z

Trójmiasto

Listy startowe

Bieg 4 - Gdynia

14.01.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 ROLBIECKI Michał 1986 M30 LKB im. Braci Petk Lębork/Maja Team
2 Czapiński Michał 1982 M30 Europell-Bike U UP-H4B
3 Sławiński Damian 1987 M30 Zorza Gdynia
4 Mach Angelika 1991 K20 Adidas Running
12 Rolbiecka Monika 1988 K20 Maja Team
13 Dias Julia 1999 K16 CITY TRAIL TEAM
16 Rymarkiewicz Karol 1980 M30 CTS Czaja Training System
17 Mielewczyk MIchał 1998 M16 zsp4 Wejherowo
19 Strażewicz Witold 1984 M30
21 Wiśniewski Michał 1977 M40 Invicta Power Team
22 Kałas Magdalena 1992 K20
23 Żygenda Krzysztof 1997 M20 Zorza Gdynia
24 Klajna Jakub 1990 M20
25 Mroczek Sylwia 1972 K40
26 PAPROCKA Ewelina 1987 K30
27 Chronowski Waldemar 1964 M50 DUCZYCZ team
28 Armatyńska Małgorzata 1974 K40 Kobieta w biegu Gdynia
29 Błachewicz Krzysztof 1976 M40
30 Baltrukas Sebastian 1998 M16
31 Lendzion Grzegorz 1982 M30 KDATP
32 Szumlas Anna 1981 K30
33 Jakubowski Piotr 1970 M40 SCALAR
34 Beyer Monika 1975 K40 MEWA Gdynia
35 Piórko Ewa 1975 K40
36 Roczyński Michał 1977 M40
37 Okapiec Dagmara 1981 K30 Górskie Pędziwiatry
38 Krzyśko Krzysztof 1981 M30 Runnersi S7 Banino
39 Rudnicki Dariusz 1985 M30
40 Urbaniak Daniel 1979 M30
41 Kowalewski Dariusz 1959 M50
42 Ostrowski Mateusz 1988 M20 Jeppesen
43 Zaszczyryńska Lidia 1984 K30
44 Skrzypkowski Daniel 1972 M40 SPORTFAZA.pl
45 Kamiński Paweł 1979 M30 trener24h.com.pl
46 Chmielowski Michał 1980 M30 Górskie Pędziwiatry
47 florczuk marek 1988 M20
48 Dębicki Artur 1968 M40
49 Spisak Katarzyna 1981 K30
50 Sułek Grzegorz 1981 M30 Jeppesen
51 Zdrojewska Katarzyna 1986 K30
52 Wróbel Piotr 1979 M30 Jeppesen
54 Szczupakowska Izabela 1975 K40
56 Bury Paweł 1981 M30 biegamyrazem.pl
58 Chmielewski Michał 1972 M40 Dream Tri Team
59 Adamowicz Piotr 1976 M40 Dream Tri Team
60 Kawecki Wojtek 1975 M40 RunForFun Trójmiasto
61 Koszewski Sławomir 1973 M40 Saltus Sport Team
62 Stencel Joanna 1991 K20 Intel Runners
63 Półrola Robert 1975 M40 Runnersi S7 Banino
64 Sywanycz Ireneusz 1978 M30
65 Melzer Arkadiusz 1973 M40 UKS Siódemka Rumia
66 Wróbel Tomasz 1987 M30 Trener24H OCR Team
67 Beczek Sławomir 1977 M40 Parkrun Gdynia
68 ROBLES JOSE CARLOS 1988 M20 CASTILLA
69 Sierocin Agata 1985 K30
70 Lepa Michał 1978 M30
71 Bistuła Krzysztof 1966 M50 SAG Sport Team
72 Głombiowska Zuzanna 1996 K20 LKS Zantyr Sztum
74 Ruciński Jakub 1975 M40 Bike U Up
75 Bednarski Marcin 1977 M40 Nordea Capital Markets
76 Krzyżanowski Piotr 1991 M20 TriSide Team
