSP 2
39 Morawiak Maksymilian 2008 D2 Football Academy Szczecin / SP 74
4 Obrocki Maciej 2008 D2 Grundschule am See
9 Oleszek Sandra 2009 D2 Stargard. Ja się nie ścigam
2 Przeworski Jakub 2009 D2 SP nr 48 w Szczecinie
28 Rachwalski Artur 2009 D2 SP14
15 Rajchowiak Filip 2008 D2 SP Tanowo
23 Rejer Paweł 2008 D2 SP 10
17 Romek Mariola 2009 D2 SP 37
22 Rychłowska Natasza 2009 D2 PSP im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
19 Seliga Natalia 2008 D2
20 Stachów Ryszard 2009 D2 Szkoła Podstawowa 68
30 Szklarz Adam 2008 D2 Klub Sportowy DOBRA MARINA
25 Szudera Julia 2008 D2 SP 68
1 Szymański Jan 2008 D2 Szkoła Podstawowa nr 61
34 Wolniak Michał 2008 D2 ssp nr2 cks
21 Wójcik Karolina 2008 D2
31 Zając Arkadiusz 2008 D2 SP74
5 Zdulska Kornelia 2009 D2 SP74

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
41 ADAMÓW HUBERT 2005 D3 Klub Sportowy DOBRA MARINA
27 ASPADAREC FILIP 2007 D3 IRONMAN SZCZECIN
26 Babińska Hanna 2006 D3 Sp 48/Hanmon
25 Barszczewska Alicja 2007 D3 SP Kobylanka
44 BIAŁAS SZYMON 2005 D3 UKS BARNIM GOLENIÓW
45 Biskupski Michał 2007 D3 SP 37 Szczecin
13 Bogacka Wiktoria 2006 D3 sp 8
39 Borowiak Jaś 2005 D3 Klub Sportowy DOBRA MARINA
20 Cebula Konrad 2005 D3
48 Chomont Anna 2005 D3 SP 5 Goleniów
4 Chrzan Paweł 2007 D3 Sp 33 Szczecin
Czapiewski Maksymilian 2006 D3 KS IRONMAN CS Polska
52 Deptuła Jula 2006 D3 SP nr 1 GRYFINO
15 Dębek Julia 2006 D3 Wieczorne bieganie w Szczecinie
16 Dębek Oliwia 2006 D3 Wieczorne bieganie w Szczecinie
34 Drabarz Radosław 2007 D3 SP 55
54 Duraj Wiktoria 2007 D3 SP Banie
9 Gajda Tomasz 2005 D3 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
6 Gierlik Wesna Weronika 2006 D3 OSM Szczecin
53 Gniłka Ada 2006 D3 SP 1 GRYFINO
21 Golańska Marta 2006 D3 Barnim Goleniów
10 Gonerko Mateusz 2007 D3 SP 59, Szczecin
55 KASPEROWICZ Tadeusz 2006 D3 CS IRONMAN
56 Kijańska Karolina 2006 D3 SP 47
32 Kownacka Hanna 2007 D3
33 Kownacka Zosia 2005 D3
8 Kujawska Anna 2006 D3
47 Lasota Oliwia 2006 D3 Szkoła Podstawowa w Mierzynie
12 Łużyńska Weronika 2005 D3 MKL Szczecin
37 Maśnicki Mateusz 2006 D3 SP Bezrzecze
46 Matuszak Mateusz 2005 D3 Mango Gatki Team
43 MICHALSKA OLIWIA 2005 D3 SP 21
49 Misarko Emilia 2005 D3 SP4 Nowogard
50 Misarko Wojciech 2005 D3 SP4 Nowogard
17 Mituła Antek 2006 D3 SP 37
51 Nejman Szymon 2006 D3 Judo Koch
19 Nekanda-Trepka Kornelia 2007 D3 SP33
42 Pawłaszek Hanna 2007 D3
28 Piasecki Szymon 2007 D3 SP 35
35 PILARSKI MACIEK 2005 D3 DBK
57 Pniewska Aleksandra 2006 D3 Ironman CS Polska
14 Przybyła Julia 2006 D3 SP 11
24 Ratajczak Tymon 2006 D3 Centrum Medyczne EuroMedis
22 Rejer Joanna 2006 D3 SP 10
29 Siąkajło Kamil 2006 D3
1 Skrobanek Hanna 2005 D3 Miejski Klub Pływacki Szczecinek
2 Skrobanek Zofia 2005 D3 Miejski Klub Pływacki Szczecinek
7 Stefaniak Izabela 2007 D3 KOS BnO Szczecin
18 Strojny Alicja 2006 D3 RAZ Szczecin
5 Szatanek Anna 2005 D3 Szczecin sp 64
38 Szklarz Michał 2005 D3 Klub Sportowy DOBRA MARINA
11 Świątek Marcin 2007 D3 Szkoła
30 Tomiak Karolina 2005 D3 SP KSW w Gorzowie Wlkp.
31 Tomiak Maciej 2007 D3 SP nr 4 w Barlinku
23 Zaczko Maciej 2007 D3 SP 20
40 Zając Radosław 2006 D3 SP74
3 Zdulski Hubert 2006 D3 SP74
36 Zogas Athina 2007 D3 Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
201 Baranek Aleksandra 2004 D4 Miejski Klub Pływacki Szczecinek
202 Chrzan Paulina 2004 D4 Sp20 Szczecin
205 Czerniachowska Wiktoria 2004 D4 MKS Hermes Gryfino
206 Golański Staś 2003 D4 Barnim Goleniów
211 Grzybkowski Kacper 2004 D4 IRONMAN
213 KASPEROWICZ Zbigniew 2004 D4 CS IRONMAN
210 Misarko Maciej 2004 D4 SP4 Nowogard
209 Pędziwiatr Kajetan 2004 D4 UKS Barnim Goleniów
215 Podolak Julia 2004 D4 SP w Chwarstnicy/DELF Gryfino
214 Pruss Dorota 2002 D4
203 Surdacki Jerzy 2003 D4 Hermes Gryfino
204 Tarkowski Filip 2003 D4 Bodaikan
207 Tytoń Wiktoria 2004 D4 SP13 w Szczecin Wielgowo
212 Zapart Michał 2004 D4 Sp1 Gryfino, Hermes Gryfino
208 Zawadzka Iga 2004 D4 Klub Sportowy Dobra Marina