77 Kuptz Marcin 1978 M30 Gemini Sopot Team
78 Kaczmarek Krzysztof 1974 M40 BIEGACZE PÓŁNOCY
79 Jakubek Zbigniew zibi 1971 M40 Team Trójmiasto
80 Kamiński Krzysztof 1982 M30 pmnavigator.pl
82 Labudda Wojciech 1983 M30 LKS PUCK
83 Sertel Ula 1984 K30 LOTOS Running Team/ Biegaj z głową
84 Stacherski Łukasz 1989 M20 Biegamyrazem.pl/MAMY TO
85 Rybarczyk Krzysztof 1988 M20
87 Wilkus Norbert 1976 M40
88 Zygry-Wiśniewska Karolina 1979 K30 Apteka Gemini Team
89 Kwas Michał 1979 M30
90 Dawidowicz Iza 1982 K30 Bogatka Biega
91 Zieliński Łukasz 1991 M20 Pan Z Aparatem
93 Wierziński Piotr 1972 M40
96 Kruszyńska Magdalena 1980 K30 biegamyrazem.pl
99 Beczek Aleksandra 1979 K30 Parkrun Gdynia
100 Napolski Bartosz 1985 M30 1985
101 Kopeć Zdzisław 1963 M50
102 Piotrowski Sławek 1978 M30 Barcelona Team
103 DAWIDOWSKI Roman 1967 M50
104 Jachimowicz Bartosz 1984 M30 Barcelona Team
105 Chuchała Daniel 1983 M30 ChuchałaTeam
106 Grodzki Krzysztof 1983 M30 Runnersi S7
108 Wiśniewska Alicja 1994 K20 Intel Runners
109 Szymański Piotr 1977 M40 Barcelona Team
110 Piotrowski Radosław 1996 M20 UKS Azymut 45
111 Piotrowski Kazimierz 1959 M50 55plus
112 Piotrowska Danuta 1962 K50 52plus
113 Barejko Mirosław 1979 M30 Runnersi S7 Banino
116 Wensław Beata 1984 K30
117 Skiba Łukasz 1981 M30 Parówy hmm hmm hmm
119 Pappe Agnieszka 1998 K16
122 Grochowski Marek 1970 M40 DUDYCZ team / T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE
123 KRÓL BŁAŻEJ 1987 M30 GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA
125 Młynarczyk Filip 1976 M40 EZA
126 Redzimski Adam 1968 M40 Saturn Gdynia
127 Pawlikowska Elżbieta 1955 K60 Stowarzyszenie More Active
128 Dąbrowska Anna 1975 K40 MTB
129 Adamska Justyna 1976 K40 Runnersi S7 Banino
131 Cichowska Joanna 1993 K20
133 Dużyńska Agata 1986 K30 Biegaj z Głową
134 Pohl Duczmal Elzbieta 1973 K40 Stowarzyszenie More Active
138 Śmiełowski Dawid 1979 M30 Bike U Up
139 LABUDDA MIROSŁAW 1960 M50 MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA
140 Kujawski Łukasz 1988 M20 Runnersi S7 Banino
141 Janusz Iwona 1985 K30 WYMIATACZE
142 Filipski Aleksander 1975 M40 WYMIATACZE
143 Filipska Ewa 1975 K40 WYMIATACZE
145 Miller Bartosz 1980 M30
146 Zyborowicz Bartłomiej 1998 M16 Runnersi S7 Banino
148 MAJNA Kazimierz 1951 M60
149 Richert Jarosław 1980 M30 Maja Team
151 WIŚNIEWSKI JERZY 1950 M60 Stwarzyszenie More Active
153 Ficht Witold 1981 M30 42.195 Wejherowo
154 Kepka Grzegorz 1989 M20 MajaTeam
156 Wytrwał Tomasz 1970 M40
157 Wytrwał Barbara 1975 K40
158 Gumkowski Szymon 1999 M16
159 Drazkiewicz Ela 1973 K40
160 Gładkowski Grzegorz 1986 M30 BigYellowFoot Adwenture Team
161 Typiński Paweł 1992 M20 PnB
162 Konecko Izabela 1967 K50 SGS POLAND TEAM
163 Górkowska Elżbieta 1981 K30 Bojano Biega
164 Kordek Monika 1988 K20
165 Kłudziak Andrzej 1983 M30 Bojano Biega
166 FORNALSKA JOANNA 1985 K30 DUDYCZ team
168 Sikora Iwona 1979 K30 MEWA Gdynia
169 Chyła Agnieszka 1984 K30 Maja Team
170 SIKORA Roger 1979 M30 MEWA Gdynia
171 Kołodziejski Marcin 1997 M20 Kaszubskie DZIKI
172 Kuźba Justyna 1994 K20 UKS Siódemka Rumia
173 OSEŃKO Adam 1984 M30 Maja Team
174 Horbaczewski Mariusz 1975 M40
177 Felon Michał 1977 M40 OPEC Gdynia
178 Kosmala Maciej 1994 M20 CZAJA TRAINING SYSTEM
181 Paszkowski Tadeusz 1984 M30
183 Dembicki Piotr 1981 M30 KM PSP Gdynia
184 Niewiedziała Robert 1993 M20 UKS Siódemka Rumia
185 Zamarripa Karolina 2000 K16 LKS Zorza Gdynia
186 Szpyra Edward 1947 M60 Parkrun Gdynia
187 Gazarkiewicz Michał 1977 M40 TRI BIEGOWE GAZARY
192 Raszewski Mateusz 1988 M20 Maja Team
195 Oliwniak Marcin 1983 M30
196 Pieńkowski Tomasz 1979 M30 SGS POLAND TEAM / SAKO GDYNIA
197 Chyła Mateusz 1984 M30 m&m
198 Drewa Przemysław 1989 M20 Studio S7 Banino
200 Młodzińska Małgorzata 1978 K30 ASCONI
201 Bałdyga Anna 1978 K30 Runeda
202 Bałdyga Sławomir 1974 M40 Runeda
204 Konieczki Dariusz 1977 M40 POMORSKI TEAM BIEGOWY
205 Tuwalska Małgorzata 1979 K30 LKS ZANTYR SZTUM
207 Pich Ania 1981 K30 ChuchalaTeam
208 Gwóźdź Natalia 2001 K16 ZSP nr 4 Wejherowo
209 Świąder Mirosław 1970 M40 Intel Runners/www.run-passion.pl
210 Neufeld Marcin 1978 M30 Intel Runners
211 Łubkowska Grażyna 1952 K60 Biegaj z głową
212 Raulin Izabella 1989 K20 Intel Runners
213 Chyliński Arek 1980 M30 Leśne Dziadki / Intel Runners
215 Wisniewski Krzysztof 1968 M40 Intel Runners
216 Podolski Marek 1984 M30 biegamyrazem.pl
217 Grzegorzek Bartłomiej 1984 M30 Intel Runners
218 Wiwatowska Dagmara 1981 K30
219 Dołasiński Adam 1980 M30 Intel Runners
220 Lemańczyk Wojciech 1982 M30 KDATP
221 Wiśniewska Agnieszka 1997 K20 Intel Runners
223 Myszk Julia 2001 K16 ZSP nr 4 Wejherowo
225 Kapczyńska Joanna 1992 K20
226 Wojewódka Monika 1981 K30
227 Lemańczyk Maria 1988 K20 KDATP
228 Dobbek Agnieszka 1983 K30 MTB - Małe Trojmiasto Biega
229 Romanowska Beata 1964 K50 Run Vegan Team
230 Melzer Zofia 2001 K16 UKS Siódemka Rumia
232 rohde natalia 1985 K30
233 Ogdowski Bartłomiej 2000 M16 UKS Siódemka Rumia
237 Krystyna Jakubowska 1956 K60
238 Rogocz Maciej 1977 M40
239 Marczyńska Iwona 1977 K40 Maja Team
240 Kołakowski Mikołaj 1971 M40 Intel Runners
241 Bambrowicz Kolakowska Aleksandra 1976 K40 Intel Runnersa
242 Grzechnik Jadwiga 1950 K60
243 Grzechnik Roman 1949 M60 biegamyrazem.pl
244 Wojnarowska Weronika 1985 K30
245 Kuźba Jakub 1999 M16 UKS Siódemka Rumia
246 Gruchała Agnieszka 1977 K40 MEWA Gdynia
247 Zwoliński Tomasz 1971 M40 KM PSP Gdynia
248 Kisiel Joanna 1969 K40 Sanus Dentes in motion
249 Dudaniec-Tarkowska Agnieszka 1984 K30 AMT GDAŃSK
250 Mackowski Piotr 1983 M30 Parówy hmm hmm hmm
251 Schulz Maciej 1971 M40 Pruszcz Biega/SUT
252 Laskowski Łukasz 1990 M20
254 Nijak Jolanta 1988 K20
255 Miszewski Marcin 1988 M20 Intel Runners
258 Darmorost Adriana 1988 K20
259 Fikier Wiktor 1980 M30 Kaszanienamoka
262 Szychowska Małgorzata 1977 K40 Intel Runners
263 Szymborski Adam 1979 M30 Tri Freak
264 Szymborska Agnieszka 1976 K40 TRI Freak
265 Duchliński Arkadiusz 1974 M40
266 Smuga Klaudia 1999 K16 ZSP nr 4 Wejherowo
268 Pich Paweł 1988 M20
269 Wądołowski Rafał 1988 M20 SGS Poland Team
272 Walentynowicz Aneta 1977 K40 Pruszcz Biega
274 Krajewski Maciej 1991 M20 Sklep Biegacza
275 Miszewski Romuald 1954 M60 Asconi Polska_w INO
276 Wolański Tomasz 1976 M40 OIRP Gdańsk
278 Knut Arkadiusz 1973 M40
279 Knut Iwona 1980 K30
281 Semmerling Przemyslaw 1980 M30 Gorskie pedziwiatry
282 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ 1977 M40 biegamyrazem.pl
283 Witowska Anna 1988 K20 CrossCore
284 Kołodziejczyk Lidia 1975 K40 MAJA TEAM WEJHEROWO
285 Małek Rafał 1994 M20 Invictus 3City
286 Mielewczyk Justyna 1981 K30
287 Skuza Mateusz 1988 M20 42.195 Wejherowo
288 Komorkiewicz Karol 1987 M30 RUNEDA
289 Bury Liliana 1981 K30
290 Pobłocki Radosław 1977 M40 Bojano Biega
291 Wróbel Sebastian 1978 M30
292 Komorowska Martyna 1999 K16
293 Lange Małgorzata 1996 K20 Maja TEAM
294 WŁADYMIRUK DARIUSZ 1980 M30 Pruszcz Biega
295 Gibas Jacek Paweł 1999 M16 Biegający Tczew
296 Baranowski Mikołaj 1999 M16 ZSP nr 4 Wejherowo
297 Woźniak Maria 1999 K16 ZSP 4 Wejherowo
298 Bajerski Marcin 1969 M40 Bajery
299 Bajerska Sylwia 1970 K40 Bajery
300 Motyka Oliwia 1999 K16 ZSP nr 4 Wejherowo
301 Maj-Roksz Maria 1980 K30 Maja TEAM
302 Kaczmarek Julia 2001 K16 ZSP nr 4 Wejherowo
303 Wrobel Jolanta 1977 K40 Jeppesen
304 Stencel Angelika 2000 K16 ZSP nr 4 Wejherowo
305 Pergoł Bogusław 1972 M40 GRUPA GPEC
306 Lip Rafał 1981 M30 Parówy hmm hmm hmm
307 Kubik Agnieszka 1986 K30 Bike U Up
308 Brylowska Weronika 2001 K16 ZSP nr 4 Wejherowo
309 Borski Adam 1973 M40 42. 195 WEJHEROWO
310 Bednarski Piotr 1987 M30 SGS POLAND TEAM
311 Sikorski Mariusz 1985 M30 SFORA POMORZE
312 Flisik Karol 1988 M20
315 DĄBROWSKI ALAN 1990 M20
319 Grzenkowicz Jacek 1966 M50 WYMIATACZE
322 zelewska marta 1977 K40 MEWA Gdynia
323 Przysiężny Oskar 1986 M30
324 kolasa lukasz 1984 M30
325 Tymiński Krzysztof 1948 M60 Martaton
327 Tuwalska Elzbieta 1979 K30 LKS Zantyr Sztum
328 Jarmołowicz Beata 1970 K40 Dream Tri Team
329 Studniak Aleksandra 1990 K20 Intel Runners
330 Hościło Tomasz 1991 M20 Intel Runners
331 Adamowski Andrzej 1979 M30
332 Bielecka Kornelia 1974 K40 UKS SIÓDEMKA RUMIA
333 Kordalska Katarzyna 1992 K20
334 Baranowski Roman 1973 M40 Wejherowskibiegacz
336 Górski Sławomir 1973 M40
366 Misiejko Artur 1980 M30 Saltus Sport Team
368 Bolewski Adam 1979 M30 Foto Web Team
371 Pryśko Małgorzata 1985 K30 Przytulna Team / Labosport Team
373 Bielski Sebastian 1993 M20 Sklep Biegacza
374 Jokiel Joanna 1985 K30 wkurw_team
375 Zieliński Jacek 1969 M40 biegamyrazem.pl
376 Szwed Przemek 1995 M20 ASICS FrontRunner Polska / sklepbiegacza.pl
377 Zawalich Michał 1987 M30 AIC Team
378 Gach Maciej 1983 M30 Sklep Biegacza
380 Sołtys Katarzyna 1981 K30
381 Potrykus Małgorzata 1969 K40 Bojano Biega ULTRA
382 Biel Marcin 1977 M40 NAVIGIUM RUNNERS
388 Rakowska Katarzyna 1991 K20
391 Bielecki Tadeusz 1974 M40 UKS SIÓDEMKA RUMIA
393 PAKULA Ania 1975 K40 PAKULA Team
395 Michewicz Piotr 1984 M30
396 Jastrzębska Jowita 1989 K20
397 Czerwińska Agnieszka 1977 K40 Zdechła Sarna
398 Goś-Zdrojewska Agnieszka 1975 K40
400 Butny Rafał 1978 M30 CTS
404 Dudek Agnieszka 1971 K40 MEWA GDYNIA
407 Sciepuro Karolina 1984 K30
408 SPYCHALSKI ROBERT 1976 M40 -
409 Typińska Kasia 1989 K20
415 Gruchala Piotr 1977 M40 POiNT
435 Nagórska Ania 1981 K30
439 Kacperczyk Katarzyna 1981 K30
464 Pes Magdalena 1982 K30
466 Sosnowska Anna 1991 K20
469 Łyczko Patryk 1989 M20 Nordcity
483 Pochopień Mira 1983 K30
489 Żakowicz Aleksandra 1982 K30
495 Zawadzki Kazimierz 1964 M50 Pruszcz Biega
498 Podolska JOANNA 1986 K30
532 Kleina Dorota 1976 K40 BOJANO BIEGA
582 Nowicki Michał 1975 M40 BluMarianTeam
583 Nowicka Beata 1974 K40 BluMarianTeam
584 Żelewski Dariusz 1975 M40
585 Kaliczyńska Wioletta 1978 K30
586 Jeneralski Maciej 1970 M40 VSTeam
1001 Wiśniewski Krzysztof 1976 M40 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN
1002 Stopa Krzysztof 1972 M40 K
1003 Szajdziuk Piotr 1975 M40 ADVA OPTICAL NETWORKING
1004 Maksymiuk Piotr 1982 M30
1005 Baranowska Katarzyna 1992 K20
1006 Dragan Karol 1974 M40
1007 Olszewski Karol 1982 M30 Parówy hmm hmm hmm
1008 Niechoćko Agata 1979 K30 RBM Team
1009 Szemberski Szymon 1981 M30
1010 Dragan Dorota 1978 K30
1011 Skwarło Paweł 1986 M30
1012 Strzelczyk Dorota 1986 K30
1013 Janik Marzena 1973 K40
1014 Sadowski Grzegorz 1974 M40
1015 Szulc Andżelika 1976 K40
1016 Rogowski Leszek 1974 M40 Oprychy Team
1017 Pytel Marcin 1984 M30 Commando Pytle
1018 Wysocki Michał 1977 M40
1019 Pallach Lech 1980 M30 Biegamyrazem.pl
1020 Zydlewski Szymon 1980 M30
1021 Szulakowska Bogumiła 1987 K30
1022 Nowak Artur 1973 M40 A/G Carp Team
1023 Pilecki Piotr 1978 M30
1024 Wronka Cezary 1986 M30 GT RAT / 42.195 Wejherowo
1025 Kamińska Karolina 1988 K20
1026 Prasek Marta 1982 K30
1027 Boryczko Maciej 1989 M20
1028 Matczyński Marek 1960 M50
1029 Lipko Adrianna 1988 K20 Biegamyrazem.pl
1030 Prasek Lucyna 1956 K60
1031 Kleban Paweł 1989 M20 Szybkie Ziomki
1032 Korda Agata 1993 K20
1033 Walczak Jakub 1993 M20
1034 Jaszczuk Jarosław 1977 M40 ORO
1035 jaszczuk aneta 1975 K40
1036 Grabowska Marzena 1969 K40 Biegam Bo Lubię
1037 Cudnowski Leszek 1970 M40 biegambowarto.pl
1038 Maciejewski Łukasz 1981 M30 The Lost
1039 Tabaczyński Łukasz 1983 M30 wD.
1040 Kaczmarek Dorota 1983 K30 SUT/ Running Tricity Team
1041 Śliwiński Sebastian 1979 M30 SLIVA
1042 ŚLIWIŃSKA MONIKA 1981 K30 SLIVA
1043 Gadomski Marcin 1981 M30
1044 Gadamska-Kabata Paulina 1982 K30 gałgany
1045 KAZYAKA Katarzyna 1989 K20 biegamyrazem.pl
1046 Grzeszczak Adam 1971 M40 biegamyrazem.pl
1047 Grzeszczak Małgorzata 1975 K40 biegamyrazem.pl
1048 Zalewska Agnieszka 1973 K40 Biegamyrazem.pl
1049 Golasz Halina 1964 K50
1050 Szczypka Arkadiusz 1967 M50
1051 Baranowska - Trzasko Aleksandra 1979 K30 Runnersi S7 Banino
1052 orłowski radosław 1978 M30 #kaszanienamoka
1053 Wojewska Natalia 1994 K20 Biegamyrazem.pl
1054 Wieczorek Anna 1982 K30
1055 Borowiak Monika 1984 K30
1056 Erdmann Agnieszka 1975 K40
1057 Brucka Magdalena 1975 K40
1058 Gutowski Daniel 1980 M30
1059 Trzaskowska Anna Maria 1974 K40 Wydziałowy Team Biegowy WZiE
1060 Nikodem Damian 1988 M20
1061 Sztandar Jack 1972 M40 Triteam Rumia
1062 Richert Danuta 1977 K40 Kobieta w biegu
1063 Gulcz Katarzyna 1977 K40 Runnersi S7 Banino
1064 Lebiedź Artur 1982 M30 NEODENTAL
1065 Paschke Roman 1978 M30 ShipCup
1066 WIŚNIEWSKA KORNELIA 1974 K40 Zabiegane Dwie
1067 Szymeczko Małgorzata 1983 K30
1068 Jabłoński Ryszard 1964 M50
1069 Dalke Jowita 1983 K30 Zabiegane Dwie
1070 Janowski Filip 1991 M20
1071 Nawrocki Jacek 1968 M40 Bojano Biega
1072 Wróblewska Dorota 1967 K50 BzG
1073 Zalewski Marcin 1975 M40 Parówy hmm hmm hmm
1074 Kulka-Dolecka Anna 1978 K30 Parówy hmm hmm hmm
1075 Kulka Janek 1982 M30 Parówy hmm hmm hmm
1076 Fibich Dorota 1981 K30
1077 Myszk Katarzyna 1982 K30
1078 Sowińska Olga 1978 K30 BBL Gdańsk AWFiS
1079 Szynkowski Karol 1987 M30
1080 Długosz Tomasz 1985 M30
1081 Mahiat Thibault 1984 M30
1082 Paruszewski Robert 1980 M30 Bojano Biega
1083 Gmitrowski Marek 1976 M40 Brak
1084 Tamkun-Pawłowska Małgorzata 1974 K40 ETT Elbląg Triathlon Team
1085 Lorek Maciej 1969 M40 Runersi S7 Banino
1086 Kozłów Wojciech 1960 M50 LKS Zantyr Sztum
1087 LULIS ZBIGNIEW 1960 M50
1088 Łapuć Krzysztof 1981 M30
1089 Jeremicz Kamil 1998 M16 Polonia Środa
1090 Smółkowski Marcin 1984 M30 RUMIA RUNNER
1091 Wołowicz Patryk 1976 M40
1092 Jeremicz Marcin 1979 M30 Sztafeta Nadziei
1093 prusinowski Kamil 1978 M30 GRUPA DBK Gdańsk
1094 Pełszyński Marek 1984 M30 Zośka Running Team
1095 Pełszyński Jacek 1979 M30
1096 Pełszyński Bogusław 1956 M60
1097 Burek Juliusz 1987 M30
1098 Korpalski Tomasz 1981 M30 BIEGAJ Z GŁOWĄ
1099 Depka Pradzyński Olgierd 1958 M50 biegamyrazem.pl
1100 Sztejna Joanna 1990 K20 Barcelona Team
1101 Golyszny Marta 1981 K30 Jeppesen Poland
1102 Pawełczak Karolina 1991 K20
1103 Krzykowski Tomasz 1980 M30 CC1715
1104 Albecki Witold 1972 M40 42.195 Wejherowo
1105 Zimakowski Dominik 1986 M30 Portman Lights
1106 Biegała Marek 1984 M30 Bike U Up
1107 Kozieł Michał 1983 M30 CrossCore
1108 Treder Krzysztof 1984 M30 CrossCore
1109 Dobrowolski Dariusz 1976 M40 ADVA Optical
1110 Sowa Michał 1998 M16
1111 Treder Magdalena 1985 K30 CrossCore
1112 jankowski marek 1978 M30
1113 Koscianski Marcin 1987 M30
1114 Zagórski Zbigniew 1963 M50 biegamyrazem.pl
1115 Baginski Tomasz 1980 M30
1116 Czarnecki Piotr 1974 M40 Ekipa Mikiego
1117 Gałuszka Daria 1989 K20 Pruszcz Biega
1118 Stefaniak Damian 1989 M20 Pruszcz Biega
1119 Engelberg Łukasz 1984 M30 Invicta Power Team
1120 Krajewski Rafał 1969 M40 DBK Gdańsk Team
1121 Wiśniewski Gerard 1976 M40 OKAS Gdynia
1122 Lubowiecka Alicja 1982 K30 brak
1123 Przybysz Piotr 1982 M30
1124 Nowicka Grazyna 1980 K30
1125 Lemańska Kamila 1975 K40 Stowarzyszenie More Active
1126 Biała Beata 1962 K50
1127 Piask Przemysław 1979 M30
1128 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka 1971 K40 UKS Siódemka Rumia
1129 Pupiec Mariusz 1969 M40 UKS Siódemka Rumia
1130 Wróblewski Wiktor 1980 M30 MEWA GDYNIA
1131 Kamińska Marzena 1983 K30
1132 Michta Bartłomiej 1986 M30
1133 Czarnowska Natalia 1986 K30